Witaj
Gość

Wątek: Ban hammer  (Przeczytany 12187 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Ban hammer
« dnia: Październik 06, 2010, 07:53:05 pm »
dead serv already?

http://l2cerberus.eu/forum/viewtopic.php?f=14&t=3646

200+ osob poleciało, glownie faktorzy,herosi


/discuss


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2010, 08:03:39 pm »
Inso wymienialem swoje punkty ostatniego dnia miesiaca wrzesnia dopiero 1 pazdziernika znowu wymienialem. Później nie wymialem


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2010, 09:10:40 pm »
Dobra robota :)

dead serv already?

Taa bo Illu i drama stanowili 90% populacji serwera! Pomysl zanim cos napiszesz. Nikt za nimi nie bedzie plakal :)


Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2010, 09:30:40 pm »
Watpie zeby to zabilo serwer,oni nie sa pepkiem swiata,jak dla mnie wlasnie ten Klan TimeforDrama jest najgorszym pod wzgledem zachowania klanem jaki spotkalem w swoim czasie w tej grze.
Przedstawiaja bardzo niski poziom,z byle czego robia tzw "dramy" aby tylko miec okazje kogos zbesztac.
Brali gre zbyt na powaznie,nie traktowali jej jako zabawe,przez nich klimat na serwerze byl do bani,jak dla mnie jest to wielki plus ze taka rzesza za przeproszeniem nieuczciwych chwastow nie zawita juz na serwer.
Za bledy sie placi,jezeli oni nie dojrzeli do tego,to juz ich problem.

PS.Jeszcze bedzie wiele,ale to bardzo wiele sytuacji,kiedy role beda sie odwracac,bedzie jeszcze duzo dominujacych klanow na serwerze,takze nie ma sie co martwic,jak dla mnie nawet wrocila wieksza chec do gry kiedy te osobniki nie beda juz widziane na Cerberusie,ja ich po prostu nie trawie,moze to taki wiek ze za bardzo biora ta gre na powaznie.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2010, 09:40:08 pm wysłana przez LentroN »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 06, 2010, 10:07:29 pm »
Tydzień i wszyscy o tym zapomną, cerberus ma taki online iż wątpię by opuszczenie 2 klanów pogrążyło serwer.

I zgadzam się z zdaniem Lentron-a, co z tego że TFD miało swoją moc, jak z mojego punktu widzenia nie zasługiwali na nią. Można to porównać do Armii Czerwonej, mieli taką potęgę a skończyli nędznie. (A może i kiepsko podsumowuje :D?) Jednak fajnie słyszeć wieść, że TFD odchodzi. Co do illuminati nie miałem z nimi styczności to się nie wypowiem.

Mamy jeszcze chociażby Infinity, niby nic ale znam ich nie których członków i wiem, że nie robią igły widły jak TFD :).

DGG dostał bana, będę płakać za nim :(. W życiu clanu to on się nie wcielał zbytnio, ale na pvp klasa była ^.-
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2010, 10:18:35 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2010, 10:59:54 pm »
chciałem cos napisać ale wole nie bo będzie płacz...

znacie?: Pod latarnia zawsze najciemniej...

wytykacie nas...tfd a nie widzicie innych/siebie

Chcecie znać prawde...gdyby nie zerg bmf przez który każdy miał 10 sek delay było by jak wtedy gdy w kilka minut zdobyliśmy 2 zamki


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2010, 11:01:30 pm »
lider Antharasow rowniez napisal ze juz nie rekrtuja i zegnaja sie z serverem :)
rowniez lider RaidFight dostal bana, reszta graczy nie wiem.

zobaczymy co z tego wyjdzie :)
LostSouls tez sobie ladnie radzi :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2010, 12:54:31 am »
200+ osob poleciało
Nie wyolbrzymiaj, nie 200+ tylko 192 osoby :P
Coś takiego może serverowi wyjść na dobre jeśli TFD odejdzie to dojdą nowi ludzie, tak było na L2Ex jak odszedł klan Tenebrae który przez długi czas górował na serverze i innych nie dopuszczał do hero/epików to po odejściu nagle online sporo (~500) podskoczył w krótkim czasie jak na serverze zrobiły się równiejsze szanse  :wink:



Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 07, 2010, 02:34:24 am »
Zacznijmy od tego że perma ban za tokeny to głupota. Wystarczyło zareagować w miarę szybko i zrobić rollback lub cofnąć itemy + 10 dni bana. Ale nie, lepiej było debatować dwa dni co z tym fantem zrobić i na końcu podjąć najgorszą z możliwych decyzję.

