Witaj
Gość

Wątek: Tyrant czy TH?  (Przeczytany 18715 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 18, 2007, 08:29:44 am »
Elfares ... ale my nie szydzimy z LE dlatego ze sa do dupy ... gdzies kiedys nawet Ryl pisal(nie jestem pewien czy dokladnie tak :D ) ze jakby TK nie byl LE to bylby swietny :D nie chodzi o skille/mozliwosci LE tylko o ich wyglad i odglosy ... a szczegolnie LE faceta bo babki dla mnie moga byc ^^

Ja tam nie wiem ktory u LE to male a ktory female. Oboje maja płaska klate (nie to co DE Female) i kobiecy głos wiec ciezko jest ich odroznic nawet najstarszym indianom
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 18, 2007, 09:34:35 am »
No to byl pure owned...

Elfares ... ale my nie szydzimy z LE dlatego ze sa do dupy ... gdzies kiedys nawet Ryl pisal(nie jestem pewien czy dokladnie tak :D ) ze jakby TK nie byl LE to bylby swietny :D nie chodzi o skille/mozliwosci LE tylko o ich wyglad i odglosy ... a szczegolnie LE faceta bo babki dla mnie moga byc ^^

Taka prawda.

Cytuj
z LE a prawda jest taka ,że jak ktoś umie nimi grać to są nie do zabicia...

Nie ma takiej postaci.

Cytuj
nawet jeśli mają mniej skili to i tak wymiatają w dobrych rekach...

Tak jest z kazda postacia :P

Cytuj
jak ktoś umie heala używać to nie do -_-'ania jest... na 1 manie można puścić kilka seryjek blowów i ze 2 razy się uleczyć do max hp...

Trudno o MP.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 17, 2008, 05:14:38 pm »
Dlamnie najlepszy TH :D Duzy Cast. Speed i ogolnie. Maga to na 1 kryta cisnie


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 17, 2008, 11:05:53 pm »
Do expienia: Tyr
Do PVP: Tyr
IMO tyle, przecież, on się tylko pytał o to co jest lepsze, a nie czy LE female i male wyglądają tak samo ... chociaż elfki całkiem ładne są :D .
Dlamnie najlepszy TH :D Duzy Cast. Speed i ogolnie. Maga to na 1 kryta cisnie
no to żeś teraz dowalił... w jaką ty gre grasz, co? Th i szybkość skilli zależąca od casting speeda :D .No i jeszcze tylko to chciałem powiedzieć, że mag do też na jednego cryta położy ...
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 18, 2008, 12:57:08 pm »
Dlamnie najlepszy TH :D Duzy Cast. Speed i ogolnie. Maga to na 1 kryta cisnie
no to żeś teraz dowalił... w jaką ty gre grasz, co? Th i szybkość skilli zależąca od casting speeda :D .No i jeszcze tylko to chciałem powiedzieć, że mag do też na jednego cryta położy ...
conajmniej 3 na end game


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 20, 2008, 12:49:00 pm »
A ja tam ostatnio słyszałem, że Mirage strasznie krew psuje... Ale nie mam na razie jak sprawdzić....

Co do pvp u Tyrka i Daggera. 1 vs 1 to Tyrkiem się gra ciekawie. Ale jak jest większa walka to Dagger jest raczej lepszy, bo Tyrek za słabo leje jeśli trzeba zabić kilka osób (jak jest więcej przeciwników, niż sojuszników. Jedyna szansa to zealot + bizon, ale nie zawsze można tego użyć), a daggerem można pokombinować już trochę.


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 22, 2008, 01:20:36 pm »
Dla mnie tyrant > daggerzy. Technika małpy się sprawdza całkiem nieźle.


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 22, 2008, 02:25:55 pm »
mozecie mnie wysmiac, zbluznic, wyzwac....ale co to do jasnej cholry technika malpy? xD




  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 22, 2008, 02:48:53 pm »
Jak na mój gust to po prostu młócisz na ślepo łapami.


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 22, 2008, 04:43:04 pm »
Utrzymywanie się na dystans. Używasz cripple i jedziesz z raining force i blasterków . Ew. jak jesteś bardzo pewien wygranej możesz podejść naładowany i z huraganu i regulara bić. A dlaczego technika małpy? Bo lata się jak opętany. :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2008, 04:53:03 pm wysłana przez pigulec »


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 22, 2008, 07:30:35 pm »
A tam najlepiej tyrkiem z bliska lać IMO (nawet daggerów)

Może jest to bardziej hardkorowe, ale przynajmniej bs'a nie dostaniemy, a bluff w nowszych kronikach wchodzi jak wódka w ponton ...

No i syfy na odleglość (rage,windstrike,kółko) < syfy z bliska (hurri,stun,kółko), a z tych na odleglosc mozna przecież z bliska lać.
Na daggera :
-odleglosciowki(+rage)
-cripple + stun
-hurri + kółko(+rage)
-lejemy chwilke
-stun
-odleglosciowki/hurri, kółko(+rage)
(...)
Stun z bluffa raczej nie wejdzie, a z bliska robimy duuuzo wiekszy dmg.


