Witaj
Gość

Wątek: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...  (Przeczytany 12297 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 07, 2020, 11:11:48 pm »
Czy serwer żyje na tyle, że warto tam zaczynać? Chce pograć na oficjalnym serwerze, tylko nie wiem czy na Core czy na Ramonie.
Hej ja rowniez podpinam sie pod pytaniem. 
Sam wbiłem zeby obczaic jak sie to miewa i na Amerykanskie servy i na Core bo mam chec pograc troche bez jakiejs napiny zeby bog wie co wykrecac bo wiadomo ile trzeba siana tam zostawic zeby cos znczyc....
Powiem co zaobserwowalem, Core bo tylko ten zostal z polaczeniem jakiegos tam(nie pamietam) to powiem ci ze tak optycznie patrzac na ludzi  poruszajacych sie po aden itd to sporo tego lata i stoi, druga sprawa sprawdzalem rowniez amerykanskiego offa  to tam tez ciekawie sytuacja wyglada cos tych ludzi jest, zyja!  i w sumie ceny lepsze niz na Core jesli o dote chodzi a w sumie podobne itemy jesli o ewentowe itd co tutaj, ale kurwa ten ping .... trzeba bylo by jakiegos vpn :D
Jak ktos by cos ogarnal i podpowiedzial ale tak od serca bez pierdolenia ze - nie, nie zaczynaj bo to je kurła nie to co kiedys i trzeba myljony wydac..... XD
Pozdrawiam

Ja sobie dałem spokój z offem jednak xD.  Zrobiłem 5 questów w godzinę, które dały mi 85 level i R-Grady za darmo. Nie wiem o co tutaj chodzi, ale to nie L2 które pamiętam xD


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Core taki martwy, że nie da się wejść na instancje...
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 08, 2020, 01:36:56 am »
Początki GoD'a był fajne, ale już tego nie uświadczysz.