Witaj
Gość

Wątek: The Best Char In C3  (Przeczytany 13285 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« dnia: Maj 28, 2005, 06:20:54 pm »
Mam pytanko jaka klasa jest najlepsza w c3 słyszałem że gladiator ale czy to prawda?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
The Best Char In C3
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2005, 07:01:08 pm »
Glad z tego co na razie wiem to nie dostaje nic nowego oprocz tego ze moze uzyc ladowarki 7 razy.Zapowiada sie zabawa teraz dla tych co graja tankami.Dostaja Aegis i Shield Fortres wiec w PvP bedzie latwiej.Dobrze tez wypadna daggerzy dzieki Blind Blow.Kto jest najlepszy ? zobaczy sie jak ktos zagra w C3.Aktualnie na serwie na ktorym gram powoli wprowadzaja skile z C3.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2005, 04:27:33 pm »
slyszałem ze glad dostaje duzo wiecej hp i ma wiekszy def

a jesli chodzi o ss to nie wiem czy jest dobry w c3 jak myślicie? slyszalem ze dali mu wiecej dmg ale nie ma body to mind ;/ i trzeba siedziec ;/ a jesli chodzi o wojownikow to kto jest lepszy?


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2005, 04:51:49 pm »
Ryltar orientujesz sie czy warlord dostaje jakies nowe skille?? albo czy cos zmieniaja w ogóle pana wojny?
Always demand another sacrifice!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
The Best Char In C3
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2005, 05:25:41 pm »
U kumpla bawilem sie w C3 jego warlordem to zabijl jednym strzalem TH.Fajny atak nazywa sie Focus Atack.PRzy ataku zwieksza Acc i zadaje silne obrazenia w jeden cel.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2005, 06:20:29 pm »
tak sobie mysle czy by nie pograc sobie magiem tylko jaki jest najlpeszy w c3 na pvp?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2005, 07:13:34 pm »
a jak sie ma sprawa z Orc Destroyerem albo z Orc Overlordem  :D


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2005, 07:35:51 pm »
ztego co slyszalem to overlord wymiata z orkow dostaje skile potrafiace bufowac cay allianc moim zdaniem najlepszy buffer w c3


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
The Best Char In C3
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2005, 10:20:38 pm »
W c3 overlord przywraca CP sa to ptk potrzebne do zabawy w PvP ktore sie regenurja.Overlord dostaje wlasnei buffy ktore to regeneruja.Co do magow to SH dostal z atakow to surrender to wind,SpS dostale aqua splash(obszarowka) a sorcerer dostal Eruption(to samo co SpS).Fajne zaklecie dostal Necro Mass Slow(przydatne na siedge i na wojny).Destroyer z tego co slyszalem dostal Cuse Of Doom.Jest to atak za pomoca broni 2 reczne ktory potrafi zabic 1 strzalem.Wiec Glad ma wielka zielona i wytrzymala konkurecje :P

Ale najlepsze w C3 to jest to ze mozna zostac 2 klasowcem.Jak to zrobic? proste.Robisz 75, powracasz do 40(tamte skile znikaja),teraz mielismy np. SK wracamy na 40 robimy zadanie na BD.Teraz jak chcemy bawic sie w party jako DD i buffer bierzemy BD.A co jezeli chcemy byc SK? idziemy do GM i zmieniamy klase na SK(dziala to tez w 2 klase).I tak oto mamy sk.A levele postqaci beda 75/40.Oczywiscie mozemy byc kazda klasa.Mozemy zrobic dwarfa ze skilami orka lub kaplana co uzywa summonow.YEY C3...


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 30, 2005, 07:39:38 am »
ryltar widze ze dużo wiesz o c3 a wiesz może czy glad jest dobry w c3 albo DA?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
The Best Char In C3
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 30, 2005, 09:32:55 am »
W C3 z tego co wiem to glad dostaje sonic focus do 7 poziomu co znacznie zwiekszy jego dmg.na razie o atakach nic nie wiem popytam sie gladow jak bede u kumpla.DA dostaje duzo skili pod obrone i bedzie go ciezko rozwalic.Lucznicy juz ci nie beda strzelac w plecy przynajmniej.Jego aegis i Final Fortres zrobia z niego prawdziwa fortece zreszta Sk i TK tez beda fortecami.Ja osobiscie robie SK liczac ze moze na allseronie wprowadza kiedys skille z C3.Na zagranicznym to maja pare skili z C3 i Wiverny moze niedlugo bede mial to zdam relacje jak sie tym lata :)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 31, 2005, 06:19:53 am »
a na c3 oficialu jest tatuaż dostępny czy nie?i jeszczew takie pytanko rylatar jak juz wiekszosc postaci testowales na c3 to powiedz ktora najciekawiej ci sie gralo?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

The Best Char In C3
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 31, 2005, 10:28:04 am »
A ja mam pytanie jak w C3 ma sie sprawa z BD ? Czy bedzie lepszy w PvP ? Czy w ogóle w czyms bedzie lepszy  :P  Jakie skille mu dochodza ?

Pozdro
ServeR >>---> Olympus
NicK >>---> Fr33Styl3r / WarDancer
LvL >>---> \n\t\t\t\t\t\t\t\t\t
<' + '/div>\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t