Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 113176 razy)

  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 21, 2018, 12:00:32 pm »
Powiedzcie mi, czy tutaj bedzie mozna kupic tylko to co jest napisane?? Czy za miesiac bedzie mozna kupic epiki itp ?


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 21, 2018, 12:09:14 pm »
3 konta na PC


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 21, 2018, 12:12:10 pm »
Potwierdzam, że jednak limit 3 konta na PC.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 21, 2018, 12:17:05 pm »
Powiedzcie mi, czy tutaj bedzie mozna kupic tylko to co jest napisane?? Czy za miesiac bedzie mozna kupic epiki itp ?




  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 21, 2018, 12:29:18 pm »
"The VIP Rewards Program tiers and benefits are subject to change. The reward program will be occasionally updated to ensure they’re continually relevant and valuable." to brzmi groźnie i pewnie takie będzie... coś za coś


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 21, 2018, 12:31:16 pm »
Ten lvl cap jest na sprzęt - nie ma nic powyżej B grade na 1,5 patchu. Max lvl jaki możesz wbić to chyba 70.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 21, 2018, 01:41:45 pm »
Ten lvl cap jest na sprzęt - nie ma nic powyżej B grade na 1,5 patchu. Max lvl jaki możesz wbić to chyba 70.

Jak ktoś zaczynał na skelth od początku to dla niego takie rzeczy to normalka ;)


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 21, 2018, 01:57:24 pm »
Co do systemu VIP to nie wiem czy to dobrze rozumiem, ale jednorazowo trzeba będzie nabić 4000 punktów, czyli to koszt 50 Euro, co 30 dni spada ilość punktów o 1320. Aby to uzupełnić i znowu dobić do 4000 trzeba więc wydać 20 Euro (tyle kosztuje pakiet 1600 punktów). Moim zdaniem trochę dużo, ale zastanawiam się czy to jest aż taki duży boost że bez niego się nie da?Może ktoś kto gra na classicu się wypowiedzieć czy VIP jest konieczny do grania?

VIP poziom 4 :
XP/SP +25%
Item Drop +50%
Death Penalty Reduction (XP) -20%
VIP Daily Gift
World Chat +3
Fishing XP +20%
Silver Coin Acquisition
PVE Damage Increase +10%


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 21, 2018, 02:24:27 pm »
Co do systemu VIP to nie wiem czy to dobrze rozumiem, ale jednorazowo trzeba będzie nabić 4000 punktów, czyli to koszt 50 Euro, co 30 dni spada ilość punktów o 1320. Aby to uzupełnić i znowu dobić do 4000 trzeba więc wydać 20 Euro (tyle kosztuje pakiet 1600 punktów). Moim zdaniem trochę dużo, ale zastanawiam się czy to jest aż taki duży boost że bez niego się nie da?Może ktoś kto gra na classicu się wypowiedzieć czy VIP jest konieczny do grania?

VIP poziom 4 :
XP/SP +25%
Item Drop +50%
Death Penalty Reduction (XP) -20%
VIP Daily Gift
World Chat +3
Fishing XP +20%
Silver Coin Acquisition
PVE Damage Increase +10%

Nie jest to koniecznie, ale ktoś kto będzie grał z dopałkami grając tyle samo czasu co Ty zostawi Ciebie w tyle po pewnym czasie. Jeśli planujesz grać na dłużej niż miesiąc i nie interesuje Cb wyścig szczurów to graj bez dopałek , ale osobiście jakbym sam grał na tym serwie wolałbym sobie kupić tą premkę ;p.


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 21, 2018, 02:52:49 pm »
Powiedzcie mi, czy tutaj bedzie mozna kupic tylko to co jest napisane?? Czy za miesiac bedzie mozna kupic epiki itp ?




Dziekuje ci przyjacielu za odpowiedz, ale rzeczywiscie moze ja zle to ujalem. Chodzi mi o to czy jest taka mozliwosc ze po miesiacu lub dwoch wprowadza do shopu jakies itemy typu bronie, armory, epiki zeby zarabiac?. Wiem ,ze moga obiecywac wszystko. P.s jestem w tym zielony :p


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 21, 2018, 03:01:59 pm »
mogą i już zapowiedzieli że będą modyfikować ten shop żeby " podtrzymać wartość i cenę premium konta". pozostaje liczyć na , że nie tak drastycznie żeby dawać tam epici itp... Fajnie gdyby wypowiedział się ktoś rozeznany w sytuacji na Chronosie I Naia, bo niestety ale pewnie będzie to podobna polityka z czasem...


