Witaj
Gość

Wątek: LOL tygodnia  (Przeczytany 216396 razy)

  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1225 dnia: Lipiec 11, 2010, 02:40:00 am »
jak dla mnie ten temat powinien być w dziale spam....


Nazywam sie Henio mam 15,5 roku gram w l2 od 4 lat. Zwiedziłem wszystkie zbugowane privy i teraz znalazłem nowy gdzie GM obiecał nie robić wipe po pół roku.

Szukam postaci którą będe ołnował wszystkich na oly i na open i na mass pvp najlepiej bez buffa i z kiepskim sprzętem.

Proszę o dobre rozwiązania bo inaczej wjazd na chatę


tak w skrócie można opisać te topici....

Zaproponowal bym mu hellera '' ołni'' na oly :D, ale lepjej nie ryzykowac bo wjazd na chate  :afro:
/fail, pisz jak sie nauczysz czytac


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1226 dnia: Lipiec 21, 2010, 10:13:29 pm »
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1227 dnia: Lipiec 21, 2010, 10:16:15 pm »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1228 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:00:39 am »
tęsknie za moją spaloną klatą
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1229 dnia: Lipiec 22, 2010, 11:42:47 am »
no i mamy zwycięzce !!!!!!!!!!!!!!!


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 3

    • Gronostaje
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1230 dnia: Sierpień 05, 2010, 10:01:42 pm »
Mariah Carey i jej narzut :shock:
Pomimo że balance life to najbardziej socjalistyczny skill,  jest o dziwo użyteczny.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1231 dnia: Sierpień 05, 2010, 10:59:27 pm »
Mariah Carey i jej narzut :shock:


Ta piłka okrążyła ziemię, nie widzisz tego?  :shock:


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 3

    • Gronostaje
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1232 dnia: Sierpień 06, 2010, 12:43:05 am »
 :D Hehe piłka nabiła się jej na tipsy.

Zadziałało jak ta zabawka z dzieciństwa. Nabijało się jabłko na patyk, potem brało zamach i jabłko wyrzucało ze sporą siłą.
Pomimo że balance life to najbardziej socjalistyczny skill,  jest o dziwo użyteczny.


  • Banned
  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • who the hell is he
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1233 dnia: Sierpień 22, 2010, 09:15:12 pm »
Witam.
Moze na początek sie przedstawie, nazywam sie Dominik, mam 17 lat.. w l2 gram juz 6 lat. 3 lata na low ratach, i ostatnie 3 na pvp servach. Niestety po takim czasie, nabijanie pvp, poprostu mi sie zbrzydło, zwłaszcza że opanowałem wszyskie klasy do `perfekcji`. Postanowilem spróbowac czegoś nowego, a konkretniej postawic własny serv. Wiem ze to nie przychodzi od tak, i jako nowy nie poradze sobie sam. Oczywiscie do tego trzeba miec sprzęt. Postanowilem ze moglbym sie poswiecic i byc "Developerem". Tzn. zajme sie zakupem Dedyka ;) Jednak na początek szukam admina/gma, ktory pomoze mi z praca nad `tworzeniem` serva.. Licze ze bedzie sie on dobrze znal na plikach l2j,free.. oraz ma juz doswiadczenie z stawianiem serva. W zamian oferuje stanowisko gm'a, oraz miesieczne wynagrodzenie. Wszystko do ustalenia..
Kontakt:
GG-3064283
email: [email protected]

Czekam na oferty..


<facepalm>
Abyss x7 - Archmage 80/WL80/TH80/HE79 [sold]


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1234 dnia: Wrzesień 23, 2010, 09:20:41 pm »


lol anakanamah   :afro:


"...When the FAIL is so strong, one facepalm is not enough"


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1235 dnia: Październik 30, 2010, 10:07:14 pm »
jest sobota i normalni ludzie dzisiaj sie bawia (pija) tak jak ja i jak czytam te twoje wytlumaczenia to z kumplami nie mozemy wytrzymac ze smiechu
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1236 dnia: Listopad 02, 2010, 01:36:32 pm »


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1237 dnia: Listopad 26, 2010, 11:45:50 am »
jak ty mowisz dobra i zla to troche ciezko stwierdzic co masz na mysli (che guevra rlz...)
dobra to ta pro amerykansta zła pro czerwona pasi?
"pasi", cool meng, y0!
chiales wytlumaczenia a teraz jakis bełkot pokemonow? gratuluje!

 hahaha hahaha hahaha
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1238 dnia: Listopad 26, 2010, 02:45:10 pm »
NO co?  :D :D  "pasi", cool meng, y0! jak to inaczej ujać?


