Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker VS Tyrant  (Przeczytany 21705 razy)

  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 01, 2009, 10:49:55 am »
jak masz 68 to nie wbijaj dye end game bo to nie ma sensu, daj +str -con, wbij ten 80 i dopiero -str +con


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 01, 2009, 11:14:25 am »
jak masz 68 to nie wbijaj dye end game bo to nie ma sensu, daj +str -con, wbij ten 80 i dopiero -str +con
to zalezy jaki ma rodzaj expa, jak taki jak ja(czyt. logowanie BD i siedzenie kamaelem na dupie w fog i patrzenie jak wpadaja %) to moze spokojnie wbijac +con-str


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 01, 2009, 12:03:03 pm »
to jak koncu z tym para? bo to mnie nie przekonuje  :P

Jak tylko ktoś negatywnie wpływa na naszą postać i na naszą niekorzyść , to anchor gwarantowany , rówierz podczas strzelania z łuku

jeszcze mi tylko powiedzcie, jaki landrate ma para ^^


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 01, 2009, 01:13:09 pm »
Cytuj
jeszcze mi tylko powiedzcie, jaki landrate ma para ^^
4 razy za duzy ;)
...


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 01, 2009, 05:53:01 pm »
dokladnego land rate nie znam ale czasem wchodzi co 2-3 hit =)


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 01, 2009, 06:10:37 pm »
wlasnie mi chodzi o dokladny, bo chce obliczyc szanse na wejscie z pewnymi resistami  :P


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 01, 2009, 10:04:02 pm »
http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=125699 - ciekawa dyskusji, kwadrat pewno czytal, ale wklejam :)


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 04, 2009, 08:17:35 am »
Steal divinity ma 12 sec reuse. Z songs, augmentem i z boss jews może być mniej i wtedy da się wyciągnąć 7 sekund. Z samym augmentem ma 10 secund. Może wam się pomyliło z ilością maksymalnie kradzionych buff?


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 04, 2009, 01:03:51 pm »
Steal divinity ma 12 sec reuse. Z songs, augmentem i z boss jews może być mniej i wtedy da się wyciągnąć 7 sekund. Z samym augmentem ma 10 secund. Może wam się pomyliło z ilością maksymalnie kradzionych buff?

Też mi się tak wydaje, bo na filmiku który ktoś dał na tym forum (bodajże walka 1ntenz kontra KaiserInsane), SH używa na początku augu skill refresh, a podczas walki widać w oknie logu(a?) "there are 12 sec steal divinity reuse...".
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2009, 01:06:41 pm wysłana przez Rusoma »
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 04, 2009, 04:00:25 pm »
ma 12 sekund, ale na pvp raczej jest sws z renewalem, ogolnie na full buffie reuse ma 7,2 sekundy


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 04, 2009, 06:22:16 pm »
ma 12 sekund, ale na pvp raczej jest sws z renewalem, ogolnie na full buffie reuse ma 7,2 sekundy

Fajnie, tylko temat jest o SB vs tyrant a nie PT z SB vs tyrek.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 04, 2009, 06:51:49 pm »
to w takim razie tyrant bez buffow vs sb na selfach i totemach, gorzej dla tyrka imo


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 04, 2009, 08:08:36 pm »
sb o tyle lepiej ma ze tam pare self buffow jest a tyrek to totem dark form i tyle.Jak selfy to stawialbym na sb



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 05, 2009, 09:17:49 am »
soul breaker + 30 >>> sb, tylko tyle moge powiedziec. ponadto 15k hp+cp bez buffu robi swoje


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 05, 2009, 12:30:05 pm »
Nom zwlaszcza,ze jestes znacznie wolniejszy od sb.
...


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 05, 2009, 02:18:37 pm »
myslalem ze sword shield odejmuje 40% speeda, a bez tego SB schodzi na 2 blastery, najwyrazniej mylilem sie


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 05, 2009, 02:46:45 pm »
Cytuj
myslalem ze sword shield odejmuje 40% speeda, a bez tego SB schodzi na 2 blastery, najwyrazniej mylilem sie
Na 2 blastery to moze mag zejsc, jak wejdzie z crytem ktorys. Btw ja tu bardziej o walce w terenie, a ty chyba o oly ;) Na oly owszem, oe stun robi swoje. W terenie pozbedziesz sie buffa calego buffa i po zabawie.
...


