Witaj
Gość

Wątek: Początek gry  (Przeczytany 6636 razy)

  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Początek gry
« dnia: Lipiec 13, 2020, 03:43:38 pm »
Witam. Czy warto zacząć grę na którymś z tych serwerow goda chronos/naia ? Jak tam ma się online czy są Polacy ?

Ewentualnie jakis inny off serwer ?


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Początek gry
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2020, 09:16:26 am »
zapraszam na asterios.tm server ruski ale lepszy niz off :P jesli chcsz pograc  pomoge :) Skubany#2872


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Początek gry
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2020, 07:11:17 pm »
Z offa nie ma chyba nic godnego polecenia. :)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Początek gry
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2023, 04:15:10 pm »
Jeśli chodzi o official to ja gram aktualnie na dwóch serwerach: L2 Essence od 4game i oficjalny Classic od NCsoftu. Obydwa serwery - Classic od NCsoftu jak i L2 Essence od 4game są serwerami oficjalnymi na oficjalnych plikach NCsoftu. Obydwa są w porządku, ja gram na nich właściwie tylko z faktu, że mają autofarmę (czyli legalnie można postawić sobię postać afk na wbudowanym autofarmerze lub makrach zapętlających się - druga opcja dostępna jest na Classicu). PVP na Essence jest mocno pay to win, ale PVE można śmiało grać bez płacenia (ja nie wydałem ani złotówki grając tam, mam nawet w porządku sprzęt). Jest to wersja L2 typowo pod ludzi, którzy lubią solo play - całe PVE można robić solo poza raidami klanowymi i instancjami klanowymi.

Link do Essence tutaj: https://eu.4game.com/en/lineage2essence/

Jeśli chodzi o Classic, to gra jest bardziej w starym stylu niż w przypadku Essence. Tu już potrzeba party żeby grać, skille są stare (a nie jak w przypadku w przypadku Essence, gdzie 80% skilli zostało przerobionych dość mocno aby umożliwić ludziom solo play). Nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z donacją na Classicu, bo mam dopiero 45 lvl - podejrzewam, że jakaś jest, inaczej serwer nie byłby darmowy w 100%. Gra się przyjemnie, dużym ułatwieniem i dogodnością jest fakt, że nie trzeba siedzić i stukać mobków godzinami, a można po prostu zostawić grę na alt+tab i robić tam co trzeba - wielu moich znajomych z gry puszcza sobie grę w pracy biurowej, żeby sobie postać biła, a samemu robią tam to co mają robić, podobnie z osobami które mają dzieci i rodzinę i nie mogą cały czas siedzieć przy PC.

Link do Classica od NCsoftu: https://www.lineage2.com/en-us/classic - pamiętaj, żeby region ustawić "North America", inaczej gra nie pokaże się w launcherze.


Jeśli poszukujesz starego dobrego L2, odwzorowanego prawie w 100% to jedynie co Ci mogę Ci polecic serwer to prywatny serwer Reborn - Raty x1, bardzo duży online, ale jest mocno hardkorowy i przez system captcha trzeba praktycznie cały czas siedzieć przed PC - plus jest tego taki, że nie ma dualboxów i botów - pod tym względem serwer jest bardzo czysty i przyjemny.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2023, 09:06:42 am wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired