Witaj
Gość

Wątek: DA vs Paldek  (Przeczytany 21786 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 03, 2006, 09:43:28 pm »

Po cholere jak DA leje nas za 40-50 jak jest an tank buildzie?

Dmg do dmg i uzbiera sie nam cale hp. Po zestunowaniu sk, DA moze bije slabo (jak wejdzie w niego power break to tym bardziej) ale caly czas bije, im wiecej zablokujemy tym mamy wieksze pole do popisu. Ja zwykle odpalam SF w momencie kiedy hp zaczyna "migac" lub zejdzie ponizej 50% (W zaleznosci ile mi zostalo % mp), ale jesli wg Ciebie jest to marnowanie mp, to w takim razie na co mamy mane tracic jak...

Cytuj

Patrzac na jego M.def to za duzo nie przywrocisz.

Ale z drugiej strony patrzac na jego p def za duzo to tez sobie nie zadasz machajac mieczykiem, a czesto w walce z DA decyduja te resztki hp.




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 03, 2006, 09:48:02 pm »
Cytuj
Dmg do dmg i uzbiera sie nam cale hp. Po zestunowaniu sk, DA moze bije slabo (jak wejdzie w niego power break to tym bardziej) ale caly czas bije, im wiecej zablokujemy tym mamy wieksze pole do popisu. Ja zwykle odpalam SF w momencie kiedy hp zaczyna "migac" lub zejdzie ponizej 50% (W zaleznosci ile mi zostalo % mp), ale jesli wg Ciebie jest to marnowanie mp, to w takim razie na co mamy mane tracic jak...

SF lepiej odpalac jak jest Pantera.Po jej zabiciu lepiej sobie darowac a stunt sie szybko rpzerywa najczesciej w przedziale 1-3 uderzen.

Cytuj
Ale z drugiej strony patrzac na jego p def za duzo to tez sobie nie zadasz machajac mieczykiem, a czesto w walce z DA decyduja te resztki hp.

Tu bardziej chodzi o bolesny RD ale HP na Da nie ma co uzupelniac(a dokladniej nie ma co liczyc).


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 03, 2006, 09:52:39 pm »
Najbardziej niebezpieczną rzyczą dla SK jest Reflect damage u DA. Dlatego SK dąży do rzucenia posion i wrzucenia stinga, dopóki oba nie wejdą, żeby wyrównać efekt ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 04, 2006, 05:00:36 pm »
EKHM....Jesli osoba grajaca DA mozewszystko!! Sciagnijcie te filmiki..i zobaczcie jak sie DA gra...sa walki nawet z SK...

http://hosted.filefront.com/tys3cret
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 04, 2006, 05:08:43 pm »
Sprecyzuj jakoś link bo nie znalazłem elementu docelowego tylko masę jakiś filmików - albo chociaż nazwe podaj, będę wdzięczny  :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 04, 2006, 10:27:17 pm »
HKvST- biedny sk, wg mnie popelnil zdecydowanie za duzo bledow, poza tym watpie czy walka z DLM, ktora ma full boss jewelry byla "rowna". Polecam Erica PvP 6- co potrafi zrobic DA hero + DA z Zariche :P




  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 15, 2006, 05:35:02 pm »
Na C5 DA rozwali kazdego oprocz SH (mowie o wysoko levelowych postaciach +70), Sps i dobrze grajacego Overlorda( chodzi o gracza , ktory nie robi glupich bledow typu najpierw bije DA i nie puszcza tego swojego sleepa- DA zostaje uspiony, panterka zdycha w walce z OL, potem OL uzywa draina, ktory zadaj srednio 2k obrazen i go leczy po walce z panterka potem walczy z DA, ktory nie ma juz szans  :D, bo OL ciagle bije drainem!

