Witaj
Gość

Wątek: Hawkeye czy phantom ranger  (Przeczytany 3032 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

    • http://www.lineage2.bo.pl
Hawkeye czy phantom ranger
« dnia: Marzec 18, 2006, 06:16:25 pm »
siema ! mam do was pytanie kto jest wedlug was lepszy hawkeye czy phantom ranger ? bo nie wiem kim zagrac .. i dlaczego akurat tak klasa


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2006, 07:19:26 pm »
ja wole PS po pierwsze bo łuczników tej klasy jest mniej po drugie lubie DE po trezcie ma dużego kopa jak strzeli(największego) i fajnie mi się nim grało


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2006, 07:56:29 pm »
no w sumie ma sporo patk :) ale HE ma wieksza celnosc ;)
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2006, 10:05:26 pm »
Bo HE i TH to lamy:P


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2006, 10:41:33 pm »
Nie wszyscy HE i TH to lamy :P Szczerze mówiąc to jak zaczynałem grać niewielu widziałem HE. Niektórzy grają tymi klasami bo lubią je, a nie dlatego, że chcą wymiatać... Ja gram HE i jestem zadowolony. Ale jeżeli odpowiadają Ci dark elfy, możesz wziąć PRa. Będziesz bardzo dobry w 1 vs 1, ale na masówkach będziesz z wieloma przegrywał. HE jest z łuczników uniwersalny, ma najwięcej HP, najwolniej biega, jest najcelniejszy, najszybciej strzela, ma średni p.atk, średnią szansę na krytyka i średnio silnego krytyka. Jeżeli wyposażymy go w Plated Leather Set, który podobno nie pasuje do PRa, będzie miał najwięcej P.Atk. z łuczników.
www.linezeus.gr

Feanore lvl 52+






  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2006, 11:47:55 pm »
Jeżeli HE jest na full buffie to wymiata.W pvp PR vs HE na self buffie mają raczej równe szanse, ale na full buffie HE nikt prawie nie pokona.PR jest raczej ciekawszy niż HE, więcej skilli i kombinowania, ale HE jest lepszy.Jak chcesz mieć postać którą będziesz wszytkich zabijał weź HE.Jeżeli wolisz postać ktąrą ciekawiej sie gra weź PR.Ogólnie PR to najsłąbszy z łuczników.
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 19, 2006, 12:08:29 pm »
ta, PR jest najslabszy, jesli jest sie glupim i tylko stoi i strzela (jak lamerski HE...) i jak sie nie wykorzystuje jego czarow pomocniczych... PR jest jedynym lucznikiem ktory podczas Ultimate Evasion ma co robic, i tu ma ta przewage ze gdy obaj lucznicy wlaczaja UE, He strzela i .... nie trafia... a PR zaczyna walic Hexa, Breaka, Poisona, FSa, uzupelnia zycie drainem i pozniej walka juz wyglada tak jakbys walczyl z lucznikiem 20 lvli nizej.... juz nawet w c1 PR byl najlepszym lucznikiem na 1vs1, jedyna jego wada byla mala ilosc HP i podatnosc na stuna, ale w c3 wada ktora byla mala ilosc HP zmienila sie w zalete, bo im szybciej PRowi zejdzie HP tym szybciej zapusci Fatal Counter i przeciwnik jest martwy, lubie grac PR bo to postac gdzie najmniej zalezy od szczescia, to jest postac ktora zeby wygrac nie polega sie na szczesciu (tak jak HE - stoisz, klikasz na przeciwnika i mozesz isc ze zrobic herbatke) ale na umiejetnosci gracza, bo masz tyle skilli ze trzeba dobrze poznac PRa i wiedziec co gdzie i kiedy, ale jak juz sie go obcyka to staje sie swietna postacia, PR jest tez swietny do oborny siege, a jak sie mu wlozy dye +4 DEX - 5 CON i +4 STR - 5 CON mozesz zabijac ludzi jednym strzalem.... OD SKRZATA PRZEZEMNIE DODAM OSOBIŚCIE ŻE SIE Z TYM NIEZGADZAM NNIEDOKOŃCA ZMUSIŁ MNIE ŻEBY TO NAPISAĆ ZMUSIŁ MNIE TEŻ ŻEBYM PRZYZNAŁ ŻE SIE Z NIM ZGADZAM NO CUŻ ZGADZAM SIE ^^
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 19, 2006, 12:17:05 pm »
Widac, ze to nie twoj tekst... Toc ty nie uzywasz czegos takiego jak "," albo "..." :P


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 19, 2006, 12:28:28 pm »
W pvp 1 vs. 1  na self buffie wygra PR.ALe na full buffie wygra HE.1-2 crytyk i PR leży.Wiem że z PR trzeba kombinować dlatego powiedziałem że to ciekawa postać.NA siege leppszy jest HE, nie widziałem jeszcze żeby PR robił takie zamieszanie co HE (chociaż tu możnaby podyskutować, i HE i PR mają Crytycal Power lvl1, ale PR ma o 1 więcej STR, więc teoretycznie PR powinien mieć silniejsze crytyki, zarówno na self jak i na full buffie. HE ma też crytycal chance lvl 1, ale PR ma o 4 więcej DEX więc PR powinien mieć też częstsze crytyki).NAjlepiej ktoś znający sie na HE i na PR sie wypowie :P
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 19, 2006, 12:54:24 pm »
HE jest najcelniejszym łucznikiem więc raczej pudłować nie będzie.... PR nie ma czegoś takiego jak Snipe, Hawk Eye. Przypuszczam że nawet gdyby obaj strzelali to żaden by specjalnie nie pudłował...

