Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Walker  (Przeczytany 41047 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Lineage 2 Walker
« dnia: Lipiec 25, 2008, 01:03:02 am »
dyskusje, porady i wszystko inne związane z tym botem ;]



jak wrócę napisze pełny poradnik jak go używać i skonfigurować


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2008, 01:08:35 am »
Poprzedni temat o l2W wykasowalem bo podobno zawieral linki z trojanami

wiec jezeli juz jakis poradnik chcecie dawac to bez konkretnych linkow
niech kazdy szuka we wlasnym zakresie

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2008, 01:10:52 am »
dam linki ze skanami nod32 jak coś

ma ktoś ip dragon tak żeby można było l2w połączyć ?


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2008, 09:55:56 am »
A przypadkiem promowanie botów na forum nie jest zabronione?  :shock:


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2008, 10:56:12 am »
A przypadkiem promowanie botów na forum nie jest zabronione?  :shock:

Nie  :wink:

Czasy sie zmieniaja i polityka tez

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2008, 11:04:07 am »
A przypadkiem promowanie botów na forum nie jest zabronione?  :shock:

Nie  :wink:

Czasy sie zmieniaja i polityka tez

Tak się zmieniły, że jest odwrotnie. Na DN nie można używać L2W, ale tutaj już można o nim pisać  :D
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 25, 2008, 11:06:38 am »
A przypadkiem promowanie botów na forum nie jest zabronione?  :shock:

Nie  :wink:

Czasy sie zmieniaja i polityka tez

Tak się zmieniły, że jest odwrotnie. Na DN nie można używać L2W, ale tutaj już można o nim pisać  :D

Wiesz na DN oficjalnie nigdy nie mozna bylo uzywac l2w ale i tak pół serwera je uzywalo i uzywa
teraz troszke rygorystyczniej do tego podchodza bo sie boja ze znowu ktos jakies bugi znajdzie na dupowanie coins

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 25, 2008, 01:30:34 pm »
~~

ja tam farmie ostro ;p

a te linki , ktore byly podane w poprzednim topicu sa czyste :)

..::Provider::..


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 25, 2008, 01:40:58 pm »
~~

ja tam farmie ostro ;p

a te linki , ktore byly podane w poprzednim topicu sa czyste :)
Każdy antyvir widzi inaczej.


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 25, 2008, 01:49:45 pm »
A przypadkiem promowanie botów na forum nie jest zabronione?  :shock:

Nie  :wink:

Czasy sie zmieniaja i polityka tez

żal? to ładny tam botland jest..Ale jak forum też premiuje boty też fajnie w sumie..spoko  żal.com.pl

a ty jak zwykle placzesz... przeczytaj regulamin dzialu DN, regulamin dzialu retail i ogolny potem krytykuj
/Thorns


« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2008, 04:22:05 pm wysłana przez Vigor »


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 25, 2008, 02:13:22 pm »
A przypadkiem promowanie botów na forum nie jest zabronione?  :shock:

Nie  :wink:

Czasy sie zmieniaja i polityka tez

Tak się zmieniły, że jest odwrotnie. Na DN nie można używać L2W, ale tutaj już można o nim pisać  :D

Wiesz na DN oficjalnie nigdy nie mozna bylo uzywac l2w ale i tak pół serwera je uzywalo i uzywa
teraz troszke rygorystyczniej do tego podchodza bo sie boja ze znowu ktos jakies bugi znajdzie na dupowanie coins

A właśnie, że można było - za czasów ^YourBro^  (CryMe) i kotenki bezpośrednio przed wejściem C6. 

BTW: Nawet chyba pisałeś na tym forum dokładne zasady używania Bota.

A przypadkiem promowanie botów na forum nie jest zabronione?  :shock:

Nie  :wink:

Czasy sie zmieniaja i polityka tez

żal? to ładny tam botland jest..Ale jak forum też premiuje boty też fajnie w sumie..spoko  żal.com.pl

a ty jak zwykle placzesz... przeczytaj regulamin dzialu DN, regulamin dzialu retail i ogolny potem krytykuj
/Thorns


Ty sobie myślisz, że cały serwer to L2w - tu się mylisz, bo odpalenie bota w C6 z nowym loaderem jest tak skomplikowane, że mało komu się chce w ogóle to robić :D - widze to po moich znajomych - tylko 2 osoby z kilkunastu używających bota w C4 używa bota teraz  :)
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 25, 2008, 02:24:01 pm »
Cytuj
A właśnie, że można było - za czasów ^YourBro^  (CryMe) i kotenki bezpośrednio przed wejściem C6. 

BTW: Nawet chyba pisałeś na tym forum dokładne zasady używania Bota.


