Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 435832 razy)

  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1700 dnia: Czerwiec 25, 2010, 07:07:25 am »
Scorpion a może ma jakiś low grade hvy i dyna light? :D


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1701 dnia: Czerwiec 25, 2010, 12:12:03 pm »
Ic ma prawie taki sam def jak dyna heavy, wiec chyba gosc o a grade armorach mowi.
...


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1702 dnia: Czerwiec 25, 2010, 12:37:58 pm »
Na niektórych serwerach ( chociażby l2 Infinite Red vs Blue ) klasy, które nie mają pasywnych skilli do poszczególnych typów armora ( np. Tyrant nie ma Heavy Armor Mastery ) mają kary w chwili założenia takiego seta ( imo fajne rozwiązanie - taki Tyrek zawsze kojarzył mi się z postacią przede wszystkim słynącą ze swojego atk speeda i ogólnie szybkości która dają mu lighty, a nie czołg z defem tanka ).
 



  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1703 dnia: Czerwiec 25, 2010, 12:55:36 pm »
Na niektórych serwerach ( chociażby l2 Infinite Red vs Blue ) klasy, które nie mają pasywnych skilli do poszczególnych typów armora ( np. Tyrant nie ma Heavy Armor Mastery ) mają kary w chwili założenia takiego seta ( imo fajne rozwiązanie - taki Tyrek zawsze kojarzył mi się z postacią przede wszystkim słynącą ze swojego atk speeda i ogólnie szybkości która dają mu lighty, a nie czołg z defem tanka ).

MY TU ROZMAWIAMY O NORMALNYCH SERVERACH, KK?
new future.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1704 dnia: Czerwiec 25, 2010, 01:00:45 pm »
A czy ja ci zabraniam ? :D
 



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1705 dnia: Czerwiec 25, 2010, 01:36:46 pm »
Ale o swoich fajnych serwerkach to popisz w dziale swojego priva, a nie w tematach, gdzie mówimy o L2, ok?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1706 dnia: Czerwiec 25, 2010, 08:58:14 pm »
Moglbym prosic o jakis krotki poradnik na temat enchantowania skilli u tyrka. Serwer RPG club (GF)  Drugie pytanko: do fistow wbijac fire, a do poszczegolnych czesci seta resist na rozne elementy?


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1707 dnia: Czerwiec 25, 2010, 09:06:06 pm »
tak fisty fire i do setta różne resisty. Skille wbijasz na element;p oly bron z health/poza miastem z focus
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1708 dnia: Lipiec 28, 2010, 01:33:46 pm »
Jaka jest różnica w częstotliwości siadania krytyka ze skilla z +4 str a +5 str?


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1709 dnia: Lipiec 28, 2010, 04:16:07 pm »
1%, cos kolo tego mysle.
...


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1710 dnia: Lipiec 28, 2010, 04:59:35 pm »
A w kwestii koksu, założmy że solo na buffie PP. Heavy armor i hawk build? Bo teraz bije na króliku z DSami z niepełnym elementem i tak szczerze to bardzo dobrze mi się koksa (armor light). Moby więcej nie trafiają niż trafiają a na hawku wszystko idzie na pysk. Z kilkoma mobami na klacie wyhiluje się na takim buffie na hawk buildzie i z heavy armorem?


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1711 dnia: Lipiec 30, 2010, 03:49:38 am »
Mam pytanie odnośnie enchatu skilli pasywnych u tyranta. Co się opłaca, a co nie. Jakie są wasze odczucia i przemyślenia :)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • Piszę poprawnie po polsku.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1712 dnia: Sierpień 05, 2010, 04:26:33 pm »
Mam pytanie odnośnie enchatu skilli pasywnych u tyranta. Co się opłaca, a co nie. Jakie są wasze odczucia i przemyślenia :)

wszystkie jak najbardziej są oplacalne jesli je masz na ++

odwieczny spor o to co nosic na tyrku.. probowalem roznych buildow, ale jak juz tu ktos wczesniej wspomnial "build na czołg z defem tanka" masowal mi najlepiej. w secie heavy, dye +str+con a -dex (po co nam dex mamy certy, np baiuma, fist fury i czasami przydatne totemy) dało rade wyciągnąć razem z valorem ok. 4k patak. 8-9k defa *:O* att speed z certami 1,3k, mały crit rate ale za to fist + hp i 20k hp. ok 4k cp. i mozna bylo na siebie brac wszystko co sie rusza, przy odpowiednim spamie CP :D teoretycznie nie do zabicia.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1713 dnia: Sierpień 05, 2010, 06:01:24 pm »
odwieczny spor o to co nosic na tyrku.. probowalem roznych buildow, ale jak juz tu ktos wczesniej wspomnial "build na czołg z defem tanka" masowal mi najlepiej. w secie heavy, dye +str+con a -dex (po co nam dex mamy certy, np baiuma, fist fury i czasami przydatne totemy) dało rade wyciągnąć razem z valorem ok. 4k patak. 8-9k defa *:O* att speed z certami 1,3k, mały crit rate ale za to fist + hp i 20k hp. ok 4k cp. i mozna bylo na siebie brac wszystko co sie rusza, przy odpowiednim spamie CP :D teoretycznie nie do zabicia.
zmien serwer, dziwne te staty masz

Mam pytanie odnośnie enchatu skilli pasywnych u tyranta. Co się opłaca, a co nie. Jakie są wasze odczucia i przemyślenia :)
wbijasz stuna na +30, cripple +++ i skile na ele (moze byc na +1), przydatnosc reszty jest bliska zeru (ew. mozesz robic boost atk speed)


