Witaj
Gość

Wątek: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue  (Przeczytany 50012 razy)

  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #275 dnia: Listopad 03, 2010, 05:14:42 pm »
Pierwsza sprawa to bfde rózni sie od byle jakiego hr onlinem.

Nie można napisać  ze rpg jest lepszy, byle dlatego ze jeszcze nie wstał i każdy wie jakie tam bugi na poczatku były.

Co do doty, lvlu ludzi i full dropów to ja nie widze w tym nic dziwnego żeby nukiem na x10 na miejscówkach gdzie leca herby wbic 76 pierwszego dnia. Nie wspomne o tym ze na rpg x5 bylo tak samo i trzeciego dnia trainowali na fogu albo w IT na salce aoe walili.W lotto też jest mała szansa a ludzie jednak wygrywaja wiec to ze byly full dropy s80 przy malej szansie i ogromie zabitych mobow to nic dziwnego.I dla tych ktorzy mysla ze to itemy od GM... po co ktoś mialby sprzedawac te itemy na rynku?? bo tak własnie bylo.  Kroniki na obu serwerach sa inne wiec już w ogóle szkoda słow dla lol rpg playerow ktorzy spamuja w temacie.

Btw ja nie wiem czego sie ludzie spodziewaja po rgp x15... sądze ze tam bedzie wiekszy młyn niż z ta dota na bfde (ale to tylko moje zdanie). Sam sporo adeny na allegro tam sprzedalem za zł wiec na jedno wychodzi czy zdotujesz na cc czy kupisz sobie adene na allegro. Roznica bedzie taka ze za adene na rpg znacznie wiecej zaplacisz a bews kupisz w grze bo kiedys bedzie to dostepne na rynku.
Fakt BEWS przesada ale poza tym to normalna dota.
 
Bdfe zrobilo nowa walute na serwie cc i sadze ze to dla kogoś kto postawił serw duży zarobek a dla ludzi ułatwienie. Bez doty w pare dni tam 350kk+ zarobilem bez spinania sie.

Na RPG powstanie pare nolifowych zergów i co? Randomy i lol klany i tak beda sto lat za nimi. 

Pozdrawiam i sorry za brak polskich znakow.

Mowisz o lol playerach rpg a sam jestes lol playerem bfde. Jak chcesz to se graj na tym servie nikt nikogo nie zmusza, ale i tak prawda jest 1 że bfde został stworzony dla zarobku adminów i tego nie oszukasz. Ludzie biegaja w s80 po 3 dniach , a co bedzie po 2-3 tyg?? Powiem ci , ludzie przyjda na rpg x15 a bfde będzie ku upadkowi i admini będą pykać dziewczyny w burdelu za kasę która im dales :) Btw lepiej mi sie grało na Argonie x5, co z tego że pefidny l2j (championy itp) , ale był klimacik ,mnóstwo pvp, równa rywalizacja.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #276 dnia: Listopad 03, 2010, 05:49:22 pm »
Admini tego serwera w 1 dzień z smsów zarobili koło 10 tys.A jak wstanie rpg będzie wipe i od nowa;D


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #277 dnia: Listopad 03, 2010, 05:57:46 pm »
tak sobie czytam wasze wypociny i mnie troche to nudzi :)

na x5 na rpgu zarobili admini z doty duza kase to samo bedzie tu

od ep o set  dynasty na ratach 10 trzeba farmic w cp max 2.5 dnia przy farmie nontoper- a to jest mozliwe
btw tam nie ma doty na itemy tylko na questy i enchanty + krysze


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #278 dnia: Listopad 03, 2010, 06:00:23 pm »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #279 dnia: Listopad 03, 2010, 06:11:01 pm »
jaki online?
http://www.ipix.lt/images/38294114.jpg    czy to prawda,  nie wiem :)
Ps.
More hate :D

Online około 6k i max slotów 5k? Czy ja coś źle rozumiem :) ?
Co do broni S80 - albo dużo szczęścia albo jakaś pomoc osób trzecich :) Biorąc pod uwagę, że serwer ma około 100h, trzeba było farmić chyba cały ten czas całym klanem na to cudo.

