Witaj
Gość

Wątek: Tyrant czy TH?  (Przeczytany 18711 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 05, 2007, 08:14:45 pm »
.co on ma totemy

i właśnie przez to jest bardziej uniwersalny i mniej sie nudzi...

jakiegoś głupiego stuna który wchodzi tobie albo przeciwnikowi??quote]

ma tez normalnego stuna, gdybys nie wiedzial...

pare ataków na fisty??

a TH to nie opiera sie na 2 blowach?

tyran to zwykła monotonia

smiem watpic ze nie grałeś tyrantem... a jak grales to x5000 serv bijesz gremlina i 78 lvl...

ich pełno na serewerach

ta... chyba TH jest pelno, wszyscy co w l2 graja po co zeby ownowac nei wybiora AW czy PW, wee bo maja malo HP, slabi sa i wybieraja TH bo jest wysrodkowany... i tu sie przejezdzaja bo TH dostaje w dupsko!
podobnie ma sie sprawa z Necro i innymi nukerami!


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 05, 2007, 11:17:07 pm »
TH posiada dobra skile. Wedłu mnie ciekawszy jest th i lepszy a tyran to zwykła monotonia jest ich pełno na serewerach i jest necro jest PUSTY niby ,,owner" ale zwykła noobska klasa
muhuhahahhahahahahhahahahahhahaha, owned...
tyrant to monotonna klasa... lol^2
you made my day :):):):)


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 10, 2007, 02:22:40 pm »
o yyyyeeeeeeeee!!! tak dokładnie o to chodziło
Wez zagraj na normalnym serwerze?
A Dn to co z kosmosu jest??brzydki i beee??Dla was tak bo co za wysokie raty??suby z łączonymi skilami??
Ja wiem że czujecie się mescy i boscy że raty ponizej x10 i co to za różnica x15,10, 5?Tylko wolniej wyexpisz i tyle...Na dragonie poza tym gra dużo ludzi baaa bardzo dużo ludzi i to jest fajne w tym serwerze
nie wiem gdzei tyrant ma większe krytyki niz TH??u was chyba..TH to postać głównie opierająca się na krytykach..
Ale i tak wiecie więcej przecierz, wiadome że wiecie więcej bo na ratach mniejszych o 10 lub 5 więcej się dowiesz o grze, odkryjes znowego lineage???


Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 10, 2007, 03:02:51 pm »
Cytuj
TH to postać głównie opierająca się na krytykach..

co ty nie powiesz a ja myslalem ze daggerzy opieraja sie na blowach....


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 10, 2007, 03:33:18 pm »
nie wiem gdzei tyrant ma większe krytyki niz TH??u was chyba..
Tyrant ma dużo mocniejsze krytyki wszędzie a wynika to z tego że ma 3x więcej p atak lol plus totemy dodające do crit dmg a TH tylko pasywa i malutki p atak.

Ja wiem że czujecie się mescy i boscy że raty ponizej x10 i co to za różnica x15,10, 5?Tylko wolniej wyexpisz i tyle...
Nie tylko... duuuuużo trudniej o sprzęt na niższych rate co wymusza zupełnie inny play style, na niższych rate robi się questy itd itd itd

Ale i tak wiecie więcej przecierz, wiadome że wiecie więcej bo na ratach mniejszych o 10 lub 5 więcej się dowiesz o grze, odkryjes znowego lineage???
zasadniczo wiadomo że na low ratach lepiej się poznaje gre, ale DN jest wyjątkiem bo tam jest tyle modyfikacji że to niemal inna gra



  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 18, 2007, 03:50:22 pm »
imo th to kapa.
AW/PW (ja bym wzial aw ;p)

Gram tyrkiem i zawsze mam party.
Ludziom sypiacym teksty, ze tyrek ma malo dmg na sekunde powinno sie obciac jaja. A jak bierze sie pod uwage Blowy daggera, to polecam zauwazyc, ze tyrant tez ma w zanadrzu "pare" skilli, i to calkiem jebitnych. Poza tym stun i cripple.

Najwazniejszy argumenty - jest ciekawszy i fajnie wyglada podczas expa.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 18, 2007, 07:01:50 pm »
imo th to kapa.
AW/PW (ja bym wzial aw ;p)
a co ma PW ? self buffy ?

rozumiem że jak TH jest popularny to niech go diabli wezmą :P...żeby był jeszcze overpowered to mógłbym się przyłączyć.


no offence btw.

EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 02, 2007, 10:27:49 pm »
Cytuj
TH to postać głównie opierająca się na krytykach..

co ty nie powiesz a ja myslalem ze daggerzy opieraja sie na blowach....
tylko lamki co proboja grac TH opieraja sie na blowach i mysla ze wymiataja, jak sie sprujesz z many to mosisz bic czyms dalej znalem kolesia ktory ubijal full party na tym samym lev swoim TH, ktos pisal ze w c4 skille niewchodza i th slaby hmm dziwne to byl c4off.


Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 02, 2007, 10:40:34 pm »
Cytuj
tylko lamki co proboja grac TH opieraja sie na blowach i mysla ze wymiataja
nigdy nie gralem, nie gram i nie bede grac TH i ja nie "mysle" tylko ja wymiatam daggerow ... co prawda nei TH ale co tam ...

Cytuj
jak sie sprujesz z many to mosisz bic czyms dalej znalem kolesia ktory ubijal full party na tym samym lev swoim TH

jak sie sprujesz z many a nie zabiles przeciwnika to robisz bsoe ... i co moze chcesz heavy armor usera bic krytykami tak? ciekawe zrobisz mu hm... 200 dmg z crita?
a co do tego "kolesia" ktorego znasz ... ja znam ET ktory rozwalal sam cale party i co z tego?

Cytuj
ktos pisal ze w c4 skille niewchodza i th slaby hmm dziwne to byl c4off.
no akurat tak sie sklada ze dla TH najmniej blowow w porownaniu do AW/PW wchodzi ...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2007, 10:43:20 pm wysłana przez bula »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 02, 2007, 11:25:29 pm »
taa th i jego landign skilli haha .. hmm. Th byl tak lipny ze zmienilem jego sube na aw i ciesze sie z tej zmiany ..
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 02, 2007, 11:47:45 pm »
na pvp jest roznie bylem destro 78 lvl koles tez 78 th ja self buff 20k hp czekam az mi tylko zbije hp zeby go na hita jebnac a tu bu lethal wlazl 1hp 1cp i gg wp


Silver Ranger FTW!:D


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • No One Know
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 03, 2007, 12:36:25 am »
Co do th na bufach fajnie sie gra(expi) co do pvp(bez bufow tylko self) tyrant wygra. Prawda jest oczywista Era Dagerów sie skończyłą...Każdy ktoi grał na c3 to wie:D co tam robił TH.

Wybór należy do ciebie:
Tyrant - Ciekawy jedyny urzywającu Fistów(taniocha kupic recki i blady) Nawet wymiata .
TH - wszechstronny,wkurwiacz ludzi w cata,Śmiga z nozami do chleba :D Twoaja wygrana równa sie z twoim szczęsciem w pvp :D

Ale i tak na twoim miejscu wybrał bym PP :D
Shillien Elder
Eowina 50+


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 03, 2007, 09:11:50 am »
taa th i jego landign skilli haha .. hmm. Th byl tak lipny ze zmienilem jego sube na aw i ciesze sie z tej zmiany ..
TH sub na AW? a nie powino byc tak ze niemozna brac suba tej samej "klasy" tzn dagger na daggera, lucznik na lucznika?


Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 03, 2007, 11:27:33 am »
yyy bled czytaj :D Dev troche zawile napisal ale mozna zaczaic :)

Cytuj
taa th i jego landign skilli haha .. hmm. Th byl tak lipny ze zmienilem jego sube na aw i ciesze sie z tej zmiany ..

zminil jedna subke na druga a nie dodal subke AW majac maina TH ... chociaz tak to czytajac to sam nie wiem czy on mial to na mysli :P


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 03, 2007, 12:00:11 pm »
Co do th na bufach fajnie sie gra(expi) co do pvp(bez bufow tylko self) tyrant wygra. Prawda jest oczywista Era Dagerów sie skończyłą...Każdy ktoi grał na c3 to wie:D co tam robił TH.
ty chyba zartujesz?


Silver Ranger FTW!:D


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 1

  • OWNED
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 03, 2007, 07:54:22 pm »
TH - -_-'iacz ludzi w cata,Śmiga z nozami do chleba :D
PW biega z nożami do masła a AW z takimi do ryb tak?
Twoaja wygrana równa sie z twoim szczęsciem w pvp :D
Tak bo wasz bosssski Th ma nikłe szanse na wejście blowa a jak masz fuksa to gf...
co do pvp(bez bufow tylko self) tyrant wygra.
Jakie self masz na myśli? Totemy ok a TH?
Tyrant - Ciekawy jedyny urzywającu Fistów
A jego uniwersalność? Nie tylko unikalność...
(taniocha kupic recki i blady)
Bo jest mało popularny, niedoceniany. Jakby nagle wszyscy nim zaczęli grać to fisty osiągnęły by ceny sprzętu magów/łuczników.
A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć zaczęła się tuż za progiem -
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 05, 2007, 11:22:17 am »
Tyrabt wg mnie jest poprostu genialna postacia. Do kazdej sytuacji moze sie dostosowac. Musi uciekać/gonić? Króliczek i kazda. Trzeba jakiemus magowi dowalić? No to wilk i fist fury i jazda. A może jakis mocniejszy fighter? ładujemy ogra i walimy ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 14, 2007, 03:49:26 pm »

A Dn to co z kosmosu jest??brzydki i beee??Dla was tak bo co za wysokie raty??suby z łączonymi skilami??

nie nie mamy nic do DN, po prostu Dragon Network to nie jest Lineage2.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 18, 2007, 10:41:48 pm »
porownujac jakiegokolwiek daggera w pvp z tyrantem nie dawajmy mu daggerka z focusem =P
wiadomo przeciez ze dagger do pvp uzywa sztylecika z cryt dmg krote mu dosc sporo wieksza dmg z blowow...
druga sprawa jest taka ze dajac im podobne klasowo ekwipunki nie odzwiercielimy sytuacji jaka moze sie zdazyc w otwartym pvp gdziekolwiek indziej poza ustawina arena...
sprzet,a co za tym idzie zdolnosc gromadzenia przez gracza adeny odgrywa znaczna role w jakimkolwiek pvp czy to war czy siege...
th wydaje mi sie ma o tyle lepiej gdyz ma zdolnosc otwierania boxow i zawsze podczas jakeigokolwiek expienia moze sobie pootwierac skrzynki i cos tam wyciagnac...
poza tym nie mozna zapominac o przydatnosci gdy party pada tylko fake dead uratuje itemki jesli nie ma party return itp
nie jestem pewien na 100% jak dziala dokladnie skil veil, ale przypuszczam iz wowczas tyrrant kazdy attak bedzie musial ponawiac F1 (F na ktorym jest attack) co przy jego attak spedzie sprawic moze troche trudnosci klawiaturze =P
nie wspominajac o detargetach ;)
poza tym dagger jest raczej przenaczony do likwidowania magow i lucznikow, tyrrant nie wiadomo do konca, ale raczej tez ;) wiec nijak ma sie ich spotkanie w wiekszym mass pvp


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 02, 2007, 11:48:15 pm »
Wtrące sie do dyskusji. Z moich doświadczeń wynika, że TH jest świetny do party i do koxania solo ale tylko na buffach a w party to jest genialny, ustawiasz sie z tyłu za mobem i BS krytyki z BSa są poteżne coś w stylu krytyka TSS Glada. Jest to postać stworzona do party. W pvp to raczej laczek  :D   ale w party wielki szacunek dla TH.


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 14, 2007, 07:20:51 pm »
ah każdy się podnieca bo TH ma te 2 pasywy a AW i PW mają po 1... ale nikt już nie wspomni ,że TH ma na huja niski dex.. jest najwolniejszy i w ogole... ]
Ryl.. nie no inna bajka w c4... tam dagger nie zabijał magów.. których miał przeważnie zabijać.. c5 to inna bajka mówię ci.. a wy tak szydzicie z LE a prawda jest taka ,że jak ktoś umie nimi grać to są nie do zabicia... nawet jeśli mają mniej skili to i tak wymiatają w dobrych rekach... jak ktoś umie heala używać to nie do zajebania jest... na 1 manie można puścić kilka seryjek blowów i ze 2 razy się uleczyć do max hp...  ale jak widziałem LE leczące się (mówie o wojach ) w czasie gdy są bite... i do tego nie używające bssx bo myślą ze to tylko magom się przydaje... to się nie dziwie..
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 14, 2007, 07:32:30 pm »
Elfares ... ale my nie szydzimy z LE dlatego ze sa do dupy ... gdzies kiedys nawet Ryl pisal(nie jestem pewien czy dokladnie tak :D ) ze jakby TK nie byl LE to bylby swietny :D nie chodzi o skille/mozliwosci LE tylko o ich wyglad i odglosy ... a szczegolnie LE faceta bo babki dla mnie moga byc ^^


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 15, 2007, 08:45:33 am »
Nie no z wyglądem facetów się zgodzę ale elfki w lightach ładnie wyglądają ^^...
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 15, 2007, 09:56:07 am »
a mi sie podoba elf male w lighcie np w thece badz maju ew doom,


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 15, 2007, 08:24:23 pm »
co za niewyżyci seksualnie, wszystko oceniają pod kątem sexu :P