Witaj
Gość

Wątek: Destroyer [Destro]  (Przeczytany 304015 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1475 dnia: Maj 03, 2011, 05:52:24 pm »
Jak ci idzie wybieganie BoneBreakera Redzio? Mnie ostatnio dogonił mimo, że jakimś cudem wrzuciłem mu block ww i zacząłem uciekać i walnął hit-a za więcej niż miałem HP/CP razem na oly ; p (ofc 30% HP). Tylko trza wziąć pod uwagę, że to przekoks straszny, a ja mam tylko 900 atri i ogólnie bieda na jego tle ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1476 dnia: Maj 03, 2011, 05:55:33 pm »
nie idzie wybiegac deski, nawet jak dam cripla to po pierwsze musze podejsc pod niego= hit= 3k  w leb. Jedyna szansa to jebnac mocniej jego niz on Ciebie.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1477 dnia: Maj 03, 2011, 06:41:20 pm »
sws między filarami też nie da rady?


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1478 dnia: Maj 03, 2011, 09:15:32 pm »
jest pewna arenka na ktroej mozna strzelac przez sciany pozdrawiam.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1479 dnia: Maj 03, 2011, 09:47:32 pm »
nie idzie wybiegac deski, nawet jak dam cripla to po pierwsze musze podejsc pod niego= hit= 3k  w leb. Jedyna szansa to -_-' mocniej jego niz on Ciebie.

Wydaje mi się, że na zealocie + rabicie wybiegasz, ale mzoe sie mylę...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1480 dnia: Maj 03, 2011, 10:03:54 pm »
skoro mnie tyrki wybiegać potrafią na AI, a ja nie ma problemów z wybieganiem deski to tyrk powinien bez problemu wykite'ować deskę
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1481 dnia: Maj 03, 2011, 10:26:48 pm »
wszystko zalezy od arenki.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1482 dnia: Maj 04, 2011, 12:22:19 am »
Prophetem kitowałem deski na oly O.o red coś kręcisz

A co do rushy, gram zerkiem i często zdarza się, że po rushu jest dosłownie pół sekundy laga i jeśli ktoś non stop spierdala to nie uda się go walnąć jeśli wcześniej stuna nie dostał.

btw. z poprzednim postem miałem raczej na myśli open pvp
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 12:25:26 am wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1483 dnia: Maj 04, 2011, 10:08:52 am »


A co do rushy, gram zerkiem i często zdarza się, że po rushu jest dosłownie pół sekundy laga i jeśli ktoś non stop -_-' to nie uda się go walnąć jeśli wcześniej stuna nie dostał.



To nie lag Ari, tylko po prostu animacja + samo "dobięgnięcie" za pomocą rusha do przeciwnika zajmuje na tyle długo, że przeciwnik, który jest w ciągłym ruchu po prostu odbiegnie ten kawałek, uniemożliwiając ci użycie skilla z zasięgu auto atacku, tudzież samego auto atacku.

Właśnie dlatego deskom/WL-om/gladom/tyrkom, jeżeli nie mają jakiś skilli bardziej range, to sam rush podczas gdy ich speed jest mniejszy niż ofiary (np. wsadzony block ww) nic nie da. No chyba, że wejdzie efekt stuna, ale w przypadku tych profesji poza zerkiem to land rate przy podstawowym resiscie na stuna to około 10%, więc to liczenie na szczęście
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1484 dnia: Maj 04, 2011, 12:52:05 pm »
To jest sens w ogóle grania destro na h5? Jak pod tym względem wypada tyrek i glad? Sądziłem, że jak te rushe dostanie to jakoś mu zrekompensuje straty we frenzy no ale z tego co piszecie to tak średnio.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1485 dnia: Maj 04, 2011, 02:30:15 pm »
Moim zdaniem nie warto, ale oczywiście zaraz się znajdą tacy co będą deski bronić itd. Po prostu całość rozbija się o to, że poza limitami jest ona wyjątkowo słaba, podczas gdy tyrek na limitach jest imho tak samo, a nawet w niektórych sytuacjach lepszy. Bez limitów Tyrek >>> deska.

Aha jeszcze 1:
Daglas robił testy w H5 i wychodziło z nich, że frenzy na <<30% dawało więcej niż frenzy powyżej 30%. Dokładnych wartości nie pamiętam, niech się Daglas wypowie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1486 dnia: Maj 06, 2011, 01:10:40 pm »
Tak jak alarion pisze - jak deska jest zbyt wolny to po rush ma ograniczone pole manewru. Rush najczęściej odpalamy z niemal maksymalnego zasięgu - 600. "Doślizg" do przeciwnika zajmuje jednak pewien czas. I jest to czas wystarczający na opuszczenie przez przeciwnika zasięgu 40.
W tym momencie deska nie może regular hitnąć lub użyć crush of doom itp. I jedyny dmg jaki robi to z rusha - czyli zbyt mały.
Ale istnieją pewne triki:
1. rushować z dobrym pole i zaraz po zakończeniu rusha odpalać Earthquake i Whirlwind. Nie są to jakieś potężne skille ale mają jedną dobrą cechę którą deska wykorzystuje - mogą critnąć. Mało który cel zdąży odbiec poza zasięg, a dodatkowo jeżeli akcja działa się na krawędzi kolumny to i tak dmg wejdzie. Dodatkowo earthqake może coś przerwać, cancelować target - same plusy.
2. ponieważ earthquake ma slaby reuse, a akcję trzeba powtórzyć, to w następnym "skoku" robimy to samo tylko z demolition impact (150 range).
Zaletą dodatkową tej taktyki jest sposbność do hitowania wszelkich summonów jakimi dysponuje przeciwnik, jako że odpalamy aoe.
W tej taktyce liczymy na crity ze skilli, w przeciwnym wypadku skuteczność staje się mniejsza. Ale lepszy taki dmg niż żaden.
Jeżeli dysponujemy skill pvp belt, mamy w broniach pvp augment i mamy odpalony final secret to deska zaczyna robić się bardzo groźny jako typowy skill user. No i nie obawiamy się reflecta.
Do walki trzeba też przygotować speed talizmany, i wybieganie deski na zealocie stanie się znacznie trudniejsze.
Destro ma spolo zalet i mógłby być fajnym toonem do pvp. W open pvp rush to poważne wzmocnienie. Każdy bd/sws powinien się poważnie zastanowić czy robić hate na takim dd, szczególnie jak asystuje na niego 2 slh :P




  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1487 dnia: Maj 14, 2011, 11:00:11 pm »
Daglas robił testy w H5 i wychodziło z nich, że frenzy na <<30% dawało więcej niż frenzy powyżej 30%. Dokładnych wartości nie pamiętam, niech się Daglas wypowie.

Ok w H5 sprawa frenzy wyglada tak: sa dwa "poziomy" frenzy. Zobaczmy jak to wyglada:

1. Staty "na czysto"


2. Pierwszy - bonus do patk przy full hp. Utrzymuje sie do 60%. (czyli np sytuacja gdy odpalamy sie przy 60% po czym leci balans od kardiego)




3. Drugi - ponizej 60% hp (i tu nie wazne czy sie ma 59% czy 30% czy 1% - bonus zostaje ten sam)



/Tirius


« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 08:19:23 pm wysłana przez Daglas »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1488 dnia: Maj 15, 2011, 03:52:14 am »
Zatem coś źle pamietałem, albo coś źle wtedy sprawdziliśmy, ale już wszystko jasne ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1489 dnia: Maj 28, 2011, 12:58:39 pm »
Mam do was pytanie co do h5. Czy deska w h5 dalej tak niszczy RB, czy szkoda na to czasu??

Jaki secik polecacie Dynasty czy Vesper ??   I czy dye +str+dex  -con

Pozdro.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1490 dnia: Maj 28, 2011, 01:36:46 pm »
Mam do was pytanie co do h5. Czy deska w h5 dalej tak niszczy RB, czy szkoda na to czasu??

Jaki secik polecacie Dynasty czy Vesper ??   I czy dye +str+dex  -con

Pozdro.
zalezy do czego do pvp imo morai najlepiej fundation albo vesper noble jak cos fundationa masz to bedzie super :D a takie dejki do farmy tylko do pvp -9 dex +5 str +4 con


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1491 dnia: Maj 28, 2011, 01:54:09 pm »
dynasty masterwork (ew +6 jak cię stać). Do bossów jest dalej niezła (szczególnie jak masz paladyna z flame Iconem + Młotek z risk focus 300 holy + 2 AQ i bishop umie utrzymać cię na 60% HP). Ale tak ogólnie w PvP gdy kończą jej się limity to już bieda straszna na tle innych DD. Ogólnie do farmy jest ok. Do PvP imho ustępuję znacznei innym DD.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1492 dnia: Maj 28, 2011, 10:24:49 pm »
Mam takie pytanko, czemu ludzie uważają, że dla deski lepsze jest Dynasty masterwork niż Moirai masterwork? według mnie 8% do Atk.speed i 9% do P.atk z moiraia > troche hp/p.def z dynasty

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1493 dnia: Maj 28, 2011, 10:44:30 pm »
Dyna daje dodatkowo 282 crit dmg.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1494 dnia: Maj 28, 2011, 10:47:48 pm »
Dyna daje dodatkowo 282 crit dmg.
to juz wole rare morai bonusy atack speed, p atack z fundationa to lepiej niz 282 crit dmg


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1495 dnia: Maj 28, 2011, 10:58:33 pm »
Dyna daje dodatkowo 282 crit dmg.
282 crit dmg vs 9% P.atk i 8% Atk.speed?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1496 dnia: Maj 29, 2011, 01:05:01 pm »
Dyna daje dodatkowo 282 crit dmg.
282 crit dmg vs 9% P.atk i 8% Atk.speed?
czyli wychodzi ze kazdy biega w tym w czym lubi :D


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1497 dnia: Czerwiec 06, 2011, 11:43:16 am »
Mam pytanie odnośnie broni Deski na freya. Lava saw + focus czy jakiś blunt dwuręczny? Bo jak przyglądam się to różnie ludzie latają. A ja już blunt to z jakim SA? Bo bron freya ma chyba tylko hp drain, hp regeneration i health. Chyba ze źle spojrzałem.


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 1

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1498 dnia: Czerwiec 06, 2011, 12:41:13 pm »
Dyna daje dodatkowo 282 crit dmg.
282 crit dmg vs 9% P.atk i 8% Atk.speed?
jak już tak pisać to dla d.essenceII:
(282crit dmg i 6,6%P.atk) vs (9% p.atak i 8% atk.speed)
Ja mimo wszystko wolę jednak dynasty...


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #1499 dnia: Czerwiec 06, 2011, 01:20:41 pm »
Mam pytanie odnośnie broni Deski na freya. Lava saw + focus czy jakiś blunt dwuręczny? Bo jak przyglądam się to różnie ludzie latają. A ja już blunt to z jakim SA? Bo bron freya ma chyba tylko hp drain, hp regeneration i health. Chyba ze źle spojrzałem.

Health wtedy, a najlepiej enchantowany dynasty crusher+rsk. focus. Najlepiej mieć jak najlepszy miecz z focusem i do tego dyna crusher z rsk. focus właśnie. Na zealocie używać młotka, a później zmienić na miecz. Mimo że ten młotek ma mało p. atacku to na zealocie i tak robi sieczkę.

We ride together, we die together.