Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] Lineage.pl Aria - IL x1 - START 16.10.2020  (Przeczytany 18308 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 05, 2020, 11:42:01 am »
Niestety zapowiada się na kolejny niby hardcore server z armią boxów, gdzie ludzie będą grali na kilka komputerów z własnymi boxami w party i ofc bocili na kilka komputerów. Chcecie zrobić server na dłużej, trudny? Zero dozwolonych boxów (ID i IP), wszystko ciągnięte na follow to potencjalny ban. Ta gra ma być zespołowa nie one man party jak to jest obecnie. Za tym tęskni część oldschoolowych graczy  (przykład servera Rebornx1,5). Serwerów z boxami i botami startuje po kilka w miesiącu i mało który przeżywa dłużej niż 3.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 05, 2020, 12:05:35 pm »
Divah a co bylo fenomenem azure/supreme c5 servera ze gralo tam 6-8k luda.
-brak dual boxa
-tylko lol chapki z doty co nic nie dawaly
-SERVER NIE BYL RUSKI i 70-90% community nie jest ruskie jak na wiekszosci serverow

A tu jeszcze doszlo (Reborn )  :

-dawno nie bylo servera x1 bez boxow  i jeszcze takiego co by  to tak dobrze pilnowali
-gowno Covid
-info ze serv jest oplacony na rok
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2020, 02:47:39 pm wysłana przez born2b3wildLOL »


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 05, 2020, 01:17:22 pm »
Rowniez podzielam uwage Divah. Jezeli chcecie sie strzelic w community reborna to 0 boxow to jest cel. PTS server napewno przyciagnie uwage, java to jeden wielki syf.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 0

  • https://www.facebook.com/Topadena-Lineage2-6746861
    • Zapraszamy na naszego FB <--- tam konkursy, rabaty!
Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 05, 2020, 03:08:34 pm »
Niestety zapowiada się na kolejny niby hardcore server z armią boxów, gdzie ludzie będą grali na kilka komputerów z własnymi boxami w party i ofc bocili na kilka komputerów. Chcecie zrobić server na dłużej, trudny? Zero dozwolonych boxów (ID i IP), wszystko ciągnięte na follow to potencjalny ban. Ta gra ma być zespołowa nie one man party jak to jest obecnie. Za tym tęskni część oldschoolowych graczy  (przykład servera Rebornx1,5). Serwerów z boxami i botami startuje po kilka w miesiącu i mało który przeżywa dłużej niż 3.
ja uważam, że 1+1 to zawsze daje możliwość bycia niezależnym co w 2020 roku jest pożądane dla typowego casuala, cp'ki i tak sobie poradzą, chociaż też lubią raczej serwery z boxem, o czym świadczą topowe serwery, nie jakieś reborny....
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2020, 03:11:20 pm wysłana przez topadena »


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 05, 2020, 03:21:11 pm »
Każdy serwer z dozwolonym boxem to botserwer dla gold sellerów. Nikt nie upilnuje ile tych boxow i na ilu komputerach ktoś odpalił. Już uczciwiej jest zrobić boxy bez limitu, przynajmniej każdy wie że to bot serwer.
BTW topadena z Ciebie taki casual jak ze mnie cesarzowa chińska, jasne że walczysz o dualboxa, bo jakoś zarabiać trzeba xD
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2020, 03:26:34 pm wysłana przez Eva »


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 0

  • https://www.facebook.com/Topadena-Lineage2-6746861
    • Zapraszamy na naszego FB <--- tam konkursy, rabaty!
Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 05, 2020, 03:29:07 pm »
Każdy serwer z dozwolonym boxem to botserwer dla gold sellerów. Nikt nie upilnuje ile tych boxow i na ilu komputerach ktoś odpalił. Już uczciwiej jest zrobić boxy bez limitu, przynajmniej każdy wie że to bot serwer.
BTW topadena z Ciebie taki casual jak ze mnie cesarzowa chińska, jasne że walczysz o dualboxa, bo jakoś zarabiać trzeba xD
Wyrażam tu swoje zdanie jako gracz, jeśli myślisz, że bym na tym serverze zarobił to lekko się mylisz;) Są o wiele pewniejsze i bardziej dochodowe;)


