Witaj
Gość

Wątek: ARENA retail  (Przeczytany 1085 razy)

  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

ARENA retail
« dnia: Listopad 06, 2008, 04:46:29 pm »
Witam!
Chciałem zapytać jak jest z reatailem na arenie , chce zrobic necro/ol w tym celu zrobiłem tyrka mam go juz na 75 ale ze nigdy nierobilem mutantow to nie wiem nic o reatailu :oops:. Jak by ktos mogl to prosze o dokladen opisanie tego questa. Chcialem jeszce zapytac czy sa jakies polskie klany na arenie jesli tak - chetnie dolacze
Z góry dzieki. Pozdrawiam!  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: ARENA retail
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2008, 05:35:17 pm »
Na Arenie wszystkie quest marki masz u npc do kupienia wiec samo zrobienie retaila to nie problem
tyrant > quest (zaczynasz go koło oren) potem wybierasz necro i z niego robisz sube DN na OL
tylko po co postac  ol/necro jak ona ssie na arenie?

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: ARENA retail
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2008, 11:19:08 pm »
W zupelnosci zgadzam sie z Thornsem. Necro/OLa sie robi po to zeby nie ssal az tak duzo many, a na arenie sa mana potki dodajace mane a nie regeneracje many. Duzo lepszym pomyslem bylby OL/ES albo ewentualnie OL/EE.:)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: ARENA retail
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2008, 07:19:57 am »
No ja mialem na mysli ze wszystkie postacie z ol  sa dobre tylko do farmienia.. na arenie  drain jest ciagle jako
dark magic  wiec z resistami taki ol/xx bije mnie po 150-200   wiec  cp troche zabierze  :)


Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Odp: ARENA retail
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2008, 09:36:44 am »
Masz racje, ale na dualu z BDkiem taki OL/xx solo cale dino rozwala:)