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1239 dnia: Listopad 26, 2010, 03:27:31 pm »
PuFF - padlem - po prostu przypasilo  !!
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1240 dnia: Listopad 26, 2010, 03:54:20 pm »
ale w jakim znaczeniu? riposty czy czego?


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1241 dnia: Listopad 26, 2010, 11:23:27 pm »
Prośba do administracji, proszę abyście się zaposnali z następną klauzują

Ochrona autorskich praw osobistych

Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.

Według ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku za naruszenie praw autorskich i wykorzystanie ich bez zgody autora przewiduje się dwa rodzaje odpowiedzialności prawnej.

Pierwszą z nich jest odpowiedzialność cywilna. Osoba posiadająca prawa do opublikowanego bez jej zgody utworu w Internecie może domagać się dwukrotności, a w przypadku zawinionego naruszenia trzykrotności wynagrodzenia. Poza tym sąd może nakazać też zapłatę dodatkowej kwoty na Fundusz Promocji Twórczości.

Drugą odpowiedzialnością prawną jest odpowiedzialność karna mówiąca o popełnieniu przestępstwa. W przypadku bezprawnego wykorzystywania cudzych materiałów grozi nam grzywna i kara pozbawienie wolności do 2 lat. Jeśli dodatkowo czerpie się zyski z powielanych materiałów i uczyniło się z nich źródło dochodu, grozi nam kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Pan Haseo naruszył taką kauzule kopiując z cudzego forum informacje bez zgody aministracji innego forum i przeklejąc ją w ten topik. Proszę ADMINISTRACJĘ o zaiteresowanie się ta informacją.

O ile wiem to FORUM tego zabrania. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte z tego konsekwecje.

Dla mnie ta osoba załuguje na zakaz korzystania z tego FORUM.

Tu jest link do topiku:
Proponuje przeszukać też inne posty Pana Haseo.


Za całokształt


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1242 dnia: Listopad 27, 2010, 02:10:04 am »
Mogę powiedzieć tylko jedno: witamy w internecie!
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1243 dnia: Listopad 29, 2010, 03:41:23 pm »
ale w jakim znaczeniu? riposty czy czego?

dobra riposta ;)
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1244 dnia: Grudzień 04, 2010, 04:57:34 pm »
Nie maniacze gram tylko po 12h dziennie..


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1245 dnia: Grudzień 04, 2010, 08:30:21 pm »
Ty sie smiej, ale jak ja chcialem isc na rpg club do jakiegos porzadnego party to wszedzie te 10h++ dziennie wymagaja :D W efekcie odpuscilem sobie gre na tym serwerze i dalej tylko Warcraft :)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1246 dnia: Grudzień 04, 2010, 09:14:46 pm »
Ty sie smiej, ale jak ja chcialem isc na rpg club do jakiegos porzadnego party to wszedzie te 10h++ dziennie wymagaja :D W efekcie odpuscilem sobie gre na tym serwerze i dalej tylko Warcraft :)
Zamiast Warcrafta pograj w League of Legends.



  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1247 dnia: Grudzień 04, 2010, 09:15:10 pm »
ahh gdybym mial linka do regulaminu jednego z klanow :D 15h+ online xD
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1248 dnia: Grudzień 17, 2010, 07:25:41 pm »
Ty sie smiej, ale jak ja chcialem isc na rpg club do jakiegos porzadnego party to wszedzie te 10h++ dziennie wymagaja :D W efekcie odpuscilem sobie gre na tym serwerze i dalej tylko Warcraft :)
Zamiast Warcrafta pograj w League of Legends.