Mi sie wydaje że w C5 to i SK załatwi DA,skoro w C4 sobie nieźle z Da radził to czemu nie w C5?? Sądzę że DObry SK>DObry DA

PS. Ciekawe co Ryl na to

Mylisz się! Oglądnij ten filmik:
http://files.filefront.com/HKvsSTwmv/;5468723;;/fileinfo.html

A tu masz wiecej filmów dontlookatme:
http://hosted.filefront.com/tys3cret


w c5 dzięki hate możliwości bojowe DA/HK WZROSŁY - hate na gracz a i bezkarnie nie zabije pantery :)


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 15, 2006, 06:00:47 pm »
ten HK i ST to chyba jednak c4  :D

Ciezko rozstrzygac kto jest lepszy, DLM ma full boss jewell, nie wiem jak ten sk. Poza tym jak juz mowilem o tym filmiku, sk popelnil pare szkolnych bledow :P




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 16, 2006, 10:33:04 pm »
Taka wada SK trzeba uwazac na te podstwawowe bledy.


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 17, 2006, 10:23:17 pm »
heh, watpie czy ST dalbmy sobie rade z DLM nawet jesli by tych bledow nie popelnil, nawet mu CP nie zdjal...


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 17, 2006, 10:53:53 pm »
jak nie ? arrest jest idealnym skillem dla SK. Walisz arest, i bijesz drainami. teraz to z SK sie zrobił świetny kiter ;p ... Jak masz ponizej polowy Hp to dalesz arrest + UD i naparzasz. Skonczy ci sie ud to walisz bashem, znowu arrest i kite kite kite. Nie ma bata, teraz SK jest zajebiscie silny ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 18, 2006, 05:43:36 pm »
Jeśli arrest to skill fizyczny to HK wrzuci Shield Slam i ST nie może użyć skilla, zauważ też że HK dontlookatme jest zrobiony na offensive. HK zrobiony na zwykłego tanka ma spore problemy z ubiciem ST i jedeny refleck damage jest dla ST upierdliwy.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 18, 2006, 07:22:43 pm »
Dlatego robisz arrest i walisz czarami zebys po dupie nie dostał ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 05, 2007, 10:46:31 pm »
Hehe fajnie jest poczytać temat pod tytułem DA vs Pal, gdzie połowa postów traktuje o DA, a druga połowa o ... SK  :)
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 05, 2007, 11:15:44 pm »
Norma, tutaj w kazdym temacie jest jakis offtop^^.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 05, 2007, 11:16:50 pm »
Bo na tym forum jest pełno maniaków SK(np ja :D), więc w większości tematów pojawia sie SK , co do walki Da vs Pal to mysle że Da powinien wygrać dzięki panterze chyba ze Pal jest na sacryfice ale  mało takich Palków jest

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 06, 2007, 08:31:02 am »
Bo na tym forum jest pełno maniaków SK(np ja :D), więc w większości tematów pojawia sie SK , co do walki Da vs Pal to mysle że Da powinien wygrać dzięki panterze chyba ze Pal jest na sacryfice ale  mało takich Palków jest

Wiem, wiem zauważyłęm :) Wbrew pozorom już jakiś czas się kręce na tym forum - tylko zmieniłem troszku konto, bo mi się tamto nie podobało :P

Co do walki DA vs Pal no to może DA ma ciut większe szanse na wygraną (chociaż w C5 Angelic Icon daje niezłego kopa -> majesty+angelic icon+final fortress = calkiem spory p.def +++ no i a.speed, speed, krytyki częstsze z mieczem).
Ale w L2 nie chodzi o 1vs1, to gra zespołowa, a na mass pvp Paladyn od C5 jest całkiem przydatny nie powiem (mass shackling/stun/sacrifice/heal :P). Paladyn jest także lepszym tankiem -> aegis stance + heal daje mu przewagę nad DA w tej kwestii.

