Witaj
Gość

Wątek: DA vs Paldek  (Przeczytany 21787 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

DA vs Paldek
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 09, 2006, 09:21:47 am »
Cytat: gagiczek
A to ciekawe , bo na linage2.com pisze że:
"Sacrafice - Restores another character's HP by sacrificing your own. Power 1099."


To oznacza ze mozesz takze innym leczyc HP poswiecajac wlasne. Niech jajko nie probuje byc madrzejsze od kury
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
DA vs Paldek
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 09, 2006, 10:38:20 am »
Cytuj
DA ma wielki atut w postaci Drainów =) wynik nie jest w tym wypadku oczywisty i wszystko zależy od umiejętności graczy.


Ta...pal ma maly m.def i nie ma holy armor drainy da beda go walic za 1000...


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

DA vs Paldek
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 09, 2006, 11:01:49 pm »
Cytat: montezuma

To oznacza ze mozesz takze innym leczyc HP poswiecajac wlasne. Niech jajko nie probuje byc madrzejsze od kury


Nie ma to jak gracze, którzy myślą, że pozjadali wszystkie rozumy! Więc zamilknę w tym temacie i niech wszechwiedzący ProMadafuckaOwnage player montezuma sie wypowiada.


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • Cowboy from Hell
DA vs Paldek
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 28, 2006, 09:36:41 pm »
Cytat: montezuma
Cytat: gagiczek
A to ciekawe , bo na linage2.com pisze że:
"Sacrafice - Restores another character's HP by sacrificing your own. Power 1099."


To oznacza ze mozesz takze innym leczyc HP poswiecajac wlasne. Niech jajko nie probuje byc madrzejsze od kury


No coz hehe mon to w doslownym tlumaczeniu "przywraca HP innego gracza przez poswiecenie siebie" No wiec z opisu raczej wynika jasno co i jak :P Ale ja nie kluce sie bo nei gralem nigdy palem :P
Ciągle mam -przed oczami głodnych władzy,
zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha !!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
DA vs Paldek
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 31, 2006, 12:06:19 am »
Da sie skoro jest Sacriface build :P

A Pal by polozyl DA bez pantery chociazby dlatego ze ma Angelic Icon.Szkoda ze Pal nie ma pantery takiej fajnej bialej co by miala holy armor i holy blade :P


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • Cowboy from Hell
DA vs Paldek
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 31, 2006, 03:51:56 pm »
Nie zapominaj o skrzydelkach :D Ale nie mowcie pal by pokonal da ebz pantery - pantera to bron da i zawsze powinno sie jej w PvP uzywac ;)
Ciągle mam -przed oczami głodnych władzy,
zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha !!


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

DA vs Paldek
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 01, 2006, 10:02:28 pm »
ale gdyby DA był z panterą to rozniósł by pala ??
Siła płynie z krwią duma razem z nią


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
DA vs Paldek
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 01, 2006, 10:34:12 pm »
Pantera by jechala pala za okolo ~100 dmg i by to roslo +dmg od DA.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 15, 2006, 02:22:10 am »
Cytat: Maniek
ale gdyby DA był z panterą to rozniósł by pala ??

Powinien bez problemu wygrać DA :) dmg. pantery+dmg. DA > leczenie Pala.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2006, 02:27:51 am wysłana przez szwagier »


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 15, 2006, 10:00:33 am »
WITAM , sam mam pala na 77 lvl i faktycznie vs DA bez problemu daje rade ale.. gdy DA uzyje panterki jest juz gorzej...  ale na to tez jest sposob.. najpierw zajmuje sie panterka do niskiego poziomu wlasnego HP daje rade , gdy panterka zginie to ULTIMATE defence leczenie i zaczynamy zabawe od poczatku z samym DA :-) (sprawdzone ) głownym atutem pala jest leczenie (2 skille) .. gdy hp za nisko spadnie ultimate defence  pare sec.  i mamy znow FULL :-) Da tego nie zrobi...  poza tym PAL i DA maja takie same parametry p.ATK/p.def wiec kwestia sprzetu..  i jak ktos juz wspomnial  umiejetnosci graczy  :P  a co do m.def  to na A grade jawerly(+4,+5) mam 775 + self buff  = 950 + potka = 1050   wiec nie jest zle :-)
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2006, 12:55:49 am wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 15, 2006, 10:21:49 am »
W C5 jeszcze pal ma Angelic Icon ktory na ten czas tak mu zwiekszy umiejetnosci bojowe ze hej...


