Witaj
Gość

Wątek: Kilka pytań?  (Przeczytany 20307 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 07, 2014, 01:52:20 pm »
Cześć,

właśnie wbiłem swoją pierwszą postać na 85lv (feoh archmage) i mam kilka pytań.

1. Która broń będzie dla mnie lepsza?
  • 2 handed blunt
  • 1 handed sword i sigil
2. Które skille po awakening'u brać, a które odpuścić? zlevelowałem tylko, te które mi nic nie kasują i pasywne, jakieś porady?

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2014, 01:54:17 pm wysłana przez H3ro »


Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 07, 2014, 02:29:04 pm »
1. 2h blunt
2. u sorca chyba tylko arcane power zostaw, a reszte mozesz zamienic


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 07, 2014, 03:18:11 pm »
tak zrobiłem, dzięki.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 23, 2014, 03:44:18 pm »
Witam, planuje ropaczac moja przygode na Core (1 raz na tak nowej kronice). W zwiazku z tym chcialbym zadac wam kilka pytan i oczywiscie uzyskac w miare przejrzyste odpowiedzi. Z racji tego, ze ostatni raz gralem na priv H5 to nie wiele wiem o nowosciach, ktore zostaly wprowadzone w nowszych kronikach. Spedzilem wiele godzin na czytaniu waszych opini, postow itp. Jednak w dalszym ciagu kilka pytan pozostaje bez odpowiedzi.
1. Czy na Core dziala mentoring system? (Juz wiem co to jest).
2. Czy boosty sie stakuja, dodaja? Na mysli mam np. Premium x2, mentor, x2, party exp w 7 os x2, vita 300%, jakies dodatkowe itemki? Czy to sie eliminuje jakos czy laczy?
3. Czy bardziej oplaca sie kupic cos w l2 store i sprzedac za adene czy adene na allegro? Jezeli L2 to co?
4. Czy jest szansa wyexpic WC do 85 z wszystkimi mozliwymi boostami w miare sprawnie solo? Bo z tego co sie orientuje na tak low lvlu pt nie znajde.
5. Czy Iss sprawdza sie lepiej w hvy po def, pod atk czy moze robe. Do tego 2h sword, blunt Health Duale czy moze cos innego?
6. I ostatnie pytanie na chwile obecna jakie sa ceny setow np. Top 95 hvy, bron topowa z sa, +4?
Wszystkie te pytanie sluza temu, czy w miare sprawnie i powiedzmy bez zbytniego obciazania portfela jestem w stanie dolaczyc do graczy Core i brac udzial w pvp, farmach itp.
Pozdrawiam i z gory dziekuje ja wszystkie odpowiedzi. :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2014, 03:46:51 pm wysłana przez SoulzEt »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 23, 2014, 05:52:53 pm »
O sytuacji na Core, to Ci nie powiem, ale co do WC i ISSa...
WC - jest najszybciej lvlującą solo postacią. Robe + magiczna bron i ssiesz moby. Dzięki zwrotowi MP z kazdego uderzenia praktycznie nie konczy Ci sie mana. Jak juz kupisz adene (bo z tego co widze, zamierzasz) zainwestuj w np. +10 Valhale (ewentualnie SoM) i styknie Ci to to co najmniej do 75-80, jak nie do 85.
ISS - tylko i wyłącznie heavy. Duale (najlepsze), dual blunty (moga byc), miecz + tarcza (tez sie sprawdza). LA i robe na pierwszy rzut oka wydaja się byc tez sensowne, ale odpadają w pierwszych mass PvP, gdzie jestes na 1-2 hity. Zapomnij o debufowaniu w stylu - skok w środek młyna i debuf. Będziesz częściej leżał niż walczył. Albo Twoi wrogowie są z dupy :P Najlepsze miejsce to schowac się za plecami healera :P z tylu - w 2giej, 3ciej, czy nawet 4tej linii obrony, jak najdalej od przeklętego Snare  :D I jedyny debuf jaki używasz to Chaos Symphony.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 23, 2014, 06:34:08 pm »
Ok, w takim razie czesc rzeczy juz sie dowiedzialem, ogromne dzieki za odpowiedz :D
Jeszcze tylko co do core bym sie dowiedzial i bylo by swietnie. :)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 23, 2014, 10:47:02 pm »
Mentor teraz daje +50% nie +200%. Ogółem exp boosty się stakują, ale wszystkie +X% są do podstawy. Runy +100% / +50% do expa - te czasowe w ekwipunku się nie stakują, działa tylko jedna na raz. Najbardziej opłacalnym boostem z item shopu *był* (nie wiem jak teraz wygląda sytuacja) Elder's Kit.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 24, 2014, 08:32:26 am »
Czyli podsumowujac tj. Mentor 50% premium 100% runy z gm shopu 50/100% i jak expie w pt to +x % tak? I to juz wszystkie osiagalne boosty na exp?
I kolejne pytanie czy eq b-s poza steel door coin jest osiagalne? Np. Kupic za adene zeby nie robic wszystkich q?
Gdyby ktos znal rowniez odpowiedzi na czesc niewyjasnionych jeszcze zagadnien z 1 posta bylbym wdzieczny :)


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 26, 2014, 11:41:48 pm »
Nie rozumiem czym się przejmujesz?
Nawet jak nie masz wsparcia na serwerze i grasz totalnie sam to WCka dobijesz do 85 w 3-4 dni. Wystarczy Ci Karmian Set, jakaś broń C i A grade i ISS buff.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka pytań?
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 25, 2014, 03:08:13 pm »
całe equ masz z questow karcerusa nie inwestujesz nic w postac do 85.
Natomiast jesli planujesz kupic adene zeby wydawac np na runy, bryzy itd zeby szybciej expic sugeruje kupno juz gotowej postaci 99.
Wyjdzie Cię to sporo taniej noi zaoszczędzisz sporo czasu na expa. Gołą postać możesz juz dorwać za 250-300 zł często zdażają się okazję.