Witaj
Gość

Wątek: Parę pytań  (Przeczytany 2950 razy)

  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 2

  • deus kek
Parę pytań
« dnia: Październik 27, 2018, 01:25:42 pm »
Witam was serdecznie.
Mam zamiar wrócić do L2 i pograć "tryhardowocasualowo"
Czytając przyklejony temat dowiedziałem się, że na serwerze dozwolony jest box 1+2 i trzeba mieć conajmniej vip1 by logować się bez kolejek.
Ogólnie nie mam zamiaru wydawać więcej niż 50zł na miesiąc jak na abo w wowie  :D
Tak więc przy trzech kontach i 5 dychach idzie w miarę sensownie pograć?

I pytanie do ludzi grających solo z boxami( nie mam zamiaru grać w cp przez pracę na zmiany)
Zastanawiam się nad setupem klas. mag+bd+se/ee czy może jakiś melas? Czym pogrywacie? Ewentualnie jak mi się bardzo spodoba mogę uruchomić lapka do następnych boxów  8)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Parę pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2018, 04:58:09 pm »
Ja gram solo craftem + wc/bd. Na spotach 1-20lvl przy startowych lokacjach mozesz spotkac duzo botow. Na lvlu 25+ gra sie juz bardzo przyjemnie. Kasa do grania nie jest potrzebna (tylko do omijania kolejek, w tygodniu do 8 - 9 rano mozna zalogowac sie bez kolejki bez vipa), kupowac runek na expa tez nie trzeba bo wtedy lvl idzie szybciej niz kasa co moze byc na wyzszym lvlu problemem. Do 20lvl czesto leca jakies full dropy z mobkow wiec na top No-grade da sie uzbierac w okolicach 20-25lvla. Serwer na razie nadaje sie do gry, zobaczymy co bedzie potem jak boty pojda wyzej, co sie wtedy stanie.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Parę pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2018, 10:31:56 pm »
.... jak boty pojda wyzej, co sie wtedy stanie.
Już są. Ruscy farmerzy wyfarmili boty na 25+ - obsiedli lokacje 20+ . Nie chcę wklejać screenów, ale pierwszy raz widziałem, że jedną dużą lokację obsiadło kilkadziesiąt botów - Langk Lizarman Dwelling.
Co ciekawe, to ciągle ci sami farmerzy, mam nawet ich nicki, 3-4 osoby kontrolują party botów po kilkanaście postaci. Zgłoszone, nadal w grze, prawdopodobnie opłacone vip-konta, dlatego administracje ich nie banuje.
Wszystkie clanless magowie z summonami, moon armor, poruszają się w większości przypadków synchornicznie.

Widziałem bot party na starym retailu Lunie, ale tutaj pierwszy raz spotkałem się z taką ilością ruskiej szarańczy.
Mniejsze party botów dropią adenę na na południowym wschodzi od Orc Village - miejscówka z Kasha Dire Wolf.

Adena sellerzy napieprzają ogłoszenia w każdej możliwej postaci, na shoutach, przez pm,  nawet przez mailbox.


Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.