4 DEX dodaje mało do Critical, Critical Chance nie pamiętam, ale chyba coś koło 20... Poza tym HE strzela najszybciej z łuczników, między nim a SRem jest niezauważalna różnica (SR ma około 2 atk. spd. mniej). Ale pomyślcie jaka byłaby emocjonująca końcówka walki HE i PRa :D Obaj mają już mało HP, w HE wylądował hex, ale obronił się przed Power Break... PR ma tylko 300 życia, wie, że jeżeli jeszcze raz oberwie to padnie... HE szykuje się do ostatecznego strzału, PR odpala FC... i kto pierwszy zdąży :D

Mam pytanie do Skrzata. Jaki jest czas re-use Fatal Countera? Znaczy ile trwa jego ponowne "załadowanie" po użyciu?
www.linezeus.gr

Feanore lvl 52+






  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 09, 2006, 10:00:56 pm »
Jeśli ja miałbym wybierać to bym zagrał Hawkeye. 8)  Dlaczego?
Dlatego że, ta postać na wyższym lvl ma cholernego fuksa i tak miejwięcej raz na 4/5 siada mu critic(wiadomo coto oznacza) :D
Co do Phantoma nawet dobrze nie wiem w czym góruje nad innymi łucznikami :?:  Ale mój wybór by padł na humana

_|Dziekuje|_


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 10, 2006, 08:31:17 am »
he jest nudnu i beznadziejny pr bedzie ci sie przyjemnie gralo i szybko nabijesz lve. wez pr ciekawsza gra. drain freez HEX POWER BREAK poison nawet duzy dmg


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 16, 2006, 02:00:00 pm »
zdecydowanie PR... wiekszt atk., atk. spd, spd, evasion, accuracy, crytyk... HE ma moze wiecej p.def i HP ale lucznikowi az tak bardzo na tym nie zalezy, liczy sie to co powyzej, po 2 pr ma fajne dubuffy i draina i tym goruje nad he. poza tym pr gra sie ciekawiej i jest ich mniej wiec latwo jest znalezc miejsce w klanie lub w party... ja sam wole gdy bo monitorze biega mi chudy koslawy pr niz taki lekko przypakowany, ze zboczona fryzurka he  8)
infinite........................


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 16, 2006, 02:00:09 pm »
zdecydowanie PR... wiekszt atk., atk. spd, spd, evasion, accuracy, crytyk... HE ma moze wiecej p.def i HP ale lucznikowi az tak bardzo na tym nie zalezy, liczy sie to co powyzej, po 2 pr ma fajne dubuffy i draina i tym goruje nad he. poza tym pr gra sie ciekawiej i jest ich mniej wiec latwo jest znalezc miejsce w klanie lub w party... ja sam wole gdy bo monitorze biega mi chudy koslawy pr niz taki lekko przypakowany, ze zboczona fryzurka he  8)
infinite........................


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 16, 2006, 02:00:13 pm »
zdecydowanie PR... wiekszt atk., atk. spd, spd, evasion, accuracy, crytyk... HE ma moze wiecej p.def i HP ale lucznikowi az tak bardzo na tym nie zalezy, liczy sie to co powyzej, po 2 pr ma fajne dubuffy i draina i tym goruje nad he. poza tym pr gra sie ciekawiej i jest ich mniej wiec latwo jest znalezc miejsce w klanie lub w party... ja sam wole gdy bo monitorze biega mi chudy koslawy pr niz taki lekko przypakowany, ze zboczona fryzurka he  8)
infinite........................


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 16, 2006, 02:03:55 pm »
PR ma: wiecej atk., atk pd, spd, evasion, accuracy, crytyk, drainy, debuffy, lepszy wyglad :P jest ich mniej wiec latwiej znalezc miejsce w klanie czy w party
HE ma: wiecej p.defa i HP ale takie wazne dla lucznika te dwa wspolczyniki nie sa, poza tym jest bardzo powszechny, duzo jest HE w grze, nie ma nic zwiazanego z magia, ogolnie jest chyba gorszy

ja wole jak mi po ekranie biega mroczny i tajemniczy phantom ranger niz jakis glupi lekko przypakowany i zboczony lolek  8)
infinite........................


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 16, 2006, 02:17:12 pm »
Bardzo oryginalne...

I tu sie dużo mylisz - choć sam wole PR to HE jest dużo lepszym łucznikiem od dark elfa...
Hawk Eye jest szybszy w ataku od PR, ma lepsze criticale i acc (jak włączy snipe to już nie mówie - wieżyczka strzelnicza), dużo hp i obrony. PR jedynie ma potężniejszy p atk, a jak wejdzie critical to już to jest bajka... Dodatkowo fatal counter jest rzezniczy - jak PR ma malo hp i pierdyknie criticalem komuś to zwykle K.O. po 1 strzale. Warte uwagi są debuffki. Freezing strike, drainy itp dają bardzo fajne możliwości taktyczne.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Hawkeye czy phantom ranger
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 16, 2006, 05:09:27 pm »
lol ale bzdury

HE ma wiekszy att speed, wiecej hp i wiecej crit rate
PR za to ma wiecej str co owocuje lepszymi critami, lepsze evasion , lepszy speed ..ale malo zycia slaby con i critical rate

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.