Ogólnie IMHO Tyrant > TH, ale jednak trudno na mass pvp utrzymać tyrkowi 30% hp (balance life :/) wiec nie zawsze mamy imba crit rate, a na mass crit > skill zwykle.
No i jednak IMHO dagger na mass <3 jesli chodzi o klimat.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 22, 2008, 10:12:49 pm »
Skoro Tyranci mają mieć 30% HP to oni raczej by byli w PT gdzie Bishop wie co mu wolno, a co nie. Tyrkiem bijemy z bliska we wszystko oprócz Glada i Destro po tym jak nas do Bizona doprowadzi.


Ale i tak jak dla mnie Dagger jest ciekawszy jak bijemy się 1 vs x.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 22, 2008, 10:23:03 pm »
Skoro Tyranci mają mieć 30% HP to oni raczej by byli w PT gdzie Bishop wie co mu wolno, a co nie. Tyrkiem bijemy z bliska we wszystko oprócz Glada i Destro po tym jak nas do Bizona doprowadzi.


Ale i tak jak dla mnie Dagger jest ciekawszy jak bijemy się 1 vs x.
NIe zawsze jest takie pt, czasami np. wychodzi ze są 2 pt i akurat w 2gim jest 1 slot na tyrka :f


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 22, 2008, 11:08:10 pm »
W sumie jak tyrek wylatuje na Bizonie + Zealot to i tak Bishop go nie łapie leczeniem. No ale skoro już w PT jest założenie, że Tyrek robi za huragan to Bishop czeka z grupowym leczeniem aż tamten padnie, albo trzyma się dalej. Jeśli nie ma takiej możliwości to po prostu nie lata się Tyrkiem na tym ustawieniu i leje ze skilli.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 22, 2008, 11:19:42 pm »
Balance life leczy % i 'omija' zealota :P


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 23, 2008, 12:39:32 pm »
Balance life leczy % i 'omija' zealota :P

Która część mojej wypowiedzi odnosi się do tego w jaki sposób leczy Balance life? Ja pisałem tylko, że jak się śle Tyrka na zealocie to reszta drużyny (tu lekarze) są tego świadomi.


PS. Jakiś mod by mógł ten topic przenieść do Rasy/Klasy tam będzie lepiej pasował.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2008, 12:41:30 pm wysłana przez TruTherion »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 23, 2008, 01:08:27 pm »
Zawsze mozna wbiec na zelocie i odpalic Force Barrier ^^ FB>UE :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 23, 2008, 04:29:14 pm »
Hmm jak ktoś pisze że TH ma jakiekolwiek szanse z Tyrkiem to mi się go od razu żal robi.
AW jedzie TH z palcem w dupie a z tyrkiem praktycznie nie ma jak wygrać.

Na kox TH w porównaniu do Tyrka to szmata.
Jeśli taki Tyrek zejdzie na bizona odpali first fury i zacznie siekać criticami to z moba zostanie tylko sieczka, warto pamiętać że tyrek ma jeszcze zaelota a z nim damage i szybkość jego generowania jest kilkakrotnie wyższa od TH.
Na pvp Tyrek musiałby chyba dostać 10 minutowego laga żeby TH go zabił.
Niby czym on go ma zabić?
Tyrek może go zabić na kilka różnych sposobów:
1.Zarzuci cripple i zanukuje TH
2.Poprostu włączy pumę i first fury , podejdzie do tyrka i zacznie nawalać jak naćpany a zanim sie TH zorientuje to mu sie hp skończy.
3.zaczeka aż TH zbije mu hp na zaelota/bizona podejdzie do niego naciśnei F1 kilka razy a po chwili : "Szarpany TH raz"

Natomiast TH ma kilka sposobów na walkę z Tyrkiem:
1.BSOE
2.BOSE do CH
3.Relog
4.Jeśli ma w pt EE do party recall
5.Zawoła kolegów

TH to taka fajna lamka na której łatwo i przyjemnie nabija się fragi , nie wiedzieć czemu Tyrków jest tak mało kiedy są oni totalnymi ownerami na magów sztyletów tanków łuczników(ups wymieniłem chyba wszystkich prawie:P)


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 23, 2008, 05:00:34 pm »
rozumiem ze zagrales TH i Cie kazdy rozwalal ze tak piszesz?

