Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 113266 razy)

  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 22, 2018, 09:39:51 am »
https://classic.lineage2.com

no i po skelcie, bo zamiast wydawac po 10e x2-x3 i adene dla pufy i inne pierdoly, wpakujecie to w shop i przy najmniej zero problemow z przelewami...

Efektywnie tez, raty nie x1 tylko pewnie kolo x1.5-1.8 wyjda min. z boostkami, co jest akurat na europe/na rozsadnym minimum, gl.


Ja nie wiem, chlopaki przeciez wy jestescie starzy wyjadacze, ja wiem, ze na forach, w nowych grach mozna mowic o P2W itd. ale przeciez w L2??
Jaki sens mowic o P2W w L2? Zawsze byl, jest i bdzie, i do tego nolife+p2w :P


Mysle, ze rozsadne min. na konto to bdzie tak z 40 euro mc i bdziecie mieli o stry boosty, a tak zeby postac wyexpic itd. to tak pewnie z 25 euro/30 euro przez X -mc


Tzn. kompetetywnie podejrzewam, ze pytanie ile wyjdzie co 30 dni odnowic VIP 3, bo VIP 4 na pewno bdzie stosunkowo drogi ;p
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2018, 09:44:43 am wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 22, 2018, 10:17:22 am »
"We appreciate your interest in Lineage II.

Unfortunately, the North American version of Lineage II is not available in the countries listed below. You will not be able to login or create an account if you reside in one of the following countries:

    Armenia
    Azerbaijan
    Belarus
    China
    Cuba
    Georgia
    Iran
    Kazakhstan
    Kyrgyzstan
    Moldova
    North Korea
    Russia
    Sudan
    Syria
    Tajikistan
    Turkmenistan
    Ukraine
    Uzbekistan"

Tak więc ruskie będą musieli kombinować z innym IP jeśli będą chcieli pograć ;)

Długo czekałem na taki serwer, sądzę, że może być dobra zabawa na długie miesiące, nawet bez kupowania bostów. Nie nastawiam się na topkę bo i tak czas na to nie pozwoli, chcę jedynie poczuć ten stary dobry klimat gdy zaczynałem grać (C4) i mieć pewność że po 2-3 miesiącach serwer nie zniknie bez słowa, jak to ma miejsce w 99% przypadków privów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2018, 10:26:33 am wysłana przez venzer »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 22, 2018, 10:26:07 am »
Tzn. kompetetywnie podejrzewam, ze pytanie ile wyjdzie co 30 dni odnowic VIP 3, bo VIP 4 na pewno bdzie stosunkowo drogi ;p
Monthly Points Depreciated
VIP1 - 80 (1€)
VIP2 - 400 (5€)
VIP3 - 660 (8,25€)
VIP4 - 1320 (16,5€)

Pytanie czy boost dropu dzieli się przez liczbę osób w party.

Preview Livestream
Cytuj
You won’t want to miss the Lineage II Classic preview stream next Friday, September 28, at 11am PDT, where we’ll be walking you through the Lineage II Classic experience, providing a sneak peek at what’s to come, and giving away Launch Packs to a few lucky viewers.

Jak ktoś nie chce ruskich niech idzie na gmt-2 8)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2018, 10:28:17 am wysłana przez QRQ »


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 22, 2018, 11:45:55 am »


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 22, 2018, 01:27:28 pm »
Jak wy rozumiecie ten system VIP to się nalicza od wydania NCoin-ów w L2store czy od zakupu NCoin-ów? Dla przykładu, żeby podtrzymać 3 poziom VIP muszę wydać 660 NCoin-ów w L2store czy muszę kupić 660 NCoin-ów?

Myślicie że jak startuje nowy RU classic w tym samym czasie to ruski będą woleli i tak grać na NCWest?


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 22, 2018, 01:38:45 pm »
Wy serio rozważacie granie na ncW? :D Przecież każdy ich serwer leży w texasie więc z miejsca będziecie grali na pingu ~150+ i nazwanie serwera EU tak jak kiedyś była nazywana Naia tego nie zmieni. Jak już ktoś napisał ip blocki w dzisiejszych czasach to joke i wymóg od nc nic więcej tak samo jak ograniczenia okien, jak nie podoba wam się sytuacja botów na innova to zobaczycie co się wyprawia na ncW. I do tego wszystkiego wisienka na torcie, F2P :D


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 22, 2018, 01:42:14 pm »
Na 100% zawitam, mam nadzieję że online będzie spory dzięki F2P. Nie przeszkadzają mi możliwości doty, nie celuję w topke :)


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 22, 2018, 02:33:17 pm »
Ja też wpadne z kumplem trochę pograć, bez żadnego ciśnienia. Już nie te lata, człowiek się dorobił pracy i rodziny ;p


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 22, 2018, 02:39:00 pm »
Jak wy rozumiecie ten system VIP to się nalicza od wydania NCoin-ów w L2store czy od zakupu NCoin-ów? Dla przykładu, żeby podtrzymać 3 poziom VIP muszę wydać 660 NCoin-ów w L2store czy muszę kupić 660 NCoin-ów?

Myślicie że jak startuje nowy RU classic w tym samym czasie to ruski będą woleli i tak grać na NCWest?

Wydane.
90% rusków na ncwest przyjdzie po rtm i większośc z nich zniknie po kilku miesiącach.
Na pewno dużo ludzi przejdzie z privów typu club, zaken, gamecoast.
gmt-2 może okazać się lepszym serwerem. Polecam śledzić jakie klany gdzie idą.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 22, 2018, 05:30:08 pm »
Mnie zastanawia, czy :
Cytuj
Agathion: Saerom
Bracelet that summons the image of Saerom as an Agathion. Cannot be exchanged, dropped, or sold. Can be stored in private warehouse; can be shared within account.
będzie tak działało jak, na skelth? tzn będzie się postać zamieniała w 'buffera' z haste'em2 dw2 i chyba jeszcze focus3, na 4h?


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 22, 2018, 05:35:45 pm »
Też macie problemy z forum ncsoftu? Nie mogę odpowiadać/zakładać nowego tematu, nic  :x


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 22, 2018, 06:26:14 pm »
Też nie mogę nic pisać, może Polska jest zbanowana tak jak Rosja?


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 22, 2018, 07:34:32 pm »
Na danym koncie NC musisz miec postać w grze i jakiś konkretny level by móc używać tam forum.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 22, 2018, 10:50:53 pm »
Jak ktoś chce sprawdzić ping to
tracert 64.25.35.104


  • Wiadomości: 219

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 22, 2018, 11:42:23 pm »
to gl ping skacze od 150-200


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 23, 2018, 12:27:34 am »
Jakie ping pozawala normalnie grać ? u mnie jest 80 - 110 bez programów obniżających ping


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 23, 2018, 12:37:07 am »
Jeżeli nie gubi pakietów to do 150ms bez problemów. Na bufferach może być i 200. L2 nie wymaga szczególnie niskich pingów.
Wiadomo na pvp, oly im bliżej 100 tym lepiej.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 23, 2018, 04:42:07 am »
Jakie ping pozawala normalnie grać ? u mnie jest 80 - 110 bez programów obniżających ping

Jeżeli masz dobrego isp to żaden program obniżający ping ci nie pomoże więc na niższy nie licz bo średni ping ~100 do NA to jest bajka, większość będzie grała na ~150.

A gadanie że l2 nie wymaga niskich pingów... Wymaga tak samo jak każda jedna gra, ping 100 jest odczuwalny i męczący. Sam grając w l2 mając słaby net i ping po 70-80 widziałem opóźnienia moich akcji i nie było opcji gry bez proxy zbijającego ping do 50-60.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 23, 2018, 11:07:29 am »
Jakie ping pozawala normalnie grać ? u mnie jest 80 - 110 bez programów obniżających ping

Jeżeli masz dobrego isp to żaden program obniżający ping ci nie pomoże więc na niższy nie licz bo średni ping ~100 do NA to jest bajka, większość będzie grała na ~150.

A gadanie że l2 nie wymaga niskich pingów... Wymaga tak samo jak każda jedna gra, ping 100 jest odczuwalny i męczący. Sam grając w l2 mając słaby net i ping po 70-80 widziałem opóźnienia moich akcji i nie było opcji gry bez proxy zbijającego ping do 50-60.

1. Ping w przedziale 50-100 sens dla top graczy,  w top packach. Poza moze 10-15os z Polski, a jest to Polskie forum nie bedzie takich ludzi wiec tak troche bez znaczenia. 150 pingu (sredni na dobrym laczu nawet z Polski) jest oki.

2. Do 200 pingu, spokojnie sie da grac, idealnie 50-60, do 150 najlepiej max, 100 tez jest git***
* Problem polega na tym, ze przy duzym skupisku ludzi ping zapewne bedzie skakal tj. siege/cc/pvp.

3.Rowniez -2 Serwer wydaje sie sensowniejszy, siege i tak bede w sensownych godzinach, ewenty 20:00+ o 17:00 juz mniej, ew. resety itd. Aczkolwiek gra bez rosjan, to tez nie taki wielki +, bo bedzie duzo ludzi z ameryki lacinskiej i nie wiem jakie ich podejscie bedzie do botowania ....

4. Cash shop bdzie, ale to i dobrze, bo oznacza to zapewne ala KR ver. wiec bedzie duzo bardziej zbalansowana czyt. wiec HP, resisty itd. Poza tym dla polakow takie realne raty x1.8-2 sa duzo lepsze

5. RMT to nie problem w L2, w tym sensie ze zawsze byl, jest i bdzie.

6. Podejrzewam, ze wykupienie premki na maina wystarczy, po wstepnych 'dobiciu' do jakiegos sensownego poziomu boxu, co otwiera duzo mozliwosci, bo nie kazdy chce placic np. 70 euro mc za suba (wc, bd, sws, 2x ladowarka, pp)

7. Po doswiadczeniach z classika, poczatki dlugoterminowe, zwlaszcza ze sub tani, to wypchnac support pod 60lv. A bawic sie bedzie mozna :P



Nie no generalnie gratka :)

80-100 pingu :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2018, 11:16:48 am wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 23, 2018, 11:18:08 am »
Jakie ping pozawala normalnie grać ? u mnie jest 80 - 110 bez programów obniżających ping

Jeżeli masz dobrego isp to żaden program obniżający ping ci nie pomoże więc na niższy nie licz bo średni ping ~100 do NA to jest bajka, większość będzie grała na ~150.

A gadanie że l2 nie wymaga niskich pingów... Wymaga tak samo jak każda jedna gra, ping 100 jest odczuwalny i męczący. Sam grając w l2 mając słaby net i ping po 70-80 widziałem opóźnienia moich akcji i nie było opcji gry bez proxy zbijającego ping do 50-60.

1. Ping w przedziale 50-100 sens dla top graczy,  w top packach. Poza moze 10-15os z Polski, a jest to Polskie forum nie bedzie takich ludzi wiec tak troche bez znaczenia. 150 pingu (sredni na dobrym laczu nawet z Polski) jest oki.

Do 200 pingu, spokojnie sie da grac, idealnie 50-60, do 150 najlepiej max, 100 tez jest git***
* Problem polega na tym, ze przy duzym skupisku ludzi ping zapewne bedzie skakal tj. siege/cc/pvp.

3.Rowniez -2GMT Serwer wcale nie wydaje sie sensowniejszy, siege moze i bda w sensownych godzinach, zakladajac ze spedzacie w domu w weekend Eventy... juz mniej, ew. resety itd.

Aczkolwiek gra bez rosjan, to tez nie taki wielki +, bo bedzie duzo ludzi z ameryki lacinskiej i nie wiem jakie ich podejscie bedzie do botowania ....

4. Cash shop bdzie, ale to i dobrze, bo oznacza to zapewne ala KR ver. wiec bedzie duzo bardziej zbalansowana czyt. wiec HP, resisty itd. Poza tym dla polakow takie realne raty x1.8-2 sa duzo lepsze

5. RMT to nie problem w L2, w tym sensie ze zawsze byl, jest i bdzie.

6. Podejrzewam, ze wykupienie premki na maina wystarczy, po wstepnych 'dobiciu' do jakiegos sensownego poziomu boxu, co otwiera duzo mozliwosci, bo nie kazdy chce placic np. 70 euro mc za suba (wc, bd, sws, 2x ladowarka, pp)

7. Po doswiadczeniach z classika, poczatki dlugoterminowe, zwlaszcza ze sub tani, to wypchnac support pod 60lv. A bawic sie bedzie mozna :P



Nie no generalnie gratka :)

80-100 pingu :)


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 23, 2018, 11:48:18 am »
jakieś polskie klany wybierają się? chętnie dołączymy w 3 osoby ;). Ps lepiej spróbować na ncwest, czy na ruski classic iść?


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 23, 2018, 12:33:33 pm »
jakieś polskie klany wybierają się? chętnie dołączymy w 3 osoby ;). Ps lepiej spróbować na ncwest, czy na ruski classic iść?

Jeśli znasz ruski i potrafisz się swobodnie komunikować cyrylicą to wybrałbym ru offa. NC soft w dalszym ciągu będzie wielką niewiadomą , jeśli z biegiem czasu uwzględnioną enchanty/bronie/epiki w L2 store to będzie słabo. Według mnie jednak warto zaryzykować, tym bardziej że nie ma żadnej alternatywy - Skelth jest jedną nogą w grobie, a drugą na skórce od banana... Ja chętnie zacznę swoją przygodę z NA classic, chociażby dlatego że na starcie zawsze jest ciekawie. Zobaczymy jak serwer będzie zarządzany i jaka wizję mają panowie z USA - zawsze można po prostu się wylogować.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 23, 2018, 01:56:51 pm »
Jak ktoś chce sprawdzić ping to
tracert 64.25.35.104
Do końca to jeszcze nie wiadomo gdzie będzie stał serwer, jeśli robią jeden z nich specjalnie pod time zone europejski może serwer będzie stał gdzieś bliżej.
Osobiście mam 150 ms do tego co daleś, ale grałem na Bartz-ie NCwesta i grało się ok a tez pewnie było ze 150 ms.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 23, 2018, 03:12:49 pm »
Hype z tego co widzę na ich Discordzie jest całkiem spory, na pewno ten serwer zgromadzi sporą ilość starych graczy. Jestem ciekaw jakie zmiany wprowadzą do 1.5 "od siebie", wszystko okaże się w piątek na streamie. Ja wybieram się na pewno, będę grał jakimś przyjemnym DD + 2 box supporty. Wybór klasy chyba uzależnię od szybkości wprowadzania kolejnych patchy. Jeśli ktoś się wybiera dajcie znać, zawsze przyjemniej z kimś pogadać czy założyć klan dla bonusu expa ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 23, 2018, 03:40:47 pm »
ten discord jest nieoficjalny, prowadzony przez te same osoby które prowadzą /r/lineage2
większość osób gra tam na 4game :D