Witaj
Gość

Wątek: Warlord Przydatnosc / PvP Interlude  (Przeczytany 3509 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • *Champion*
Warlord Przydatnosc / PvP Interlude
« dnia: Grudzień 11, 2013, 08:38:33 am »
Zaczne od tego ze nigdy jakos nie docenialem tej postaci do czasu gdy ostatnio na aq na moj klan takowy wpadl z tankiem narobil insta stun i przejebalismy w 2 pt z 1 pt wroga. Zainteresowalem sie ta postacia i mam zamiar zrobic sobie ja na maina na kolejnym servie jak bede zaczynal. I tu pojawia sie pare pytan do osob majacych do czynienia z ta postacia. moze bede wymienial pktami nie znalazlem konkretnego poradnika [ moze zle szukalem] opisujacego taktyki, przydatnosc a chcialbym zaczerpnac troche teori.

1: Czy Wl nadaje sie do jakiegos cp?? nieslyszalem chyba o takim ale teoretycznie mozna by stworzyc cp nastawione pod jego massowki . Jak to wyglada w rzeczywistosci?? da sie zrobic z takiego cp cos co by sie nadawalo i do pvp.

2: Te stuny wszystkie pelno on tego ma ;D ktorych sie oplaca uzywac i w jakich sytuacjach?.

3: Na oly wiem ze wmiare daje rade, moze jakies taktyki na poszczegolne postacie jak ktos ogarnia

4: Jak radzi sobie solo ewentualnie z pojedynczym boxem, jakie miejscowki omijac a w jakie celowac. poza kata oczywiscie.

5: dye full tank czy full dps  i kiedy. glowie o oly chodzi bo na farme wiadomo.

6: czy zeczywiscie ogarniajac go zawsze mozemy wprowadzic taki chaos w szeregach przeciwnika na massowkach czy moze lepiej go zastapic kolejnym tankiem.

7:Jakies taktyki klanowe. Akcja z tankiem naprzyklad obydwu na calestine,ud wbilo tank pare aggro stuny sie narobily  a z za sciany wyskoczyla gromada lucznikow .Sa jeszcze jakies inne fajne motywy?

8: Jak to zeczywiscie jest na pvp nim 1v1 1 v2-3 czy 2v 2-3  takimi typowymi malymi. Niby ma sporo defa atak lepszy niz tank stuny naokroglo. Jednak powiadaja ze slaby.

9: Czy na dluzsza mete gra nim jest "ciekawa"

moze gdzies bym poznajdywal odpowiedzi na swoje pytania. Jednak leniwy jestem tak jak spora czesc ludzi i warto bylo by to wszystko zebrac w kupe. Czekam wiec na odpowiedzi,rady. Zdobede sam mam nadzieje jakies doswiadczenie i napisze podsumowujac watek poradnik.pozdro wlucznia bijem. Dodam bo zapomnialem ze chodzi o INTERLUDE
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2013, 08:53:07 am wysłana przez Gouranga »


Odp: Warlord Przydatnosc / PvP Interlude
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2013, 01:30:11 am »
WL do CP jest zajebisty, zwłaszcza na mid/high IL do PT łuków WL to muss, ale fakt faktem jest nudny.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlord Przydatnosc / PvP Interlude
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2013, 10:53:41 am »
Ja wiem czy nudny ? :D Aoe exp Warlordem zawsze byl fajny :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired