Witaj
Gość

Wątek: Subka dla Plains Walker  (Przeczytany 3203 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Subka dla Plains Walker
« dnia: Październik 09, 2007, 07:44:15 pm »
jaka by była najlepsza subka


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Subka dla Plains Walker
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2007, 08:09:50 pm »
pw/sps











i tak masz beznadziejny wybor,
pw/tk, pw/sws, pw/es
kazda jest dobra, i kazda ma swoje wady xD
mi sie najbardziej podobaja
pw/sws i pw/es


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Subka dla Plains Walker
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2007, 09:01:14 pm »
lepiej pw/sws
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Subka dla Plains Walker
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2008, 10:52:43 pm »
Pare dni temu zsubowalem mojego PW na TK i nie narzekam;) na buffie mozna powkurzac magow i lucznikow, na bossa tez sie nada..na oly nie wiem jak, bo u nas niewielu takich walczy:D Polecam naprawde. PW/Sws ma to fajnego, ze ciagle na songach biegasz, przez co masz sporo speeda;] i dobry reuse skilli :) wybierz sam, nikt tego nie zrobi za ciebie mysl logicznie co da ci suba i sam wybierzesz jak chcesz grac


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Subka dla Plains Walker
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2008, 11:06:55 pm »
Pare dni temu zsubowalem mojego PW na TK i nie narzekam;) na buffie mozna powkurzac magow i lucznikow
Co do subek vs mage to pw/es > reszta
A archerow ja lubie wkurzac inaczej... jak koles sie wypruwa z many szybko gdyz musi bic skillami... bo regularami missuje ^^
Imho zamykanie pw w heavy to najgorszy z pomyslow, pw ma najwyzsze evasion z all postaci.. wypadaloby to wykozystac :P


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Subka dla Plains Walker
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2008, 04:17:11 pm »
Ja tam uważam, że heavy>evasion. Fakt faktem, gdy mój PW nie miał suba to rzeczywiście szedłem nim maksymalnie w evasion, i missy łuczników były piękne, ale jak dostałem to za sporą sumkę ;). Fakt, PW/ES jest może 'lepszy', ale jak wiemy wszystko zależy od gracza ;) ja zrobiłem TK na subę, bo w klanie przyda się nam tank, a i troche tym pokillować mogę :)

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Subka dla Plains Walker
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2008, 06:29:50 pm »
Fakt, PW/ES jest może 'lepszy', ale jak wiemy wszystko zależy od gracza ;)
tzn mi chodzilo tylko o walki vs mage. Bo i pw/es i pw/tk maja identyczny m.def, a /es ma przewage ze dostaje ciagle mniej przez tp. I tu konczy sie zaleta tej postaci xP
Teraz z perspektywy czasu to nawet powiedzialbym ze pw/es jest troche meczacy (ale dalej lubie ten char xP) bo na mass pvp gowno zrobi jak to kazdy close range fighter, a zeby pokillowac sobie w terenie musi miec caly czas pp buff >.>


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Subka dla Plains Walker
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:25:48 pm »
Prawdą jest, że i pw/tk bez buffa nie poszaleje ;). Zapomniałem podać głównej według mnie zalety tej postaci: baaardzo duży shield deffence rate :) i aegis. Przykładowo (63lvl miałem) od TH na buffie propheta(nie wiem czy miał vicious stance), który miał lvl 76 dostawałem blowy po 700 kiedy brałem na tarcze ;) a to mi się podoba bardzo :D no i jeszcze jakieś tam kubiki od biedy, ale czasami mogą tyłek uratować.

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Subka dla Plains Walker
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:42:55 pm »
w C5 dochodzi root (dobre do uciekania jak sie juz wie ze sie rady nie da :D),
A tak z ciakwosci, czesto masz tak ze dostajesz hit za 1dmg (nie pamietam jak to sie nazywa xP)


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Subka dla Plains Walker
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 09, 2008, 10:09:47 pm »
excellent shield block :D często to nie, bo mam na razie mały lvl ;) nie mam za dużo czasu na grę. ale buff od EE na tarczę +bless shield od propheta+doom heavy set dają naprawdę dobre efekty, widziałem w akcji jak grałem bishem ;) TK tankował bossa to co 4-5hit zbierał za 1 :) przyjemnie się go healowało :D


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Subka dla Plains Walker
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 06, 2009, 01:29:14 pm »
Heh dla mnie pw/tk jest kozakiem Smile mam takiego na 80 lvl, wszystkie mozliwe skile na +10, IC (shield tez) i AS + h +4 i dajcie mi kazdego przeciwnika Smile na pvp z kazdym bliskim fighterem jak zostaje mi 3/4 hp zarzuce ud i kolezka lezy Smile na lucznikow cubik zarzuca roota przy hitach i lucznik lezy Smile a mag? zalezy - jak juz podlece to lezy a jak mnie zacznie hitowac z odleglosci to zalezy czy odrazy wejdzie stun przy pierwszym hicie Smile reasumujac jest to bardzo dobra postac ale trzeba w nia zainwestowac,naprawde skille na +10 daja rade Smile pozdrawiam. 

nie uciekaj :)