Witaj
Gość

Wątek: Ancient Legion - Low - Kamael - PL  (Przeczytany 27760 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« dnia: Luty 27, 2007, 08:27:15 pm »
Czy potrzebujesz czasem zatracić się w innym, magicznym świecie? Wczuć się w kogoś innego i całym sobą zatracić się w odgrywanej postaci? Jeśli tak – Ancient Legion jest dla Ciebie.

Quest Masterzy, jak i sami gracze bez przerwy wymyślają najróżniejsze przygody i zdarzenia związane z historią ras, zaimprowizowanymi wydarzeniami losowymi, etc. Nawet każda rozmowa z inną postacią jest ciekawym i miłym przeżyciem. Każda postać żyje i zmienia otaczający ją świat, a jej działania wpływają bezpośrednio na inne postacie. Raty sa niske, ale po paru miesiacach istnienia serwera, okazalo sie ze to w ogóle nie przeszkadza (wbrew wczesniejszym obawom), a wrecz pomaga, dzieki temu poznaje sie duzo wiecej swiata.

Konkrety:


Instalacja jest prosta, bez zadnych patchy (nieleganych). Opisana jest
TU.

A oto:

 Strona Główna serwera
 Forum serwera

Jezeli ktos ma jakies pytania to zapraszam na gg (3924485) lub na kanal IRC (#L2-AL)


EDIT By Shaman: troche zmodyfikowałem posta... skasowałem to co nieaktualne... ponizej jest reszta info o serwerze.... osobiscie polecam ;)

Świat ma już trochę za sobą i po okresie różnych prób i błędów jest to dojrzały serwer. Populacja nie jest duża, ale zawsze można kogoś spotkać, zwłaszcza w centrach handlu. Docelowo dążymy do 200-300 graczy online wieczorami.
Serwer przeznaczony jest raczej do zabawy w gronie przyjaciół z naciskiem na odgrywanie swoich postaci (RPG). Klany są bardzo zróżnicowane i każdy powinien wśród nich znaleźć coś dla siebie. Mile widziane są również inicjatywy własne.
Ekipa jest przyjazna i zapewnia wszelką możliwą pomoc, a także ciekawe przygody. Jeśli wykażesz się na polu odgrywania postaci, masz duże szanse do niej dołączyć.
Nie ma żadnego systemu nagród za dotacje!
Strona serwera: http://www.al.bbs.pl/
Forum serwera: http://www.renger.webd.pl/l2-al/
Dane techniczne:
Serwer stoi na L2j.
Rate: x2 exp, reszta x3 - zapewnia to spokojną rozgrywkę bez większego martwienia się o finanse
Serwer jest aktualizowany na bieżąco, więc działa na nim wszystko, co działa w L2j:
- tereny, receptury, potwory, sprzęt i większość umiejętności ze wszystkich kronik oraz z Interlude
- oblężenia 6-ciu z 9-ciu zamków
- wszystkie profesje, łącznie z zadaniami na 3-cią zmianę
- subklasy
- 7S łącznie z festiwalami
- olimpiada i Hero
- Dimensional Rift
- zadania na broń i zbroje S
- i wiele innych

To i ja mam pare pytanek...

1. czy na serwerze sa jeszcze jakies klany które przyjmuja nowych członków czy juz zamkniete przyjacielskie grupy tylko?

Tak są

2. jak dlugo się czeka na założenie konta bo słyszałem ze dość sporo czasu mija zanim sie tam zagra

max 2 dni, ja się staram zakładać od ręki jak tylko jestem na forum, a jestem często.

3. czy naprawde granie z kims mozliwe jest dopiero od Girian?

jest niewielu graczy w wioskach początkowych, ale z moich obserwacji zaczyna się to zmieniać

4. jak macie rozwiazane pvp/pk? bo na niektorych pseudo rpg jakie zwiedzilem to byl albo zakaz... albo bez pk. A to troche bezsensu. Jak jest na AL?

Nie ma zakazu pvp/pk

może pozniej jeszcze cos mi sie nasunie na myśl.


Bardzo proszę o zmianę w pierwszym poście:
„Rate: x2 exp, reszta x3”
na
„Rate: x5, adena x4”

Oraz
„oblężenia 6-ciu z 9-ciu zamków”
na
„oblężenia wszystkich 9-ciu zamków”

Z góry dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2008, 02:48:15 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2007, 10:02:44 pm »
Spotkalem sie z opinia ludzi, ktorzy nie wierzyli ze L2J jest legalne. Zamieszczam wiec dla pewnosci dwa linki:

https://www.l2jserver.com/trac/wiki Strona projektu L2J, tam jest to opisane

https://www.l2jserver.com/trac/wiki/L2J_License Licencja


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2007, 02:50:16 pm »
Cytuj
administrator serwera jest jednym z ludzi, ktorzy rozwijaja L2J, dzieki czemu każda zgloszona usterka jest likwidowana niemal natychmiast.

Heh ja też rozwijam L2j. Pisze własne serverpacki (raczej dopiero jeden napisałem c5 ale teraz bawie się c6) i dodatki.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2007, 03:09:52 pm »
Uwierz mi maslan, DisKret rozwija serwer w prawdziwym tego slowa znaczeniu, nie chodzi tu o zadne datapacki czy jakies pierdoly.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2007, 01:55:21 am »
Regulamin!
Imię postaci może składać się tylko z liter i nie może zawierać skrótów. Wybierając imię kieruj się zasadami fantasy. Nie może to być imię ściągnięte z literatury czy filmów . Dla tych, którzy maja problem z wyborem imienia polecamy generator imion: http://www.benito.2-0.pl/...Team/imiona.htm


Takie serwery mnie rozwalają po całości lol


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2007, 10:12:17 am »
Dlaczego cie rozwalaja? Ma byc klimat RPG to jest klimat RPG, nie musi ci sie podobac :)
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2007, 11:13:35 am »
Taka mała aktualizacja, aktualnie serwer Ancient Legion posiada jeden główny podserwer tj. Bartz który obsługuje klienta Lineage 2 Interlude

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2007, 01:53:55 pm »
Świat ma już trochę za sobą i po okresie różnych prób i błędów jest to dojrzały serwer. Populacja nie jest duża, ale zawsze można kogoś spotkać, zwłaszcza w centrach handlu. Docelowo dążymy do 200-300 graczy online wieczorami.
Serwer przeznaczony jest raczej do zabawy w gronie przyjaciół z naciskiem na odgrywanie swoich postaci (RPG). Klany są bardzo zróżnicowane i każdy powinien wśród nich znaleźć coś dla siebie. Mile widziane są również inicjatywy własne.
Ekipa jest przyjazna i zapewnia wszelką możliwą pomoc, a także ciekawe przygody. Jeśli wykażesz się na polu odgrywania postaci, masz duże szanse do niej dołączyć.
Nie ma żadnego systemu nagród za dotacje!
Strona serwera: http://www.al.bbs.pl/
Forum serwera: http://www.renger.webd.pl/l2-al/
Dane techniczne:
Serwer stoi na L2j.
Rate: x2 exp, reszta x3 - zapewnia to spokojną rozgrywkę bez większego martwienia się o finanse
Serwer jest aktualizowany na bieżąco, więc działa na nim wszystko, co działa w L2j:
- tereny, receptury, potwory, sprzęt i większość umiejętności ze wszystkich kronik oraz z Interlude
- oblężenia 6-ciu z 9-ciu zamków
- wszystkie profesje, łącznie z zadaniami na 3-cią zmianę
- subklasy
- 7S łącznie z festiwalami
- olimpiada i Hero
- Dimensional Rift
- zadania na broń i zbroje S
- i wiele innych


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 06, 2007, 03:47:49 pm »
wiekszosc graczy jest z polski czy wymieszane towarzystwo? bo ciezko odgrywac postac ciagle zmieniajac jezyk polski na np. angielski ....

i powiedzcie mi ile osob teraz macie wieczorami online? docelowa liczba niewiele znaczy...

ogolnie zajrze na pewno bo ostatnio brakuje mi normalnych sesji rpg (tak to jest jak ekipa sie rozpada przez emigracje :/)
ale chcialbym też wiedziec czy np cenzura istnieje? bo np moj ork bedzie klął jak szewc, fakt ze bluzgami stricte sredniowiecznymi....