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 05, 2020, 04:02:36 pm »
Kolejna kwestia dual boxa to taka, ze mordor ma wstawac na zime. Edycje exp raty: x5,x5,x3 a nastepny jaki? x2? x1? Wszyscy za pewne i tak pojda na mordor. Robiac 0 dualboxa tworzycie unikatowy serwer, ktory ma szanse powodzenia i zbudowania dosc stabilnego, nawet polskiego community l2.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 05, 2020, 06:20:35 pm »
x1 ciekawy serverek.
Jak z odpalaniem wiecej kont jak sie ma lapka jeszcze oprocz PC ?
banable czy legit w sensie jak mam 2 kompy moge 4 gry razem odpalic?

Czy Ty gościu chcąc iść na x1 interlude planujesz grać na 4 kontach? Jeśli tak to niezły masochista jesteś..

Skoro na classicu potrzebujesz 4x wiecej xp na zdobycie lvla jak na innych kronikach to IL x1 to jak classic x0,25.
Skoro na x1 classicu dawalem rade expic 3-4 postacie w pt to jest jakis problem ? :P Przeciez i tak potrzebujesz
czasu na progress jak raty male ... 17 lat L2 ma a mechanika zycia i gry dalej nieznana dla niektorych xD
Pozdrawiam

A czy ja gdziekolwiek napisałem, że nie da się tak expic? Albo czy napisałem, że nie dawałeś rady? Napisałem tylko, że odpalanie samemu tylu kont, expienie samemu połowy party boxów na takich ratach, żeby 99% czasu grać samemu, bo przecież inni nie będą nam potrzebni z uwagi na posiadanie własnego full buffa, jest jakąś śmieszną pomyłką. Serio wyskakujesz mi tu z jakimś pisaniem o braku znajomości mechaniki gry? Odpalałem tą gre 15lat temu i cały jej urok polegał na tym, że się NIE GRAŁO SAMEMU! MMORPG, helloooo?? Grałeś jedną postacią, z ludzmi, nie musiałeś ownic, "nie wygrywałeś serwera czy gry xD", odpalałeś to dla funu i ludzi. Taki był i taki nadal ewentualnie jest dla mnie sens odpalenia tego starocia jakim jest L2. Poznałem tu kupe świetnych ludzi, były i są nadal organizowane wspólne meetingi itd. Z chęcią  bym wrocił do l2 ale to co widze mnie przeraża. 80% ludzi walczących o mozliwość odpalenia solo 5-9 kont xD.. na ratach 1.. Które będą płakać i argumentować taką możliwość tym, że przecież mamy 2020rok i ludzie nie mają czasu na gre XD... Ale przecież expienie 5ciu kont czy full pt nie jest niczym czasochłonnym nie? Nie pozdrawiam

Kiedyś serwery bez dual  boxa były czymś normalnym. Dziś taki można by uznać jako unikatowy.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 05, 2020, 06:21:18 pm »
Sorry za offtop, ale tak patrzę na ten Reborn x1,5 + brak boxów + l2j które laguje albo się wiesza (o ile to jakaś różnica) i nie rozumiem fenomenu 1300+ ludzi online na rocznym serwerze + sporo nowych graczy na lokacjach startowych.

O co tu chodzi.. może faktycznie brak boxów to jest coś, co sprawia że L2 jest takie jak było kiedyś - albo weźmiesz żywego gracza do drużyny, albo magiem klepiesz tylko moby które są na 1 strzała na CH buffie, tak żeby chociaż nadrabiać herbami na manę. Strona socjalna odżyła, friendlista zaczyna być przydatna. Z drugiej strony jest ciężko, jeśli chcesz zabić RB, a nie masz w klanie online BD/SWS/COV.. Nie do końca to rozumiem, ale ten serwer przetrwał rok w dobrej kondycji co samo w sobie jest już chyba fenomenem.