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1714 dnia: Sierpień 05, 2010, 07:32:09 pm »
odwieczny spor o to co nosic na tyrku.. probowalem roznych buildow, ale jak juz tu ktos wczesniej wspomnial "build na czołg z defem tanka" masowal mi najlepiej. w secie heavy, dye +str+con a -dex (po co nam dex mamy certy, np baiuma, fist fury i czasami przydatne totemy) dało rade wyciągnąć razem z valorem ok. 4k patak. 8-9k defa *:O* att speed z certami 1,3k, mały crit rate ale za to fist + hp i 20k hp. ok 4k cp. i mozna bylo na siebie brac wszystko co sie rusza, przy odpowiednim spamie CP :D teoretycznie nie do zabicia.
zmien serwer, dziwne te staty masz

wystarczy spojrzec w sygne:
Cytuj
Szukam Mid,High-rate serwera (kronika interlude)


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1715 dnia: Sierpień 06, 2010, 08:07:14 am »
odwieczny spor o to co nosic na tyrku.. probowalem roznych buildow, ale jak juz tu ktos wczesniej wspomnial "build na czołg z defem tanka" masowal mi najlepiej. w secie heavy, dye +str+con a -dex (po co nam dex mamy certy, np baiuma, fist fury i czasami przydatne totemy) dało rade wyciągnąć razem z valorem ok. 4k patak. 8-9k defa *:O* att speed z certami 1,3k, mały crit rate ale za to fist + hp i 20k hp. ok 4k cp. i mozna bylo na siebie brac wszystko co sie rusza, przy odpowiednim spamie CP :D teoretycznie nie do zabicia.
zmien serwer, dziwne te staty masz

Mam pytanie odnośnie enchatu skilli pasywnych u tyranta. Co się opłaca, a co nie. Jakie są wasze odczucia i przemyślenia :)
wbijasz stuna na +30, cripple +++ i skile na ele (moze byc na +1), przydatnosc reszty jest bliska zeru (ew. mozesz robic boost atk speed)
Jeszcze zaelot na +time (kazde +1 to 2 sekundy)
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1716 dnia: Sierpień 08, 2010, 12:18:48 pm »
Witam jakie dye uzyc na tyrancie do expa ? chcialbym szybko wbic 75 do certu .


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1717 dnia: Sierpień 08, 2010, 12:33:33 pm »
Witam jakie dye uzyc na tyrancie do expa ? chcialbym szybko wbic 75 do certu .
-4 con +4 str
-1 con +1 str
-4 con +4 dex


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1718 dnia: Sierpień 22, 2010, 10:30:25 pm »
Witam,mam pytanie,czy takie itemy,dye etc będą dobre dla tyranta ?
b grade - pl set dalej i jakas bron b
a grade- dc light lub tallum heavy ( tutaj mysle,ze dc lepsze do koksu a tallum pvp,rajjt ?
s grade - ds+fire+ health, draco set ( ic jest lepsze o ile sie nie myle,ale ciezej dostac,tak ?)
 dye to +str+con-dex
Jest dobrze czy jakies zmiany mozna wprowadzic ?
Dziekuje za odpowiedz.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1719 dnia: Sierpień 23, 2010, 01:43:36 am »
wszystko ok tylko lepiej zamiast healtha do fistów dać focus, a tak btw to najlepiej mic 2x fisty ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1720 dnia: Sierpień 23, 2010, 11:30:50 pm »
wszystko ok tylko lepiej zamiast healtha do fistów dać focus, a tak btw to najlepiej mic 2x fisty ;]
ale mnie denerwuje Twoj avatar :> juz nie pierwszy raz sie zastanawiam 'kiedy ja sie wypowiadalem w tym topicu o.O?', dopiero pozniej patrze, ze to nie ja :>


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1721 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:53:38 am »
Ja z kolei chciałem dać warna z double post o.O
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1722 dnia: Wrzesień 07, 2010, 12:15:23 am »
Macie jakiś kalkulator co by se można było porównać statystyki postaci w ic a dynasty? Bo ja jedynie znam takie kalkulatory do max s grade  :| :płacze:



  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1723 dnia: Wrzesień 30, 2010, 12:20:49 pm »
temat byl juz kilka/kilkanascie razy poruszany jednak ja wciaz mam watpliwosci. Przyda mi sie troche wiecej opinii. Chodzi mianowicie o certy. Najczestsza propozycja to haste, UD, celestial. Co do pierwszych 2och zgadzam sie w 100%. Cele jakos do mnie nie przemawia. IMO to jest najbardziej kontrowersyjny cert. God mode niby fajna sprawa, ale nie dostac cova/disco przez niego to juz nie tak fajnie. Z tego tez powodu zastanawiam sie nad alternatywa. Mysle o spiricie, passive +30 crt rate, trigger +30% crit rate z rouge.
Build: pol bizona, pol hawka +5str,+4con/-9dex i fisty focus. Konika gracia final.


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1724 dnia: Październik 04, 2010, 10:50:41 am »
Witam
http://www.l2calc.co.nr/ tu są Dynasty ujęte w statach :D
Ps. Yoker wydaje mi  się że +30crit rate jest lepszym rozwiązaniem plus np +30 crit z auga i jest nieźle.
Co do 30% to czy one jest liczone z bazowych bo wtedy kupa jakieś ~40crit na 15sec :/
mazoku -> GK 7x/SD 7x/GS 7x/GH 7x
Clan: Insomnia.home.pl
TheAbyss x3