Z serwera odchodzą lub już odeszli TFD, Illuminati, Rf, Antharas, Lost Souls po stracie lidera też pewnie zrobią quita.

I co zostało? Infinity czyli klan PvE, Tenebrae którzy nie radzili sobie na cerberusie i random clany.

Kokiruka. Tak masa ludzi przyjdzie na serwer który już stoi trzy miesiące.


Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 07, 2010, 07:38:30 am »
Oj przepraszam Cie ,wiesz jak sytuacje na takich serwerach sie zmieniaja?To ze jakis tam klan odszedl (dla mnie to plus bo to bylo skupowisko najwiekszych za przeproszeniem idiotow pod wzgledem zachowania jakich spotkalem w 1 klanie w tej grze)A i nie wrzucam wszystkich tutaj do jednego worka,byli tam fajni ludzie,ale to mozna powiedziec byly takie brylanty wsrod stada czarnych owiec,niewidoczni prawie.
Jeszcze wiele klanow odejdzie,powstanie nowych ally,rozpadnie sie wiele ally itp,nikt nie mowi ze bedzie lepiej ale gorzej napewno nie bedzie.
Bo kto jak nie TFD psula klimat na serwerze?

Przyklad na L2ex
-Odszedlo Tenebrae (Serwer dalej sie trzymal)
-Pozniej 1 z dominujacych ArsMoriende (opuscili serwer i co?Byly inne klany,ally z ktorymi byly fajne walki Mroczni+furryrune vs radiance+immortals+malaraza)
-Wrocilo ArsMoriende ,po kilku miesiacach,na serwer zawital klan (po okolo roku istnienia serwera) Agr3sjaRodzinna i graja do teraz
-Pozniej zaczely sie pokazywac klany ktore istnialy od poczatku takie jak Dreams itp,braly udzialy na epikach itp

Wiec nie wrzucaj klanow na Cerberusie do jednego worka,jeszcze bedzie wiele fuzji,wiele ally,wiele rozpadow,wiele wars,i innych rzeczy,ludzie wykorzystaja to i napewno beda fajne walki o epiki ktore czekaja nas w niedalekiej przyszlosci.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2010, 10:12:32 am »
Strzał w stopę :) 10 dni jail ewentualnie odbanować po siege. Mówicie o tym że chcecie aby serwer był esencją prawości i w ogóle. To co ze oszustami sklepowymi? Co z ludźmi którzy się do was zgłaszają i nie mają odpowiedzi? Równie dobrze mógłbyś dać bana wszystkim *** za to że podczas bicia pierwszej mrówy, wyszła przez tekstury na górę.

Powiem ci że ten bany F4 to naprawdę szybki sposób ale czy skuteczny? Zauważ że wstaje właśnie RPG  :shock:. Wierze że uda Ci się znaleźć jakiś kompromis :)


  • Wiadomości: 643

  • Pochwał: 10

  • L2Cerberus/L2DC developer
    • L2Cerberus
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 07, 2010, 10:31:08 am »
Zacznijmy od tego że perma ban za tokeny to głupota. Wystarczyło zareagować w miarę szybko i zrobić rollback lub cofnąć itemy + 10 dni bana. Ale nie, lepiej było debatować dwa dni co z tym fantem zrobić i na końcu podjąć najgorszą z możliwych decyzję.

Z serwera odchodzą lub już odeszli TFD, Illuminati, Rf, Antharas, Lost Souls po stracie lidera też pewnie zrobią quita.

I co zostało? Infinity czyli klan PvE, Tenebrae którzy nie radzili sobie na cerberusie i random clany.

Kokiruka. Tak masa ludzi przyjdzie na serwer który już stoi trzy miesiące.

W tym cała sprawa, jak by ktoś zreportował o bugu to nie było by problemu, ale nie lepiej odbierać tokeny codziennie.

Strzał w stopę :) 10 dni jail ewentualnie odbanować po siege. Mówicie o tym że chcecie aby serwer był esencją prawości i w ogóle. To co ze oszustami sklepowymi? Co z ludźmi którzy się do was zgłaszają i nie mają odpowiedzi? Równie dobrze mógłbyś dać bana wszystkim *** za to że podczas bicia pierwszej mrówy, wyszła przez tekstury na górę.

