Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker vs. Berserker  (Przeczytany 24884 razy)

  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 31, 2009, 07:55:12 am »
Bo na twoim l2j nie działa nic?

Podważasz teorie Ktosiaxxxx? Byś się wstydził...

Dlaczego xxxx ??? o_O


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 31, 2009, 10:06:56 am »
w myslach nie czytam ale chyba dlatego ze sie smieje z ciebie  :oops: to tak gdybys sam tego nie rozkminil
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 31, 2009, 10:25:09 am »
No to szczere kondolencje dla offa za takiego gracza


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 31, 2009, 12:42:03 pm »
Alarion, nie ładnie się tak śmiać z ktosiaxxxx  :(


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 31, 2009, 12:57:18 pm »
No to szczere kondolencje dla offa za takiego gracza
Tylko ze on gra w Aiona...


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 31, 2009, 01:07:48 pm »
No to szczere kondolencje dla offa za takiego gracza
szczere kondolencje dla wszystkich na tym forum za takiego idiote


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 31, 2009, 03:53:45 pm »
No to szczere kondolencje dla offa za takiego gracza
szczere kondolencje dla wszystkich na tym forum za takiego idiote

I kogo nazywasz idiotą ?? Ty Cipo niedoje.bana

//mdh: niestety. "-" wędruje do Ciebie.

Dlaczego tylko do mnie ?? To tamten gość zaczoł
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 11:50:30 pm wysłana przez ktos1994 »


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 31, 2009, 03:58:30 pm »
Strong !!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 31, 2009, 04:04:54 pm »
click - wnioskowac o bana :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 31, 2009, 04:06:50 pm »
I mam to w dupie , nie będzie koleś po mnie jeździć


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 31, 2009, 04:10:05 pm »
Jest wiele innych sposobów wyrażania niezadowolenia, kolega powiedzial że jestes idiotą? urazil Cie, czujesz sie żle z tym, a robisz to samo co on :)

masz juz prawie 16 lat a twoje zachowanie na tym forum jest co najmniej nie adekwatne do wieku...

« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 04:14:54 pm wysłana przez KaeriN »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 31, 2009, 06:10:03 pm »
click - wnioskowac o bana :)

Nie chcę, żeby go zbanowali. Tak mi humorek na wieczór poprawił nasz forumowy warrior, że aż nie mogę myślec, iż nie czytałbym więcej jego pr0 strong postów xD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 31, 2009, 11:21:09 pm »
I mam to w dupie , nie będzie koleś po mnie jeździć
bedzie, jak tam spinanie sie przed monitorem 15 latku?


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 31, 2009, 11:52:22 pm »
I mam to w dupie , nie będzie koleś po mnie jeździć
bedzie, jak tam spinanie sie przed monitorem 15 latku?

Aż tyle mu dajesz? ; p Każdy kto robi liczbę lat w nicku dodaje sobie zazwyczaj koło 2-3 ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 20, 2009, 05:10:03 pm »
Sb tu ma większe szanse. Na oly: nie włączamy sword shielda, ładujemy violet temper, wjeżdzamy shoulder charge trzyma dłużej niż strom assault i rush impact, możemy zrobic cofke i wjechac jeszcze blade rush ladnie zjada hp, jak wejdzie to contagion, crushing pain, enuma erish, zejdzie stun ladujemy disarm jak nie wejdzie probujemy mass disarm, ladujemy dalej seria skilli (nie zapominajmy tu o duszach jak skonczą sie to soul gattering) , i gdy tylko zreusuje sie dissarm spamujemy go,  w krytycznej sytuacji odpalamy Body Reconstruction tego nam nie ukradnie. Dye na oly: -str +con, bron z health (jestesmy o jakies 6k hp do przodu licząc Body Reconstruction)


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 20, 2009, 07:08:01 pm »
Sb tu ma większe szanse. Na oly: nie włączamy sword shielda, ładujemy violet temper*, wjeżdzamy shoulder charge* trzyma dłużej niż strom assault i rush impact*, możemy zrobic cofke i wjechac jeszcze blade rush* ladnie zjada hp, jak wejdzie to contagion*, crushing pain*, enuma erish*, zejdzie stun ladujemy disarm* jak nie wejdzie probujemy mass disarm*, ladujemy dalej seria skill*i (nie zapominajmy tu o duszach jak skonczą sie to soul gattering) , i gdy tylko zreusuje sie dissarm spamujemy go,  w krytycznej sytuacji odpalamy Body Reconstruction tego nam nie ukradnie. Dye na oly: -str +con, bron z health (jestesmy o jakies 6k hp do przodu licząc Body Reconstruction)

W miejscach gdzie dałem gwiazdkę mamy szanse dostać anchora (przy którymś na pewno dostaniemy) z bariery i giniemy. Ot cała walka.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 22, 2009, 12:49:48 pm »
Wrzucamy se courage jak juz zje na nam buffy, ale jak mówiłem jest ciężko, a to poradnik dla berserka...


Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 22, 2009, 01:18:16 pm »
Wrzucamy se courage jak juz zje na nam buffy, ale jak mówiłem jest ciężko, a to poradnik dla berserka...
po co soul gathering jak caly czas powinno sie miec na pasku buteleczki?:>


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 22, 2009, 04:06:25 pm »
Może na tym privie nie działają...?  :oops:
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 29, 2011, 12:40:42 am »
Moim zdaniem to Zerk do 3rd ma zdecydowanie większe szanse, ale gdy już SB ma 3klasę to sytuacja się odwraca.


P.S. Na dragon-network najlepiej zrobić SB/ZERK i wtedy mamy wszystkich gdzieś :)


Dragonx15
SoulHound/Berserker


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 29, 2011, 02:55:09 am »
Zależnie od ogarnięcia SBka - walka może być szybka i bolesna albo przypomniać walkę TK vs TK za czasów c4


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 29, 2011, 02:20:41 pm »
Jeżeli SB nie ma jeszcze Para shield / mass para to ma przesrane
Jeżeli Zerk nie ma dobrego resist na para to ma przesrane jeśli SB ma już swoje paraliże

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:49:19 am »
Obydwie klasy to wymiatacze i nie ma permanentnego winera tych walk. Spotkanie jak kamień z kamieniem lub raczej góra z górą.. Na najwyższych levelkach SB sporo dostaje powera ale obydwie klasy chyba są jednymi z nielicznych gdzie skill gracza ma tak wielki udział w wyniku gry (trza szybko i różnorodnie klikać, decyzje szybciej podejmować niż np tankiem).... brezr moze być łatwo skoszony w 8-10 sekund ale również sb może przestać na stunie walkę lub też sporym dmg berka być szybko wypunktowany. Na youtoubie jest wiele dobrych walki z olly po stronie berka  np:  Kerrada, ziRey. Oglądając starcia SB z brez nawet gdy SB wszystko zrobi jak należy i już prawie wygrał 1-2 stuny i sytuacja odwraca się o 180 stopni. Jak stuny nie wejdą to SB może mieć extra szybki win. Czy wyczyścimy berka z buffa czy też nie to i tak i tak jest groźny ze swoimi skilami. Czasami kluczowe są decyzje w ramach 1 sec kto wygra / widać to analizując przegrane walki każdej ze stron/


Obydwie klasy są mocne jednak dominująca jest opinia o mocniejszym SB  co można zrozumieć z tego, że ze 2-3 razy więcej ludzi gra SB niż berkiem co ze zwykłego prawdopodobieństwa wskazuje potencjalnie większą ilość graczy/mistrzów klasy w grupie SB niż Brez. A to działa na plus dla PR rapier-owca. Jednak pomijając wyższość starcia tych klas jak dla mnie ciekawszy w prowadzeniu jest SB przypomina mi różnorodność gry  OL-a ze starych czasów z powerem innych klas DD. W berku brakuje mi tej różnorodności roli jaką może char pełnić.  Dla kogoś innego jeżeli nie chcecie zastanawiac się nad swoja rola, brez jest idealny, większa specjalizacja w działaniu ze skutecznością w pvp jak SB.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2011, 01:00:03 am wysłana przez zeldan »
L2 Vindication x8

SoulBreaker 72+ lv


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 03, 2011, 02:27:37 am »
od H5 ludzie masowo wycofują się z SLH (imho błąd) i na oly (zresztą tak było już wcześniej) jest przewaga zerków. Ta postać ma duży potencjał w warunkach olimpiadowych i dalej jest tam imho lepszym farmerem niż SLH. Nie twierdzę, że SLH nei wygrasz, ale jest teraz trudniej, a sama profesja ma teraz zupełnei inny game style, którego większość ludzi (przwyczajona do używania 2 skilli: Kradziezy buffa i mass para) nie ogarnia.

Zerk na oly jest dosyć łatwą postacią, bez wątpienia kilka razy łatwiejszą niż SLH.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker vs. Berserker
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:39:10 pm »
od H5 ludzie masowo wycofują się z SLH (imho błąd) i na oly (zresztą tak było już wcześniej) jest przewaga zerków. Ta postać ma duży potencjał w warunkach olimpiadowych i dalej jest tam imho lepszym farmerem niż SLH. Nie twierdzę, że SLH nei wygrasz, ale jest teraz trudniej, a sama profesja ma teraz zupełnei inny game style, którego większość ludzi (przwyczajona do używania 2 skilli: Kradziezy buffa i mass para) nie ogarnia.

Zerk na oly jest dosyć łatwą postacią, bez wątpienia kilka razy łatwiejszą niż SLH.

Jednak gdy SLH jest bardzo dobrze ogarnięty, kosi bardziej niż berek :D
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!