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 03, 2006, 12:31:15 am »
Mam DA na 75 lvl i secik nightmar :) i powiem szczerze, ze nie walczylem jeszcze z palem, ale watpie czy majac panterke bym przegral... panterka ma slaby def ale na ostatnim lvl 1.5k p.atk... :P W dodatku DA ma duzego defa i jest w stanie wytrzyumac dosc duzo uderzen pala (i swoich:P)... mysle ze pal majac stuna sie raczej nie uzdrowi... a poza tym to kwestia sprzetu i umiejetnosci... a poza tym Thorns nie wiem ile twoja postac ma HP ale raczej nie wytrzymalaby dlugo gdyby bila w panterke.
DA walnolby ci stuna i razem z panterka by cie zameczyli (przeciez mozna uzyc quick healing pota jesli DA spadnie zycie!!) do tego Judgement obniza atak u przeciwnika. Na C5 DA rozwali kazdego oprocz SH (mowie o wysoko levelowych postaciach +70), Sps i dobrze grajacego Overlorda( chodzi o gracza , ktory nie robi glupich bledow typu najpierw bije DA i nie puszcza tego swojego sleepa- DA zostaje uspiony, panterka zdycha w walce z OL, potem OL uzywa draina, ktory zadaj srednio 2k obrazen i go leczy po walce z panterka potem walczy z DA, ktory nie ma juz szans  :D, bo OL ciagle bije drainem!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2006, 12:38:19 am wysłana przez FokusPL »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 03, 2006, 01:16:42 am »
Sorki zapomnialem jeszcze o necro!! :P to pewnie po ostatniej walce z nim:P typ za bardzo nie wiedzial co sie dzieje... zrobil kilka bledow, ktore przyplacil smiercia....

1. Wyslal summona na mnie, a nie na panterke
2. Mial slaby cast.... wiec gz odnosnie dye
3. chyba nie znal skilla CDL...
4. Myslal, ze necro wytrzyma walke w zwarciu...
5. Jak dostal unieruchomienie to nie bil szybko death spikie w panterke a to by ja zabilo (szybki cast i niezle dmq)
6. Chyba nie wiedzilal o istnieniu potkow i o uzywaniu ich...
7. ze swoim dupskiem wszedl na serv Pvp-PK :P :P


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 03, 2006, 08:45:16 am »
szczerze mówiąc to nie widziałem na żywo jak działa sacrefice ale jak tak jak tam jest opisane to DA nie ma żadnych szans żeby zabić pala(chyba ze pal grac nie umie) inna sprawa ze ta walka będzie trwała chyba z godzinę ale pal nie może paść
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 03, 2006, 11:50:55 am »
Wiesz jak juz pisałem kwestia umiejetnosci i sprzetu..   Wystarczy ze mam "Zaken earring" i ten Stun wiesz co mi moze.. a nawet bez kolczyka jak wchodzi trwa moze 2-3 sec. Wiec naprawde duzo robi sprzet... jak na PALA mam dosyc mocna konfiguracje i moze dlatego nie mam kłopotów z DA, NM set+4, Imperial Shield +5 i Forgotten Blade +7.. ale z tego jak pamietam nawet majać jeszcze NM set, DLE+CD+4 i NM shield+3 tez jakos dawałem rade..a co do P.def to DA i PAL mają te same parametry... tylko  PAL ma 2 (pomijajac Sacriface) skile na leczenie ktore moze uzyc praktycznie na przemien i tez ma STUNA ale pomijając to fakt jest taki ze gdyby DA i PAL spotkali by sie w takich samych konfiguracjach to sadze ze 1 na 1 Pal by wygrał (ultimate defence+leczenie) i ma znowu 100% HP  DA tego nie zrobi.. ale uzywajac panterki pojedzie pala :-)

ps: aha  PAL ma jeszcze skil: Aegis Stance który mu daje obrone tarczą przeciwko wszystkim atakujacym jednocześnie   to tez pomaga :-)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2006, 12:08:51 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 03, 2006, 12:11:22 pm »
Na C5 DA rozwali kazdego oprocz SH (mowie o wysoko levelowych postaciach +70), Sps i dobrze grajacego Overlorda( chodzi o gracza , ktory nie robi glupich bledow typu najpierw bije DA i nie puszcza tego swojego sleepa- DA zostaje uspiony, panterka zdycha w walce z OL, potem OL uzywa draina, ktory zadaj srednio 2k obrazen i go leczy po walce z panterka potem walczy z DA, ktory nie ma juz szans  :D, bo OL ciagle bije drainem!

Mi sie wydaje że w C5 to i SK załatwi DA,skoro w C4 sobie nieźle z Da radził to czemu nie w C5?? Sądzę że DObry SK>DObry DA

PS. Ciekawe co Ryl na to

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 03, 2006, 12:18:33 pm »
Tylko z tego co wiem w C5 zostały okrojone troche mozliwosci magów a za to mozliwosci DA/PAL/TH zostały troche podniesione dla wyrównania..

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 03, 2006, 01:01:13 pm »
Jak SK dobrze gra to rozwali kazdego woja,magow dopiero moze klasc od 76+

Cytuj
Na C5 DA rozwali kazdego  oprocz SH (mowie o wysoko levelowych postaciach +70), Sps i dobrze grajacego Overlorda

Gowno prawda,Grushsome rozwalal sam i OL(lub WC nie wiem) z Necrem,SpS i SH i nie mial z tym problemow.SK tez nie mialem jakis giga tam problemow ale DA ma ta przewage ze ma Stunta.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 03, 2006, 01:14:30 pm »
Zgadza sie Stun u DA/Pal to duza przewaga wzgledem SK

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 03, 2006, 02:35:04 pm »
Mi chodzilo wzgledem zabijania magow ^^ Czysty SK z fortitude nie jest juz tak stuntowany a w MJ juz o wiele rzadziej(nawet jak ma tatuaz -3 CON)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 03, 2006, 02:47:58 pm »
taa ... ta pieronska pantera jest cholernie silna. Puscisz jej LS na początku i moze sie zatrzyma a wtedy po DA. Ale jak nie siądzie to całe CP nam zjedzie da+pantera zanim pantere położymy. I potem dziękuję bardzo, wsio zależy od szczęscia. Kumpel grający DA w NM położym mnie 2 razy... ta odbijanie jest choelrnie dobre, nie doceniałem tego kurde :D (ja miałem maj). Ryl, myśle że ty też byś miał problemy i twój bulid sie nei sprawdziłby. Ja bym brał raczej SK na DA wsio w dex żeby szybciej biegać i się bronić tarczą i próbował nukować, bo H2h neizbyt działa
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 03, 2006, 03:00:27 pm »
Wiesz jak sie bije z DA? tak:

Walisz LS w Pantere,weszlo bijesz DA nie weszlo olewasz ja i nukujesz da.Czemu zostawiamy pantere? bo ona ma slaby m.def i bedzie nam robic za bateryjke z HP(okolo 200-400 dmg bedzie na 6x).Odpalasz shield fortres i caly czas jestes w ruchu.Mozesz tez zabijac pantere jak ci bardzo przeszkadza.Jak da przywoluje znowu to go zachodzisz od tylu i go palujesz(od tylu masz wieksza szanse an krytyka i od tylu sie nie blokuje)...dziwnie zabrzmialo "zachodzisz go od tylu i palujesz" ale mniejsza z tym ;p
Na DA to chyba najlepszy jest z MJ SK lub czysty.A mowilem ze RD jest gorszy od stunta i Pantery ^^

Fajnie sie summonerem walczy w C5 z DA,Batrey na pantere,arcane distruption/Wind Shackle na DA i kitowac ^^


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 03, 2006, 06:42:15 pm »
Nie do konca sie zgodze, ze panterke powinno sie zostawic. Po pierwsze co z tego, ze przywrocimy sobie sporo hp jak pantera i DA zadadza nam wiecej dmg niz jestesmy w stanie sobie przywrocic? Wg mnie walka powinna wygladac w ten sposob- dajemy freezing strike i poison na DA, na pantere power break i wykanczamy ja nukami (LS zostawiamy sobie). Jak juz panterka padnie, my pewnie nie bedziemy mieli cp, debuffjemy DA, sting i lejemy sie h2h. Jesli nie mamy juz cp odpalamy SF, gdy odnowia sie nam drainy odbiegamy i przywracamy sobie hp. W przypadku dostania hamstringa warto odpalic ud, bo na uciekniecie przed DA mamy niewielkie szanse (minimalnie wielkszy spd nie da nam mozliwosci kitowania). Dalsza walke ciezko przewidziec, ilosc posiadanego mp moze byc bardzo rozna, jesli DA zacznie uciekac podczas naszego ud wlasnie wtedy warto odpalic LSa, mozliwe ze zacznie przyzywac nowa pantere- wiec jak juz napisalem, trzeba samemu kombinowac.




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 03, 2006, 07:45:04 pm »
RYl, w c5 mozna na pantere roota rzucic przeciez i wyciagac DA daleko, hilowac sie na zrootowanej panterce. No i wlasnie tym sposobem SK ma wkoncu znaczna przewage nad DA (chociaż że on też ma roota) ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 03, 2006, 09:10:27 pm »
Cytuj
Jesli nie mamy juz cp odpalamy SF

Po cholere jak DA leje nas za 40-50 jak jest an tank buildzie?

Cytuj
gdy odnowia sie nam drainy odbiegamy i przywracamy sobie hp

Patrzac na jego M.def to za duzo nie przywrocisz.