Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 04.04.2021  (Przeczytany 24185 razy)

  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 16, 2020, 12:49:08 pm »
L2 Temida, plujesz w twarz i mówisz, że deszcz pada. Nie chciałbyś spróbować swoich sił w polityce? Przecież wszyscy widzieli screena z wypiskami "admina" powyżej. Po czymś takim,  jedyne co może to zakopać ten serwer głęboko pod ziemią i założyć następny z inną nazwą (swoją i serwera).

Co do l2 EMI i Asgoty, to jak tu nie chwalić? Sam chwalę na każdym kroku, bo jest co.  Na tle tego całego polskiego gnoju, to on jest perłą i w zasadzie nie ma dla niego w tej chwili konkurencji poza własnymi "sprawami".






  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 16, 2020, 01:05:08 pm »
Nie widziałeś rozmowy od początku :) Nie obchodzi mnie w ogóle ten screen. Osoba która pomyśli, że taki jest admin po tym SS nie zachowa się mądrze :) Tu jest Temat Temidy a nie Emi czy innego pseudo servera ;) Emi ma co chwile nowe otwarcia, kompletnie Asgota nie poradził sobie z serverem ;) Obserwuje temat od początku :)


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 16, 2020, 01:18:14 pm »
Przytaczasz Asgotę i l2 Emi, a później piszesz, że to nie temat o tym serwerze.

W całym swoim życiu, w żadnej grze nie widziałem, by jakikolwiek admin zwrócił się tak do gracza. Z mojej strony to tyle.


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 16, 2020, 07:18:10 pm »
Ok.

Screen orbita.
Na wstępie mały przytyk.
Czy to nie ten sam gość, który  wyśmiewał online l2everlife'a i wyszydzał z serwera? Robił to też pod którymś z filmów promo, poprzedniej edycji Habrowego serwera, który stał ponad rok. Jego nazwa na YT-  OrbitCLIPit!

Komentarz pod filmem promo starego serwera; łatwo znaleźć na YT:
solo clan server !! yeeee xD


Czasami czytam discorda l2temidy. Widziałem tego "pana", który atakował admina; serwer i jeszcze był z tego dumny. Mianowicie cieszył się z tego, że z serwera ''już nic nie będzie''. Nie będę szukał teraz rozmów, nie jestem aż tak skrupulatny oraz nie mam na to czasu.
Popadł też w dysputę z innymi graczami z apo; dosyć nieprzyjemną i wulgarną.


A że to ten sam pan, niech poświadczy film tutaj, jego 'autorstwa'. Też w tonie wyśmiewającym, tym razem wara. :afro:

https://www.youtube.com/watch?v=wseGreJBHrM

Dziwi mnie to, że koleś, który gra L2Temida  lub grał niedawno; tak zawzięcie atakując go i chcąc jego upadku, nie dostał jeszcze bana.
No chyba, że już admin to zrobił...

Nie piszę tego bez powodu. Chcę jedynie by było jasne z jaką osobą mamy do czynienia.

Dalej...
Przecież admin nic takiego nie napisał. Miał jedynie dość kolejnych kłótni i zachowań graczy...
Gdy tam grałem ich zachowanie mi przeszkadzało, więc wiem jak sytuacja wygląda lub/i mogła wyglądać później.
Z tego co widzę teraz, nowy punkt w regulaminie, za brak kultury, zachowanie godne nagany - będzie karane.


Nie piszę tego aby kogoś atakować bądź bronić, ale trzeba uczciwie spojrzeć na sprawę.

Admin jak każdy człowiek, ma swoje gorsze i lepsze dni. Moim zdaniem powinien mieć bardziej 'stonowany luz'  i nie ulegać tak łatwo emocjom, ale
któż jest od nich wolny. Grałem na serwie gdzie inny admin, innego serwera "przedsiębrał" mocniejsze środki i stosował odpowiedzialność zbiorową, przez co pewien cały klan zakończył rozgrywkę. Nie możemy też oceniać bez kontekstu i całej rozmowy.

Użytkownicy tego forum mają dziwną przypadłość popadania w pewien trend, który jest wymierzony w chyba we wszystkie serwery mający na celu podkopanie reputacji 'świerzaków' czy też serwerów stojących już.