Podsumowując.. nie wiem czy samo x1 wystarczy, aby się wstrzelić w target czy tam niszę. Odpalasz lapka i dalej jedziesz deska, wrc, bd, sws. Upraszczając to taki Mordor tylko że 4x wolniejszy, jak przyjdzie co do czego, to jedna deska znowu będzie farmić ludzi na afku, nie wymaga to żadnej współpracy.

Dobrze trafiony czas po prostu, mój dobry kolega tam grał praktycznie od początku (nadal gra), opowiadał dokładnie jak to było, to taki trochę fenomen jak L2Dawn, dobrze się wstrzelili i wyszło, sytuacja odwrotna do typowego serwera gdzie jest Boom na początku i z czasem spada, tutaj mamy Łagodny spokojny start i z czasem się rozpędza.
Dbają o graczy, są aktywni, no i ludziom brakowało dawnych czasów, a ten server dał im właśnie to coś czego potrzebowali.

A z tego co kolega opowiadał to pliki są no... lekko mówiąc takie sobie... ludzie grają, więc jak widać nie zawsze warto sugerować się okładką w postaci Java czy OFF, jak robi większość, bo Reborn pokazał że pomimo "słabszej jakości plików" potrafi utrzymać serwer lepiej niż nie jeden OFF.

Już nie wspomnę o tym że muszą mieć serio sporę ekipę, bo upilnować taki tabun ludzi by boxów nie odpalali to już coś, a są na to strasznie cięci z tego co mówił, może się wydawać proste ale wierzcie mi że nie...



  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 05, 2020, 06:35:51 pm »
Sorry za offtop, ale tak patrzę na ten Reborn x1,5 + brak boxów + l2j które laguje albo się wiesza (o ile to jakaś różnica) i nie rozumiem fenomenu 1300+ ludzi online na rocznym serwerze + sporo nowych graczy na lokacjach startowych.

O co tu chodzi.. może faktycznie brak boxów to jest coś, co sprawia że L2 jest takie jak było kiedyś - albo weźmiesz żywego gracza do drużyny, albo magiem klepiesz tylko moby które są na 1 strzała na CH buffie, tak żeby chociaż nadrabiać herbami na manę. Strona socjalna odżyła, friendlista zaczyna być przydatna. Z drugiej strony jest ciężko, jeśli chcesz zabić RB, a nie masz w klanie online BD/SWS/COV.. Nie do końca to rozumiem, ale ten serwer przetrwał rok w dobrej kondycji co samo w sobie jest już chyba fenomenem.

Podsumowując.. nie wiem czy samo x1 wystarczy, aby się wstrzelić w target czy tam niszę. Odpalasz lapka i dalej jedziesz deska, wrc, bd, sws. Upraszczając to taki Mordor tylko że 4x wolniejszy, jak przyjdzie co do czego, to jedna deska znowu będzie farmić ludzi na afku, nie wymaga to żadnej współpracy.

Dobrze trafiony czas po prostu, mój dobry kolega tam grał praktycznie od początku (nadal gra), opowiadał dokładnie jak to było, to taki trochę fenomen jak L2Dawn, dobrze się wstrzelili i wyszło, sytuacja odwrotna do typowego serwera gdzie jest Boom na początku i z czasem spada, tutaj mamy Łagodny spokojny start i z czasem się rozpędza.
Dbają o graczy, są aktywni, no i ludziom brakowało dawnych czasów, a ten server dał im właśnie to coś czego potrzebowali.

A z tego co kolega opowiadał to pliki są no... lekko mówiąc takie sobie... ludzie grają, więc jak widać nie zawsze warto sugerować się okładką w postaci Java czy OFF, jak robi większość, bo Reborn pokazał że pomimo "słabszej jakości plików" potrafi utrzymać serwer lepiej niż nie jeden OFF.

Już nie wspomnę o tym że muszą mieć serio sporę ekipę, bo upilnować taki tabun ludzi by boxów nie odpalali to już coś, a są na to strasznie cięci z tego co mówił, może się wydawać proste ale wierzcie mi że nie...

Ludzie graja na trash javie, bo nawet nie ma alternatywy dla takiego servera w postaci off plikow.  A reborn czy dawn to projekty udane, bo tworzyli je wlasnie ci ludzie, ktorzy nie szukali szybkiej rozgrywki nastawionej tylko na rush pierwszego valakasa/herosow (glownie mowa o cpkach), a ludzie nastawieni na gre zezspolowa i dla przyjemnosci. Taki x1 bez boxa to taka nsotalgia l2 wsrod wysypu trash serverow.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 05, 2020, 08:24:18 pm »
Szykuje się serwer na dłużej... Pewnie wielu zawita :D


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 05, 2020, 09:10:33 pm »
Dawno nie grałem więc pewnie zajrzę trochę pomaniaczyć (z początku przynajmniej).
 Trochę szkoda ze box dozwolony ale co tam.  Fasola


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 06, 2020, 07:52:36 am »
Według mnie najlepszą opcją byłoby 1 konto na gracza, bez jakiejkolwiek możliwości obejścia tego. Jeśli komuś by się udało to ban i szansa na początek od zera lub od razu perm. Reborn pokazuje, że pomimo gównianych plików i mocno kontrowersyjnych decyzji gmów taki serwer ma rację bytu i jest na niego popyt. Po raz kolejny powtarzam, brakuje solidnej marki X1 bez boxów, równolegle wstaje chociażby Evoke, który będzie różnił się jedynie ratami, więc gdzie jest sens stawiać coś takiego? I to pierdolenie ludzi, którzy gadają, że nie będzie party, że będą uzależnieni od innych - zgadajcie się z kimś forum, na forum serwera, w grze, gdziekolwiek. Lepiej grać z ludźmi niż ciągać za sobą boxa. Nie zdajecie sobie sprawy, ale z roku na rok Lineage będzie odchodził do lamusa, nie ma takiego przypływu graczy jak kiedyś, złota era minęła. Więc cieszcie się tym co zostało zamiast grać samemu ;) a co do serwera tak jak mówię, jeśli będzie bez boxa to chętnie zajrzę, niestety jeśli będzie to opcja z boxem to automatycznie Evoke przekonuje mnie bardziej, z racji na jakieś tam już community, które zebrali we wcześniejszych edycjach. Decydujecie sami - powielić schemat i być jednym z wielu czy zaryzykować i wypić szampana. Lub nie wypić, któż to wie ;)


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 06, 2020, 09:29:27 am »
Dualbox, najczęściej w połączeniu z account share morduje grę. Całkowicie zmienia jej charakter. Żadna z tych opcji nie była przewidziana gdy gra była projektowana. Account share nawet jest zakazany w licencji gry - niestety żaden wydawca nigdy nie respektował tego zapisu. Obie opcje całkowicie jednak zmieniają grę. Usuwają z rozgrywki to co jest najważniejsze w MMO - interakcje ze wszystkimi ludźmi na serwerze. W połączeniu z naturalnym wyścigiem szczurów o topkę całkowicie uniemożliwiają normalną grę i wymuszają grę w CP lub tworzenia łańcuszków boksów - bo jeżeli jest na to zezwolenie są to najbardziej efektywne formy gry. Dlatego też każdy serwer umiera po paru miesiącach - rozgrywka ogranicza się tylko do tego które CP pierwsze wbiją cova i ubiją epiki. Później przewaga takich botów (bo to ciężko nazwać graczami) jest zwyczajnie nie do nadrobienia i gra traci sens - każdy serwer umiera. Ten serwer ma być x1 to sobie pożyje miesiąc, dwa dłużej.