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 05, 2009, 05:47:27 pm »
sb nawet z sword shield powinien byc szybszy, orki maja zalosny speed, tyrant nadrabia to agility movement, ktore jest do dupy bo tyrek w heavy przewaznie na oli chodzi oraz totemami ktorych nie bedzie mial, a jesli juz wezmie krolika to ma koszmarny def, dodac do tego -9 dex


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 05, 2009, 09:16:04 pm »
Cytuj
myslalem ze sword shield odejmuje 40% speeda, a bez tego SB schodzi na 2 blastery, najwyrazniej mylilem sie
Na 2 blastery to moze mag zejsc, jak wejdzie z crytem ktorys.
no to 3 blastery i 2 stormy, co potrwa jakies 8 sekund  :P
Btw ja tu bardziej o walce w terenie, a ty chyba o oly ;) Na oly owszem, oe stun robi swoje. W terenie pozbedziesz sie buffa calego buffa i po zabawie.
no ja mowie bardziej o oli, bo gdzie indziej ludzie sie bija 1 vs 1 xD
sb nawet z sword shield powinien byc szybszy, orki maja zalosny speed, tyrant nadrabia to agility movement, ktore jest do dupy bo tyrek w heavy przewaznie na oli chodzi oraz totemami ktorych nie bedzie mial
to zaden problem wrzucac na zmiane wilka i krolika, tyrant i tak dorwie SB
a jesli juz wezmie krolika to ma koszmarny def, dodac do tego -9 dex
niewiele mniejszy def od glada, wiec nie az taki koszmarny. a te 9 dexa rekompensuje kosmiczny poziom hp+cp. wystarczy miec dark resist + protectiony + magic barrier 10 i gl w ubijaniu takiego tyranta na oli, nawet z enli (ktore da sie przeczekac na barierze + jeden stun)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 05, 2009, 09:32:34 pm »
królik nie zmniejsza defa
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 06, 2009, 01:25:31 am »
Chodzilo o brak bonusu z ogra ;)
...


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 06, 2009, 09:05:56 am »
Na oly sb vs tyrant to dość wyrównana walka.Im dłużej trwa tym w gorszej sytuacji jest tyrant. Sb zazwyczaj musi założyć maj seta najlepiej rare, bo oe stuny mogą go pozamiatać. SB a raczej SH musi być cały czas w rychu i spamować szereg skilli. Początek walki to ściąganie buffów i unikanie ataków. Nie miałem z tym większych problemów. Zanim tyrant zacznie robić dmg straci część buffów i musi odczekać aż zejdzie mój celestial. Po czym traci reszte buff i zostaje najwyżej z totemem. Po to właśnie jest fundation maj, żeby w trakcie celestiala uniknąć stuna. I powiem szczerze, że ten set jest haxnięty, bo ludzie ze stunami +20 i z 5lvl więcej niż ja nie mogą mnie zestunować. Gdy tyrek nie ma buff wbijamy mu death mark a sobie ud. Wtedy zaczynamy nukować. Tyrek co chwila traci target, jego dmg jest słaby przez ud, ograniczony jest do skilli dystansowych bo próba podejścia kończy się blinkiem, być może ma na sobie już debuffy speeda, co chwila może zgarnąć para itd. Nie jestem jakimś pro oly farmerem, ale kilka walk z tyrantami już miałem. Mój sh ma 79lvl a przeciwnicy zazwyczaj 80+ i nie zdarzyło mi się przegrać. Nie trafiłem jednak jeszcze na topowych tyrantów na serwerze. Ale zabijałem tyrantów którzy wcześniej pokazali w innych walkach, że ogarniają swoją postać, więc myślę że moja opinia jest dość miarodajna.

W terenie bywa różnie. Ale przyjmujac wasze założenia że dochodzi do zwarcia na full buff to muszę zaznaczyć że mój SH w takiej sytuacji też ma 15k hp. SH w terenie w mass pvp ostatnio stał się ważnym celem. Tak jak najczęściej staramy się zneutralizować na początku cardi i ee, tak samo teraz staramy się osłabiać hero i SH. Bo pvp trwa długo i przegrywa ten kto stracił hellerów lub ten kto stracił buffy.
SH dlatego szczególnie zmuszony jest zaopatrzeć się w dobre potki i nie ograniczać się do spamu gcp ale dodatkowo uzywać ghp, qhp, spring, oly.
No i nic w tym dziwnego. Tyrant w pierwszej chwili straci s/d i już na początku SH zyskuje przewagę szybkości. Podobnie im dłużej trwa walka tym gożej dla tyrka. Jak SH poczuje oddech przeciwnika na plecach to odpala celestial i czeka na kolejne steal divinity. Szuka jednocześnie lepszej pozycji. Cancel target też bardzo często wchodzi a gdy jest wsparty blinkiem może kompletnie pogubić przeciwnika. SH nie jest klasą na 2 hity jak mag. Potrafiłem walczyć z 3 przeciwnikami o wyższych lvlach tak długo aż skończyła mi się mana. Potrafiłem na ud stać i tankować na sobie 5 przeciwników. Oczywiście to są nietypowe sytuacje ale takie się magom nie zdarzają , więc nie ma co porównywać.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 06, 2009, 09:32:46 am »
Na oly sb vs tyrant to dość wyrównana walka.Im dłużej trwa tym w gorszej sytuacji jest tyrant.
imo chyba na odwrot, bo po chwili i tak traci buffy, a SB konczy sie ud  :P
Sb zazwyczaj musi założyć maj seta najlepiej rare, bo oe stuny mogą go pozamiatać.
to jest jakies rozwiazanie, ale SB musi sie wtedy liczyc z tym, ze jak dostanie stuna w maj secie to zginie nawet na ud
SB a raczej SH musi być cały czas w rychu i spamować szereg skilli. Początek walki to ściąganie buffów i unikanie ataków.
i teraz zasadnicze pytanie : SB ma wiecej niz 181 (na ww i zerku) speeda czy mniej?
Nie miałem z tym większych problemów. Zanim tyrant zacznie robić dmg straci część buffów i musi odczekać aż zejdzie mój celestial.
tyrant tez ma bariere
Po to właśnie jest fundation maj, żeby w trakcie celestiala uniknąć stuna. I powiem szczerze, że ten set jest haxnięty, bo ludzie ze stunami +20 i z 5lvl więcej niż ja nie mogą mnie zestunować.
to prawda, ale zeby wygrywac z sb trzeba miec niezle wyfarmionego chara, wiec to bedzie stun +28-+30 raczej :P
Gdy tyrek nie ma buff wbijamy mu death mark a sobie ud. Wtedy zaczynamy nukować. Tyrek co chwila traci target, jego dmg jest słaby przez ud, ograniczony jest do skilli dystansowych bo próba podejścia kończy się blinkiem, być może ma na sobie już debuffy speeda, co chwila może zgarnąć para itd.
niby tak, ale biegajac z setem A, SB i tak bedzie dostawal niezly dmg z samych blasterow, a iloscia hp i cp nie grzeszy
Nie jestem jakimś pro oly farmerem, ale kilka walk z tyrantami już miałem. Mój sh ma 79lvl a przeciwnicy zazwyczaj 80+ i nie zdarzyło mi się przegrać. Nie trafiłem jednak jeszcze na topowych tyrantów na serwerze. Ale zabijałem tyrantów którzy wcześniej pokazali w innych walkach, że ogarniają swoją postać, więc myślę że moja opinia jest dość miarodajna.
widac ze znasz sie na rzeczy dlatego nie mowie ze nie, jednak w walce z SB najwieksze szanse maja wojowie (oprocz warlorda) i ich high oe stuny. teraz takie pytanie, stuny beda wchodzily czy nie? xD

btw jaki reuse ma soul cleanse?


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 06, 2009, 02:37:35 pm »
Cytuj
i teraz zasadnicze pytanie : SB ma wiecej niz 181 (na ww i zerku) speeda czy mniej?
+20 speed toggle



A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 06, 2009, 09:09:19 pm »
Cytuj
i teraz zasadnicze pytanie : SB ma wiecej niz 181 (na ww i zerku) speeda czy mniej?
+20 speed toggle



-45% speed cripple.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<