Co do graczy na Temidzie.
Widzę, że gracze l2temidy "trzymają" stary poziom i jest jeszcze gorzej niż za czasów mojej gry tam.

@Dopisek

Przez takie wdawanie się w kłótnie czy dysputę admina z innymi graczami ... raczej nie przyniesie to nic dobrego.
To częsty błąd popełniany przez adminów  :(
Lepiej zostawić to, bo z tematu o serwerze zrobi się temat pełen hejtu i jadu, napędzany przez tych innych randomowych użytkowników forum, nie w temacie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2020, 07:43:52 pm wysłana przez Urias »


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 17, 2020, 02:40:50 am »
L2 2k20


Osoba która pomyśli, że taki jest admin po tym SS nie zachowa się mądrze :)
No fakt, widać po SSie i samych wypowiedziach, admin klasa, serio co tu chłopu zarzucić, zamiast dać graczom Ban na Czat i uspokoić sytuację lepiej wyzywać graczy i Jailować za dyskusję, fajna dyktatura, porównanie do PiSu nie bez powodu  :D


Tu jest Temat Temidy a nie Emi czy innego pseudo servera ;) - Bo prawdziwy najlepszy serwer to Temida i tylko Temida! STFU na wszystkie inne gówna! RPG-Club? E-Global? STFU! Co oni widzą o dobrym serwerze!

Czort1980 neguje wszystkie servery oprócz L2Emi. Bardzo chwali Asgote itp.

hmm...

Przytaczasz Asgotę i l2 Emi, a później piszesz, że to nie temat o tym serwerze.
+1, Ale nawet patrząc w posty Czorta ja czy mój server pojawiłem się może 2/3 razy, (pomijając temat samego serwera) a pisał w tematach Gravelanda, Againsta, Liony oraz innych już bardziej "ogólnych". Także no nie ma co FanBoy Asgoty...


Emi ma co chwile nowe otwarcia, kompletnie Asgota nie poradził sobie z serverem ;) Obserwuje temat od początku :)

To dobre obserwacje prowadzisz skoro nie doczytałeś że serwer PVP miał odgórnie mieć taki zarys - Co miesiąc od zera (WIPE) - bo w sumie te serwery takie są, pomijając wyjątki od reguły jak Damage dla przykładu...
Ale no dobrze że ty sobie radzisz z serwerem co widać na screenie, ja aż tak ogarnięty nie jestem xD
Klasa sama w sobie, już od samego wejścia na stronę widać że kozak, Stronka oryginalna, nie jakaś podjebana z MXC czy innego forum, ( xD ) a potwierdza to piękna jakość logo serwera i skalowanie vote banerów, także 100% oryginał, nie to co te inne pseudo serwery.




Ogólnie miałbym w dupie ten temat i całe kłótnie, ale nie lubię gdy ja i mój "pseudo" serwer jesteśmy wtrącani w takie gównoburze.


Reasumując:

Polecam Serwerek gorąco.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2020, 02:43:07 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 17, 2020, 11:34:39 am »
Asgota ale przecież to są złodzieje bazujący na ukradzionym projekcie, nie mający zaplecza ani jakiejkolwiek wiedzy na temat L2. Na "ich" Gravelandzie od 3. lat robią merge, na ich serwerkach można w alt b tworzyc adenkę, itemki do vespera, kariki luźna farma w c garde z Drake Lordem na czele :) Zero zabezpieczeń i do tego tępe dzidzy tym "zarządzające" xD


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 17, 2020, 04:25:48 pm »
Asgota ale przecież to są złodzieje bazujący na ukradzionym projekcie, nie mający zaplecza ani jakiejkolwiek wiedzy na temat L2. Na "ich" Gravelandzie od 3. lat robią merge, na ich serwerkach można w alt b tworzyc adenkę, itemki do vespera, kariki luźna farma w c garde z Drake Lordem na czele :) Zero zabezpieczeń i do tego tępe dzidzy tym "zarządzające" xD
Chyba coś Ci się pozajączkowało?
Obecna ekipa Gravelanda wspiera L2Etina.
Czy ja o czymś nie wiem?
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 17, 2020, 10:19:51 pm »
Chyba coś Ci się pozajączkowało?
Obecna ekipa Gravelanda wspiera L2Etina.
Czy ja o czymś nie wiem?

Nie wspiera, to jedno i to samo Sosnowiec Shore. Zmiana nazwy, już raz stawiali Interlude i postało parę dni. Wszystkie ich projekty to syf.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 17, 2020, 10:32:12 pm »
Chyba coś Ci się pozajączkowało?
Obecna ekipa Gravelanda wspiera L2Etina.
Czy ja o czymś nie wiem?

Nie wspiera, to jedno i to samo Sosnowiec Shore. Zmiana nazwy, już raz stawiali Interlude i postało parę dni. Wszystkie ich projekty to syf.

Ale że Graveland i Temida? Raczej to niemożliwe, wtedy za Temidą stałby tez w jakimkolwiek stopniu Asuki, wiec graficznie ta strona by wyglądała lepiej... No i Temide reklamuje Admin na FB w tej grupie „Lineage 2 luźne rozmowy”, a o gravelandzie tam nikt nie mówi.

Kolejna sprawa to ze Admin Temidy tu cokolwiek pisze, a Joker jedyne co wstawia to reklamy....



  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 18, 2020, 12:03:10 pm »
Ale że Graveland i Temida? Raczej to niemożliwe, wtedy za Temidą stałby tez w jakimkolwiek stopniu Asuki, wiec graficznie ta strona by wyglądała lepiej... No i Temide reklamuje Admin na FB w tej grupie „Lineage 2 luźne rozmowy”, a o gravelandzie tam nikt nie mówi.

Kolejna sprawa to ze Admin Temidy tu cokolwiek pisze, a Joker jedyne co wstawia to reklamy....

Cep joker zmienił nick na jakiegos vixa (niby nowy GM, a konto na forum ma ponad roku xD). Co do ich projektow i zmian nazw przypominam o spalonym L2max i jeszcze jednym "pseudo=projekcie" h5, ktorej nazwy zapomnialem, a stał tydzien i tez wszsytko w alt b mozna bylo tworzyc. Zmiany wymuszone sa hejtem na nich wylanym oraz amatorką na każdym kroku. "Zachowanie" poziom Mordoru, psuedo-GMi ingerujący w grę i grający na swoim własnym serwerze xD. Swoje pseudo-serwerki przekladają ze startem tygodniami, bo gdy tylko cokolwiek ruszy to fala bugów zamknie ten serwer w trybie natychmiastowym. Jedyne co mozna zrobic to zmienić nazwę, nicki pseudo-gmów, jednakże każdy kto potrafi połączyć proste fakty i tak będzie wiedział co jest pięć.

PS. A co do "poziomu" tego "admina" to wystarczy jeszcze raz zobaczyćx wklejony wyżej screen...


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 19, 2020, 04:56:57 pm »
Nie będę kopał się z koniem :) Asgota wybacz, ze jak kolwiek Cię uraziłem, na prawdę nie chciałem lecz wydało mi się to bardzo podejrzane :) Dla sprostowania L2Temida nie ma nic wspólnego z Gravelandem. To jest mój drugi server, wcześniejszy jak wcześniej pisaliście, Everlife. Co do przykładowego alt+B itp to zapraszam na Temidę, jeżeli zadziała Ci jaki kolwiek BUG związany z dawaniem sobie adeny itp, oddaje Ci server :) Graficznie jest jestem uzdolniony co widać ale z miesiąca na miesiąc staram się wszystko dopracować do najmniejszego szczegółu. Jeżeli chodzi o SS dym zaczął się od tego, że kilka osób dostało jaila. Od razu naskoczyli po raz kolejny, zdenerwowałem się i wybuchłem.. niestety jestem tylko człowiekiem :) Ostrzegłem, że za dyskusje dotyczące jaili czy czat banów będę karał i tak się działo. Przyznaje się, że to było nie na miejscu za co graczy przeprosiłem zaraz po akcji oraz nie dawno na Discordzie. Temida budowana jest od podstaw razem z graczami, wcześniej wszystkie duże zmiany były dokładnie omawiane dlatego jak ktoś już wejdzie pograć, zostaje na dłużej. Teraz głosowanie na zmiany osobiście zablokowałem do momentu kiedy gracze jednak pokażą, że potrafią się opanować a najważniejsze jest to, żeby się dogadali między sobą. Brniemy cały czas do przodu, gracze są na bieżąco informowani o zmianach i poprawkach co widać na stronie. Nie mam zamiaru zamykać projektu lecz dalej go rozwijać. Na serverze staramy się utrzymać klimat jak kiedyś dlatego dużo graczy ma już więcej niż 30 lat chodź kilka osób tego nie pokazuje ;) Co więcej mogę napisać, skończmy też tutaj tą nie potrzebną afere i cieszmy się z tego co jest :) Życzę Wszystkim wesołych świąt :) Pozdrawiam, Haber


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 19, 2020, 06:25:17 pm »
To może ja się wypowiem, bo od jakiegoś czasu gram tutaj.

1. Jeśli chodzi o Admina to bardzo ogarnięty gościu, który na bieżąco współpracuję z graczami i mocno walczy z odwiecznym problemem - wyzwisk i braku szacunku między graczami. Każdy problem  szybko rozwiązany, na ogół widać że interesuję się tym co się dzieje na serwerze.
Odnośnie SS myślę że to pojedyńczy wybryk, za który już przeprosił - wszyscy jesteśmy ludźmi, ale patrząc na całokształt to naprawdę nic wielkiego się nie stało - bo niektórzy po prostu zasługują na to by ich zbanować forever.

2. Na ogół bardzo przyjemny server, dużo normalnych ludzi z którymi można normalnie pograć i pogadać na każdy temat

3. Kwestia osób, które mają problemy z emocjami > takie osoby zawsze beda, w jakiś sposób psują atmosfere na serwerze, ale myślę że wystarczy to ignorować - i cieszyć się grą - dużo do tego nie potrzeba.

4. Aktualnie biją się 2 klany - bitki o epici średnio po 25-30 osób na klan - online powoli rośnie, jeżeli ktoś oczekuje kilkutysięcznego online, no to jeszcze troszke brakuje.

5. Co do bugów , sam osobiście na nic nie natrafiłem - wszelkie sprawy odnośnie propozycji dla serwera są rozpatrywane wspólnie na disc - chociaż na tą chwilę opcja zablokowana do momentu ogarnięcia się graczy.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 19, 2020, 06:51:05 pm »
Wczoraj się urodziliście nie wiecie jakie są p0laczki? Jednemu się coś powiedzie to 10 frustratów będzie miało pretensję, że na nich ta łaska nie spadła. 90% ludzi to Polacy i tak jak wszędzie co weekend kilku siada z myszką w 1 ręce i flaszką czegoś mocniejszego w drugiej. Jak się upoją to wydaje im się, że są najlepsi w grze i nie tylko w grze. Nie znoszą jak ktoś inny też chce być trochę fajny :). Dostają bana a potem przepraszają, dostają drugą szansę .. i znów zachowują się jak świnki. Sporo jest też malkontentów którym wszystko się nie podoba, ale siedzą i się męczą siebie i innych to czasem trzeba im pomuc podjąć decyzję :) . Można znosić tydzień, dwa, próbować tłumaczyć w jakim są błędzie .. ale nie miesiąc. Trafiają się i tacy co nawet na trzeźwo sadzą się do wszystkich .. jak wszędzie. Trochę zlewu i się uspokajają :).
Jest też mnóstwo normalnych, spokojnych ludzi którzy wracają do gry po latach i pogrywają sobie spokojnie będąc poza wielką polityką.
Jeśli chodzi o pliki, to nie ma tam żadnych bugów i 99% botów nie podejdzie. Jest trochę fajnego customu i zanim zaczęło wybijać szambo na globalu, były konsultacje jak dalej rozwijać serwer. Padło sporo pomysłów. Między innymi żeby pójść trochę w stronę H5 gdzie jest więcej lokacji dla party i większość sprzętu można sobie wydropić. Wszystkie dobre i ogólnie akceptowane pomysły są realizowane.
Serwer przy ostatnim update został zoptymalizowany odnośnie użycia ramu i chodzi jak bajka.
Od kilku dni są GMi i będą wspomagać Admina w ogarnianiu bałaganu. Jest spora szansa, że więcej takie szambo już nie wybije.     
Jeśli ktoś chce się spokojnie bawić i umie wygrywać ale również przegrywać, ma świadomość, że z drugiej strony są żywi ludzie też, ze swoimi problemami to zapraszam.
Grałem od pierwszego do ostatniego dnia na Everlife. Tam były inne pliki i były czasem jakieś problemy. Teraz gram od pierwszego dnia na Temidzie i jest super. Ściągnąłem znajomych i wszyscy są zadowoleni .. poza tymi co nic by ich nie zadowoliło :D.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 19, 2020, 09:19:22 pm »
Co do przykładowego alt+B itp to zapraszam na Temidę, jeżeli zadziała Ci jaki kolwiek BUG związany z dawaniem sobie adeny itp, oddaje Ci server :)

Everlife, o tym nie wiedziałem, to teraz zajrzyj w głąb pamięci gdy za czasów everlife jakiś Human Random napisał Ci że server kładzie się od byle jakiego DDoS'a, wtedy ty przyszedłeś i mówiłeś że chętnie to zobaczysz z niedowierzaniem... Ale jednak stało się... Zgadnij kto to był i nakierował cie na odpowiedni sprzęt? (Później jeszcze coś przed Giran Ci pokazywałem ale nie pamiętam już co...)

Dobrze Ci radzę, daruj sobie takie teksty jak zacytowałem, bo działasz na Open Source plikach do których każdy ma dostęp i pokażą Ci jak bardzo się mylisz... Sam znam 2 osoby na tym forum które bez problemu Ci to pokażą... I co wtedy? Oddasz server? Czy będzie jak z Jokerem z GL i jego 5k PLN?

Nie odbieraj tego jako atak, tylko jako radę.



Swoją droga, patrząc na to co ostatnimi czasami się dzieje i jak serwery L2J Interlude nabierają Siły, może warto spełnić prośby graczy i pomyśleć o L2Emi Low v2 🤔
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2020, 09:26:21 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 19, 2020, 10:18:53 pm »
Ja już czekam od x lat na emi low VOL 2 :)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 23, 2020, 10:48:31 am »
Co do przykładowego alt+B itp to zapraszam na Temidę, jeżeli zadziała Ci jaki kolwiek BUG związany z dawaniem sobie adeny itp, oddaje Ci server :)

Everlife, o tym nie wiedziałem, to teraz zajrzyj w głąb pamięci gdy za czasów everlife jakiś Human Random napisał Ci że server kładzie się od byle jakiego DDoS'a, wtedy ty przyszedłeś i mówiłeś że chętnie to zobaczysz z niedowierzaniem... Ale jednak stało się... Zgadnij kto to był i nakierował cie na odpowiedni sprzęt? (Później jeszcze coś przed Giran Ci pokazywałem ale nie pamiętam już co...)

Dobrze Ci radzę, daruj sobie takie teksty jak zacytowałem, bo działasz na Open Source plikach do których każdy ma dostęp i pokażą Ci jak bardzo się mylisz... Sam znam 2 osoby na tym forum które bez problemu Ci to pokażą... I co wtedy? Oddasz server? Czy będzie jak z Jokerem z GL i jego 5k PLN?

Nie odbieraj tego jako atak, tylko jako radę.



Swoją droga, patrząc na to co ostatnimi czasami się dzieje i jak serwery L2J Interlude nabierają Siły, może warto spełnić prośby graczy i pomyśleć o L2Emi Low v2 🤔

o miło mi :) Tak dziekuje wtedy za nakierowanie :) Lecz pliki są całkowicie inne tym razem. Wtedy zrezygnowałem ponieważ za dużo błędów miały. Teraz znaleźć bug jest na prawdę ciężko :)


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 23, 2020, 12:56:34 pm »
Czego bys teraz nie napisal to tylko ze wzgledu na tego screena jestes spalony.
Taka niestety smutna prawda. Nikt rozsądny nie pojdzie grac na serwer gdzie admin nie panuje nad nerwami :o


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 31, 2020, 10:46:36 pm »
W takim razie codziennie przybywa kilka nierozsądnych osób :).
Życzę więcej życia w nowym roku i żeby internetowe walczactwo nie było jego jedynym sensem :).


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 01, 2021, 07:39:37 pm »
Czego bys teraz nie napisal to tylko ze wzgledu na tego screena jestes spalony.
Taka niestety smutna prawda. Nikt rozsądny nie pojdzie grac na serwer gdzie admin nie panuje nad nerwami :o

+1


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 01, 2021, 11:07:46 pm »
Ja tam grałem i przestałem chodź miałem i nadal mam dość dobre itemy , a przestałem z tego względu że balans postaci jest tam zjebany , ciagle coś dodawane było nowego podczas gry , debuffy Ola na + 10 z am na 16 wchodziły gorzej niż zwykłego sh z am na 0 , nie rega się cp,mp,hp na oly podobno jest tam jak powinno być osobiście nie polecam tego serwera , jak coś z tej strony Drosgardius ✌️


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 03, 2021, 03:14:47 pm »
A ja gram tam i napiszę tak, że większość rzeczy, jakie piszecie to co prawda jest prawdziwe - admin czasem czasem wdaje się w niepotrzebne dyskusje (to, co napisał na tym screenie nie powinno mieć miejsca i jest wręcz żenujące), za bardzo sugeruje się tym, co piszą gracze, oly też dziwnie działa, a siege to już w ogóle terminy mają jakiś popieprzony algorytm, ale to ponoć "official" (my się śmiejemy, że to Haberlude), ale z drugiej strony:
- admin jest naprawdę responsywny i mimo wszystko się stara, cały czas się pojawiają nowe rzeczy, a jak się napisze na discordzie, to zaraz ma się odpowiedź.
- serwer jest naprawdę stabilny i na pewno jeszcze będzie działał dłuższy czas,
- jest naprawdę fajne pvp i dużo się dzieje (chociaż przydałaby się jakaś 3 strona konfliktu = większy online)
- nie ma ruskich, botów i pay to win.
- wszystkie epiki działają.
I mimo wszystko generalnie polecam. Można się fajnie pobawić, akurat w sam raz na pandemię.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 04, 2021, 11:28:26 am »
Dużo graczy jest zadowolonych, robię co w mojej mocy by dobrze się grało. Sam byłem graczem i dobrze wiem, co ludzie oczekują. Tutaj pan Orbit zrobił wspaniały filmik z pvp - Tak Gra dalej i jest zadowolony :) https://www.youtube.com/watch?v=d9nzI8ZLrng


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 06, 2021, 07:23:57 pm »


Pograłam na tym serverze troszeczkę. Zaczełam tam rozgrywkę, ogulnie to mój drugi serwer Lineage 2.

Kilka słów od siebie kruciotko.

Raty super dla mnie. Ustawienia serwera też.
Tylko ludzie ...


Jeden klan- jak dobrze pamięta- Rockstars ogarnoł wszystkie hero, drugiemu udało się chyba zrobić ich dwóch.



Czy polecam server?

Jeśli nie przeszkadza wam periodyczne ubijanie na respach, blokowanie Barakiela, utrudnianie walk na oly jeśli
nie jesteś we "właściwym" klanie to ok.

Blokowany był od kilku dni Splendor of Barakiel przez co zakończyłam rychło grę na tym serwerze.

Z plusów jakie zauwarzyłamto byłam na Fafurionie i Granicie raz czy dwa.
Fajne customy...

Admin widać się stara, ale niestety ludzie to typowe 'polactwo' pełne zawiści, nienawiści itd.
Nie widzą, że niszczą sami server, choć w w Feniksach znalazłam też kilku nieuprzejmnych ludzi którzy niepotrzebnie
wchodzili w wyzywanie i inne rzeczy.
Nie klepią epików, długo się zbierają. Być może przesadzam.
Dziękuję, to tyle.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 07, 2021, 09:00:24 pm »
to mój drugi serwer Lineage 2.
A pierwszy? Jeśli coś podobnego to nie grałaś w Lineage 2.
Sprawy typu PK na spawnie to standard w grze.
Polecam poszukać i spróbować serwera bazującego na plikach l2off, z populacją minimum 1k graczy, jeśli chcesz faktycznie pograć w coś przypominającego  L2.
Z tym, że teraz trudno o taki serwer, gra jest stara i baza graczy się wykrusza.
Odradzam typowo rosyjskie wynalazki, community na takich serwerach pozostawia sporo do życzenia.

P.S.
Zwróć uwagę na błędy ortograficzne które popełniasz, oczy bolą to czytać.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Temida - IL x8 - START 28.03.2020
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 12, 2022, 10:45:57 am »
Warto zajrzeć, serwer sie rozwija, dużo pvp, co raz więcej nowych graczy. Polecam !