Witaj
Gość

Wątek: Overlord [OL]  (Przeczytany 217901 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Overlord [OL]
« dnia: Grudzień 10, 2005, 12:36:11 am »
Tutaj opisujcie wszelkie taktyki co do tatuazy,questow,broni,armorow itp. dla danej klasy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 06:19:55 pm wysłana przez Marc1n »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2006, 06:09:58 pm »
Buffy OLa dzialaja na cale ally, posiada mass root, poteznego draina, defa tyle co tank i p.att tyle co dobry fighter, ma stuna, moze robic sobie pociagi w al  Niech ktos jeszce cos napisze, bo ja pisze to z obserwacji, nie gralem nim

Edit by Dohid


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2006, 07:38:29 pm »
Jaki będzie najelpszy pancerzyk na OLa? Havey, Light czy robe?
I czy inwestowac w nim w walke wręcz(hammer crush)?


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2006, 11:10:26 pm »
wszystkie 3.

Avadon robe set do pvp, bw light (najlepiej je najpierw zenchantuj na +10) do koxu i do pvp np z łucznikami) i heavy bardzo przydattne zubei set na siege. Ja Ci radze jedną bron top b np deadman's glory i enchantujesz ją na ok. +10 przy takim enchancie m.atack tego jest równy soesowi.

A co czyni ola wymiataczem w pvp, po 60 lvlu ma juz całkiem sporo hp to raz, po dwa najlepszy, przecudowny, najwspanielszy drain w grze  
Kolejne soul guard i soul cry. W heavy zubei secie + soul guard istnieje szansa na troche ponad 6x lvlu, że p.defa zazdroszczą ci dark avengerzy. Soul cry doskonałe uzupełnienie słabego p.atack wynikające z dosyć małej siły ola.
Kolejne największy m.def w całym l2  
Piekielnie mocny seal debuffujacy, seal of winter. Świetny seal of binding masowy root . Seal of silence, masowy silence, seal of slow masowy slow obniża chyba o jakieś 50% speeda. Po prostu cud miód (jest jeszcze troszeczke tych seali). Powiem, że ta postać jest moim zdaniem chyba najciekawszą ze wszystkich klas. Masz tyle sposobów walki nim, że nikt cyba tego nie zlicza.
W pvp dobry olek pokona "prawie" każdego  . oczywiscie z wyjątkiem tego zasranca spellsingera   na swoich buffach ma większy cast. speed od spellhowlera  

Buffy na całe sojusze, i jako jedyna klasa leczy cp  . niestety cp ie działa na piratach


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Odp: Overlord
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2006, 11:33:54 pm »
Co do sprzętu... jest masa możliwości, z opowieści slyszałem, ze na officjalu nawet high lvlowi overlordzi używają deamon seta, który dodaje +4 do inteligencji, ja osobiście proponuja heavy doom jeżeli nastawiamy si na jednoręcznego blunta, stuna i walkę w zwarciu, lub BW robe ze wzgędu na +3 do wit'a, szybszy cast speed oraz bonus do MP. Njiększe pole do popisu mamy na mass pvp, jeżeli wpakujemy się między różowiutkie cele, to aż miło patrzeć- mass root i robimy co chcemy, mozemy tak okaleczyć wroga, że będzie rpzeklinał nasze imie. Nasz drain nie dość, że jest bardzo silny, to przywraca nam 80% HP. Nasze buffy  większości pokrywają się z buffami propetha, jednak działają na cały clan/alliance (z alliance buffami są małe kłopoty na piratach) Overlord jest to jedna z najcięższych postaci do wyexpienia, nie jest to tempy TH (nie mogłem się powstrzymać :P), którym wciskasz kolejno F1 F2 i F3, możesz się nawet bawić w warlorda.... lanca w łapę z 5-7mobów, serduszko na siebie, seel of winter i ewentualnie drain, możliwości jest masa, trzeba tylko ypracować te najbardziej ekonomiczne.
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2006, 03:53:56 pm »
Mozliwosci OL sa calkiem spore, tylko pozazdroscic :D
http://img28.imageshack.us/my.php?image=jaredidoom9wc.png


