Witaj
Gość

Wątek: L2-Preston L2-Pro i Dex07 Jedzie Dalej!  (Przeczytany 4885 razy)

  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

L2-Preston L2-Pro i Dex07 Jedzie Dalej!
« dnia: Czerwiec 28, 2011, 12:25:54 am »
Tak więc tak,mój serwer był godny uwagi od początku istnienia ...  (hahaha)
Było 70 online ... było mass pi fał pi i w ogóle,jednak przez tych Polaczków nie da się zrobić serwera :D
Ciągłe PM-Y Petycji to z 60 - Przy onlinie 40 ;oo

Zrobić im Hero to źle jeszcze cię wyzwą od pedałów :D
Próbowałem włączyć Global Chat od 35 Pi fał pi ale nie działało to powiedziałem że nie chce tego wprowadzać,ogólnie jeden gość mi napisał "i love you server,good job" boże ;o.Maniak.Śniło mi się potem w nocy że miałem 150 online :D,no ale tak to bywa to był tylko sen wchodze patrzę a tu 40,no cóż ide na Mida tam na pewno już ludzie wyginęli ale patrze 10 online,podchodzi gościu do mnie i mówi że ubili tyrka w 10 osób i że jest jazda dobra żeby nie robić wipe ;oo , no dobra bawta sie ;d
Wchodzę na pvp server i co widzę ;ooooo ...

100 pm w sekundę z tego wszystkiego poszedłem zapalić bo aż mnie mdliło nie wiedziałem co ze sobą zrobić ... aktualnie mój serwer jest w fazie beta testów i będę go stawiał jedynie dla Proćwiniaków ... taka mała miejscowość,Proćwiniaki mi zgłaszają chociaż bugi a nie jak te cale Polaczki "BUG BUG OH MY GOD BUG OH MY GOD VETEL CHAMPIONSHIP"itd etc.tak więc pamiętacie l2-pro? ;D
Też mój -_-' serwer ale ... Pro stał aż siedem dni! ;d no to tego kunia znacie? xD nie no dwie maszyny pod serwer miałem od dwóch frajerów którzy polecieli na "DONATE" :d ale cóż zawiedli sie co ja im zrobie.Aktualnie będę szukał kolejnego frajera i postawie kolejny serwer a wy nie domyślając się iż postawię go właśnie ja przyjdziecie do mnie grać :D,aż do momentu w którym zaliczę sobie 300 online i postanowię opublikować swoją osobę ;d,jeżeli to zaliczę będę spełnionym administratorem,umiem się maskować tak więc czekajcie na mój nowy niespodziewany projekt Lineage 2!

Pozdrawiam wasz niesamowity Dex07! Team no corupted!!


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: L2-Preston L2-Pro i Dex07 Jedzie Dalej!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2011, 02:21:34 am »
Tak masz rację. L2ProUberHaxAdminie.


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: L2-Preston L2-Pro i Dex07 Jedzie Dalej!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2011, 09:52:03 am »
Tak więc tak,mój serwer był godny uwagi od początku istnienia ...  (hahaha)
Było 70 online ... było mass pi fał pi i w ogóle,jednak przez tych Polaczków nie da się zrobić serwera :D
Ciągłe PM-Y Petycji to z 60 - Przy onlinie 40 ;oo

Zrobić im Hero to źle jeszcze cię wyzwą od pedałów :D
Próbowałem włączyć Global Chat od 35 Pi fał pi ale nie działało to powiedziałem że nie chce tego wprowadzać,ogólnie jeden gość mi napisał "i love you server,good job" boże ;o.Maniak.Śniło mi się potem w nocy że miałem 150 online :D,no ale tak to bywa to był tylko sen wchodze patrzę a tu 40,no cóż ide na Mida tam na pewno już ludzie wyginęli ale patrze 10 online,podchodzi gościu do mnie i mówi że ubili tyrka w 10 osób i że jest jazda dobra żeby nie robić wipe ;oo , no dobra bawta sie ;d
Wchodzę na pvp server i co widzę ;ooooo ...

100 pm w sekundę z tego wszystkiego poszedłem zapalić bo aż mnie mdliło nie wiedziałem co ze sobą zrobić ... aktualnie mój serwer jest w fazie beta testów i będę go stawiał jedynie dla Proćwiniaków ... taka mała miejscowość,Proćwiniaki mi zgłaszają chociaż bugi a nie jak te cale Polaczki "BUG BUG OH MY GOD BUG OH MY GOD VETEL CHAMPIONSHIP"itd etc.tak więc pamiętacie l2-pro? ;D
Też mój -_-' serwer ale ... Pro stał aż siedem dni! ;d no to tego kunia znacie? xD nie no dwie maszyny pod serwer miałem od dwóch frajerów którzy polecieli na "DONATE" :d ale cóż zawiedli sie co ja im zrobie.Aktualnie będę szukał kolejnego frajera i postawie kolejny serwer a wy nie domyślając się iż postawię go właśnie ja przyjdziecie do mnie grać :D,aż do momentu w którym zaliczę sobie 300 online i postanowię opublikować swoją osobę ;d,jeżeli to zaliczę będę spełnionym administratorem,umiem się maskować tak więc czekajcie na mój nowy niespodziewany projekt Lineage 2!

Pozdrawiam wasz niesamowity Dex07! Team no corupted!!
ale to jest zjeb  :o  :shock:  hahaha hahaha


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: L2-Preston L2-Pro i Dex07 Jedzie Dalej!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:08:37 am »
kolo - jesteś głupszy od buta, ludzie z tego forum to starzy wyjadacze L2, i w większości wiedzą kiedy serwer robi jakiś frajer który liczy na zarobek z dotacji, tak że LOLadminku idź raczej w stawianie serwów tibi, tam może znajdziesz większych debi..... niż ty.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: L2-Preston L2-Pro i Dex07 Jedzie Dalej!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:25:43 am »
hahaha epic :D ludzka glupota nie zna granic xD

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


Odp: L2-Preston L2-Pro i Dex07 Jedzie Dalej!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2011, 03:57:50 pm »
Nie... xDDD Padłem. hahaha


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: L2-Preston L2-Pro i Dex07 Jedzie Dalej!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 30, 2011, 04:12:21 pm »
Sniło mi sie ze mialem 150 online!!!! epic
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: L2-Preston L2-Pro i Dex07 Jedzie Dalej!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2011, 07:43:04 pm »
o shiet, aż mi łzy podeszły  :D


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: L2-Preston L2-Pro i Dex07 Jedzie Dalej!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 12, 2011, 04:43:12 pm »
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end