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 21, 2018, 03:10:08 pm »
Myślę, że z czasem niestety będą dodawać nowe przedmioty do L2Store. Nie grałem na classic-u i nie wiem co tam można dodawać, ale NCWest nie jest instytucją charytatywną i będzie chciało zedrzeć jak najwięcej kasy z graczy, więc musisz się z tym liczyć.
Osobiście nie wiem czy zagram na tym serwerze. Trochę to wszystko drogo zaczyna wychodzić. Minimum trzeba liczyć 80 zł miesięcznie od konta, a pasowało by mieć buffera boxa to koszt 160 zł miesięcznie, trochę dużo. No a bez tego statusu VIP będzie się tylko chłopcem do bicia. Z tego co patrzyłem na RU Classic abonament kosztuje 18 zł czyli koszty dużo niższe, tyle że ta cyrlica :( i też nie wiem czy nie blokują IP z Europy. NCWest dla przykładu blokuje całą Rosję, Ukrainę, Białoruś, Chiny.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 21, 2018, 03:20:42 pm »
80 zl od konta ale mowisz o tym tak jakby to byl obowiazek dotowac VIP. Kto chce ten kupi, kto nie chce bedzie gral bez tego sytacja idealna jak na skelth. Chcesz to expisz sam wolniej, chcesz to kupujesz power lvl od ruskow roznica taka ze niewazne jak zdecydujesz tak czy siak musisz oplacac abonament a tutaj nie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2018, 03:26:11 pm wysłana przez BoSSsKi »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 21, 2018, 04:05:09 pm »
Dokładnie, ja zaczynałem na skelth to nie było mowy o jakimkolwiek boostcie do xp, zero scrolli za lvl, zero scrolli z eventu, zero absolutne jeśli chodzi o boosty do XP, a ruscy farmerzy i tak odjechali reszcie w 3 dni xD, teraz farmerzy z boostami odjadą w 2 dni :D


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 21, 2018, 04:13:09 pm »
Własnie sęk w tym, że nie grałem i nie wiem jak to jest na classic-u. Tylko jak czytam co daje ten status VIP szczególnie XP/SP +25%, Item Drop +50% to wydaje mi się to dość dużo. Pamiętajcie jeszcze, że jak doładowujecie co miesiąc te 1600 NCoin-ów żeby utrzymać status VIP to macie je do wykorzystania w L2Store, więc dodatkowo można się zaopatrzyć w kolejne runki expa. Mam więc takie wrażenie, że będzie to miało ogromne znaczenie kto dotuje a kto nie.
Rusków nie będzie na tych serwerach bo Rosja jest zablokowana.
Z tego co widziałem na forum, są jeszcze dyskutowane strefy czasowe, ale myślę że jeden serwer z czasem europejskim raczej będzie.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 21, 2018, 04:50:57 pm »
I można kupić na początek Chronicle pack z XP/SP Rune - 50% (30-day) ;D za $30


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 21, 2018, 06:02:09 pm »
Bedzie jakis pts albo inna mozliwosc sprawdzenia lagow ?


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 21, 2018, 06:21:18 pm »
+50% drop to dużo,
jeżeli godzina farmy kosztuje cię w shotach 2kk
a zysk z dropu to 3kk = 1kk na czysto
z vip4 zrobisz 4,5kk = 2,5kk na czysto
Na miejscówkach jak FoM będziesz wychodzić na 0 lub na +, dla drogich w farmie postaci różnica będzie ogromna.
Obejmuje to też pewnie event dropy więc kolejne bonusy.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 21, 2018, 07:15:34 pm »
+50% drop to dużo,
jeżeli godzina farmy kosztuje cię w shotach 2kk
a zysk z dropu to 3kk = 1kk na czysto
z vip4 zrobisz 4,5kk = 2,5kk na czysto
Na miejscówkach jak FoM będziesz wychodzić na 0 lub na +, dla drogich w farmie postaci różnica będzie ogromna.
Obejmuje to też pewnie event dropy więc kolejne bonusy.

tylko tu chodzi raczej i itemy / matsy?, a nie o adene.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 21, 2018, 09:43:03 pm »
Jeśli będzie EU server, to może casualowo pogram. Te obecne kroniki to już zbyt przekombinowane dla mnie.


