Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 355376 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #500 dnia: Wrzesień 07, 2007, 11:36:08 pm »
Z tego co się orientuję to AW na retailu biegają wlaśnie w MJ albo NM, właśnie dlatego, że przeciwnicy mają root/stun. Skoro Cię nie stać na maja to bierz nm i będzie git :) A bonusy z dc light do pvp aż takie uber nie są.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #501 dnia: Wrzesień 08, 2007, 08:15:54 am »
acha dzieki :)


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #502 dnia: Wrzesień 08, 2007, 09:44:53 am »
Cytuj
Skoro Cię nie stać na maja to bierz nm i będzie git

NM jest tańsze niż MJ niby? :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #503 dnia: Wrzesień 08, 2007, 11:00:09 am »
coz, ja przez jakis czas biegalem w pozyczonym nm, ale go oddalem i dozbieralem na maja =)
..i jestem zadowolony ;P


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #504 dnia: Wrzesień 09, 2007, 11:14:50 am »
W przeciwieństwi do wielu panujących tutaj opini na temat dyesów ja słyszałem że należy wzmocnic str i dex kosztem con. Jako że De ma bardzo mało con jest to ryzykowne ale należy rozwijac zalety danej postaci zamiast  niwelowac wady. I nie chodzi o to żeby starczyło dużo hp w pvp tylko żeby do hp nie zdążyło się w ogóle ruszyc, a przeciwnik juz lezal martwy. Co prawda stuny wchodzą jak nóz w masło...Takie słyszałem opinie na temat dyesów. A wy co o tym sądzicie?


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #505 dnia: Wrzesień 09, 2007, 11:31:21 am »
Według mnie to czy odejmiesz CON czy go nie zmienisz to i tak zawsze stun będzie wchodził jak w masło.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #506 dnia: Wrzesień 09, 2007, 11:45:16 am »
W przeciwieństwi do wielu panujących tutaj opini na temat dyesów ja słyszałem że należy wzmocnic str i dex kosztem con. Jako że De ma bardzo mało con jest to ryzykowne ale należy rozwijac zalety danej postaci zamiast  niwelowac wady. I nie chodzi o to żeby starczyło dużo hp w pvp tylko żeby do hp nie zdążyło się w ogóle ruszyc, a przeciwnik juz lezal martwy. Co prawda stuny wchodzą jak nóz w masło...Takie słyszałem opinie na temat dyesów. A wy co o tym sądzicie?

Takie rzeczy to tylko na l2.bajo.pl kiedyś tam wszedłem co 2 post z ortami a porady właśnie w takim stylu.. jak wyexpisz postać to dajesz dye -5str + 5 dex -4 str + 4 con.. i tak samymi blowami jedziesz na co ci str na fsm?  jedyne co na tamtej stronie mają fajnego to opracowania questów na prof..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #507 dnia: Wrzesień 09, 2007, 11:11:11 pm »
deathspike: cała zabawa polega na tym ze str nie jest żadna zaleta dla dagera wiec niby po co go wzmacniać? dasz +5 str i będziesz mnie walił po 50 dmg na blowa więcej niz ja z -9 ciebie, i niby żeby dodać ten str to masz zamiar jeszcze odjąć con:D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #508 dnia: Wrzesień 10, 2007, 08:19:37 am »
dokładnie. STR ma wpływ na siłę blowów, ale jest ona naprawdę niska. Kiedyś czytałem że między kolesiem z -9str a +5str dmg w blowach wychodził ok. 200. (testowali dokładnie na tym samym npcu, z tym samym eq i lvl)


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #509 dnia: Wrzesień 10, 2007, 09:22:00 am »
dokładnie. STR ma wpływ na siłę blowów, ale jest ona naprawdę niska. Kiedyś czytałem że między kolesiem z -9str a +5str dmg w blowach wychodził ok. 200. (testowali dokładnie na tym samym npcu, z tym samym eq i lvl)

Str nie ma wpływu na siłę blowów.. tak samo jak p atk.. takiego samego blowa walniesz z AS i takiego samego z daggerem ng.. no chyba ,że masz SA w broni jakieś to.. ale p atk jak i str nie ma znaczenia..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #510 dnia: Wrzesień 10, 2007, 09:34:47 am »
i dlatego dagger dobiera sie dla SA, a nie ze wzgledu na patk =)    (no moze jeszcze matk dla hexa, freezinga etc)


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #511 dnia: Wrzesień 10, 2007, 01:34:01 pm »
Ale u aw to nie ma tak czesto krytyków jak się expi.. bez blowów.. co innego pw..   a patk sie przyda jak sie wali przerwy przed krytykami ale nie do tego stopnia ,żeby inwestować w str.. ja zawsze tak robiłem ,że jade bez dye... albo daje +dex - str i jak koncze expić tak z 79 lvl to daje +con - str juz do pvp
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #512 dnia: Wrzesień 10, 2007, 02:51:02 pm »
Do 7x to warto brac w STR kosztem COn(do pve) do pvp sobie daruj...