Reborn jest przykładem że jest popyt na serwer bez dualboxa i to nawet na lekko mówiąc słabych plikach, z absurdalnie nie przyjaznym systemem weryfikacji i z bardzo inwazyjnymi adminami (którzy grają na serwerze i każą sobie wierzyć że są niestronniczy podczas gdy banują lidera przeciwnego sojuszu za negatywne opinie na temat serwera na chacie). Dla mnie te wady dyskwalifikują serwer. Ale alternatywa na plikach off i bez tych wad była by jak najbardziej ok.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2020, 09:31:34 am wysłana przez zdzisiu »


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 06, 2020, 12:28:38 pm »
Kwestia dualboxów to temat rzeka tak na dobrą sprawę, w określonych warunkach rzeczywiście może być sensowna, w innych nie. Generalnie prawda jest taka, że server nie będzie miał dużego online, przy dobrej reklamie może dla części graczy będzie on w dolnych progach akceptowalności. Dołączając do tego różnice w tempie expienia poszczególnych osób to granie klasą wymagającą bycia non stop w party żeby to levelowanie było jakkolwiek efektywne będzie niewykonalne w praktyce. Jak wspominał już ktoś wyżej, wejście na chat, shout pare razy, zero odpowiedzi i offline z gry. Może byłoby inaczej, może server by bez boxów przyciągnął więcej osób i rozwinął się ciekawie? A może nie? No właśnie problem polega na tym, że nie wiadomo.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 06, 2020, 01:26:54 pm »
Nalezy zadac pytanie, czym sie ten server bedzie roznic od evokow, mordorow itp oprocz tego ze bedzie wolniejszy? Niczym. A gdzie lepiej sie wybrac: na znana marke, czy server o ktorym pierwszy raz sie slyszy? Ja bym wybral znana marke... Dlatego 0 boxow ma szanse wiekszego powodzenia, bo mimo ze na start moze miec jakis tam online, to przy starcie mordora czy innych znanych marek ten server po prostu upadnie.
Druga sprawa mordory/evoki przyciagaja glownie CP, a jak na kazdym takim serverze, jeden side quitnie, lub nawet pare CPkow to caly server sie sypie. Low rate z 0 boxami budowany przez chillowych graczy ma wieksza szanse przetrwania i rozwoju.


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 06, 2020, 02:10:51 pm »
Pliki na Evoke na ten moment wołają o pomstę powiem tylko tyle


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 06, 2020, 02:13:51 pm »
testowalem dzisiaj wszystko dziala jak powinno jak cos znalazles napisz to sprawdze
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2020, 02:20:28 pm wysłana przez CzarnaMaska »


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 06, 2020, 02:53:37 pm »
Wszystkie błędy przekazałam na discord sprawdzę w czwartek jak to się ma przed startem. Problemy z PI czy CC pokazują ze mają pliki dość niedopracowane jak na kolejna edycję. I bede miał już poglad na pliki tego serwera. Wiec napewno sie wypowiem i podzielę spostrzeżeniami


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 06, 2020, 03:15:51 pm »
Dualbox, najczęściej w połączeniu z account share morduje grę. Całkowicie zmienia jej charakter. Żadna z tych opcji nie była przewidziana gdy gra była projektowana. Account share nawet jest zakazany w licencji gry - niestety żaden wydawca nigdy nie respektował tego zapisu. Obie opcje całkowicie jednak zmieniają grę.
Dlatego pewnie l2.exe został zrobiony tak, by można odpalić wiele jego instancji.

Account share nawet jest zakazany w licencji gry - niestety żaden wydawca nigdy nie respektował tego zapisu.
Account share == wielu graczy na jednym koncie grający na zmianę.
Chodziło o abonament - jeden gracz - co najmniej jedno konto ($).
Zakazany był oprócz tego dlatego, bo zdarzały się scamy a z problemem zwracano się do adminów.

