Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488337 razy)

  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3350 dnia: Październik 29, 2011, 10:37:28 am »
O ile pamiętam CHYBA Arimas pisał o użyteczności tanka i ogólnie o nowym systemie szukania PT. (niestety szukajka działa jak działa)
Tank jest potrzebny w PvP (info tu: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,38417.msg554592.html#msg554592 )

Coś tam o sile tanka: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,38417.msg551121.html#msg551121

Teorie odnośnie pt: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,38417.msg552938.html#msg552938 w każdym proponowanym jest tank

Ogólnie tank wydaje sie przydatny. Niestety nie znalazłem postów ale takowe były :P
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3351 dnia: Październik 29, 2011, 10:46:13 am »
Hm, no tak ale mi chodzi właśnie o relacje gracza który gra tą postacią, i ogarnia mniej więcej jak to jest.  Te posty znam, śledziłem je a teraz miło by było usłyszeć relacje od osoby która gra tankiem ;)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3352 dnia: Październik 29, 2011, 12:34:46 pm »
Ale tu nei ma o czym gadać. Tank jest trzonem party, tak jak i healer i enchanter. Bez któreś z tych profek nie ma party i koniec kropka. Użyteczność jest ta sama w każdym aspekcie gry.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3353 dnia: Październik 29, 2011, 12:50:43 pm »
Alarion, zgadzam się, jednak zastanawiam się czy przed 85 (czyli nawet na 60++) ktoś będzie szukać do party tanka (palka)?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3354 dnia: Październik 29, 2011, 03:16:17 pm »
nie wiem, bo koksanie do 85 na zapchanych spotach będzie polegało albo na tym, kto ma większą siłę przebicia (klany chcące być factorami od początku) albo zostaje ci koksanie w mneijszych grupach (solo, du, trio etc.) na jakiś alternatywnych spotach. Ew czekać aż koksy przeniosą się na wyższy lvl i zwolnią lepsze "low lvl spoty"

Generalnie nie radziłbym nic dobierać pod kątem pre 85 lvla, bo to bez sensu. Imho (prawie) każdą profką dojedziesz do 85 trochę wolniej lub szybciej, a liczy się meta game.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3355 dnia: Październik 29, 2011, 04:37:18 pm »
No w sumie, teraz jest to przygotowane na 85 +, a wszystko co niżej oto po prostu nauka gry itd? Dobrze to chyba odbieram
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3356 dnia: Październik 29, 2011, 07:42:47 pm »
No nie wiem czy taka nauka do konca i tak bedziesz musiał farmic tak jak teraz oczywiscie troche szybciej. Jak Alarion pisał na samym początku bedzie wszedzie mega duzo ludzi i kazdy spot bedzie zajety a szczegolnie te na ktorych sie robi questy do szybszego lvl-owania :) . Pewnie gdzies po 2-3 miesiacach bedzie mozna spokojnie pograc. Ogolnie jak ludzie beda grac na początku w takim squadzie jak chca po 85 to moga miec problemy i wc albo disco na boxie to konieczność. tank 2x healer i enchanter to podstawa i zostaje ci miejsce na 3 dd.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3357 dnia: Październik 29, 2011, 08:42:27 pm »
bez tanka ani rusz.
Mógł bym nagrać filmik z soa który pokazuje co robią moby jeśli nie ma na nich agro od tanka

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3358 dnia: Październik 30, 2011, 05:09:18 pm »
Trochę głupie pytanie ale jak bardzo tank jest teraz ofensywny? Mam na myśli to, że np. w H5 DA albo palem można było trochę pobić a jak ma się sprawa w GOD? Jest lepiej/gorzej/tak samo? O defensywe nie pytam bo to w końcu tank. :D


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3359 dnia: Październik 30, 2011, 05:12:48 pm »
Lepiej ;)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3360 dnia: Październik 31, 2011, 12:14:18 am »
Trochę głupie pytanie ale jak bardzo tank jest teraz ofensywny? Mam na myśli to, że np. w H5 DA albo palem można było trochę pobić a jak ma się sprawa w GOD? Jest lepiej/gorzej/tak samo? O defensywe nie pytam bo to w końcu tank. :D
Zabijesz się o reflect )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3361 dnia: Październik 31, 2011, 02:36:38 pm »
Mam pytanie, niedlugo bedzie ten official god na EU i tak sie zastanawiam kto bedzie lepszy archer czy nuker? Chodzi mi bardziej o exp, zazwyczaj bede gral sam ewentualnie jakies random party bede robil.Jak juz napiszecie luk czy nuk to miloby bylo gdybyscie napisali jaka rase najlepiej wybrac.

Cytuj
Jak Alarion pisał na samym początku bedzie wszedzie mega duzo ludzi i kazdy spot bedzie zajety a szczegolnie te na ktorych sie robi questy do szybszego lvl-owania
Wybaczcie za lekki offtop, ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytanie.
Czy te questy na szybkie lvlowanie sami Ci sie "pokazuja"? W sensie czy jest to cos w desen questow 1-20 lv u newbie helpera czy samemu trzeba szukac po necie u kogo brac tego questa?

@arimas
A mozesz powiedziec czy sh/necro/sps/slh/sorc?
Z tego co czytalem to ogolnie niby sh i slh sa tymi "topowymi" nukami, a WIT niby stacil znaczenie, bo wszystkie debuffy castuje sie prawie z 0,5s.
Chodzi mi o to czy warto grac sorcem, czy bede sie tylko nim meczyl, a w end game jak bedzie walka o spota to zazwyczaj dostane w dupe?

@sebal
Dzieki za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 11:54:45 pm wysłana przez seken »



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3362 dnia: Październik 31, 2011, 09:30:57 pm »
Definitywnie nuker

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3363 dnia: Październik 31, 2011, 10:33:44 pm »
...
Cytuj
Jak Alarion pisał na samym początku bedzie wszedzie mega duzo ludzi i kazdy spot bedzie zajety a szczegolnie te na ktorych sie robi questy do szybszego lvl-owania
Wybaczcie za lekki offtop, ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytanie.
Czy te questy na szybkie lvlowanie sami Ci sie "pokazuja"? W sensie czy jest to cos w desen questow 1-20 lv u newbie helpera czy samemu trzeba szukac po necie u kogo brac tego questa?
...


Specjalnie wbiłem na ruoffa, zobaczyć jak to wszystko wygląda. I ogólnie zaczynasz na TI od jednego npc i tak latasz jedne za drugim, wiec generalnie nie powinieneś się zgubić. Jest to wlaśnie coś w stylu tego starego newbie helpera, tylko to już nie jeden npc a (raczej) kilkadziesiąt :P
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3364 dnia: Listopad 11, 2011, 10:41:19 am »
Hej potrzebuje pomocy w wyborze postaci. Bawie sie na high ratach i szukam postaci na mass pvp. Zastanawiam sie pomiedzy sps a necro, chociaz jestem otwarty na propozycje. Co mozecie mi doradzic ?


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3365 dnia: Listopad 11, 2011, 11:59:18 am »
Full buff od NPC czy trzeba miec PT buff?
Są MP potki na serwie? Jak tak jakie reuse i ile dają MP.

Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3366 dnia: Listopad 11, 2011, 12:33:01 pm »
Gladiator ale i tak pewnie tanki ownia hahaha


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3367 dnia: Listopad 11, 2011, 02:39:53 pm »
Full buff mam u npc. Potki na mp odnawiaja 1k 10s reuse, chociaz postac ktora szybko spada z many odpada, bo na tvt nie mozna potkow uzywac
Ktorys z tankow bedzie dobrym wyjsciem ? Czy sps/necro ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2011, 03:49:38 pm wysłana przez Kapselek »


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3368 dnia: Listopad 20, 2011, 01:13:54 am »
O takie rzeczy pytaj na forum tego zmodowanego serwera gdyż z L2 ma to mniej wspólnego aniżeli mogłoby się wydawać.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3369 dnia: Listopad 20, 2011, 01:43:43 am »
SpS, hero staff + valakas  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3370 dnia: Listopad 20, 2011, 06:12:16 pm »
Panowie czy w GoD po tych zmianach będzie taka klasa aby samemu pograć bez większych trudności? Ja będę miał maksymalnie 3 kolesi takich do gry ale większość czasu to sam. Grałem kiedyś na prywatnym Dragon x15 BD ale tam suby ze skillami łączone były. Na offie nigdy nie grałem i nie wiem, która teraz postać będzie taka w miarę samowystarczalna. Grałem kiedyś SPS i nawet fajnie się nim grało. Generalnie wolę magiem więc czekam na jakieś podpowiedzi. I może taki mały off: czy oni jak zrobią f2p to pojawią się nowe serwery? czy tylko ten jeden co był? I ponoć coś polskiego ma być? Polonizacja gry czy tylko polski support?


Pozdrawiam i nie linczujcie mnie :)


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3371 dnia: Listopad 20, 2011, 11:29:22 pm »
Co do serwera to, NCshit przechodzi na system f2p tak jak innova, jednak nie zamierzają w najbliższym czasie stawiać nowych serwerów. Większość osób czeka na Eu Innova gdzie ma podobno być polski support. Co dla klasy to raczej ciężko samemu jest grać ale nie jest to nie możliwe. Możesz np. zrobić sobie takiego enchatera i coś powoli i pojedyńczo bić te mobki lecz jest to nie opłacalne. Wystarczy tylko poszukać trochę a znajdziesz klasę dla siebie.
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3372 dnia: Listopad 21, 2011, 12:10:01 am »
Samo wystarczalny w GoDzie..
Summoner
Enchanter

Ale to tak naprawdę ułamek nowego contentu który jest w 90%  pod party

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3373 dnia: Listopad 22, 2011, 01:53:53 pm »
Mając dostęp do wszystkiego (element,mastery booki, s84, epics i baffy) chciałbym, abyście wskazali mi postać, która:
- po wymaksowniu jej ma największy DMG,
- zdecydowanie poradzi sobie na gankach 1v3 lub więcej, czyli też długo wytrzyma pod naporem wroga,
- postać którą można pokombinować ze statystykami, sprzętem,
- się wybija po wymaksowaniu wszystkiego.
Kronika h5, server overworld ru off pts files.
Nie mam problemu z wyborem postaci, jestem ciekaw waszych propozycji. Głównie chodzi o postać, która będzie spełniać wszystkie warunki, lecz nie pogniewam się, jak ktoś poda mi przykład spełniający 2-3 z ww.
Pozdrawiam !
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 01:58:34 pm wysłana przez Sulfate »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3374 dnia: Listopad 22, 2011, 07:37:48 pm »
Mając dostęp do wszystkiego (element,mastery booki, s84, epics i baffy) chciałbym, abyście wskazali mi postać, która:
- po wymaksowniu jej ma największy DMG,
- zdecydowanie poradzi sobie na gankach 1v3 lub więcej, czyli też długo wytrzyma pod naporem wroga,
- postać którą można pokombinować ze statystykami, sprzętem,
- się wybija po wymaksowaniu wszystkiego.
Kronika h5, server overworld ru off pts files.
Nie mam problemu z wyborem postaci, jestem ciekaw waszych propozycji. Głównie chodzi o postać, która będzie spełniać wszystkie warunki, lecz nie pogniewam się, jak ktoś poda mi przykład spełniający 2-3 z ww.
Pozdrawiam !
Naepikowany paladyn z młotkiem i dual ikonie  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.