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Odp: Overlord
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 07, 2006, 02:29:51 pm »
Mam pytanko, bo przymierzam się do grania warcrayerem lub overlordem i wolałbym overlorda, ale nie jestem jednego pewien. Który skill np. Power of Paagrio lvl 3 czy Chant of Battle lvl 3 daje więcej do ataku? Czy są jednakowe i różnią się tylko tym, że jeden dla klanu, a drugi dla party? Ogółem również powiedzcie kto ma lepsze buffki (chodzi mi o siłę).
Wszyscy jesteście faje :P


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Odp: Overlord
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 08, 2006, 08:20:14 am »
Siła tych buffów jest ta sama (przy opisie skilla patrz zawse na "effect X") Różnią się tylko tym, że jeden na clan drugi na party, ogolnie według mnie lepsze buffki ma warcrayer, bo daje kopa do krytyku i attack speed'a
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: -1

Odp: Overlord
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2006, 10:56:38 pm »
jeśli wejde do koloseum i będzie tam dużo ludzi to na kogo będą działać moje debuffy, a na kogo nie. czy żeby moji kumple się uchronili od mojich debuffów muszą być ze mną w party czy wystarczy że są w klane??

P.S.
sory za błędy ortograficzne.
"All shall kneel at the sound of my name" House of Death - Manowar


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 11, 2006, 11:22:12 pm »
Powinno wystarczyć że są w twoim allly/party.

Co do filmika, poszperaj se na lineage2.pl na ich forum poszukaj tematu w rodzaju ,,WC a OL" mam ztamą 2 filmiki OL, polecam głównie EricaFall2005 :D zawalista muza
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Odp: Overlord
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 12, 2006, 01:47:12 pm »


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Odp: Overlord
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 21, 2006, 12:00:13 am »
Chciałbym się zapytać, czy w ogóle opłaca się inwestować w M. Atk. Tzn. żeby nik mnie źle nie zrozumiał, chodzi mi o to czy większy M. Atk. ma wpływ na debuffy (wiecie, im większy M. Atk. tym częściej wchodzą). No ogólnie chodzi mi czy debuffy są związane z M. Atk.

EDIT

Nieaktualne, przeczytałem, że ma wpływ.
Wszyscy jesteście faje :P


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 21, 2006, 09:19:56 pm »
Tak polecam Soes + Empower rzadko kiedy root nie wejdzie :)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2006, 10:56:44 pm »
mam pytanko otóż wszyscy mówią że buffy warcryiera używa się do party a overlorda do clanu/alliance. Czyli Overlord może rzucić buffy na cały klan/alliance a nie może rzucić na własne party/lub gracz bylejakiego? :P Kolejna sprawa to czy overlord nie ma żadnego czaru który po zastosowaniu root'a wykańczał by przeciwników (i jak się u overlorda nazywa root bo nazwy to same seel of cośtam:P). Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi na te nurtujące mnie pytania;)


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 28, 2006, 11:03:05 pm »
Root Ovelorda to Seal of Binding, WC i OL mają jednego buffa który mogą rzucać na kogo cchą (dostają go na 35 lvl i zwiększa P.def ).WC ma buffy TYLKO dla party, a OL buffy TYLKO dla Alliance (ale to prawie zawsze jest zabugowane i buffy OL działają tylko dla clanu).Oznacza to że nawet jeżeli OL jest w party z ludźmi spoza clanu/ally to na nich te buffy nie podziałają... między innymi dlatego właśnie OL to jedna z najtrudniejszych postaci do exepienia,do party wezmą go ludzie tylko zclanu, spoza clanu żadko wezmą OL, jest wtedy porpostu za mało przydatny...
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 29, 2006, 08:12:20 pm »
hmm mówicie że Overlordem ciężko się expi, ale mnie to zastanawia bo przecież ma root'a, poisona który osłabia przeciwnika do tego świetne buffy więc wręcz radzi sobie jak niejeden wój więc czy do samotnego expienia jest taki zły ? Do tego w party możne zrootować i zatruć masę potworów więc czemu uważacie że do party mało przydatny jest ?

Warcryier nie ma roota?


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 30, 2006, 01:07:49 am »
WC nie ma roota.Buffy OL działają tylko powtarzam nei wiadomo który raz na clan.OL spoza clanu bierze sie w ostateczności, chyba że sie chce robić trainy i jest dużo SPS walących AoE.Ale OL rzadko znajdują takie party, poza tym ten root nie jest taki że zawsze wejdzie.Jest na niskim lvl i raczej żadziej wchodzi niż częściej (chyba że OL chodzi z staffem, ale OL zazwyczaj chodzą z jedno ręcznym bluntem).
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 22, 2006, 12:32:31 pm »
Witam. Jak ubrac OL na pvp i expa? Chodzi mi o sprzet B grade.
"Lecz zaklinam - niech żywi nie tracą nadziei
 i przed narodem niosą oświaty kaganiec;
 a kiedy trzeba - na śmierć idą po kolei,
 jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec. "

        J.Słowacki-"Testament MĂłj"


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Odp: Overlord
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 22, 2006, 01:09:32 pm »
pvp BW light + aoba z heatem
na moby BW robe + aoba z healtem
To jest moje zdanie jednak OL to tak uniwersalna postać że można spokojnie eksperymentować :P
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Overlord
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 17, 2006, 07:05:31 pm »
OLem można robić fajne party AoE, dobra broń magiczna mass hold i magowie wszelkimi obszarówkami. Jeszcze jak OL dorzuci co nieco od siebie to idzie XP jak szalony.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Odp: Overlord
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 18, 2006, 02:26:22 am »
Primabolan, przede wszystkim to zrobisz ogromną krzywdę swojemu OL jeśli pozbawisz go jego głównego atutu czyli m.def ( te Dyes - MEN)

Jeśli chodzi o zbroję A grade to tylko i wyłącznie Majestic Robe, mamy wtedy od cholery MP, Elysian jako broń to również dla mnie najlepszy wybór jeśli chodzi o A grade.

OL i WC w pvp nie różnią się aż tak bardzo jeśli walcza między sobą, natomiast każdy z osobna ma niesamowitą siłę przeciwko reszcie postaci, orkowi magowie są po prostu wspaniali, ich ilość HP i MP oraz kosmiczny magic defense z nawiązka odpłacają za tragiczny casting speed i ten zielony kolor skóry:P

BTW, nie grałem OL tak długo jak Necro czy choćby WC więc nie do końca mogę sie w tym temacie wypowiadać, jednakże dziwi mnie brak jakichś konkretnych wypowiedzi na temat tej postaci, na pewno są jacyś ludzie którzy sporo godzin tą postacia pograli i są w stanie podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, póki co to 4 strony tematu sa zapełnione przez jakieś krótkie, niekoniecznie wnoszące coś do dyskusji posty (patrz mój post:P)


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Odp: Overlord
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2006, 05:18:15 pm »
primabolan:

DC robe:
P. Def. +8%

Casting Spd. +15%

Speed +7

Small decrease in chance of spell interruption

Paralysis Resistance +50%

WIT +2

MEN -2

wit daje nam fcr czyli tu mamy +2

Small decrease in chance of spell interruption - wazny wspolczynnik.
Z dyesami tak jest wolalem zmniejszyc sobie m def kosztem fcr i dmg od magii(int men).Kazdy +wit daje ogromna roznice...Mojego OL w walce mele wykorzystywalem do stun/hammer crush no chyba ze mialem silence na sobie to wtedy alt - 5 i mialem klawiszologie pod same melee...
Majestic robe
MP +240

Casting Spd. +15%

MP Regeneration +8%

Stun Resistance +50%

MEN +1

INT -1
jesli na serwie sa mana potions to...nie potrzebujemy...
men+ kostem DMG? Shocked hmmmm i to tyle...
Hmmm zdecydowanie jestem za dark crystal robe...i za dyesami +wit - men & +int - men ...

----------------------------------------------------

Podpisuję się wszystkimi rękoma pod postem primabolan'a- DC robe i nie ma chuja we wsi :P (mamy nawet więcej defa niz w BW lajcie)

Dohid: Przypadkiem skasowałem post primabolana i jego trość dodałem tutaj. Sorry.
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Overlord
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 31, 2006, 10:10:30 am »


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Odp: Overlord
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 30, 2006, 02:17:46 pm »
Czy OL ma owiele gorsze buffy niż WC? Bo zamierzam sobie go zrobic, ale klan troche go chyba odradza.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: Overlord
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 30, 2006, 04:58:21 pm »
imho lepszy OL...Buffy w wiekszosci pokrywaja sie naprzemian z WC/OL tylko sa pewne wyjatki np OL ma bless shield czy jakos tak...OL ma lepsze "uzywki"jesli chodzi o combat...Hummer crush/seals MMmm pychotka... :twisted:
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />