Witaj
Gość

Wątek: Najciekawsza klasa  (Przeczytany 45907 razy)

  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Najciekawsza klasa
« dnia: Styczeń 18, 2007, 07:10:26 am »
Kwestisia jest taka:
Jaką klasą gra się na tyle ciekawie, że szybko się nie znudzi?
W każdym możliwym tego wyrażenia znaczeniu.
Allseron
Lian - Biskup 6X
Allain - BH 4x


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2007, 07:21:21 am »
Każda klasa jest dla ciekawa na swój sposób, zależy kto co lubi, dlatego jest wybór. A jeżeli chodzi ci o moje zdanie to wszystkie DE.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2007, 07:52:10 am »
ja bym stawial na Shillen Knighta , duzo przydatnych skilli rozne buildy no i dobrze wyglada w heavy armorach


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2007, 08:01:19 am »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2007, 08:45:36 am »
Po pewnym czasie każda postać Ci się znudzi ^^ niestety.

Jeśli zaczynasz swoją "przygodę z L2" wystartuj na jakimś high ratowym serverze [np. The Abyss 300x]
Poznasz wiele postaci, i tą która Ci się najbardziej spodoba, przeniesiesz na low rate.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2007, 09:37:38 am »
A moim zdaniem odwrotnie. Lepiej zaczac jedna klasa ktora nam sie poprostu podoba....czy to wygladem czy stylem bycia. Bo po sprawdzeniu wszystkich i wybraniu jednej na low rate, widac, ze ona jest slaba pod jakims wzgledem i bierzemy inna bo ona to miala lepsze, a pozniej sie okazuje ze ta tez ma costam slabsze i znow zmieniamy. A tak, wybierajac np lucznia...wydaje nam sie, ze szybko expi...bo nie wiemy jak expi SH :P itp itd
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:02:54 am »
No nie wiem ^^
Dojechanie na 10x do powiedzmy 60lvl i stwierdzenie że "zmienie postać bo mi się nie podoba" jest dziwne, bo za dużo czasu włożyłeś w to żeby wyexpić tą postać, a teraz chcesz całą swoją prace zmarnować.
Na ratach 300x-99999999x lvl rośniesz szybko, więc nie męczysz sie nad expieniem, poznajesz sposób użycia i moc skilli itd.
Spodobał Ci się np. ...HawkEye to dopieszczasz go na Low Rate żeby poznać go dogłębnie ; P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:29:19 am »
Ta tylko ze ja mam wieksza satysfakcje z postaci na low rate.Ja zawsze pierw testuje psotacie na high potem gram na low.


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:33:16 am »
Dokładnie o to mi chodzi.
Testujesz, spodobała Ci się jakaś postać, przechodzisz na Low


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2007, 12:59:40 pm »
nie zgodze sie- na high rate lvle leca szybko, a nasze umiejetnoci sa caly czas niskie i jesli jakiejs postaci nie jestesmy w stanie opanowac, mozemy sie do niej zniechecic. Poza tym na high rate (prawie wszystkich) buffy, mana potki, tanie jak barszcz cp potki sa ogolnodostepne, 90% osob gra maksymalnie zbuffowanymi magami i granie np tankiem troche mija sie z celem, wszedzie gdzie robilem sk, po paru minutach ktos mnie pkowal i nie bylem w stanie z tym nic zrobic. Na low rate sytuacja przedstawia sie nieco inaczej, sa klany, ciezko o buffy (jak sie nie ma bufferow klanowych), jesli ktos zajdzie Ci za skore, a masz mozliwosci zniszczenia tej osoby, to raczej nie zmieni postaci jak to zwykle bywa na high rate i dostanie za swoje. 




  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2007, 01:04:47 pm »
to ja Was pogodze i powiem, ze Overlord jest najciekawsza postacia w Lineage2. i dodam, ze jedna z najtrudniejszych do opanowania.wyszkolenia.


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 18, 2007, 02:36:03 pm »
to ja Was pogodze i powiem, ze Overlord jest najciekawsza postacia w Lineage2. i dodam, ze jedna z najtrudniejszych do opanowania.wyszkolenia.