@Prokra
Na Cerberusie też był ten event i lizaki Revity też niby nie były not tradeable ale sam je sprzedawałem :)
L2 Phoenix:
Faraday - Sorc/BP


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #280 dnia: Listopad 03, 2010, 06:12:36 pm »
Pierwsza sprawa to bfde rózni sie od byle jakiego hr onlinem.

Nie można napisać  ze rpg jest lepszy, byle dlatego ze jeszcze nie wstał i każdy wie jakie tam bugi na poczatku były.

Co do doty, lvlu ludzi i full dropów to ja nie widze w tym nic dziwnego żeby nukiem na x10 na miejscówkach gdzie leca herby wbic 76 pierwszego dnia. Nie wspomne o tym ze na rpg x5 bylo tak samo i trzeciego dnia trainowali na fogu albo w IT na salce aoe walili.W lotto też jest mała szansa a ludzie jednak wygrywaja wiec to ze byly full dropy s80 przy malej szansie i ogromie zabitych mobow to nic dziwnego.I dla tych ktorzy mysla ze to itemy od GM... po co ktoś mialby sprzedawac te itemy na rynku?? bo tak własnie bylo.  Kroniki na obu serwerach sa inne wiec już w ogóle szkoda słow dla lol rpg playerow ktorzy spamuja w temacie.

Btw ja nie wiem czego sie ludzie spodziewaja po rgp x15... sądze ze tam bedzie wiekszy młyn niż z ta dota na bfde (ale to tylko moje zdanie). Sam sporo adeny na allegro tam sprzedalem za zł wiec na jedno wychodzi czy zdotujesz na cc czy kupisz sobie adene na allegro. Roznica bedzie taka ze za adene na rpg znacznie wiecej zaplacisz a bews kupisz w grze bo kiedys bedzie to dostepne na rynku.
Fakt BEWS przesada ale poza tym to normalna dota.
 
Bdfe zrobilo nowa walute na serwie cc i sadze ze to dla kogoś kto postawił serw duży zarobek a dla ludzi ułatwienie. Bez doty w pare dni tam 350kk+ zarobilem bez spinania sie.

Na RPG powstanie pare nolifowych zergów i co? Randomy i lol klany i tak beda sto lat za nimi. 

Pozdrawiam i sorry za brak polskich znakow.

Mowisz o lol playerach rpg a sam jestes lol playerem bfde. Jak chcesz to se graj na tym servie nikt nikogo nie zmusza, ale i tak prawda jest 1 że bfde został stworzony dla zarobku adminów i tego nie oszukasz. Ludzie biegaja w s80 po 3 dniach , a co bedzie po 2-3 tyg?? Powiem ci , ludzie przyjda na rpg x15 a bfde będzie ku upadkowi i admini będą pykać dziewczyny w burdelu za kasę która im dales :) Btw lepiej mi sie grało na Argonie x5, co z tego że pefidny l2j (championy itp) , ale był klimacik ,mnóstwo pvp, równa rywalizacja.
A rpg jest bez dotacji?? o.O 
 99% serverow jest nastawionych na zarobek wiec nie wiem o co ta drama , juz sie rpg fanboye boja o maly online  , czy sa zazdrosni ze admini bfdr  zarobili kupe kasy ?


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #281 dnia: Listopad 03, 2010, 06:29:26 pm »
juz sie rpg fanboye boja o maly online

"rpg fanboye" jak to ująłeś nie czują zagrożenia jeśli chodzi o online ze strony jakiegoś lol l2j
99% serverow jest nastawionych na zarobek, to fakt, roznia sie tylko dotą która jest bardziej znosna lub mniej, ten akurat nalezy do tych mniej znosnych  :bump:

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #282 dnia: Listopad 03, 2010, 06:46:50 pm »
juz sie rpg fanboye boja o maly online

"rpg fanboye" jak to ująłeś nie czują zagrożenia jeśli chodzi o online ze strony jakiegoś lol l2j
99% serverow jest nastawionych na zarobek, to fakt, roznia sie tylko dotą która jest bardziej znosna lub mniej, ten akurat nalezy do tych mniej znosnych  :bump:

mniej znosnych :) ?? spoko to na rpg mozna bylo sobie z rate 5 zrobic 25 :P za pieniadze :P  i to jest znosne ??
dobra juz nie odpisuje :P


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #283 dnia: Listopad 03, 2010, 06:47:46 pm »
25? widac duzo wiesz o rpg

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #284 dnia: Listopad 03, 2010, 06:49:33 pm »
5 a 15 to tez duza roznia
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 06:51:08 pm wysłana przez Bulls »


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #285 dnia: Listopad 03, 2010, 06:52:29 pm »
grajac w cp masz codziennie cake z vote, nie trzeba zadnej doty, do tego jesli ktos ma zmienne ip to juz w ogóle moze nadymac coinow,
po 3 vote coiny sa tradowalne i dosc tanie na rynku.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #286 dnia: Listopad 03, 2010, 06:55:17 pm »
juz sie rpg fanboye boja o maly online

"rpg fanboye" jak to ująłeś nie czują zagrożenia jeśli chodzi o online ze strony jakiegoś lol l2j
99% serverow jest nastawionych na zarobek, to fakt, roznia sie tylko dotą która jest bardziej znosna lub mniej, ten akurat nalezy do tych mniej znosnych  :bump:

mniej znosnych :) ?? spoko to na rpg mozna bylo sobie z rate 5 zrobic 25 :P za pieniadze :P  i to jest znosne ??
dobra juz nie odpisuje :P

Na BFDE tez jest itemek na vitality + 10294303249 innych rzeczy, grajcie tam dalej życzę powodzenia i tak przyjdziecie na rpg x15 albo znowu będziecie czekać aż bfde otworzy nowy server  :noob:


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #287 dnia: Listopad 03, 2010, 07:16:35 pm »
ja nie gram na Bfdr :)


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #288 dnia: Listopad 03, 2010, 08:03:28 pm »
25? widac duzo wiesz o rpg


vita + cake :)


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #289 dnia: Listopad 03, 2010, 08:19:53 pm »
cake daje vita :P


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #290 dnia: Listopad 03, 2010, 08:37:36 pm »
to costam jeszcze bylo ze zwiekszalo rate :P

cos mi sie pokrzanilo ale wiem ze cos takiego bylo :)


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #291 dnia: Listopad 03, 2010, 08:44:17 pm »
cokolwiek bys nie wykombinowal nie da sie zrobic ratow x25 na rpg,
na bfde tez jest dota na vita, czyli raty x30? tu jest w sumie dota na wszystko  :D

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -4

  • (-.-)[-.-]{-.-}
Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #292 dnia: Listopad 03, 2010, 11:33:57 pm »
I tak większkość graczy z Bfdr opamięta się i wybierze tą właściwą drogę - czyt. Rpg .  :)
Тихий!!! Тихий!!!


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #293 dnia: Listopad 03, 2010, 11:39:08 pm »
ja nie gram na Bfdr :)

To czego piszesz w tym poście ?? I bronisz tego lol serwera ?? Aha już wiem nabijasz sobie posty...


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #294 dnia: Listopad 04, 2010, 09:44:41 am »
Prawda jest taka, ze jako przecietny gracz servera RPG i tak nie bedziesz wiedzial co tam sie dzieje. Tamten server tez jest nastawiony na donate, jak praktycznie kazdy server ktory wstaje.
Pofarmisz z const przez 2 tyg, wyfarmisz ze jakies tam itemy s80 etc, jaka masz pewnosc ze powiedzmy przy 5k online spotkasz randoma z weaponem s80 i nie bedzie to weapon kupiony od GM-a ? przeciez Ty tego nie wiesz, a przy takim online nie spotkasz kazdego gracza na farm spocie zeby miec pewnosc ze on to wyfarmil a nie kupil?
Skad wiesz ze ktos nie bedzie mial kupionej od GM-a epic bizu? przeciez nie widzisz tego co inni maja w inventory ? Myslisz ze jak raz bedziesz sie bil z randomem i Ci nie wejdzie stun to pomyslisz - aha pewnie kupil antka od gm-a? raczej pomyslisz ze miales -_-' pecha i tyle.
Zeby nie bylo, sam zapewne ide na rpg, ale to wszystko nie wyglada tak kolorowo jak niektorzy mysla, co innego dota dla ludzi na servie, a co innego znajomi, kasa i panel gm-a, bo wydaje mi sie ze jakby jakis typ napisal do adminow rpg ze da im powiedzmy 1000zl czy 2000zl za postac 85 z dynasty, to oni mu ja dadza.

Ale grajac na prywatnych serverach i tak sie musisz na to zgadzac bo to nie Twoje klocki


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #295 dnia: Listopad 04, 2010, 12:49:09 pm »
Nawet jak ktoś nie kupi od GMa to kupi  na allegro albo jakimś ebayu.


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #296 dnia: Listopad 04, 2010, 02:30:05 pm »
Prawda jest taka, ze jako przecietny gracz servera RPG i tak nie bedziesz wiedzial co tam sie dzieje. Tamten server tez jest nastawiony na donate, jak praktycznie kazdy server ktory wstaje.
Pofarmisz z const przez 2 tyg, wyfarmisz ze jakies tam itemy s80 etc, jaka masz pewnosc ze powiedzmy przy 5k online spotkasz randoma z weaponem s80 i nie bedzie to weapon kupiony od GM-a ? przeciez Ty tego nie wiesz, a przy takim online nie spotkasz kazdego gracza na farm spocie zeby miec pewnosc ze on to wyfarmil a nie kupil?
Skad wiesz ze ktos nie bedzie mial kupionej od GM-a epic bizu? przeciez nie widzisz tego co inni maja w inventory ? Myslisz ze jak raz bedziesz sie bil z randomem i Ci nie wejdzie stun to pomyslisz - aha pewnie kupil antka od gm-a? raczej pomyslisz ze miales -_-' pecha i tyle.
Zeby nie bylo, sam zapewne ide na rpg, ale to wszystko nie wyglada tak kolorowo jak niektorzy mysla, co innego dota dla ludzi na servie, a co innego znajomi, kasa i panel gm-a, bo wydaje mi sie ze jakby jakis typ napisal do adminow rpg ze da im powiedzmy 1000zl czy 2000zl za postac 85 z dynasty, to oni mu ja dadza.

Ale grajac na prywatnych serverach i tak sie musisz na to zgadzac bo to nie Twoje klocki

A ile ludzi było by stać na postac za 1000-2000 zl ?? Może inaczej kto by był takim idioto żeby coś takiego kupić ? Na 5k osób znajdzie sie moze maks 10


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #297 dnia: Listopad 04, 2010, 03:40:30 pm »
No ja nie mowie ze od razu pol servera, ale przyjmijmy nawet te 10 osob.
Na kazdym servie zawsze znajdzie sie ktos kto zaplaci gm-owi za cos, taka prawda :)


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #298 dnia: Listopad 04, 2010, 06:03:41 pm »
Gra się przyjemnie, duży online i sporo pvp.
Co do tej idiotycznej gadki RPG vs BFDE to dajcie sobie spokój, każdy gra gdzie mu się podoba i oba serwery maja własne tematy na forum. ;)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: eternal - Dawne BFDE - 29 październik L2Dc x10 Epilogue
« Odpowiedź #299 dnia: Listopad 08, 2010, 10:49:27 am »
Jak siege poszly ?