Witaj
Gość

Wątek: 4Game nowy serwer classic pvp  (Przeczytany 7739 razy)

  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

4Game nowy serwer classic pvp
« dnia: Kwiecień 10, 2019, 02:59:09 pm »
Witam,
Dzisiaj trafiłem na forum 4game ciekawy temat.
Może to Was zainteresować.


"Hello, guys! How are you? Have you heard the latest news?

Today, in Russian region, a new project was announced, which will be released in this spring. It is called “Lineage 2 Essence”, also known as “Aden” in Korea, Japan and Taiwan. What’s so special about this project? Well, it’s a familiar world of Lineage 2, which based on oldschool chronicles. In that game developers have placed emphasis on PvP-component. L2 Essence is really different from our Lineage 2 EU and Lineage 2 Classic EU.

It has a play-to-free model. There are one of the fastest character development among both L2 EU versions and auto-fight option. Players don’t have to spend a lot of time in the game and can play without party or clan, even if they choose a healer, because special self-buffs and attacking skills are available for all characters. A clan will be required, if a player wants to fight to kill raid bosses in the open world. Olympiad is held every day except Sunday and a list of heroes is updated every week. In addition, players get special L-сoins during monster’s hunt, which can be spent on different items in a special in-game store.

What do you think about L2 Essence? Would you like try or not? Share your thoughts, fears and arguments.

I have prepared for you a little poll. I’ll glad, if you respond on a few questions: https://gamesforyou.typeform.com/to/ITZTSc

P.S. Please, don’t forget to be friendly and respectful with your opponents in comments. Thank you."


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: 4Game nowy serwer classic pvp
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2019, 09:31:58 am »
It has a play-to-free pay-to-win model. "
Poprawiłem, wkradło się przekłamanie.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: 4Game nowy serwer classic pvp
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2019, 11:01:02 pm »
@up osoby nadal śledzące L2 raczej przy zdrowym umyśle nie oczekują już żadnego non-p2w contentu od NCsoftu, ostatnie lata updatów Live i teraz Classica powinny skutecznie pogrzebać wszystkie płonne nadzieje.

Co do tematu:
EU topic https://eu.4gameforum.com/threads/661126/
RU https://4gameforum.com/categories/2011/ Dzis ogłosili start RU serwera 23 kwietnia.
w KR to 2 serwery o nazwie "Aden".

Coś ala high-rate pvp priv serwery, global GK, buffer na 7h, oly codziennie, hero co tydzień, full afk pve (z targetowaniem mobów, rebuffem), wiele zmian w skillach żeby gra była głownie solo (buffy tylko na siebie, passywy dodające m. atak, itd).
Wygląda fajnie jeśli ktoś nie ma czasu i chęci a chciałby się z doskoku pobić na pvp i wylogować (albo zostawić afk na wbudowanym bocie).

//edit: filmiki od 4r4ma na temat tej wesji:
opis zmian: https://www.youtube.com/watch?v=5QaD-LyQ86s
gameplay z siega: https://www.youtube.com/watch?v=sTLsUEUHfrc
(napisy generowane przez YT są całkiem dobre)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2019, 11:29:26 pm wysłana przez JamesDoakes »


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: 4Game nowy serwer classic pvp
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2019, 11:46:42 am »
A jak tam PvP, mass PvP wygląda? Na ruskich streamach widziałem, że regen HP/MP jest niesamowity  :o


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: 4Game nowy serwer classic pvp
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2019, 04:44:58 pm »
Póki co brzmi to jak High ratowy L2J classic serwer :P

Jakieś info na temat startu EU serwera?


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: 4Game nowy serwer classic pvp
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2019, 06:29:11 pm »
Start serwera już wkrótce https://eu.4game.com/lineage2essence/
Ktoś się z rodaków wybiera?


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: 4Game nowy serwer classic pvp
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2019, 07:06:52 pm »
Oglądałem gameplaye u ruskich i wygląda to jak mid-rate na kronice classic z wbudowanym farm botem. Ja na pewno zawitam, ciekawe jakie będą kolejki pewno pierwszy miesiąc to będzie męczarnia żeby wbić na server.
Z czego widziałem to na początku farm spoty zawalone ludźmi na farm bocie, trzeba robić party PK żeby miejsce zdobyć do farmy.
Sądzę że będzie można się dobrze bawić gdzieś pod koniec roku jak hype spadnie.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: 4Game nowy serwer classic pvp
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2019, 12:42:41 am »
Oglądałem gameplaye u ruskich i wygląda to jak mid-rate na kronice classic z wbudowanym farm botem. Ja na pewno zawitam, ciekawe jakie będą kolejki pewno pierwszy miesiąc to będzie męczarnia żeby wbić na server.
Z czego widziałem to na początku farm spoty zawalone ludźmi na farm bocie, trzeba robić party PK żeby miejsce zdobyć do farmy.
Sądzę że będzie można się dobrze bawić gdzieś pod koniec roku jak hype spadnie.


kolejek na rosyjskiej wersji nie było. Było chyba 5 czy 6 serwerów, co do exp zone bez przesady przy tym spawnie mobów (kilka sec) na salkach w crumie było czasem po 10 osób i jakoś exp leciał po 60 lvlu podobnie  :) najbardziej jednak boli brak adeny. tzn nie masz specjalnego "vitality" adena nie leci, większość z dropa keyow i recek w sklepie są dosłownie za darmo, jedynie full dropy sprzedajesz jeszcze po ludzkiej cenie. Osobiście patrząc na ilość rubli jakie  potrzebowałem na wsadzenie w grę, aby jakoś expać z bufem, shotami to była z deka spora , dodatkowo bez specjalnej runy l2monieta nie leciała wcale kolorowo powiedziałby prawie wcale nie leci, przy ilości jakiej potrzeba na zakup b grade biorąc pod uwagę, że nie da się ich tradować. o ile pamiętam skrzynka z bronią c grade + 7 kosztowała 450 rubli, a już b grade weapon 8 tys l2moniet, które ofc można kupić za ruble :) dodatkowo self bufy część jest dostępna za free lecz kilka innych trzeba wykupić za 180k adeny ( na początkowych lokacjach leci po 200-300 adeny i to do czasu xD) więc nazbieranie na spelbooka czy amulet nie jest wcale łatwe. jak dla mnie  serwer był spoczko, lecz bez grania z kimś w pt czy chociaż rozmowy w polskim/eng języku było trudne. Osobiście jeśli dota nie będzie jakaś kosmiczna  a porównywalna do ru serwerów to możliwe, że serwer się utrzyma jeśli poniesie administracje ułańska fantazja z cenami to powodzenia. Gdyby ktoś chciał pośmigać w pt to ja byłbym za ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2019, 12:47:23 am wysłana przez DzuDzak »


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

  • Hator! Hator!
Odp: 4Game nowy serwer classic pvp
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 21, 2019, 08:31:45 am »
Ja z ciekawości mam zamiar tam zagrać. Coś fajnego dla starszych graczy, co nie mają czasu na grę tyle co za starych dobrych czasów. Ciekawi mnie patch note, czego można się spodziewać oraz czy będzie DK.


Zaksur - Phoenix Knight 77lvl - beyond.lt (R.I.P)
Ferdil - Phantom Ranger 64lvl - Aristocracy - Teon (R.I.P)
Grahio - Titan 84lvl - Mroczni - L2ex (R.I.P)
Grahyo - Sigel Knight 96lvl - Wrath - Naia (R.I.P)
Slitz - Sigel Shillien Templar 101lvl - SimpleHeaven - Naia (R.I.P)