Witaj
Gość

Wątek: Czym zagrać?  (Przeczytany 1509 razy)

  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Czym zagrać?
« dnia: Czerwiec 02, 2011, 06:20:50 pm »
Witam,
wpadłem na pomysł zagrania na Lancerze tylko mam dylemat która klasę wybrać??
Doszedłem do wniosku, iż zagram sorcem albo palem. Tylko tu nie wiem co mam wybrać? Którą klasą jest łatwiej znaleźć pt do expa, clan itd. Co wychodzi taniej xD Do której klasy trzeba "mniej" adeny.
:)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2011, 06:24:29 pm wysłana przez Vearth »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Czym zagrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2011, 06:30:44 pm »
Witam,
wpadłem na pomysł zagrania na Lancerze tylko mam dylemat która klasę wybrać??
Doszedłem do wniosku, iż zagram sorcem albo palem. Tylko tu nie wiem co mam wybrać? Którą klasą jest łatwiej znaleźć pt do expa, clan itd. Co wychodzi taniej xD Do której klasy trzeba "mniej" adeny.
:)
Palkiem łatwiej o pt, bo ranodmy przeważnie grają w melee pt, ale set jest droższy i oczywiście epiki, które idzie dość łatwo kupić na rynku :)


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Czym zagrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2011, 06:40:12 pm »
No ok a coś więcej info nt. Sorców :D ??


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Czym zagrać?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2011, 06:58:33 pm »
Sorcowi bardzo ciezko jest kupic bron z elementem. Równie ciężko jest o slota w const party. W tym momencie na serwerze są dwa mage party. Jedno 83+, drugie niedawno zaczęło funkcjonować i z tego co wiem ma pelny sklad wiec o conscie raczej mozesz zapomniec, chyba ze zlozysz swoje albo zwolni sie miejsce.

Poza tym na serwerze biega kilku "samotnie grających" nuków. Mimo wszystko nie rezygnuja ze swoich profek i caly czas sa z lvlem do przodu.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Czym zagrać?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2011, 06:59:37 pm »
Sorcowi bardzo ciezko jest kupic bron z elementem. Równie ciężko jest o slota w const party. W tym momencie na serwerze są dwa mage party. Jedno 83+, drugie niedawno zaczęło funkcjonować i z tego co wiem ma pelny sklad wiec o conscie raczej mozesz zapomniec, chyba ze zlozysz swoje albo zwolni sie miejsce.

Poza tym na serwerze biega kilku "samotnie grających" nuków. Mimo wszystko nie rezygnuja ze swoich profek i caly czas sa z lvlem do przodu.


PAL, straciliśmy swsa,


a w ogóle to się dobrze zastanów, gra solo mija się z celem. Tankiem CP nie znajdziesz, sorcem będzie baaardzo ciężko.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Czym zagrać?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2011, 02:24:26 am »
Sorcowi bardzo ciezko jest kupic bron z elementem.
Od kilku dni jakiś ciul siedzi na rynku i zaniża cenę icarusa+sa+300 -_- właśnie Fire, o dobre 150kk

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Czym zagrać?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2011, 02:15:00 pm »
zauważ że fire krysze są jednymi z najtanszych :) po drugie nie lata dużo sorcków po tym świecie  a to dla tego ze nie ma aż tak użytecznych skilli co necro xD wszyscy biora necro/sps/sh :)
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Czym zagrać?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 03, 2011, 02:37:49 pm »
zauważ że fire krysze są jednymi z najtanszych :) po drugie nie lata dużo sorcków po tym świecie  a to dla tego ze nie ma aż tak użytecznych skilli co necro xD wszyscy biora necro/sps/sh :)
No niestety :(