Myśle że Tyrant jednak jest trudniejszy do prowadzenia  8)
A jeśli chodzi o nude to na nią nie nażeka BH bo musi latać dosłownie wszędzie  :( w zależności od tego co jest potrzebne w danej chwili dla klanu.





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 18, 2007, 04:44:35 pm »
Tyrant, OL i necro sa najtudniejszymi postaciami do opanowania - przez co ciekawe, ale ja umilowalem sobie dark elfy. Wiele roznych buildow = wiele sposobow grania. Chyba jedynie ludzie moga dorownac DE w kombinacjach, poniewaz maja wyrownane statystyki. Lubie dark elfy za ich moc i wyglad ;) Kazdy DE fighter to polaczenie woja z malym magiem/debufferem co czyni te postaci bardzo ciekawymi. SK i PR sa bardzo przyjemni w prowadzeniu (AW nie mialem przyjemnosci grac - jeszcze :P), polecam ta klase.


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 18, 2007, 06:01:18 pm »
super topic napisz do bravo girls albo do popcorn może ci powiedzą

Super ciekawą klasą jest howkranger albo nostresus pomyśl o nichy



Takich tematów widziałem na tym forum z 99999999999999


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 18, 2007, 07:31:56 pm »
Takich tematów widziałem na tym forum z 99999999999999


...+1


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 18, 2007, 10:55:52 pm »
Tyrant, OL i necro sa najtudniejszymi postaciami do opanowania - przez co ciekawe, ale ja umilowalem sobie dark elfy. Wiele roznych buildow = wiele sposobow grania. Chyba jedynie ludzie moga dorownac DE w kombinacjach, poniewaz maja wyrownane statystyki. Lubie dark elfy za ich moc i wyglad ;) Kazdy DE fighter to polaczenie woja z malym magiem/debufferem co czyni te postaci bardzo ciekawymi. SK i PR sa bardzo przyjemni w prowadzeniu (AW nie mialem przyjemnosci grac - jeszcze :P), polecam ta klase.
Dobry zart.


  • Banned
  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 19, 2007, 02:25:03 am »
Zdecydowanie dwarf mystic i Silver Elder.
Virtue- Varyad MS 77 (pwned by FBI)
Mobl- Varyad HE 65+ (pwned by Mobcat40)


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 19, 2007, 06:46:06 am »
Cytat: Drammer
super topic
Jak ci się nie podoba ten temat, to w nim nie odpowiadaj, dobrze?

Cytat: Drammer
Takich tematów widziałem na tym forum z 99999999999999
Akurat nie zauważyłem, żeby był temat o "najciekawszej postaci". Są ulubione postaci, jskimi postaciami najlepiej w PvP można dać sobie radę, ale nie zauważyłem tematu, który zająłby się ciekawością postaci.

Cytat: varyad
Zdecydowanie dwarf mystic i Silver Elder.
Temu panu też podziękuję za konstruktywną odpowiedź.



Allseron
Lian - Biskup 6X
Allain - BH 4x


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 19, 2007, 10:13:54 am »
Jak dla mnie na początku postać musi się po prostu podobać. Jeśli tak jest już mamy do przodu.
Potem gra, gra, gra i brońcie wszyscy byleby nie brać innej postaci bo ktoś mówi, że jest lepsza, albo wybierać inną postać bo dostajemy bęcki na arenie.
Co zaś się tyczy ciekawych profesji to ja bym wymienił takie klasy jak shillien knight, overlord, warcryer, do tego jeszcze monk.
Generalnie fajne są postacie, które posiadają unikalne umiejętności, z czego słyną orkowi mistycy, podobnie jak monk, który posiada broń, w której właściwie tylko on może się szkolić.
SK to natomiast unikalna postać, ciekawe połączenie i dość oryginalne spojrzenie na klasę knighta.
Tyle z mojej strony. 


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2007, 11:56:41 am »
SK/ST ftw ;p Nigdy sie nie nudzi - przykładowo - SK dociągnąłem do 50 lvl, ale na 3x, a na 7x SH nudzi mi sie na 60 (a 2 razy latwiejszy kox)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 19, 2007, 01:16:06 pm »
Tyrant, OL i necro sa najtudniejszymi postaciami do opanowania - przez co ciekawe, ale ja umilowalem sobie dark elfy. Wiele roznych buildow = wiele sposobow grania. Chyba jedynie ludzie moga dorownac DE w kombinacjach, poniewaz maja wyrownane statystyki. Lubie dark elfy za ich moc i wyglad ;) Kazdy DE fighter to polaczenie woja z malym magiem/debufferem co czyni te postaci bardzo ciekawymi. SK i PR sa bardzo przyjemni w prowadzeniu (AW nie mialem przyjemnosci grac - jeszcze :P), polecam ta klase.
Dobry zart.
Tak uwazasz? Dobrze opanowany necro jest maszynka do zabijania i kazdy to potwierdzi. Byle noobek nic nim nie zdziala, a i pewnie go nawet nie wyleveluje do rozsadnego poziomu 6x. Drogi w utrzymaniu w przeciwienstwie do SH ktory jest bardzo popularny na low rate.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 19, 2007, 02:21:08 pm »
na low rate jest trudny, bo dobry necro włada też cursed manem, używa nim stuny itd ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 19, 2007, 02:23:35 pm »
Tyrant, OL i necro sa najtudniejszymi postaciami do opanowania - przez co ciekawe, ale ja umilowalem sobie dark elfy. Wiele roznych buildow = wiele sposobow grania. Chyba jedynie ludzie moga dorownac DE w kombinacjach, poniewaz maja wyrownane statystyki. Lubie dark elfy za ich moc i wyglad ;) Kazdy DE fighter to polaczenie woja z malym magiem/debufferem co czyni te postaci bardzo ciekawymi. SK i PR sa bardzo przyjemni w prowadzeniu (AW nie mialem przyjemnosci grac - jeszcze :P), polecam ta klase.
Dobry zart.
Tak uwazasz? Dobrze opanowany necro jest maszynka do zabijania i kazdy to potwierdzi. Byle noobek nic nim nie zdziala, a i pewnie go nawet nie wyleveluje do rozsadnego poziomu 6x. Drogi w utrzymaniu w przeciwienstwie do SH ktory jest bardzo popularny na low rate.

Drogi w utrzymaniu, ale za to skuteczny.

Magowie nudzą się szybciej od pozostałych postaci. ( przynajmniej w moim odczuciu )

Uważam, że Ol oraz SK ( niezwykle wyjątkowa profesja - oby więcej takich! ) są najciekawszymi klasami. Po ich skutecznym opanowaniu mogą nieźle pozamiatać, ale grać trzeba nimi naprawdę sporo. Co najważniejsze nie nudzą się. Aaa i jeszcze AW - aż czuje się klimat zabójcy. :)


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 19, 2007, 03:04:44 pm »
heh pewnie mnie wysmiejecie ale jesli ktos dobrze czuje sie w druzynie a nie jako zabojca innych postaci to proponuje tk :) z ogromnym zastrzezeniem-jesli chcesz ownowac wszystkich w pvp NIE bierz tej postaci,tylko cie szlag trafi :D.. do tk trzeba miec mase cierpliwosci i naprawde pokochac te postac... sami powiedzcie,ilu jest naprawde dobrych tk?ilu w ogóle jest tk?ja na calym epi naliczylem sie 3-ech z czego jeden skasowal konto i zaczal grac gladem :P tk jest w stanie wziąć potezna dawke obrazen na klate,pod tym wzgledem sk chowa sie daleko w tyle... bo coz dadza sk jego mozliwosci ofensywne na rb?rb nawet nie poczuje ze sk go tlucze,ja nawet ssy wylaczam jak laze na rb :) i ten klimat-mistyczny rycerz wywodzacy sie z mistycznej rasy :) tylko paladynem i tk poczujesz prawdziwy rycerski klimat :) oczywiscie mam na mysli ludzi ktorzy grajac w l2 wczuwaja sie w postac,staraja sie grac troche "rpg-owo"... de-zli,jasne elfy-dobzi etc... :P


  • Banned
  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

Odp: Najciekawsza klasa
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 19, 2007, 05:10:13 pm »
na razie najgłupszy topic w tym miesiącu, a myślałem że nic nie przebije: "Klasa z najwieksza iloscia zycia i najwiekszym dmg " :D:D:D:D BTW lol Allseron
Virtue- Varyad MS 77 (pwned by FBI)
Mobl- Varyad HE 65+ (pwned by Mobcat40)