no przynajmniej skrot pasuje LOL :D


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: LOL tygodnia
« Odpowiedź #1249 dnia: Marzec 11, 2011, 09:20:27 pm »
A więc Felek przyszedłem tutaj, żebyś nie musiał odnośników dawać do forum Exa. Za mało popleczników tam masz, co? ;) Wiem, wiem... Trudno jest przez tyle czasu wymyślać non stop nowe historie i teorie spiskowe dziejów BeMyFrag.
 Dołączając do BMF'u miałem chwile zawahania bo czytając to co ludzie o nich pisali robiło im złą reklame, która rozniosła się nawet tam gdzie same BMF nigdy nie grało. Starając się jednak myśleć logicznie (fajnie tak czasami), stwierdziłem iż coś w tym wszystkim musi być i lepiej samemu to ocenić. Tak to teraz pisze zza drugiej strony barykady - tej gorszej dla Was - i w tym co wcześniej czytałem o Aresie i jego ekipie jest może z 10% prawdy... Ot co! Piszą tu ludzie, którzy obserwują klan z drugiej strony lub byli w nim czasowo i z jakichś powodów już w nim nie są (jedni wylecieli i dlatego płaczą, inni natomiast płaczą z zasady, tak żeby było raźniej).
 Przetacza się tu głównie wątek RPG Club a inne L2j serwery. Toteż wpierw od tego zacznę powtarzając jeszcze raz, gdyby ktoś wcześniej nie przeczytał co chyba Omen napisał; BMF jest klanem pod wodzą Aresa, a więc na RPG x15 BMF grało mniej więcej do ferii świątecznych. Później pozostałe 2/3 pt wziął pod swoje skrzydła PanGombka i po rekrutacji swoich nowych const pt, które z BMF nie miały nic wspólnego nie wywiązał się z umowy o zmianie crestu i nazwy klanu. To jak prowadził, później klan nie jest moją brożką i na ten temat się nie wypowiadam bo zwyczajnie nie mam o tym pojęcia ;D. Ażeby łatwiej mi było określić to co chcę Wam przekazać posłużę sie pytaniami, na które sam odpowiem ;P
-Czy BMF opuściło RPG po killkudzisięciu dniach (chyba 2 mieiące jeśli pamiętam dobrze)? Tak.
-Czy był to fail z naszej strony? Nie.
-Czy odeszliśmy bo nasze umiejętności były mniejsze od innych klanów/graczy? Nie.
-Czy odeszliśmy bo nie radziliśmy sobie? Tak.
 Z początku moje odpowiedzi mogą się wydawać sprzeczne, więc już śpieszę z wyjaśnieniem po to, abyście mogli raz jeszcze skonfrontować to co wy myślicie, że wiecie a jak to wyglądało faktycznie (do błedów się nie przyznacie, a wręcz wskażecie mi moje zapewne ;]). Przedd startem padło pytanie od Aresa, czy ludziom chce sie grać na takim poziomie jaki RPG wymaga i przyjęliśmy to z aprobatą myśląc, że będziemy mogli sie odbić za x5 i pokazać, że wcale nie musimy odejść po miesiącu czy dwóch i jakiś tam poziom zaprezentujemy. Nikt z nas nie powiedział/napisał na forum jakimkolwiek, że chcemy sie zmierzyć na równej szali z AFL'ami, LL, OOC itp. Jeśli nie masz screenów to nawet nie próbuj zaprzeczyć bo każdy kto obserwował forum RPG Clubu był tego świadkiem. Pisali o nas, że idziemy i zapewne założymy zerg z OOC i TZ, a w tym samym czasie jeśli dobrze kojarze LL zapewniało iż będą tworzyć osobną siłę na serwerze. Jakie początki były to dobrze każdy z nas wie. LL zaczęło lizać tyłki bo przy pvp AFL vs OOC + BMF nie mieli dalej szansy wejść pod Baraka. To można nazwać failem LL. Natomiast nie można nazwać failem odejścia BMF'u, ponieważ pokazaliśmy więcej niż nawet oczekiwaliśmy my sami od siebie. Mieliśmy 2 zamki, nie ważne jakie, mieliśmy je i broniliśmy je ze skutkiem pozytywnym dla nas czego nikomu poza AFL się nie udawało (nawet oni chyba w pewnym momencie mieli jeden, co?). Ktoś napisał, że na nasze 12 pt mieliśmy 6 pt TZ i 6 pt Sentinelsów... Fajna bujda. Sami Sentinelsi mieli porównywalną liczbę ludzi za każdym razem co my (w klanie było ich przecież ponad 100 lekko a online przynajmniej