  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 07, 2007, 12:30:03 am »
Gracze pochodzą wyłącznie z Polski.
Obecnie wieczorami jest około 50 osób online.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 08, 2007, 12:36:26 am »
ok... zwiedziłem i serwer i stronke i pogadalem sobie nawet z Madril która jest tam gm....

troche info....

serwer trzyma klimat i staraja sie faktycznie stworzyc świat dla fanow rpg... jest juz dużo postaci z wyższym lvl ale przeciez nie ma ludzika ktorego by sie nie dalo doscignac postacią ;)

Obsługa jest naprawde w porządku i dostałem odpowiedzi na kazde pytanie jakie poleciało z mojej strony.
Obecnie stan utrzymuje sie koło 60-70 osób online co wieczór ale ma tendencje wzrostową wiec serek sie podnosi a nie upada....

Aktywacja kont następuje tam recznie przez adminow forum (piszecie pw z opisem krotkim postaci, jaka ona bedzie, jakie ma cele, i czego oczekujecie po graniu na AL) ZADNYCH OPOWIADAŃ NIE TRZEBA PISAĆ !!!!
co dla niektórych powinno być zachetą ;)

jeszcze mam zamiar tam pograc troche i zorientowac sie w sytuacji, dorwe rowniez ich szefa szefów to dam wam relacje potem :P

Co do tych co twierdza ze to l2j i kaszana.... to jest serwer strikte RPG... tam idziesz by grac z ludzmi... madril wymienila mi gdzie na skillach sa problemy i ze pracuja nad nimi.... watpie czy zdazycie na ratach AL dobic do 3 profy zanim je ponaprawiaja....


Polecam go tym co maja juz dość bezsensownej klepaniny expa  i brakuje im czasu na normalne sesje np w WH.
Ja przezucilem sobie krasnoluda wlasnie z WH jako postać :D

I bardzo chetnie pogralbym tam z jakimiś starymi towarzyszami z naszego forum... z nowymi w sumie tez....

To mówiłem ja... Jarzą.... eee no ten... Shaman :D


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 08, 2007, 09:57:32 am »
Witam.

Należę do ekipy GM w/w serwera. Jeśli nasuwają się Wam jakieś pytania - z chęcią odpowiem.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 08, 2007, 11:00:59 am »
Gorąco zapraszamy na AL, ostrzegam jednak ze ten serwer ma "to cos" i tak latwo go porzucic sie nie da :)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 08, 2007, 12:00:34 pm »
jednak ze ten serwer ma "to cos"
oj ma oj ma  :)

Ja również zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy
Dobroć jest czymś bardzo prostym, być zawsze do dyspozycji drugich, nigdy nie szukać samego siebie.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 08, 2007, 12:51:30 pm »
To i ja mam pare pytanek...

1. czy na serwerze sa jeszcze jakies klany które przyjmuja nowych członków czy juz zamkniete przyjacielskie grupy tylko?
2. jak dlugo się czeka na założenie konta bo słyszałem ze dość sporo czasu mija zanim sie tam zagra
3. czy naprawde granie z kims mozliwe jest dopiero od Girian?
4. jak macie rozwiazane pvp/pk? bo na niektorych pseudo rpg jakie zwiedzilem to byl albo zakaz... albo bez pk. A to troche bezsensu. Jak jest na AL?

może pozniej jeszcze cos mi sie nasunie na myśl.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 08, 2007, 01:01:56 pm »
To i ja mam pare pytanek...

1. czy na serwerze sa jeszcze jakies klany które przyjmuja nowych członków czy juz zamkniete przyjacielskie grupy tylko?

Tak są

2. jak dlugo się czeka na założenie konta bo słyszałem ze dość sporo czasu mija zanim sie tam zagra

max 2 dni, ja się staram zakładać od ręki jak tylko jestem na forum, a jestem często.

3. czy naprawde granie z kims mozliwe jest dopiero od Girian?

jest niewielu graczy w wioskach początkowych, ale z moich obserwacji zaczyna się to zmieniać

4. jak macie rozwiazane pvp/pk? bo na niektorych pseudo rpg jakie zwiedzilem to byl albo zakaz... albo bez pk. A to troche bezsensu. Jak jest na AL?

Nie ma zakazu pvp/pk

może pozniej jeszcze cos mi sie nasunie na myśl.

Dobroć jest czymś bardzo prostym, być zawsze do dyspozycji drugich, nigdy nie szukać samego siebie.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 08, 2007, 01:09:58 pm »
1. Większość klanów jest otwarta na nowe "twarze". Ostatnio pojawiło się też parę nowych klanów.
2. Jeśli napiszesz w podaniu jak nadminił...
piszecie pw z opisem krotkim postaci, jaka ona bedzie, jakie ma cele, i czego oczekujecie po graniu na AL
to 3 dni max.
3. Rzadko zdarza się spotkać kogoś na terenach startowych (niestety), czym wyżej tym spotkania częstsze.
4. Pvp/pk ...nie jest zakazane o ile wynika z zdarzeń w grze i jest poparte sensownymi argumentami. Jeśli ktoś zabija bezpodstawnie (dla samego zabijania) może się liczyć z konsekwencjami...
Wojny się zdarzają... CS działają ...

dodatkowe info: Piętnowane są zachowania i wypowiedzi pozbawione związku z odgrywaniem postaci, oraz wykorzystywanie błędów gry.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 08, 2007, 01:58:56 pm »
Cytuj
3. czy naprawde granie z kims mozliwe jest dopiero od Girian?

Nie. Dużo osób siedzi w Dion, Gludio i Gludin. Pod Dionem można polowac od 5 kręgu czyli 15 ziarenek po rozpoczęciu zabawy.


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

    • Księgi klanu na serwerze "Ancient Legion"
Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 08, 2007, 02:12:45 pm »





Witaj ja dodam parę słów od siebie i odpowiem na twoje pytania
1. czy na serwerze sa jeszcze jakies klany które przyjmuja nowych członków czy juz zamkniete przyjacielskie grupy tylko?

Klanów w świecie Al jest kilkanaście, i są różne relacje polityczne pomiędzy  nimi, sam należę do jednego z klanów w tamtym świecie ale postaram ci przytoczyć parę klanów jakie są często spotykane w świecie wiec:

"Triari"
"Fortitudo"
"Mormeghil"
"Pustka"
"Czarna Kompania"
"Hiko"
"Pogrzebacze"
"Koszmar"
"Zachir"
"Sors Salutis"

Ja osobiście jestem klanowiczem klanu "Pogrzebacze"



2. jak dlugo się czeka na założenie konta bo słyszałem ze dość sporo czasu mija zanim sie tam zagra
Nie prawda, jeśli zostanie wysłany pm do "Mardril" czas oczekiwania jest max 2 dni ale często jest to około kilku godzin w dniu, bo wbrew pozorą "Game masterzy" często sprawdzają pocztę

3. czy naprawde granie z kims mozliwe jest dopiero od Girian?
Nie jeśli zajdziesz na forum Al do działu klanów znajdziesz osoby w świecie z którymi kontaktować się w świecie żeby np. złożyć akces do jakiegoś klanu.

4. jak macie rozwiazane pvp/pk? bo na niektorych pseudo rpg jakie zwiedzilem to byl albo zakaz... albo bez pk. A to troche bezsensu. Jak jest na AL?

może pozniej jeszcze cos mi sie nasunie na myśl.

Wszystko jest możliwe, podam przykład jest ktoś kto zabił twego klanowicza, lub przeszkadza ci w polowaniu np. podbierając stwory no to jak po grzeczności nie idzie to trza delikwenta uświadomić że źle trafil :D

A ta od siebie dodam, że w tym świecie jestem już w sumie 2 lata jako gracz, postać która wydaje mi się że większość zna i ma jakąś opinie o mnie.
Ale ten świat ma coś wyjątkowego w sobie, co przyciąga na długie chwile, że ja wracając po nocy w pracy wpadam do świata co się dzieje, i co robią klanowicze.
Ma to coś czego nie da się opisać, trzeba zobaczyć, ja osobiście nie byłem chętny ale trafiłem i tak zostałem. Ekipa GM stara sie jak może, i mają też zdrowe podejście do graczy, nie narzucają ci z góry jaka ma być twa postać i jak się zachowywać, i zawsze służą pomocą.
W tym świecie postać która kreujesz może być znana wszystkim,ale to tylko zależy od ciebie.....
ZAPRASZAM GORĄCO!!

„Głupcy, którzy ważycie się stawać mi na drodze. Naprawdę myślicie, że wasze wątłe ciała i nędzne pancerzyki wytrzymają mój atak?”