1) No ^yourbro^ wprowadzil troche zamieszania chyba z 3 bany po 7 dni dostałem ale nie za l2w tylko
za expoit w 4s  wiesz expienie przez sciane itp zreszta jak wiekszosc z syndi :-)

2) nigdy nic takiego nie pisalem, wczoraj ukazal sie taki post, ale ktos napisal ze podobno linki zawieraja wirusy wiec
wykasowalem go

Cytuj
Ty sobie myślisz, że cały serwer to L2w - tu się mylisz, bo odpalenie bota w C6 z nowym loaderem jest tak skomplikowane, że mało komu się chce w ogóle to robić  - widze to po moich znajomych - tylko 2 osoby z kilkunastu używających bota w C4 używa bota teraz 


No to sie zgadza uruchomienie l2w w C4 bylo banalnie proste, sam chyba sobie 5 postaci wyexpilem :-) w c6
w sumie nie potrzebuje to nie uzywam,  Teraz przez zabezpieczenie BAKEICE jest to utrudnione
ale co sie okazuje nie niemozliwe.

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 25, 2008, 04:22:18 pm »
A przypadkiem promowanie botów na forum nie jest zabronione?  :shock:

Nie  :wink:

Czasy sie zmieniaja i polityka tez

żal? to ładny tam botland jest..Ale jak forum też premiuje boty też fajnie w sumie..spoko  żal.com.pl

a ty jak zwykle placzesz... przeczytaj regulamin dzialu DN, regulamin dzialu retail i ogolny potem krytykuj
/Thorns




Chyba mam prawo do wyrażenia własnej opini na ten temat nie? a krytykuje bo bociarstwo nie należy pochwalać..


Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 25, 2008, 04:23:31 pm »
A przypadkiem promowanie botów na forum nie jest zabronione?  :shock:

Nie  :wink:

Czasy sie zmieniaja i polityka tez

żal? to ładny tam botland jest..Ale jak forum też premiuje boty też fajnie w sumie..spoko  żal.com.pl

a ty jak zwykle placzesz... przeczytaj regulamin dzialu DN, regulamin dzialu retail i ogolny potem krytykuj
/Thorns




Chyba mam prawo do wyrażenia własnej opini na ten temat nie? a krytykuje bo bociarstwo nie należy pochwalać..
żal.Vigor.pl

bo generalizowania nie nalezy pochwalac


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 25, 2008, 08:18:56 pm »
w jakich miejscach nie można używac dualboxa?

na Dragon x 15

Rules:
_into quest area ( Blazing-TOI-Varka-Ketra-Shrine-4Sep etc etc etc) ONE support char is allowed only if u aren't subbed. Subbed char can't use support char;
_into all other area all can use 1 support char. 2+ support chars is 320h BAN.

by ^yourbro^  ^kotenka^  ^elcharro^
Noo, pomyliłem się, bo tu pisałeś tylko o dualboxie, aczkolwiek dualbox w owych czasach = dualBOT  :)
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 25, 2008, 08:28:06 pm »
ja se przed chwilą odpaliłem dualboxa z kraftem i sh/se i tym sh/se sie rechargowałem bo ssy na sell robiłem, a jakiś kraft co siedział obok i już sprzedawał ssy pisze na pm żebym wyłączył dualbota bo gmowi zakabluje... że tak powiem żal mu dupcie ścisną że sam tak nie może, ja zwała, on swoje więc sie go zapytałem jak chce gmowi zakablować a on że do ^YourBro^ napisze xD no to mu napiałem to co jest powyżej i sie zamkną w swoim świecie gdzie są tylko bssc :P
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 25, 2008, 11:06:08 pm »
A przypadkiem promowanie botów na forum nie jest zabronione?  :shock:

Nie  :wink:

Czasy sie zmieniaja i polityka tez


żal? to ładny tam botland jest..Ale jak forum też premiuje boty też fajnie w sumie..spoko  żal.com.pl

a ty jak zwykle placzesz... przeczytaj regulamin dzialu DN, regulamin dzialu retail i ogolny potem krytykuj
/Thorns




Chyba mam prawo do wyrażenia własnej opini na ten temat nie? a krytykuje bo bociarstwo nie należy pochwalać..
żal.Vigor.pl

bo generalizowania nie nalezy pochwalac

łooo a Ty jak zwykle najmądrzejszy w sprawie serwera na którym nawet dłużej nie pograłeś a może i nawet w ogóle nie grałeś nawet minuty, ale nie najmądrzejszy


Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 25, 2008, 11:09:35 pm »
A przypadkiem promowanie botów na forum nie jest zabronione?  :shock:

Nie  :wink:

Czasy sie zmieniaja i polityka tez


żal? to ładny tam botland jest..Ale jak forum też premiuje boty też fajnie w sumie..spoko  żal.com.pl

a ty jak zwykle placzesz... przeczytaj regulamin dzialu DN, regulamin dzialu retail i ogolny potem krytykuj
/Thorns




Chyba mam prawo do wyrażenia własnej opini na ten temat nie? a krytykuje bo bociarstwo nie należy pochwalać..
żal.Vigor.pl

bo generalizowania nie nalezy pochwalac

łooo a Ty jak zwykle najmądrzejszy w sprawie serwera na którym nawet dłużej nie pograłeś a może i nawet w ogóle nie grałeś nawet minuty, ale nie najmądrzejszy

nie wypowiedzialem sie w sprawie serwera tylko w sprawie twojego posta, jezeli jestes chociaz troche intelignenty to zrozumiesz o co mi chodzilo


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 26, 2008, 03:59:54 am »
Vigor...ale Twoje posty to naprawde...jak juz cos piszesz to jakeis konkrety...a nie zal.pl i koniec gadki

i co Ci to da , ze sobie popiszesz jaki to serv zly bo ludzie uzywaja l2w??


a odpalanie nie jest trudne - tylko czasochlonne - kwestia wprawy ;

..::Provider::..


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 26, 2008, 02:05:11 pm »
Nie wiem jak was, ale mnie wnerwia, że ja muszę z trudem wbijać kojene lvl'e, a ktoś inny, sobie włącza bota i ma ten sam lvl co ja ...
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 26, 2008, 02:48:59 pm »
nie widze w tym przyjemnosci. przyjemność to dochodzenie do wszystkiego samemu. a jeśli ustawienie bota to wszystko co potraficie zrobić to n/c. nie jesteście bociarze graczami, widocznie nie umiecie grac.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 26, 2008, 03:09:12 pm »
nie widze w tym przyjemnosci. przyjemność to dochodzenie do wszystkiego samemu. a jeśli ustawienie bota to wszystko co potraficie zrobić to n/c. nie jesteście bociarze graczami, widocznie nie umiecie grac.

A co sens gry to spoilowanie, expienie? nie, jak juz sie gra w L2  3 lata to juz na pewne rzeczy nie ma sie ochoty i sa one zbyteczne
ile razy mozna sie dorabiac od zera? expic postac?   po to jest bot, a przewaznie placza ci ktorzy nie umieja go skonfigurowac
lub boja uzyc..

Cytuj
Nie wiem jak was, ale mnie wnerwia, że ja muszę z trudem wbijać kojene lvl'e, a ktoś inny, sobie włącza bota i ma ten sam lvl co ja ...

Tez mozesz go uzyc.. i wbrew pozorom to nie takie proste miec l2w i co sam lvl leci?  nie.. dopiero suport + miejsce + konfiguracja
daje efekty

Do autorów poprzednich 2 postów, mnie i wielu graczy juz nie bawi wbijanie lvl kolejnej 1x postaci bo to nie sens gry
a w sumie teraz gram juz tylko na Arena x 200 wiec  nie potrzebuje l2W  :wink:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2008, 03:11:04 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 26, 2008, 04:10:14 pm »
Cytuj
TO NIE GRAJ! Jak Ci się nie chce grac od nowa to nie graj w ogóle! Tak samo kupowanie kont. Co to za przyjemność wpaść od razu na gotowe.
Pr0 gracze, pr0...

Ale to nie jest post by oceniac czy to jest cacy czy bebe to kazdego indywidualna sprawa czy uzywa L2W czy nie

btw co do mnie to mnie nie znasz wiec nie oceniaj, juz nie raz sie dorabialem od 0 do s grade i wiem co to znaczy..
a jak tobie sprawia radosc expienie postaci to sobie exp nikt ci nie broni .....


« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2008, 04:17:10 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 26, 2008, 06:44:18 pm »
jak by botowanie było ok to by na oficjalnej dronie dnet pisało jak go ustawić :) ja do bota supporta nic nie mam ale już mnie denerwuje jak 5 postaci naraz lata i spoiluje ewc z mirrorów bo to już jest przesada... dla mnie expienie to sama przyjemność :)

PS: LE zdobyło aden :( a mój kolega stracił rune :(
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 26, 2008, 07:33:53 pm »
jak by botowanie było ok to by na oficjalnej dronie dnet pisało jak go ustawić :) ja do bota supporta nic nie mam ale już mnie denerwuje jak 5 postaci naraz lata i spoiluje ewc z mirrorów bo to już jest przesada... dla mnie expienie to sama przyjemność :)

PS: LE zdobyło aden :( a mój kolega stracił rune :(
To jestes dziwny bo dla 99,9% europejczyka zabijanie milijarda moba zeby wbic 0,01% jest chore

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926