Witaj
Gość

Wątek: Jak długo??  (Przeczytany 1451 razy)

  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Jak długo??
« dnia: Listopad 07, 2009, 10:30:26 pm »
jak myślicie czy długo będą stały serwery dragon-network
bo słyszałem ze się rozpadaj;/
warto na nich grac??


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Jak długo??
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2009, 12:03:49 am »
Rozpadają się 3 lata, ale coś im nie idzie za dobrze.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Jak długo??
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2009, 01:04:04 pm »
oby tak dalej  :D niech się w ogóle nie rozpadną :P
bo zamierzam tam ze 2 lata pograć :P


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: Jak długo??
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2009, 03:17:14 pm »
Witam, jak sami wiecie l2 to troche leciwa gra, jednak mimo tego grywalnosc wciaz jest niesamowita. Na innych prywatnych serwerach (oczywiscie tych dobrze zorganizowanych) liczba graczy siega blisko 4 tysiecy... to o czyms swiadczy :). Wracajac do DN,wedlug niektorych umiera od konca c4... ja natomiast z wlasnych obesrwaji zauwazylem ze bardzo ciezko jest zaczac przygode z l2 na DN nowym graczom. Nie potrafia zdobyc piewszej gotowki... nie maja czym handlowac ze starszymi graczami. Uwazam ze gdyby nasi GMowie znalezli jakis sposob dzieki ktoremu beda mogli zdobyc pierwsze pieniadze... serwer ozyje chodz troche :)


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Jak długo??
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2009, 07:37:46 pm »
Stoi do dzisiaj i stać będzie :]
Opłaca się grać.

Zgadzam się z Calmodi :p


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Jak długo??
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2009, 04:45:09 pm »
Co do tego zdobycia pierwszej kasy to nie problem tylko problem tkwi w tym, że ludzie zacznają na DN czyli na nie do końca L2, a to prowadzi do problemów ogarnięcia co to jest subka retail a co sub DN jak robić mutanty itp. Oni nie wiedzą jak coś powinno wyglądać w normalnym L2 a potem brać poprawke na system DN dlatego nowych graczy nie ma zbyt wielu :oops: Ludzie z innych servów nie grają tu bo albo "ten serv upada" albo "to nie jest L2", części też nie chce się farmić od nowa. Co do zarabiania kasy to według mnie na DN jest o wiele łatwiej z kasą niż na "normalnym" servie L2 (inne privy bez modyfikacji) :P Dla mnie DN to taki serv dla ludzi, którym znudziło się zwkłe L2.
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: -1

Odp: Jak długo??
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 11, 2009, 08:49:46 pm »
Jezeli ludziom (tak jak mi) znudzilo sie zwykle L2 to zapewniam ze na DN nie posiedza dlugo (w moim przypadku 2 miechy) bo procz m.potek (w sumie ten argument jest sredni) i innego systemu subclass (moze nie innego ale dodatkowego) to tak na serio nie ma tu nic takiego czego nie byloby na innych L2j i tyle ( no moze procz glupich GM'ow ktorzy pomagaja swojemu klanowi na siege, ciaglych bugow narastajacych od paru kronik, braku tak na prawde sporej czesci rzeczy ktore niby powinny byc w (akurat teraz) hellboundzie itd itp)

Serwer nie upada ale upadl juz kawalek czasu temu tylko jeszcze tego nie widzi, a ludzie tam jeszcze sa no bo jak sie wladuje spora kase za itemki +++ i sie kozaczy to wtedy moze wciaga i zal opusic....

Pamietam czasy C4 i napisow ze serwer jest prawie full a teraz dno.


No coz nie mam zamiaru sie zalic i nie atakuje ludzi ktorzy tam graja o co pewnie ktos mnie posadzi, kazdy robi co chce, ja akurat znalazlem lepsze aspekty zycia ( lepsze to w sumie pojecie wzgledne wiec moze lepiej "mniej nudzace").


Peace.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Jak długo??
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 06, 2009, 11:25:55 am »
fakt za dobrze teraz nie jest wystarczy sie przejsc po giran.Jak zaczynalem grac od interude do ludzi bylo bardzo duzo a teraz pusto wiekszosc moich znajomych przestalo grac albo od dawna ich nie widzialem cos jest nie tak z serwerem :(