Witaj
Gość

Wątek: Elven Elder  (Przeczytany 38041 razy)

  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 24, 2007, 07:11:59 am »
Dozgonna miłośc krasnali i party za recharge, heal czasem tu i tam,res z %..sądzę że EE jest całkiem ok ;-)

A mój EE ..a raczej Eva Saint na max bufach z dancami i z bronią + acumen miał  max 1350 c.speed.
To nie jest tak źle..chyba;-)

Nie nosze dye bo ich nie rozumiem ;-)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 24, 2007, 11:13:50 am »
Hmm, jego Major Heal nie będzie szybszy niż Battle Heal. Może podobny, lecz nie szybszy. Greater Heala nie warto spamować, Major jakoś od biedy pociągnie na zadymie, ale jak mówi nasz Bishop "wchodzimy zajebiście w koszta" co jest prawdą. Ale wystarczy jedna obszarówka i zaczyna spadać dużo HP dla wielu ludzi i... jest nieciekawie :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 3

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 30, 2007, 03:53:30 pm »
Cytat: malutka
mój EE ..a raczej Eva Saint na max bufach z dancami i z bronią + acumen miał  max 1350 c.speed.
To nie jest tak źle..chyba;-)

Nie nosze dye bo ich nie rozumiem Wink

i dlatego taki mały cast :P


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Kurde co z atakami?!
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 30, 2007, 06:29:09 pm »
Wcześniej grałem Spellsingerem, miał wiecej ataków ale mniej bufów. Teraz pocinam Elven Elderem i mam wiecej bufów niż ataków. (Live is brutal :D)

Mam 38 lvl i mam ciągle te podstawowe czary (wind strike, ice bolt). Nikogo praktrycznie sie z tego zabić nie da  :( Czy później będe miał jakieś lepsze ataki.

P.S Bardzo podobają mi się takie 2 czary/buffy co powiększają pasek życia i many. Jak się one nazywają? Czy jako elven elder będe je miał? Jeśli tak to przy jaikm lvl?

Odp
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2007, 06:31:28 pm wysłana przez ppysio »


Shot at 2007-07-07


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 30, 2007, 07:09:12 pm »
Te czary to bless the body (hp) i bless the soul (mp) i ma je tylko prophet (bishop ma tylko do hp) więc nie będziesz ich miał :P



  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 30, 2007, 07:50:32 pm »
Wcześniej grałem Spellsingerem, miał wiecej ataków ale mniej bufów. Teraz pocinam Elven Elderem i mam wiecej bufów niż ataków. (Live is brutal :D)

Mam 38 lvl i mam ciągle te podstawowe czary (wind strike, ice bolt). Nikogo praktrycznie sie z tego zabić nie da  :( Czy później będe miał jakieś lepsze ataki.

P.S Bardzo podobają mi się takie 2 czary/buffy co powiększają pasek życia i many. Jak się one nazywają? Czy jako elven elder będe je miał? Jeśli tak to przy jaikm lvl?

Odp
O ilę dobrze kojarzę to jako EE będziesz miał jeden czar zadający dmg, w dodatku tylko na truposze - Might of Heaven. Za to dobre heale, niezłe buffki, Trance, Mana Burn , Recharge i parę innych ciekawostek. SpS to nuker - mag zadający obrażenia, a EE to healer/buffer - kapłan. Poszukaj jakiegoś klanu, w party będziesz niezastąpiony a i gra nim  prędko Ci się nie znudzi ;)


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 31, 2007, 05:15:28 pm »
Kutwa to mam cala gre w execution ground tepic :P

Jestem tym Elven Lederem skazany na rozwalanie tych trupow. Nie bedzie zadnego normalnego czaru do wszystkich?

P.S Ten Prophet to nuker czy buffer (i czy tez musi tepic te umarlaki)?


Shot at 2007-07-07


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 31, 2007, 05:19:39 pm »
Kutwa to mam cala gre w execution ground tepic :P

Jestem tym Elven Lederem skazany na rozwalanie tych trupow. Nie bedzie zadnego normalnego czaru do wszystkich?

P.S Ten Prophet (jak już wiem to human) to nuker czy buffer? A moze jedno i drugie?? :p
(jesli buffer to czy tez ma czary do undead mosters czy noralmne do wszystkich potworow)?

P.S 2
Gdzie sa jeszce i undead potworki?


« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2007, 05:22:55 pm wysłana przez ppysio »


Shot at 2007-07-07


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 31, 2007, 05:22:53 pm »
Prophet to buffer i nie posiada nawet skili na umarlaki po 40 lvl

a umarlaki zjaduja sie np.
Death Pass ->wejscie do DV
FG
kolo Devasted Castle
Cata

wiec nawet jak nie znajdziesz party EE to zawsze mozesz troche posolowac


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 31, 2007, 05:53:22 pm »
Kurde to Prophet wali caly czas windstrikem i icebolteym tylko?

To kim mam grac (jaką klasą i rasą) aby być bufferem i miec w miare dobre atacki? Istnieje w ogóle taka rasa/klasa? (z tymi atakami zeby oprcz windtrik'a i icebolta byly jakies inne, lepsze).

Czasami widze mystikow, puszczaja jakoas czerwona kule i kolesia zmiata z pwoierzchni ziemi (ale to pewnie nukerzy)

FG-?

Sorki za głupie pytania ale ja z mystikami to 99% noob jestem :P
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2007, 05:57:48 pm wysłana przez ppysio »


Shot at 2007-07-07


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 31, 2007, 06:15:38 pm »
w ogóle to Ty ze złej strony do tematu podszedłeś... bo magowie dzielą sie na dwie grupy: wspomagająca i offensywna
dlatego prophet jak i EE nie rozwija czarów offensywnych po 40 lvl, i skazany  jest na party i tam ma wspomagac swoich ludzi z party Buffami i tylko do tego jest stworzony, moze tez rootowac, troche leczyc ale DMG to on i tak nigdy nie bedzie duzego zadawal.

Czasami widze mystikow, puszczaja jakoas czerwona kule i kolesia zmiata z pwoierzchni ziemi (ale to pewnie nukerzy)

to byl akurat Sorceror , i jest on magiem offensywnym czyli nie ma czarów wspomagajacych (no chyba ze Conc lvl 6)

FG-?

Forbidden Gateway - wschód od Aden


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 01, 2007, 10:46:46 pm »
Dobrze jest  :D Bede grał tym EE. Nie jest tak źle. Myślałem że jestem skazany na party aby expa bić.  :( Ale w wejściu do DV jest sporo (nie)umarlaków. W Forrbiden Gateaway to "Doom Knight" jest undead?


Shot at 2007-07-07


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 01, 2007, 10:51:27 pm »
tak DooM knight to tez undead
a kolo devasted castle spotkasz tez doom warrior i doom servant...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 02, 2007, 11:57:05 am »
ale odradzam solowanie ee ;) bedze gorzej szedl exp niz tankiem ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 02, 2007, 01:23:20 pm »
ale odradzam solowanie ee ;) bedze gorzej szedl exp niz tankiem ;)

dla upartego nic trudnego :) kwestia samozaparcia ...


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 05, 2007, 04:00:05 pm »
Jakoś już sobie radze....


Mam pytanie z innej beczki:

Długo musieliście chodzić, szukać, pytać się o zbrój i broń b grade?
Przy którym lvl powinno się mieć equipment b garde?


Shot at 2007-07-07


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 05, 2007, 04:24:59 pm »
Powinno się mieć przy 52 choć w przypadku buffera/healera broń w zasadzie możesz sobie odpuścić i zostać z homkiem, a co do zbroi to już inna sprawa więcej defa i mp zawsze sie przyda.



  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 05, 2007, 10:37:10 pm »
Jakoś już sobie radze....


Mam pytanie z innej beczki:

Długo musieliście chodzić, szukać, pytać się o zbrój i broń b grade?
Przy którym lvl powinno się mieć equipment b garde?

Ja zbroję b dostałem w 10 s po wbiciu 52. Po napisaniu cl-owi co chcę. Valhallę dostałem jak była nikomu niepotrzebna dość szybko później.

Dobry klan ceni support ;)

Btw, nie ma czegoś takiego, jak lvl przy którym powinno się mieć sprzęt b. Mój kumpel, zapalony handlarz miał full b i c set dla łucznika mając SRa na 40 i spoilera - bez drugiej profki. Wszystko wyhandlował.
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 08, 2007, 04:22:43 pm »
Mam pytanko dotyczące spelbooków dla EE.

Strasznie jest je trudno zdobyć.

Jakbym chciał je kupić (private shop) to nie moge bo nie mam ich w ekwipunku.

Jak zrobić żeby kupywać żeczy których się nie ma w ekwipunku?? (np: tego spellbooka)


Shot at 2007-07-07


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 08, 2007, 10:06:39 pm »
nie da sie...


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 09, 2007, 02:26:51 pm »
Na pewno sie da. Koleś potrzebuje czegos czego nie ma w ewipunku to jakos robi że może to kupywać.


Shot at 2007-07-07


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 09, 2007, 02:51:54 pm »
Żeby ustawić skup musisz mieć 1+ taki item jako wzór inaczej się nie da. Chcesz kupić czegoś czego nie masz prosta sprawa poszukaj kogoś kto to sprzedaje :)



  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 12, 2007, 02:03:43 am »
ogolnie EE ma tyle samo casta co Spellsinger w takim samym sprzecie, ja osiagam moim EE3 1729 cast spd na full buffie
Skończyłem z Lineage II


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 29, 2007, 05:19:48 pm »
Nie no postać przednia dzisiaj na pvp serwie sobie zrobiłem.. ale taki pvp ,że buffki są ale low i czas trwania 20 min.. np mental lvl 1, acu 2 lvl , focus 2 lvl , itp itpi to tylko kilka .. lajtowo resist shockie te wszystkie buffuje ludzi..później w teren pvp poszedłem jeb jakieś party z gladem znalazłem i czyścimy wszystko.. z mana potkami tyle ,że można ich używać coś 1 min trzeba czekać od atakowania czego kolwiek ,żeby użyć.. ale i tak 3 heale i pełne życie..  glad czyści później jeszcze 2 znalazłem.. pare razy nas tylko rozjebali jak silence dostawałem a i tak nie wchodziło mentala miałem max wiec ^^ i zajebiście bo enchantów nie można było czysta gra na +0 .. yea
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 30, 2007, 10:32:22 am »
Nie no postać przednia dzisiaj na pvp serwie sobie zrobiłem.. ale taki pvp ,że buffki są ale low i czas trwania 20 min.. np mental lvl 1, acu 2 lvl , focus 2 lvl , itp itpi to tylko kilka .. lajtowo resist shockie te wszystkie buffuje ludzi..później w teren pvp poszedłem jeb jakieś party z gladem znalazłem i czyścimy wszystko.. z mana potkami tyle ,że można ich używać coś 1 min trzeba czekać od atakowania czego kolwiek ,żeby użyć.. ale i tak 3 heale i pełne życie..  glad czyści później jeszcze 2 znalazłem.. pare razy nas tylko -_-'ali jak silence dostawałem a i tak nie wchodziło mentala miałem max wiec ^^ i -_-'iście bo enchantów nie można było czysta gra na +0 .. yea

Czy ktoś może to przetłumaczyć na polski?
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...