Powiem ci że ten bany F4 to naprawdę szybki sposób ale czy skuteczny? Zauważ że wstaje właśnie RPG  :shock:. Wierze że uda Ci się znaleźć jakiś kompromis :)

Nie widzicie różnicy pomiędzy scam shopem, a hero z +30 skillami? I setkami codexów?
I would love to change the world, but they won't give me the source code.
My software never has bugs. It just develops random features.
Let's Kick Python Out of L2J.



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 07, 2010, 10:34:06 am »
Cytat: InsOmnia

Nie widzicie różnicy pomiędzy scam shopem, a hero z +30 skillami? I setkami codexów?

A widzisz różnice między 100GC a 4GC?

I tak BTW 3(?) osoby zaraportowały parę dni temu ten problem.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 10:47:49 am wysłana przez Pronto »


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • http://www.youtube.com/watch?v=O9r12ehzgas
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 07, 2010, 11:28:34 am »
Bardzo dobry ruch administracji, chodz permBan, mozna by nad nim podyskutowac
Cos dla fanow L2 Obczaj a nie pozalujesz    http://13k.pl/-/sugestia.php



<-_->


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 07, 2010, 12:05:44 pm »
nie ma nad czym dyskutować. doskonały ruch. jak gram w L2 i inne gry online, nigdy w życiu nie widziałem takiej akcji. i gratuluje administracji odwagi. może szkoda, że niektórych z tych osób juz nie zobacze na oly, fajnie grali, ale to jedyna słuszna decyzja. dzieci teraz płaczą ze bez ich pro klanu server zginie w ciagu tygodnia... bzdury. online nie spadł ani troche, jest 2-3k. nie wazne czy server stoi miesiac, trzy, czy rok, i tak nowi ludzie beda przychodzic. pve server? no, not rly. teraz zaczną sie pokazywać inne klany które mniej nolife'owały.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 07, 2010, 12:09:10 pm »
Imo jeden z najgłupszych ruchów  adminów jakie kiedykowiek widziałem. Anyway na serwerze nie było dobrego mass pvp odkąd BMF odeszlo i nie będzie i teraz kiedy najlepsze klany odejdą. Jedyne co się zmieni to to że teraz INF bedzie trzymać łapę na epikach i hero bo chyba nie sądzicie ze lol TB ktorego nawet nie widać w grze bedzie walczyć o coś więcej niż moby lol. Co do perma bana wystarczyła by szybka reakcja i jakiś rollback( nie, nie mam bana) poprostu banowanie top graczy serwera wydaje mi sie głupotą.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 07, 2010, 01:48:22 pm »
Imo jeden z najgłupszych ruchów  adminów jakie kiedykowiek widziałem. Anyway na serwerze nie było dobrego mass pvp odkąd BMF odeszlo i nie będzie i teraz kiedy najlepsze klany odejdą. Jedyne co się zmieni to to że teraz INF bedzie trzymać łapę na epikach i hero bo chyba nie sądzicie ze lol TB ktorego nawet nie widać w grze bedzie walczyć o coś więcej niż moby lol. Co do perma bana wystarczyła by szybka reakcja i jakiś rollback( nie, nie mam bana) poprostu banowanie top graczy serwera wydaje mi sie głupotą.

A ty robisz z siebie kretyna czy tylko udajesz? 192 osoby wykorzystały bug z tego tylko 3... zaraportowały go. No sory coś jest nie halo, i co ma do tego mass pvp? 200 osób odejdzie? Będzie się nawalać kolejne 200 osób. Może już nie bez tych waszych "pro elo klanów" ale zawsze znajdą się tacy którzy będą próbować. I nie mów o TB, że nic nie potrafią, to oni poskramiali INF-y na starym draconisie. Sprawa numer dwa TB i INF nie są takimi nollifami jak TFD, IL, i ktoś tam jeszcze.  Znam bardzo dobrze lidera INF bo byłem z nimi 6 miechów w klanie i wiem, że mają chociaż szacunek do innych osób. No oczywiście zdążają się wyjątki :P.

Jeśli mi chodzi o nol lifach TFD i IL to mówię z ogółu, nie chce nikogo urażać :P.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 07, 2010, 02:32:11 pm »
Insomnia. Sam byłem świadkiem jak mój vcl Ast3r odebrał tokeny drugi raz i od razu napisał petycje do GMa in game że taka sytuacja ma miejsce.

Śmialiśmy się wczoraj że Ast3r za poryw uczciwości dostał banana ;D

Co do samej reakcji administracji a nie jej formy. Byłem i jestem pod wrażeniem bo odkąd gram w L2 (a gram od C1) to tak obiektywnie jednoznacznej reakcji nie widziałem. Takie zachowanie może przyciągnąć nowych graczy czyniąc z cerberusa synonim uczciwego do bólu serwera L2.