Usuwają z rozgrywki to co jest najważniejsze w MMO - interakcje ze wszystkimi ludźmi na serwerze. W połączeniu z naturalnym wyścigiem szczurów o topkę całkowicie uniemożliwiają normalną grę i wymuszają grę w CP lub tworzenia łańcuszków boksów - bo jeżeli jest na to zezwolenie są to najbardziej efektywne formy gry. Dlatego też każdy serwer umiera po paru miesiącach - rozgrywka ogranicza się tylko do tego które CP pierwsze wbiją cova i ubiją epiki. Później przewaga takich botów (bo to ciężko nazwać graczami) jest zwyczajnie nie do nadrobienia i gra traci sens - każdy serwer umiera. Ten serwer ma być x1 to sobie pożyje miesiąc, dwa dłużej.
Lineage 2 był od początku źle zaprojektowany w wielu miejscach. I wydawca miał tego świadomość. Były propozycje (wydawcy) zmiany wielu rzeczy w grze, ale gracze protestowali. Chciano np. wprowadzić zużywanie się broni/zbroi i konieczność ich naprawy.

Podciągasz różne fakty pod swoją tezę. Mocno niebezpieczna zabawa dla logiki, takie rzeczy analizuje się z punktu widzenia wydawcy a nie twoich poglądów na grę.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 06, 2020, 03:55:37 pm »

Aria [x1] OBT IS HERE!

OBT server is already available!

To join OBT server, you have to download our server files.

Links:

Aria [x1] Patch - Google Drive - https://drive.google.com/file/d/1W_zRAw5diJUEbI0xdlapiJEjGpdfRUuJ/view
Aria [x1] Patch - Mega.nz - https://mega.nz/file/Qy5jGQrC#G1N9OI-k1Mz7Pxy9DNHlTYhjlXwOGvFAWKfTQty9Its

OBT server settings:
Rates - Live like
Auto-learn skills
Registration - https://lineage.pl/ucp/
OBT NPC - Giran Town

Note!:
We are still working on some of errors found and bringing the update to the final state, but it is important for us that you also join and help us find what we may have missed.

----------------------------------------------------------------

Beta wystartowała, zapraszam do testów.

Odnośnie tego co piszecie, dual-box to bardzo ciężki temat, reborn to java, ma troche więcej możliwości w edycji plików, przez co łatwiej im zrobić/ zablokować niektóre rzeczy, osobiście bardzo irytuje mnie ich captcha system.
My korzystamy ze Smart-Guarda, tak, możemy zablokować możliwość logowania kilku kont z tego samego HWID/IP, jednak nie wydaje nam się że to w tym leży problem, jak ktoś chce zawsze może logować tylko jedno konto. Azure/Supreme to serwery które były wieki temu, gdy populacja L2 była bardzo duża, dlatego mieli tyle osób.

Dodatkowo, nie mając znajomych, nie wydaje nam się aby było tak łatwo znaleźć party lub partnera do expienia, osobiście irytowałaby mnie taka sytuacja gdzie przez godzinę szukam buffera i tak go nie znajduje, dlatego wolałbym zalogować boxa, dać sobie bufa i być w stanie pofarmić samemu.

Jednakże do startu jest jeszcze 10 dni i temat można przedyskutować, nie jesteśmy nastawieni na duży online, bardziej liczymy na "długie" życie serwera.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2020, 10:25:31 am wysłana przez Lineage_pl »


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 06, 2020, 05:48:31 pm »
No to powodzenia z serwerem bez wyrobionej marki do grania samemu.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 06, 2020, 07:40:52 pm »
Zostawcie dualboxa ;) na rebornie wytrzymałem tyrkiem do 56 czy tam 55... Brak bufferów mnie przytłaczał. Zawsze lepiej mieć wariant odpalenia sobie własnego niż szukać i się prosić! Byle to będzie 1-1. Co do drugiego kompa i drugiego boxa niech robią i na 5 kompach postacie i boxy... Takich ludzi jest garstka.


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 06, 2020, 09:22:24 pm »
Lineage robicie błąd, ale szybko się o tym przekonacie. Szczerze, jak mam iść na evoke czy wasz serwer, który niczym się nie różni to wybieram evoke. Tam przynajmniej online będzie. Powodzenia


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Lineage.pl - Aria[x1] - Interlude
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 06, 2020, 09:39:18 pm »
Szkoda, bo moglby byc to dobry projekt. powodzenia