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 08, 2007, 03:37:30 pm »
Buu a "Nieuleglych" to juz nie wymieniles :P no moze nie widac mnie ostatnio bo maturka itd no ale jakby nie bylo moj 2 osobowy klan istnieje ^^ xD

Serwer polecam. Gram na nim długo dosyć i powiem ze choc pionierem RPG nie jestem milo jest pograc na takich wlasnie warunkach (oczywiscie pod warunkiem ze samemu staramy sie nie psuc nikomu zabawy).

Jest dużo silnych postaci na naszym servie ale nie sugerujcie sie tym ze nie mozna dogonic innych klanow czy postaci. Dobrym przykladem jest np Zahir - stosunkowo mlody klan ktory bardzo preznie sie rozwija. Sytuacje na naszym serwie czesto ulegaja zmianie. Jednego dnia Twoj sojusz moze byc potega, a drugiego moze byc przyciszony. Mnie to osobiscie pasuje bo nie ma jakiegos monopolu na zamki :P

Jedyne co by sie przydalo to wiecej handlarzy - ale ogolnie polecam i zapraszam :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2007, 03:44:00 pm wysłana przez gover »
Isuel - Plains Walker
Fryngiel - Warsmith
Ywald - Bounty Hunter


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 08, 2007, 04:14:21 pm »
Jedyne co by sie przydalo to wiecej handlarzy - ale ogolnie polecam i zapraszam :)



Ja juz robie jednego wiecej :P

Nic tylko kupować "U Ziggiego"


Ogólnie nie jest tak źle w poczatkowych lokacjach... okazuje sie ze co wejde do gry na wioche krasi to moge sobie z kims pogadac a nawet pt mam caly czas....
wczoraj to nawet podryw małej dwarfki mi sie trafił :P


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 08, 2007, 04:45:33 pm »
No cóż chyba tu osiądę .
Jedynie rate serwera mnie troszkę odstraszają no i liczba osób, ale jestem pewien że z czasem będzie ich coraz więcej  :)

Herby z Interlude działaja ?, bardzo ułatwiają expienie, a na takich rate by się przydały.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 08, 2007, 04:46:49 pm »
Ja też mam pytanie.
Co robicie jeśli powstaje pomysł aby coś zmienić pod względem mechaniki gry (np. wyprawienie na tamten świat CP potki itp.)?
W ogóle nie jesteście zainteresowani takimi zmianami? Czy może sami podejmujecie decyzję, robicie ankiety?


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 08, 2007, 04:54:03 pm »
Jarllax zapraszamy serdecznie.... ja jeszcze swierzynka tutaj jestem ale w ciagu poltorej godz grania zrobilem parenascie lvl... i na serio poderwalem krasnoludke rozpustnice :P

wbijaj sie na serwerek... dam Ci upusty na shoty :D


co do pytania o cp poty.... nie wiem jeszcze jak sie zapatruja gm na takie sprawy ale prowadzonych jest wiele dyskusji z graczami na forum serwera....
ale akurat w moim mniemaniu cp poty, mana poty juz są beee... dlatego ze niweluja np. sens grania niektorymi postaciami i niszcza podstawowy zamysl gry.... bo tanka co sie wykapie w cp potach juz nie polozysz... a ola z manapotami wole nie widziec na oczy :P


Odemnie z ekip juz 3 osoby przeszly ze mna tutaj grac.... moj kumpel z Warhammca tez juz odnalazl stare karty postaci i przemienia historie na L2 :D
wiec moze o jakis wlasny klanik sie pokusimy co? o ile komus bedzie sie chcialo rzadzic... bo ja tam zwykly prosty kupiec jestem :D


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Ancient Legion - Polski RPG serwer
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 08, 2007, 05:18:53 pm »
Mi to właśnie przede wszystkim chodzi o podejście adminów do pomysłów graczy, nawet takich, które działają wbrew retkowi.

Heh ja też mam krasnala w Warhammerze :P. Ale nie najlepiej sobie radziłem z klimatem postaci. Niestety u mnie mało graczy jest, a porządnego mistrza gry trzeba pod choinką chyba szukać.


Ja chętnie bym też tam pograł, no ale teraz chyba nie dam rady, bo czasu mało, a poza tym u mnie język RPG szwankuje. O dobrą lekturę jako wzór u mnie trudno, a do około pełno brukowego slangu, więc też jest trudniej... No i mój problem z wysławianiem się :P.
No ale zastanowię się i może wpadnę, przy odrobinie szczęścia z 4 osobami, które pociąga styl RPG.