wtedy mieli dobry), a nie tylko oni nas atakowali. Mówicie, że nie mamy sie co porównywać do AFL czy LL i tak też jest ;) Nie mamy tyle samozaparcia co oni, a to sie skończyło tym, że odechciało nam się grać przeciwko Rangerowi i bugom. Jednakowoż czemu to nas te TOPowe klany prosiły o pomoc? Czemu to nawet Pinky do Aresa napisał? Czemu w końcu to o nas piszecie, a nie o innym klanie? Moim skromnym zdaniem, nieważne jak źle się o nas mówi to jednak i tak w końcu nie mogli się bez nas obejść. Gdyby chodziło o mięso armatnie to równie dobrze mogli by to być Sentinelsi, TZ czy inne klany z 100+ ludzi. Pamiętam nawet (nie chce mi się tego szukać na forum RPG, ale może na naszym starym znajde jeszcze odnośnik do tego tematu), jak ktoś z LL lub AFL pisał na forum RPG, że BMF robiło więcej niż OOC, a przynajmniej starali się robić więcej, taki mniej więcej był sens jego wypowiedzi ;) Tak btw. pokażcie mi frapsa gdzie w to 1/2 pt rozjeżdżaliście całe BMF, ok? Ja sobie czegoś takiego nie przypominam bynajmniej.
 Ktoś wspomniał, że jak śmiemy pisać o bugach na RPG przychodząc z kolejnego zownionego L2j. Ja mam taką czelność bo szedłem tam z nastawieniem, że właśnie tego co było na l2j nie będzie na RPG... i sie przeliczyłem. Według Was jest to nasza wymówka i niech tak zostanie bo fajnie się Was czyta, a jak potwierdziły badania mediów każda reklama, nawet ta o zabarwieniu negatywnym jaką Wy nam fundujecie ma zawsze pozytywne skutki ;] Tak jak ktoś napisał już jeśli miałbym sie "denerwować" wracając po robocie, czy jak w moim przypadku po szkole do domu to wole L2 odinstalować. Zostawiam Wam to do przemyślenia (przemyślenia, a nie przeczytania i odpisania od razu z auto hatem) i nie oczekuje oznak zrozumienia bo mniej więcej kojarze działanie filozofii tłumu i wiem, że wśród kolegów z forum trudno o taki gest.
 Teraz może przybliżę Wam trochę instytucję jaką jest samo BMF. Będąc tu trochę i przebywając z nimi godziny na TSie czy w weekendy w RL'u (Duo weź, że sie ogarnij i namów Foke na wyjazd do Ciebie do Krk znowu bo musze tą Ade odnaleźć xD) mogę Was zapewnić, że wolę być tym jak Wy to określacie noobem i randomem z fail klanu, niż dołączyć do Waszej grupy ludzi naśmiewających się z czegoś bo; inni tak robią i też chcę być fajny Oo. Teksty i atmosfera w klanie nie raz ma się daleko od jakkolwiek pojmowanej kultury osobistej, ale w tym wszystkim jest jakiś smaczek i wdrażając się w ten system nie chce sie go już opuszczać, a jedyne co potrafi wkurzyć bardziej niż Majles śpiewający swoje ludowe piosenki jest to, jak Wy staracie się bardzo, aby obsmarować na forum publicznym własnie tych wszystkich znajomych, o których ja wciąż wiem nie dużo a Wy zachowujecie się jakbyście wiedzieli w tym i o mnie więcej niż ja sam bo obrażając klan obrażasz ludzi w nim bedących tak dla widomości. Nie będe pisał, że żal mi Was z tego powodu bo to nie o to chodzi, apeluje do Was jako do ludzi myślących o przetworzenie paru informacji i chwile konsternacji nad tym faktem (w regulaminie jest napisane, że ludzie tutaj piszący mają minimum 13 lat więc chyba do dobrej grupy odbiorców pisze). Podsumowując BMF to nie tylko klan, a raczej grupa znajomych o podobnym hobby i tylko z tego powodu jeszcze w L2 gram.  No teraz ciekaw jestem ile komentarzy zobaczę typu "czyli jak z faila zrobic  sukces" (zacytowane od sestokacjusza), które potwierdzają słowa Tolka o tym iż niektórym trudno jest zaakceptować fakt, że prawda może być choć trochę inna od tego co on sobie wymyślił ;P

no nie, nie da się do sygny wstawić :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 09:24:15 pm wysłana przez tevin »