Rival, Polopiryn. Tak, wybiją się nowe klany ale nie w tym rzecz. O sile i popularności serwera zawsze decydowały silne i znane klany. To dzięki takim klanom inne słabsze klany stawały się silniejsze, nabierały umiejętności gry i motywacji do ścigania tych najlepszych w myśl zasady " bij mistrza". Teraz ( nie obrażając nikogo) na serwerze zostaną średniej jakości klany i taki sam stanie się sam cerberus. Średniej jakości a był bardzo dobry.



  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 07, 2010, 02:49:06 pm »
Ludzie , 3 miesiące stoi serwer , to bardzo mało ! , co to jest 3 miechy, ludzie przyjdą z nastawieniem że na serwie rozwinął sie rynek --->online , i nie będzie koxu bo dopiero 3 miechy . Moim zdaniem to bardzo dobre posunięcie . Ja nie wiem czego sie czepiacie ... Ins dobrze powiedział że gdyby to zgłosili ....


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 07, 2010, 03:07:28 pm »
tak jak ktos napisal nie gramy tyle co inne klany, juz nie :)) mielismy za duzo wpadek z innymi serverami polskimi gdzie po 2-3 miesiachac tak wiec i sil i motywacji az tyle do grania nie mamy ^^ zmieniac server co chwile to nie nasz styl. NIe chodzi mi o to by tu plakac teraz, nie mniej jednak troszke niedoceniacie nas, ale sie zobaczy ^^
btw
nam tez nie bylo latwo walczyc z klanami ktore mialy nie dosc ze lvle wieksze to i enchant skili przekoksany ^^ i nie doszulujcie sie tu placzu :) dla mnie ciezko jest ocenic ktory klan byl tak na prawde mocny/najlepszy bo grali na bugach :)
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 03:50:19 pm wysłana przez Gandam1989 »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • http://www.youtube.com/watch?v=O9r12ehzgas
Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 07, 2010, 03:39:03 pm »
tak jak ktos napisal nie gramy tyle co inne klany, juz nie :)) mielismy za duzo failed'ow z innymi serverami polskimi gdzie po 2-3 miesiachac tak wiec i sil i motywacji az tyle do grania nie mamy ^^ zmieniac server co chwile to nie nasz styl. NIe chodzi mi o to by tu plakac teraz, nie mniej jednak troszke niedoceniacie nas, ale sie zobaczy ^^
btw
nam tez nie bylo latwo walczyc z klanami ktore mialy nie dosc ze lvle wieksze to i enchant skili przekoksany ^^ i nie doszulujcie sie tu placzu :) dla mnie ciezko jest ocenic ktory klan byl tak na prawde mocny/najlepszy bo grali na bugach :)

Zgadza sie, gralem z wami na extreme i po graniu z wami poczolem ze bez lol  zergu i only nolifu tez mozna fajnie podzialac na masPvp :afro:Teraz tez na cerberusie kiedys tam zagadam o :P klan
Cos dla fanow L2 Obczaj a nie pozalujesz    http://13k.pl/-/sugestia.php



<-_->


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 07, 2010, 04:58:59 pm »
A ty robisz z siebie kretyna czy tylko udajesz? 192 osoby wykorzystały bug z tego tylko 3... zaraportowały go. No sory coś jest nie halo, i co ma do tego mass pvp? 200 osób odejdzie? Będzie się nawalać kolejne 200 osób. Może już nie bez tych waszych "pro elo klanów" ale zawsze znajdą się tacy którzy będą próbować. I nie mów o TB, że nic nie potrafią, to oni poskramiali INF-y na starym draconisie. Sprawa numer dwa TB i INF nie są takimi nollifami jak TFD, IL, i ktoś tam jeszcze.  Znam bardzo dobrze lidera INF bo byłem z nimi 6 miechów w klanie i wiem, że mają chociaż szacunek do innych osób. No oczywiście zdążają się wyjątki :P.

Jeśli mi chodzi o nol lifach TFD i IL to mówię z ogółu, nie chce nikogo urażać :P.
Chodziło mi raczej o to że serwer juz był umierajacy ze względu na BRAK pvp i teraz to sie nie zmieni, bo przynajmniej ja nie widze żadnego klanu który mogłby walczyć z INF. Co do twojej części o TB może i kiedyś byli dobrym klanem i coś pokazywali teraz juz tak nie jest( graja sobie for fun, niech graja tylko mi nie wmawiaj że są tu w stanie o coś walczyc). Po trzecie pewnie z 80% tej listy wykożystało ten bug nieumyślnie.

Ludzie , 3 miesiące stoi serwer , to bardzo mało ! , co to jest 3 miechy, ludzie przyjdą z nastawieniem że na serwie rozwinął sie rynek --->online , i nie będzie koxu bo dopiero 3 miechy . Moim zdaniem to bardzo dobre posunięcie . Ja nie wiem czego sie czepiacie ... Ins dobrze powiedział że gdyby to zgłosili ....
3 miesiace jak na taki serwer to dużo, zreszta GMowie tu maja chyba troche za duża władzę bo np. Jailowanie kogos za to że napisał na hv "yo niggas" a potem jeszcze go zbanowanie za to że na forum probował dowieść swojej racji(przykład detoxa) jest bardzo zachęcającym czynnikiem do gry tutaj. Zreszta skoro Gmowie są tacy uczciwi dlaczego połowa BMF nie została zbanowana za bugowanie 4s lub teraz nie zbanujecie wszystkich któży zabijali lilitha po każdym restarcie w tygodniu 7s?
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 05:08:04 pm wysłana przez NewUser »


Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 07, 2010, 05:52:09 pm »
Dtox?To ten necro ktory zachowaniem irytowal polowe ludzi na serwerze?
Przestan przeciez to dziecinada,mialem znajomego w TFD,tam takze expili na bugu w 4s...ale oczywiscie nikt sie z nich do tego nie przyznal.
Wole miec mniej PvP na serwerze,fakt jest taki ze najbardziej zanizona "elita" serwera pod wzgledem inteektualnym juz tutaj nie pogra,i to sie liczy.
A te posty czlonkow TFD na forum po mass banie "Serwer teraz bedzie dead" to taki szantaz emocjonalny,chlopaki zamiast pokazac klase dalej wylewaja swoje zale na forum,za popelniane bledy sie placi,czas do tego dojrzec.
Administracja pokazala tylko ze jest stanowcza,kieruje sie dobrem innych uczciwych graczy i nie pozwoli robic takich cyrkow na swoim podworku.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 05:54:35 pm wysłana przez LentroN »


Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 07, 2010, 06:10:57 pm »
Dtox?To ten necro ktory zachowaniem irytowal polowe ludzi na serwerze?
a wiec sprecyzujmy

nie wazne co ktos zrobil i czy mial racje on czy administracja, powinien dostac bana za to ze kogos irytuje

to ma byc jakis zart? tak samo wypowiadales sie o jednym z klanow ktore dostaly banany, powinni je dostac TYLKO za to ze kogos "zbesztali" ? tylko dlatego ze jakas dzidzia poczula sie urazona SLOWAMI wygloszonymi w INTERNECIE w czasie grania w GRE KOMPUTEROWA? to jest dopiero dziecinada a nie to co oni robili, czymkolwiek by to nie bylo


Odp: Ban hammer
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 07, 2010, 06:17:04 pm »
@bula
Nie sadze abym sie tym przejmowal,po prostu takich osob nie trawie.
I nie mowie tutaj o tym zeby dostali bana za to ze kogos irytuja.Faktem jest ze te osoby poruszaly kwestie bugow takich jak expienie w 4s za pomoca buga,kiedy sami tak expili i jeszcze narzekali ze BMF ten bug wykorzystuje.
To sie nazywa hipokryzja.
Mnie po prostu to bawi co taka gra wywiera na ludziach,ktorzy mowia ze sa niby dorosli,ale chyba tylko pod wzgledem fizycznym a nie psychicznym,bo swoim zachowaniem nie daja swiadectwa na to aby nazywac ich doroslymi.
Jezeli jeszcze chcesz sie czegos dowiedziec to PW.
Ja wyrazilem swoje zdanie na ich temat,jakbym sie tym przejmowal,i tym co ludzie pisza w internecie,bylbym tzw "spamerem" a nie uczestnicze i nigdy nie bede brac udzialu w klotniach na forum.
Gram na tym serwerze,wyrazilem po raz pierwszy swoje zdanie o tych osobach i tyle.

PS.Nie uzywaj takich tych Waszych tekstow "dzidzia urazona" do mnie,bo mnie to w ogole nie rusza.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 06:19:03 pm wysłana przez LentroN »