Moze ci sie zaczac juz mnie zal bo uwazam ze TH ma szanse z tyrkiem. A noz wejdzie bluff, lethal. Poza tym nie wiem czy wiesz ale UE moze ominac skille fizyczne. Poza tym dash pomaga. A blowy jak wejda w light usera to konkretny dmg. Po 3rd prof daggery sa zwykle silniejsi.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2008, 05:03:52 pm wysłana przez exquel »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 23, 2008, 06:34:17 pm »
Kurcze przeczytaj dokładnie
Wyjaśnię jeszcze raz:
Cripple>królik i możesz nas gonić do końca życia a nawet nie tkniesz takiego tyrka , a on sobie najzwyczajniej w świecie Cię zanukuje , i niby jak masz go rozwalic? TH walczy only w zwarciu a jak nie ma szans dogonić tyrka to jak go ma zabić , chyba lagiem jedynie;p
W zwarciu tyrek ma za duży damage aby TH był w stanie go pokonać.
Jeśli jakiś sztylet miały szansę z Tyrkiem to only AW TH jest poprostu kiepskim sztyletem gdyż tak po prawdzie mówiąc nie ma nic bardzo dobrego wszystko ma średnie , nie ma ciekawych skilli tylko i wyłącznie opiera się na blowach więc nie wiem jakim cudem Tyrek ma przegrać z TH.
Walcząc z AW dostanie hexa freezing strike i jest szansa że może przegrać jak blowy będą wchodzić gdyż AW ma je znacznie lepsze od TH.

Powiedz mi JAK ??TH rozwali Tyrka przy tej technice którą ja zaproponowałem?


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 23, 2008, 07:16:06 pm »
ty ale bajer, czyli th przegrywa z tykiem? WoW
ciekawe jakim cuden ja wygrywam z Tyrkiem, kurde Pr0maStaCHPlay3r musze byc wg.ciebie zeby TH'kime TT rozwalic -_-

a teraz tak:
Bluff(zwykle wchodzi) Critical blow, Backstab, Leath blow, Deadly blow(w plecy powinno wszystko wejsc) mozliwy Leath....
Jesli wsadza nam Cripple, my wyciagamy DB+F i jedziemy go regularami.....

pfff....




  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 23, 2008, 08:50:48 pm »
no to powodzenia on wyciagnie tez Dracco odpali pume i first fury i na bank go pojedziesz ohohoh już to widzę.
Tyrek:
Szybciej strzela mocniej strzela
TS:
Wolniej strzela słabiej strzela częstsze critici(dopóki Tyr nie zejdzie na bizona)

Jak jakimś cudem Tyrek zejdzie na bizona to możesz już dawać bsoe bo chyba się nie będziesz kłócił że jakimś cudem masz z nim szanse na bizonie.
A tak w ogóle (w ogóle) to jakim cudem Tyrek ma zejść na bizona? gdyż nie dość ze bije mocniej i szybciej to jeszcze ma dużo więcej hp i CP?!
No i co cwaniaczku jak niby takiego tyrka rozwalisz?

/Edit by Frohike
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2008, 10:25:32 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 23, 2008, 09:48:52 pm »
Gdybys myslal wiedzialbyś ze Totemy i Fist Futy od Interlude(czy tam C5) dzialaja tylko z Fistami... :P
Przeciez th ma szanse na leath| bluff sie odnowi | ucieknie na dashu walac co chwila z Bow'a. | itp.

I nie nazywaj mnie cwaniaczkiem, bo nie o to chodzi aby "obrazac" innych użytkownikow tego forum, tylko o dyskusje na dany temat.


Edit: Ej no Fro, cwaniaczek przez f bylo celowo :|

/Aj, sorki, ja poprawiam błędy masowo bez względu na wszystko :P

Oki :*
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2008, 11:46:20 pm wysłana przez Szewa »




  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 23, 2008, 09:52:48 pm »
Detargetami? Tyrek ginie hmm od tak 5 blowów w plecy. Jeśli TH jest ograniczony to jak najbardziej Tyrek wygra (wygrywałem jak byłem na bizonie i mobek mnie lał, nie wspominając już o tym co się działo z zealotem). Jednak jesli TH się ogarnia to sprawa nie wygląda już tak kolorowo. Mimo wszystko tak łatwo nie jest złapać targetu gdy go tracisz, tym bardziej tyrkeim, jak się koncentrujesz na sprawnym używaniu skilli. Do tego tyrek robi dyskotekę jak bije to niewiele widzimy. Oczywiście cripple jest dla nas błogosławieństwem, bo stosunkowo trudno nas obejść w takiej sytuacji.

Tyrek > TH, ale też Spoil > SPS a czasem spoil wygrywa....


PS. FF działa nadal z innymi broniami. Ogr też i Bizon chyba też.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Tyrant czy TH?
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 23, 2008, 10:36:25 pm »
PS. Jakiś mod by mógł ten topic przenieść do Rasy/Klasy tam będzie lepiej pasował.
Dział Rasy/Klasy - PvP byłby ok, ale ja nie mogę tam przenieść bezpośrednio do tematu Tyrant vs Th niestety. Z kolei jak wrzucę do tego działu to będzie większy bigos, bo nie będzie miał kto scalić odpowiednich wątków - Moderatorami są tam Scroller (nieobecny teraz) i Dev (leń i nierób). Także wolę tego nie ruszać :P