Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488539 razy)

  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #350 dnia: Marzec 09, 2008, 01:13:33 pm »
TH sux sux sux sux sux dalej sux sux sux sux sux stary zrób rerolla od razu.
hmmm...

Robie kamelka.
W sumie się na nich w ogóle nie znam, nie wiem o co chodzi, nie wiem nawet jak się 2ga klasa nazywa, ale kit robie kamaela.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #351 dnia: Marzec 09, 2008, 02:18:31 pm »
Weź panienkę i zrób tą z kuszą..
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #352 dnia: Marzec 09, 2008, 02:27:03 pm »
TH sux sux sux sux sux dalej sux sux sux sux sux stary zrób rerolla od razu.
hmmm...

Robie kamelka.
W sumie się na nich w ogóle nie znam, nie wiem o co chodzi, nie wiem nawet jak się 2ga klasa nazywa, ale kit robie kamaela.

Imo to trochę dziwne żeby ktoś za Ciebie decydował jaką postać wybierzesz do grania...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #353 dnia: Marzec 09, 2008, 02:36:54 pm »
TH sux sux sux sux sux dalej sux sux sux sux sux stary zrób rerolla od razu.
hmmm...

Robie kamelka.
W sumie się na nich w ogóle nie znam, nie wiem o co chodzi, nie wiem nawet jak się 2ga klasa nazywa, ale kit robie kamaela.

Imo to trochę dziwne żeby ktoś za Ciebie decydował jaką postać wybierzesz do grania...

Poprostu jest mi to obojętne - i tak nie znam się na t1, a akurat kamael to eee... 'prawie' TH imho.


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #354 dnia: Marzec 09, 2008, 03:59:33 pm »
Ad.1. TH/SK/DA/SwS/BD/Tyrek
Ad.2. PR/SwS/BD/WC/OL
Ad.3. destro
Ad.4. SK
Ad.5. PR

A AW nie pasuje do 1??Bo z tego co czytałęm th jest taki ....;/
pewnie pasuje ale ja podalem wedlug swojego widzimisie jak juz ktos wczesniej zauwazyl(Siena chyba?) kazdy poda ci postacie ktorymi sam lubi grac ;)


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #355 dnia: Marzec 10, 2008, 01:16:17 pm »
No co racja to racja;] Ja teraz gram na x300 Abyss i mam 72 AW i 67 Sk ;] Sk rules;]


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #356 dnia: Marzec 10, 2008, 02:51:33 pm »
No co racja to racja;] Ja teraz gram na x300 Abyss i mam 72 AW i 67 Sk ;] Sk rules;]

na x300 70+ to max 2 godzinki :P ja mam PP,EE,BD,PW,SPS,necro 3rd i jeszcze pewnie cos ale zapomnialem, wszystko na 75+ ;D

ps. >.< przez tego posta dedlem na x1 ;f


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #357 dnia: Marzec 10, 2008, 04:59:21 pm »
wracam do l2 na jakis server Interlude^^

i mam problema, ktora z tych postaci mi poradzicie do expa solo/party.
1.AW
2.Necro
3.Tyr
4.Pal

i uzasadnijcie czemu




  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #358 dnia: Marzec 10, 2008, 06:19:43 pm »
Necro... i do solo/pt :) buffki i jazda :P AW imo potrzebuje buffa ale ostatnio sam nim pogrywam i w PT jako DD sie sprawdzam niezle (glownie robie tylko za hexera :P) Pal to pal :p solo to raczej mozna tylko na undedach ale to i tak niedlugo... a Tyrkiem nie gralem wiec sie nie odzywam :p
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #359 dnia: Marzec 10, 2008, 06:36:11 pm »
Tyrant to mega koksiarz, żeby nie było :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #360 dnia: Marzec 10, 2008, 11:32:57 pm »
Tyrant to mega koksiarz, żeby nie było :P

/agree

z tym necro jeszcze ujdzie ale reszta wyraźnie się oddala od tyrka i necro.


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #361 dnia: Marzec 14, 2008, 06:49:16 pm »
jaka postać na low rate myślałem nad sorc/necro albo tyrancie (ale to jego "żarcie" ssów mnie przeraziło). a co sądzicie o magach? necro to połączenie summonera z magiem a sorc to zwykły nuker więc bardziej mnie skłania w stronę nekruska ale chciałbym poznać wasze opinie ;)


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #362 dnia: Marzec 14, 2008, 07:24:52 pm »
Jeżeli twój podpis to prawda możesz brać necro, przynajmniej nie będzie ci przeszkadzać wyzywanie, tyrant nie żre ssów tylko je zużywa, ale to też da się wytrzymać(mi to nigdy nie przeszkadzało choć niektórzy mają jakąś manię na punkcie ssów, never mind), bierz sorca jak masz mocny komp który udźwignie wszystkie wodotryski, bajery itp. ładnie wyglądający prominence to jego zaleta.
A teraz sfera techniczna:
Necro: możesz expić non-stop(jeżeli wiesz jak korzystać z BtM), a z summonem na karku nigdy cię nie dopadną(chyba, że 20< lvl wyżej),
Tyrant: Bardzo efektywne expienie na odpowiednich buffach i sprzęcie, vr+atk. speed buffy i jedziesz bez przerwy,
Sorc: Efektywny exp, ale do czasu kiedy skończy się mana, nie ma silnych stron(poza wyglądem skilli i "ognistym temperamentem" :P), taki neutralny.
W sumie mag fajny choć zależy gdzie, na IL bierz Tyrka, bo fighterzy dostali porządną dawkę sterydów, CT1 to nie wiem, ale raczej necro z moich obserwacji(kamael do pt i jedziecie).


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #363 dnia: Marzec 14, 2008, 09:56:13 pm »
na dystans czy w zwarciu: bardziej dystans chociaż zwarciem nie pogardzi
bazujacy na sile czy szybkosci ataku: bardziej szybkość
koniecznie szybki, czy moze byc wolny: to i to
mystic czy fighter: wolałbym mystic
support czy MegaProOverpoweredPvpMastah: to drugie..


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #364 dnia: Marzec 14, 2008, 10:08:20 pm »
SPS


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #365 dnia: Marzec 25, 2008, 01:25:35 am »
na dystans czy w zwarciu: zwarcie
bazujacy na sile czy szybkosci ataku: siła
koniecznie szybki, czy moze byc wolny: szybki
mystic czy fighter: mystic
support czy MegaProOverpoweredPvpMastah: megapr0overpoweredpvpmastahpkujacylowlvle
Nie summoner
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #366 dnia: Marzec 25, 2008, 01:29:13 am »
Overlord


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #367 dnia: Marzec 25, 2008, 02:16:20 am »
A macie fajny test z innej strony:

Cytuj
1. Wolisz czarować czy walczyć wręcz lub na dystans ? (Jeśli wolisz czarować patrz paragraf 2, jeśli wolisz walczyć wręcz lub na dystans patrz paragraf 18).
2. Wolisz magię ofensywną, czy defensywno/leczącą? (magia ofensywna patrz punkt 3, magia defensywna patrz punkt 12)
3. Postać egzotyczna, czy bardziej klasyczna (jeśli wybrałeś egzotyczna patrz punkt 4, jeśli klasyczna patrz punkt 5)
4. Chcesz spróbować, czegos nowego, lubisz wyzwania. Dlatego dobry będzie dla ciebie summoner (Phantom Summoner lub Elemental Summoner, bądź Warlock), będzie to dla ciebie coś nowego. Nowe oblicze czym może być mag.
5. Postać dobra na PvP, czy do walki z potworami? (Jeśli wybrałeś do walki PvP patrz punkt 6, jeśli do walki z potworkami patrz)
6. Wolisz potężne zaklęcia, czy bardzo szybkie zaklęcia? (Jeśli wybrałeś silny atak patrz 7, jeśli wybrałeś szybkie zaklęcia patrz 8)
7. Necromancer jest stworzony dla ciebie, kochasz PvP, a potężna magia jaką władasz pozwala ci często zwyciężać pojedynki.
8. Nie boisz się walk PvP, lecz zamiast na siłę, postawiłeś na szybkość, pokonujesz wroga setkami błyskawicznych ataków magicznych. Spellsinger to postać dla ciebie.
9. Chcesz być magiem uniwersalnym. Co sobie bardziej cenisz wielkość obrażeń, czy równowagę miedzy szybkością ataku a siła? (Jeśli wolisz potężne ataki patrz 10, jeśli równowagę patrz 11)
10. To co cię kręci, to Spellhowler, zadający chyba największe obrażenie, z pośród wszystkich magów. Świetny do expienie solo, a w PvP kiedy mu szczęścia dopisze, może zmieść przeciwnika jednym ciosem.
11. Rozpala cię energia, chcesz nie mieć problemów z expieniem, a zarazem kiedy dojdzie do środków ostatecznej perswazji, też chcesz mieć do dodania swoje 3 grosze. Sorcerer to postać dla ciebie.
12. Wolisz gracz sam, czy w drużynie? (jeśli wolisz grać samotnie przejdź do 13, jeśli w drużynie patrz 14)
13. Chcesz być bufferem, który będzie mile wdziany w drużynie, lecz i samodzielnie może dawać sobie radę. Klasą dla ciebie będzie Overlord lub Warcryer.
14. Będziesz nadawał się świetnie do drużyny, ale co tam będziesz robił?: wzmacniał ich buffami (patrz 15), wzmacniał słabszymi buffami oraz leczył (patrz 16), przede wszystkim leczył (patrz 17).
15. Prophet jest dla ciebie, żadna drużyna tobą nie pogardzi. Jesteś znany, że twoje buffy są dobre, a grać bez nich to szaleństwo. Nie napracujesz się dużo, a zdobędziesz uznanie i złoto.
16. Same buffy to za mało dla ciebie, ty chcesz wzmacniać swoich kolegów także leczeniem. Znaleźć dla ciebie drużynę to nie problem. Klasami dla ciebie są Elven Elder i Shillien Elder.
17. Magię uzdrawiająca masz w małym palcu. Leczysz szybko i dużo, każdy wojownik będzie cię chciał mieć w swojej drużynie, zostaniesz Bishop’em.
18. Magia cię nie kręci. Wolisz coś bardziej konwencjonalnego. Walisz walczyć łukiem (patrz 19), wolisz sztylety (patrz 22), wolisz miecz i tarczę (patrz 23 ), wolisz walczyć dwiema brońmi (patrz 26), wolisz walkę na pięści (patrz 29), wolisz uniwersalnego wojownika (patrz 30), co tam mordobicie, złoto jest dla ciebie ważniejsze (patrz 31).
19. Wybrałeś łucznika. Wolisz używać różnorakich umiejętności do ataku lub wolisz normalny atak? (Jeśli wolisz używać umiejętności patrz 20, jeśli wolisz normalny atak z łuku patrz 21)
20. Phantom Ranger lub Silver Ranger to postacie dla ciebie. Chcesz atakować na dystans, a te postacie się do tego świetnie nadają, mają dużo ciekawych umiejętności, które przydadzą ci się również w walkach PvP.
21. Hawkeye ten łucznik jest stworzony dla ciebie, posiada bardzo podobny zakres umiejętności jak elficy łucznicy, ale po co ci one, twoje normalne ataki są dużo lepsze, a twoja wytrzymałość też stoi na dużo wyższym poziomie.
22. Wybrałeś dagera. Twoje postacie to Treasure Hunter, Plain Walker lub Abyss Walker. Twoje ataki są błyskawiczne, do tego często atakujesz trafieniami krytycznymi, a twoje specjalne ataki dosłownie masakrują wrogów.
23. Wybrałeś tanka. Ci potężni wojownicy, wytrzymują grad ciosów. Wolisz prawdziwych niezniszczalnych wojowników (patrz 24), czy też posiadający ciekawe umiejętności (patrz 25).
24. Wiesz co to znaczy siła mięsni i wiesz jak ich używać Paladin lub Temple Knight, to po postacie dla ciebie. Ich są silne, a do tego nieludzko wytrzymałe. Strzał z łuku, to dla nich tylko małe zadrapanie.
25. Ty też lubisz prawdziwych twardzieli, dla których każdy cios to tylko łaskotki. To tego same mięsnie ci nie wystarczą, potrzebujesz więcej finezji w walce a tego dostarczą ci Dark Avenger lub Shillien Knight.
26. Jesteś samotnikiem siła mięsni i umiejętności ci wystarczają we wszystkim (patrz 27), lubisz zamieniać przeciwników w miazgę, ale więcej przyjemności sprawia ci to w grupie (patrz 28).
27. Gladiator świetnie umiejętności, szybki atak i poważne obrażenia, do tego duża wytrzymałość. Dosłownie maszyna do zabijania, strzeżcie się wrogowie, nadchodzi mistrz pojedynków.
28. Bladedancer i Swordsinger, tańcem lub śpiewem zagrzewasz swoich towarzyszy do boju i na dodatek bardzo skutecznie, bo zwiększasz ich efektywność. Drużynę znajdziesz bez problemu i choć w PvP możesz mieć czasem problem, to może być twoim mocnym punktem, bo kto cię zlekceważy będzie tego długo żałował.
29. Wybrałeś Tyranta, to prawdziwy zawodowy bokser, atakuje szybko celnie, jeśli ktoś podejdzie pod twoje pięści, tu już będziesz wiedział co zrobić, aby nie mógł odejść o własnych siłach.
30. Destoryer, jak sama nazwa wskazuje niszczysz wszystko co stanie ci na drodze, niczego się nie boisz. Posiadasz również, ogromne pokłady wytrzymałości, jesteś chodzącą armatą. Jesteś prawie nie pokonany, poza szybkością, nie masz słabych punktów.
31. Lubisz złoto, prawda? Zapewna zainteresują cię dwarfy. Wolisz siedzieć w mieście i zarabiać grube pieniądze (patrz 32), czy też wybierać się na polowanie i znajdować cenne przedmioty tam gdzie innych ich nie widzą (patrz 33)?
32. Warsmith to postać dla ciebie. Może wojownik z ciebie nie najlepszy, lecz twoje bezcenne usługi będą doceniane, bardzo pokaźnie doceniane. Nie męcząc się zbytnio będziesz mógł osiągnąć sporą fortunę.
33. Bounty Hunter, talentem do walki nie grzeszysz, lecz jesteś wytrzymały i do lania potworów się nadajesz. Ale tylko ty podtrawisz, znaleźć w nich skarby, za które inny będą skłonni zapłacić ci gruba kasę. Pieniądze i materiały na przedmioty, to dla ciebie żaden problem.


Teraz już wiesz jaka jest najlepsza klasa. Powodzenia.

Źródło: www.strefarpg.pl Autor: Michał "Frey" Mikołajczyk
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #368 dnia: Marzec 25, 2008, 10:34:52 am »
no no no, podoba mi sie ten tekst ^_^
w paru punktach bym sie nie zgodzil, ale co ja tam wiem, Dev dostajesz plusika
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #369 dnia: Marzec 26, 2008, 09:26:13 pm »
Na początku wszystkich witam   :)
No to teraz do konkretów więc mam zamiar grać na retailu i nie za bardzo wiem jaką postacią.
Ostatnio spodobał mi się destro i chciałbym wiedzieć jak się sprawdza ta postać na retku,
a jeśli wypada blado i w ogóle nie ma sensu nim grać czy możecie doradzić kim grać?
z góry thx
Franz: Roenhu Orc Raider lvl 20


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #370 dnia: Marzec 26, 2008, 10:24:42 pm »
Witamy, witamy :F

Destro z tego co wiem, to w CT1 dostał po tyłku z frenzy i to poważnie go osłabiło. Nie jestem pewien, że tak właśnie jest.
W zasadzie jeśli bardzo chcesz grać konkretną klasą to nią graj i nie zwracaj uwagi, że ktoś ci odradza, bo najgorsze to jak się próbuje grać czymś czego nie lubimy :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #371 dnia: Marzec 29, 2008, 01:58:26 pm »
Więc dziś zaczynam swoją przygodę z retkiem i ciężko się zastanawiam między destrem a berserkerem kamaeli,
w grę wchodzi jeszcze Soul Breaker, ale mniej mnie jakoś interesuje.
Co wy byście radzili?
Franz: Roenhu Orc Raider lvl 20


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #372 dnia: Marzec 29, 2008, 10:26:14 pm »
destroyer latwo postac itp... kamaele zamulone i klupie wiec niema przyjemnosci z gry takim -_-em
P
O
O
0
F
P
O
O
0
F


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #373 dnia: Marzec 29, 2008, 11:02:39 pm »
Berserker ownuje swoim disarmem, SB zawsze ma full buff dzięki steal divinity(zasada: podchodzisz do jakiegoś daggera czy czegoś co zazwyczaj jest napakowane buffami, /say pvp? i jedziesz xD), a destro to destro, choć w sumie ma jakiegoś tam skilla co podnosi mu speeda do 170, ale to endgame choć nie chciałbym mieć starcia z takim(albo nie, zmieniam zdanie :P, przecie gram Soul Breakerem :P)
Sp4m3r grałeś kamaelem? Na jakim serwie? Bo coś myślę, że grasz na jakimś dennym privie, gdzie wprowadzili kamaele tylko żeby były.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #374 dnia: Marzec 29, 2008, 11:11:29 pm »
No pewnie, Kamaele w CT1 mają 2x mniej skilli niż standardowa inna postać z L2... ale z czasem kolejnych kronik ma być rozwijana.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...