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #513 dnia: Wrzesień 10, 2007, 04:08:50 pm »
dokładnie. STR ma wpływ na siłę blowów, ale jest ona naprawdę niska. Kiedyś czytałem że między kolesiem z -9str a +5str dmg w blowach wychodził ok. 200. (testowali dokładnie na tym samym npcu, z tym samym eq i lvl)

Str nie ma wpływu na siłę blowów.. tak samo jak p atk.. takiego samego blowa walniesz z AS i takiego samego z daggerem ng.. no chyba ,że masz SA w broni jakieś to.. ale p atk jak i str nie ma znaczenia..
w takim układzie wytłumacz to:








zarówno str jak i p.atk mają wpływ na dmg blowów. Różnica jest b. mała, ALE JEST.

PS. Niech nikt nie pisze, że wyższy dmg w przypadku BO to przypadek (bo coś dużo by ich było)
PPS. Mogę jeszcze porobic testy z DW lub z oboma (DW+fire)


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #514 dnia: Wrzesień 12, 2007, 08:15:13 pm »
W oczekiwaniu na serwer zastanawiałem się czy zagrac Pr czy Aw. Brałem pod uwagę przydatnosc do party,  na rb, pvp, grałem na high rate i wlasnie byłbym wdzięczny jakby ktoś mi przedstawił sytuacje z expieniem. Czy Aw to postac która mozna szybko wyexpic, i czy da radę solo czy potrzebne będzie party??


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #515 dnia: Wrzesień 12, 2007, 10:42:07 pm »
Solo daje radę, a jeszcze np. na buffkach z dobrej ch to idzie całkiem nieźle. Ale i tak w pt. jest fajniej :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #516 dnia: Wrzesień 13, 2007, 02:41:07 pm »
1. czy mógłby ktoś podac bazowy land rate dla bleeda i stinga? Z jednej strony sting wydaje się lepszy - daje krwawienie na tym samym lvlu, zadaje obrażenia (nic wielkiego, ale zawsze), kosztuje mniej MP. Wydaje mi się jednak że efekt krwawienia wchodzi rzadziej. Byłbym wdzięczny jakby ktoś podał procentową szanse
2. gram wciąż na c4. Niedługo ma wejśc Interlude. Czy w IL skill Confusion też działa na graczy? Wielu mówi, że przewaga TH polega na 2óch detargetach. Niemniej jednak Confusion (z opisu można wywnioskowac) działa tak samo jak Swith. Póki co Confusion wydaje mi się cholernie nieprzydatnym skillem i go w ogóle nie wykupuje. Zmieni się coś w IL?


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #517 dnia: Wrzesień 13, 2007, 02:51:49 pm »
1. Bazowy land rate sting 0.5, bleed 1.0 (!) przed oboma skilami chroni con.
2. Wydaje mi się, że Confusion działa na graczy od c5, tylko ma dłuższy reuse time od switch/trick ( nie mam pewności z tym :P )
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2007, 02:53:43 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #518 dnia: Wrzesień 13, 2007, 03:44:29 pm »
Confusion nic nie robi w pvp.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #519 dnia: Wrzesień 14, 2007, 09:49:41 pm »
jak nie daje jak daje, nad postacią unoszą się przez chwile takie śmieszne zielone bąbelki dziki temu, efekt wizualny ale zawsze dobre i to :o jakiś pro player zobaczy to może ucieknie :D, a tak na serio to th ma 3 detaregety bo ma trick switch i bluff, a reszta ma tylko trick i bluff co nie zmienia faktu ze th i tak jest najgorszy a 95% th nie wie jak używać detargetu  i nie pytajcie mnie dlaczego
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #520 dnia: Wrzesień 14, 2007, 09:54:19 pm »
PW tez ma switch (chyba)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #521 dnia: Wrzesień 14, 2007, 09:56:59 pm »
PW ma TYLKO switch. :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #522 dnia: Wrzesień 14, 2007, 09:57:25 pm »
Cytuj
zmienia faktu ze th i tak jest najgorszy a 95% th nie wie jak używać detargetu  i nie pytajcie mnie dlaczego

Pewnie bo co to jest Mirage + UE? Jak nie wiesz jak to jest to spytaj Fenomena bo on juz mial okazje sie spotkac z tym.


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #523 dnia: Wrzesień 24, 2007, 03:57:11 pm »
enchant VS w cost czy power? ;]


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #524 dnia: Wrzesień 24, 2007, 04:37:04 pm »
Power >.<
;o