Podsumowując Pal owns DA :P
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 06, 2007, 10:16:57 am »
Kumpel 67lvl DA na retailu przegrywa większość pojedynków 1vs1 z paladynem na podobnym lvl.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 06, 2007, 11:42:25 am »
mialem przyemnosc walczyc tk z da i z palem wiec sie wypowiem...
po 1-sze,tak jak przedmowcy:da nie uzywajacy panterki jest albo uposledzony,albo zapomnial kupic kryszy :D bo bez panterki da nawet dla tk nie stanowi wiekszego problemu (wieksze acc,lepsze uniki,wiekszy at speed,wiecej krytykow,niewiele gorszy dam),a drianow nawet nie czuje...ale z panterka,to juz zupelnie inna bajka..zanim zabije panterke mam zjechane cp (na gs i sf) i 3 stuny w plery,a ze da ma wiecej hp to juz jest pozamiatane (dlatego kupuje luk :D)... natomiast palek ma ta przewage ze moze sie calkiem niezle leczyc (u tk jest to gorsze,no chyba ze sie kubiki obudza :D),natomiast w zwarciu palek jest kompletnie niegrozny,szkoda ze ma tego cholernego stuna :D...
ogolnie powiem tak:jesli nawet da ma panterke to wszystko zalezy od umiejestnosci graczy... jesli sa zblizone to da nie powinien miec problemu jesli nie to palek wygra bo panterke jest dosc latwo zabic ;)
btw,sora za oftop,wie ktos dlaczego skosnoocy tak bardzo nie lubia tk i robia  z niego kaleke?
ps2:powiem jedno,jakkolwiek cenie zdolnosci da,to wole palka,bo ktos kto uciagnal pala na lev 70+ jest dojrzalym i doswiadczonym graczem natomiast da graja prawie wszyscy :) dlatego jak dla mnie to nudna postac :D


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 06, 2007, 08:41:38 pm »
wie ktos dlaczego skosnoocy tak bardzo nie lubia tk i robia  z niego kaleke?

Z tego co słyszałem, to TK jest właśnie bardzo popularną postacią w Azji. To tylko w Europie/Stanach każdy chce być masta blasta rzeźnik...

Od C5 w zwarciu Paladyn ma dużo większe możliwości (jak już pisałem zresztą). Chociaż i tak nigdy nie będzie katem, bo on ma dać innym szansę na karanie swoją grą, a nie bawić się w pawnz0ra czy coś w tym stylu.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2007, 08:43:51 pm wysłana przez Baellion »
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 06, 2007, 11:21:33 pm »
wie ktos dlaczego skosnoocy tak bardzo nie lubia tk i robia  z niego kaleke?

Z tego co słyszałem, to TK jest właśnie bardzo popularną postacią w Azji. To tylko w Europie/Stanach każdy chce być masta blasta rzeźnik...
[/quote]

Nie do konca, w azji gracze preferuja grac postaciami melee close range, przykladowo na koreanskich serwerach jest masa gladiatorow, warlordow, tam wiekszosc party to aoe party, nawet BD jak chce znalesc party to musi miec ze soba wlucznie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 07, 2007, 12:38:15 am »
Nie do konca, w azji gracze preferuja grac postaciami melee close range, przykladowo na koreanskich serwerach jest masa gladiatorow, warlordow, tam wiekszosc party to aoe party, nawet BD jak chce znalesc party to musi miec ze soba wlucznie.

Może dlatego że nasi żólci bracia mają hopla na punkcie bushido + anime/manga w których bohaterowie piorą się głównie bronią biała :>
[


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Jest tylko jedna wiara!! DA!!
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 02, 2007, 01:03:08 pm »
DA bez pantery to lipa :( panterka to DD jego siła!!! nie mozna sie dobrze bic nie majac panterki!!!! DA to jak dla mnie najfajniejszy Tank!!!!! Panterka ROX!!!!



THE BEST kabaret Ani Mru Mru!!!


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 02, 2007, 01:07:01 pm »
da zionie nuda a bez panterki jest niczym ;) acha,da jest najgorszym tankiem w defensywie a w ofensywie sk go przerasta :) a palek ma klimat,czego da nie posiada :P


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Jest tylko jedna wiara!! DA!!
Odp: DA vs Paldek
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 02, 2007, 01:14:38 pm »
Myśl co chcesz szanuje twoje zdanie ale wedlug mnie DA jest fajny palkiem nie gralem takze nie moge nic na ten temat powiedziec :)



THE BEST kabaret Ani Mru Mru!!!