Witaj
Gość

Wątek: Eva's Templar i inne... ._.  (Przeczytany 1911 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Eva's Templar i inne... ._.
« dnia: Styczeń 19, 2013, 04:33:23 pm »
Siemanderko!
W świecie L2 jestem ale cały czas się uczę.
Zacząłem grać jako Elf fighter i potem pojechałem jako ten "fajter" xd, później Temple Knight i na koniec Eva's Templar.
Przy 3rd transie zauważyłem, że nie dostałem żadnego nowego skillsa... 1 pytanie: czemu?
Na innych stronkach przeczytałem, że ta klasa jest bardziej jako support przeznaczona niż  w ataku... Ale czemu żadnego buffa nie mogę dać znajomemu? Jak pisałem jestem :noob: 'em i nie wiem czy muszę coś przytrzymać na klawie żeby dać znajomemu buffka. (<- 2 pytanie). Trzecie ostatnie to: gdzie dostanę  belt of nightmare czy jakoś tak... Brakuje mi go do seta... :c
Z góry dziękuję za pomoc!
Cya!
GanjaMafia ♥


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Eva's Templar i inne... ._.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2013, 06:29:18 pm »
Siemanderko!
W świecie L2 jestem ale cały czas się uczę.
Zacząłem grać jako Elf fighter i potem pojechałem jako ten "fajter" xd, później Temple Knight i na koniec Eva's Templar.
Przy 3rd transie zauważyłem, że nie dostałem żadnego nowego skillsa... 1 pytanie: czemu?
Na innych stronkach przeczytałem, że ta klasa jest bardziej jako support przeznaczona niż  w ataku... Ale czemu żadnego buffa nie mogę dać znajomemu? Jak pisałem jestem :noob: 'em i nie wiem czy muszę coś przytrzymać na klawie żeby dać znajomemu buffka. (<- 2 pytanie). Trzecie ostatnie to: gdzie dostanę  belt of nightmare czy jakoś tak... Brakuje mi go do seta... :c
Z góry dziękuję za pomoc!
Cya!
jako elf fajter nie masz do dawania bufów. Od tego jest propeth warcryer ee se. Ty jestes tankiem.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Eva's Templar i inne... ._.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2013, 04:38:11 pm »
(...)gdzie dostanę  belt of nightmare czy jakoś tak... Brakuje mi go do seta... :c
(...)
Pasy nie są częściami składowymi setów. I Belt of Nightmare nie istnieje.
- Hełm
- Zbroja (jedno- lub dwu częściowa)
- Rękawice
- Buty
To są składniki setów.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Eva's Templar i inne... ._.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2013, 04:42:58 pm »
(...)gdzie dostanę  belt of nightmare czy jakoś tak... Brakuje mi go do seta... :c
(...)
Pasy nie są częściami składowymi setów. I Belt of Nightmare nie istnieje.
- Hełm
- Zbroja (jedno- lub dwu częściowa)
- Rękawice
- Buty
To są składniki setów.

Pozdrawiam

+ jeśli "klata" jest jednoczęściowa to jeszcze spodnie potrzebne.

Pozdrawiam
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.