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 21, 2018, 09:55:39 pm »
O! Chyba się pojawię. Jakieś OldBoy'e obecne? :>
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 21, 2018, 10:05:43 pm »
tylko tu chodzi raczej i itemy / matsy?, a nie o adene.
Z tego co czytam to nie ma żadnych wyjaśnień, więc raczej ogólnie drop czyli matsy i adena. No i pewnie też drop z RB-ków, więc bez VIP-a nie dostaniesz party na RB.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:16:25 pm »
tylko tu chodzi raczej i itemy / matsy?, a nie o adene.
Z tego co czytam to nie ma żadnych wyjaśnień, więc raczej ogólnie drop czyli matsy i adena. No i pewnie też drop z RB-ków, więc bez VIP-a nie dostaniesz party na RB.

Gram w l2 od 2004 roku i pierwsze słyszę, żeby drop oznaczał adenę i drop z rb ;), ale jak się mylę to wrócę i przeproszę ;D


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:52:20 pm »
Zapowiada się lepiej niż myślałem  :) Chyba się skuszę na ten Chronicle pac dla głównego konta, bo uważam, że warto docenić NC West za to, iż tak szybko postawili server i w dodatku F2P, dzięki czemu przyciągnie więcej ludzi  :)
Ciekawi mnie natomiast ten Agathion Saeroma. To zwykły agathion, czy ma jakieś skille? Nawet soe byłoby mile widziane.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 22, 2018, 12:04:12 am »
"Right now its not pay2win"

That's how they get you.
Then it becomes semi p2w and ppl try to convince themselves it's not that bad.
Then it becomes full p2w and only remaining are p2w'ers and those weird casual people who play solely for the social aspect.


Is it the way Naia and Chronos allready have gone trough? I mean wheter you say it from that experience or not. I've never played on NCwest any official serv and now i keep trying to be optimistic about Ncwest classic BUT I guess theirs politic isn't gonna change in the matter So, Is Naia and Chronos allready full pay to win?

Yes, for years. Westerners have a lot of money so dropping 1,000 USD on an event is something they do. The top players do.

At first, NCWest was P2P with a subscription
When Goddess of Destruction launched, the game went F2P with a cash shop. Cash shop was mostly xp boosts.
then ...
Then, they introduced the Rudolph agathion, which for 7-10€ gave a permanent buff increasing AtkSpeed/Casting Speed/Speed after being summoned for ten minutes.
Having one in PvP was mandatory, especially for the speed boost.

In March 2012, they added the Power Shirt, which gave some bonuses
In the same month, you could also get Destruction Enchant Scrolls. Think Solid scrolls for weapon, up to +15
In June 2012, they added some lucky stones to increase the enchant rates, and a pack containing the item "Energy of Destruction". Said item was needed to upgrade a Talisman, and you were limited by daily quests ingame so you couldn't get more than 4 (and later 5) with the Lindvior update iirc.
In August 2012, they added the Elemental shirs, which have powerfull skills when enchanted to max
In september 2012 (if not before), they added the Rose servitor, which gives a powerfull buff to your whole party exactly like this one PA: Art of Seduction : You could not win any pvp without this buff. Using the buff required items, available only in the L2 Store.

In october 2012, you could simply buy regular enchant scrolls R-Grade via the store:
In November 2012 for Hallowe'en you could get Ancient scroll which has an improved success rate (+10%) and won't destroy your weapon nor reset your enchantment if it fails : You could also get Enchant scrolls for any grade in the classic November store update

Also in November 2012 with the Black Friday promotion, you could buy items boosting your whole party speed by 300 Silpheed's Blessing with potions increasing your P.Def and M.Def for 10 seconds (a liquid Ultimate Defense).
I personally believe that any server opened by NCWest suits their business model, with such "P2W" items. Are the devs to blame when there are so many players ready to spend money ingame ? Hell I myself bought some packs when playing on Naia still


Etykietka F2P to przekręt, socjotechnika , perfidny business na ludziach na których  wszyscy wiemy jak działa lineage, im dłuzej siedzisz tym bardziej wciąga.
Tyle na temat tych serwerów w aspekcie dotowania. Kto zacznie niech lepiej dobrze skalkuluje, bo to będzie coraz głębszy worek bez dna.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2018, 12:50:29 am wysłana przez alfheimr »