Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 355417 razy)

  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #950 dnia: Kwiecień 11, 2008, 03:32:18 pm »
haste hastle co za roznica i tak kazdy wie ocb
SWARM


  • Wiadomości: 438

  • Pochwał: 3

  • Watch your back!
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #951 dnia: Kwiecień 11, 2008, 03:54:37 pm »
haste hastle co za roznica i tak kazdy wie ocb

Hastle
Tłumaczenie:
Tłumaczenia nie znaleziono.

Haste
Tłumaczenie:
Pośpiech

No ale co to za roznica... >.>


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #952 dnia: Kwiecień 11, 2008, 05:02:19 pm »
lol?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #953 dnia: Kwiecień 11, 2008, 11:04:17 pm »
TH bez Haste to głupi TH. Jego kluczowe skille opierają się tylko i wyłącznie na atkspeedzie. Z CrtDmg jest tak, że w teorii daje on mniej na PvP niż Haste. Sam siebie oszukuje, że tak nie jest, ale to fakt, ale poprostu ja swojego AW widze jako coś co ma uderzyć raz a mocno...a to, że CrtDmg aż tak dużo przy fullbuffie nie daje to inna sprawa...poprostu tak mam. Tak samo jak wolałem biegać z Carnage niż SB przy expie łucznikiem.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #954 dnia: Kwiecień 14, 2008, 01:02:12 pm »
wszystko zalezy od stylu gry jedni wola hastle drudzy sa zwolennikami crt dmg. Ja tam wolalem na mass pivipi urzywac crt dmg bo na full buffie reuse skili  byl dlamnie odpowiednio szybki gankowac na ch buffach tez wolalem z crt dmg, a czkolwiek z hastle tez niebylo najgorzej. Hastle najlepiej sprawdza sie na oly i tu ma znacznie duza przewage nad crt dmg.

btw aw na pvp setupie domyslam sie ze chodzi ci o -8str traci jakies 300 dmg na blowa wiec z hastle niebedzie walil po 800;p A co do th to chyba jedyna postac ze wszystkich daggerow ktora powinna biegac z sa crt dmg bo ma pasywny skill do atack speed, a niema focus death wiec crt dmg zawsze cos nadrobi ta strate ;]

A jednak jest zdecydowana różnica gimpujemy -str dla CON i DEX a crit damage pozwala nam zadawać większe damage z blow, pamietajmy tez o tym ze w przypadku AW gimpujac mu STR tracimy mozliwosc zadania krytyka z BLOW wiec dlatego daje sie wlasnie crt.dam aby zadawac wiecej. Haste jest mu nie potrzebne bo czestotliwosc wchodzenia sztychow jest przynajmniej 2 razy wieksza niz u ADV.Nie mniej jednak ten kotlet (TH) ma wieszke prawdopodobieństwo na zadanie krytyka z blow ze względu na to ze nikt prawie mu siły nie gimpuje na rzecz CON bo ma go tyle co tank...Dlatego jest slepy ale jak juz wyje...ie to za 8k. A co do carnage tez go wole mam na subie GS i twierdze ze SB to porażka i lepiej to zostawić HE,SR.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #955 dnia: Kwiecień 14, 2008, 02:57:12 pm »
k odgrzejemy kotleta

sprawa dye

fajnie czytalem super wiem co co dodaje ale tak naprawde jaki build wydaje sie komu najefektywniejszy

mam do wyboru jak na razie

+4 con - 4 str (ew +5-5 to juz szczegoly)  -  nie wiem czemu ale jakos odpycha mnie to dye :D z drugiej strony wydaje sie potrzebne prosze o ocene
+4 dex - 4 str  - niby cos lepszego dla dagera, zawsze pare pkt speed , atc speed, eva itd ale nie jestem pr0 pvp mastah dager i tka naprawde na oczy nie widzialem tego dye dobrze

oba na bank odpadaja, krytyki ze skili jednak sa calkiem nieglupie (a mzoe jednak sie myle i lepiej oba? )

set nie gra roli (moze byc i nm, dc, mj wszystko to kwestia tygodnia manora :p ) wiec pod tym katem nie ma co patrzec na te dye i nie biore pod uwagi skutecznosci vs mobki bo to mnei w ogóle nie interesuje :p

btw cos mi search srednio dobre odpowiedzi wyszukuje :D instant kill =  lethal?


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #956 dnia: Kwiecień 14, 2008, 04:06:37 pm »
Cytuj
oba na bank odpadaja, krytyki ze skili jednak sa calkiem nieglupie (a mzoe jednak sie myle i lepiej oba? )
bierz obydwa bo z samym +con jest do dupy a z samym +dex jeszcze gorzej

chociaz ... jakby tak bez +dex? niech sie jakis forumowy dagger wypowie ;)


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #957 dnia: Kwiecień 14, 2008, 04:18:03 pm »
+dex imo obowiazek, +con przydaje sie, ale bez niego zauwazylem wiecej critow ze skilli (IL).
atm mam oba (bo oly), ale nie lubie +con ;p


  • Wiadomości: 173

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #958 dnia: Kwiecień 14, 2008, 04:20:43 pm »
ja tam zawsze robie dye +4dex -4str +4con -4str +4 wit -4int i nie narzekam z setow a grade to tylko mj la  resist stun, kapke wiecej mp i +dex zawsze sie przyda i bonus do luku tez sie nawet ladniej przydaje na mass pvp jak sie wyprojesz z mp ;]

SWARM


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #959 dnia: Kwiecień 14, 2008, 05:38:21 pm »
no i troche juz mam jasniej jeszcze z 3 wypowiedzi o dye i bede wiedzial co wybrac :D

z tego tematu wyciagnalem na bank ze -9 str kaleczy niesamowicie(kryty) wiec nie jestem do tego przekonany w zadnym stopniu



  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

  • Ownator ^^
    • http://terrotzuro.deviantart.com
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #960 dnia: Kwiecień 14, 2008, 05:49:09 pm »
DIO z doświadczenia powiem Ci że nie zauważyłem żeby aż tak te -9 str kaleczyło krytyki, jest różnica ale nie duża.

Beyond VodkaDrinker - Bladedancer 66
FRANZ xxx - Wind Raider 7x - sold
Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 2.66GHy LGA775 BOX @ 3,5GHz
Płyta główna: ASUS P5E3 IX38 SOCKET 775
Karta graficzna: GAINWARD GeForce 9600GT 512MB DDR3/ 256bit  800/2100
RAM: GOODRAM DDR3 2x1GB PC1333 CL9
Dysk twardy: WD CAVIAR 320GB WD3200AAKS SATA II 16MB CACHE
Obudowa: CoolerMaster - ELITE 330 BLACK-SILVER
Zasilacz: FORTRON (FSP400-GLN) 12CM ACTIV PFC
Monitor: HP L1906 19''


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #961 dnia: Kwiecień 14, 2008, 06:00:26 pm »
Powiem tyle wolisz mieć kryty z backstaba czy może nie dostać stuna w razie w i mieć więcej hp ? A może kryty czy wolisz dobiegnąć? Str nigdy nie było mi zal gimpować...
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #962 dnia: Kwiecień 14, 2008, 06:01:20 pm »
te 4 czy 5 cona u aw to jest nic jesli chodzi o resist stuna :<


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #963 dnia: Kwiecień 14, 2008, 06:04:47 pm »
te 4 czy 5 cona u aw to jest nic jesli chodzi o resist stuna :<
moze resist na stuna nie biorac pod uwage antek/zaken/resist shock/Maj light set ale ...

5 con to roznica ~600 HP bez zadnych buffow i ~1400 na full buffie

tak wiec co kto woli ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #964 dnia: Kwiecień 14, 2008, 06:42:57 pm »
gimpujac str... chodzi wam o Cryt ze skilla (w tym przypadku blow czyli poprosut x2 dmg z blowa?)....


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #965 dnia: Kwiecień 14, 2008, 06:45:29 pm »
gimpujac str... chodzi wam o Cryt ze skilla (w tym przypadku blow czyli poprosut x2 dmg z blowa?)....
chodzi o 2xdmg z blowa, na ktory szansa zmniejsza wraz z odejmowaniem STR


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #966 dnia: Kwiecień 14, 2008, 06:47:29 pm »
no tak... czyli dobrze zrozumialem.. ale tak.. według mnie.... to... az ten x2 dmg z blowa przy jego czestotliwosc... to tak liczyc za bardzo nie mozemy na niego :/.. ja wole jednak miec te 1.6k hp wiecej i ciut tego a.speed a nie str ktory an sile blowow wplywa tak jak olej na wode...


Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #967 dnia: Kwiecień 14, 2008, 07:03:41 pm »
no tak... czyli dobrze zrozumialem.. ale tak.. według mnie.... to... az ten x2 dmg z blowa przy jego czestotliwosc... to tak liczyc za bardzo nie mozemy na niego :/.. ja wole jednak miec te 1.6k hp wiecej i ciut tego a.speed a nie str ktory an sile blowow wplywa tak jak olej na wode...
hmmm ... no nie wiem czy tak rzadko wchodzi :) a zdjac healera na 1 hit zamiast tracic mane na kilka stabow raczej sie oplaca :)



  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #968 dnia: Kwiecień 14, 2008, 07:13:19 pm »
no .. tak.. ale wiesz.. skarbie bo to jednak jest jakis tam % stabów.  ja jestem zwollennikiem pewnych ilości... niz liczyc na dual dmg ;). chociaz noo zdjac BP albo EE jednym Backstabem ... miodzio :)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #969 dnia: Kwiecień 14, 2008, 07:49:52 pm »
te 4 czy 5 cona u aw to jest nic jesli chodzi o resist stuna :<

+5 con i mamy tyle co tank na +4 str- 4 con wiec nie jest tak zle (tfu da i pal nie kazdy tank tyle ma :D )

k myslalem ze sie cos dowiem a tu jeszcze wieksze zamieszanie, zrobie na razie +4 dex i zoabczymy co dalej wyjdzie czy con trzeba ebdzie dodac czy nie, btw sprawdzilem ile taki aw ma hp/cp na 80 lvl no i chyba +500 czy - 500 to i tak mu nie robi roznicy (od c3 gralem wc, a to przy aw jest beczka hp i cp :D )


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #970 dnia: Kwiecień 14, 2008, 09:34:46 pm »
+5dex - 5str ...
Dlaczego ??!!
A dlatego ze +4 con daggerowi na mass czy 1vs1 albo 3vs3 w ogóle wszedzie (oprócz OLY) malo daje. Te 1000HP i troche CP przy full bufie zdejmie nam storm screamer jednym hurricanem. Przezywalność TH jest niska. Grajac nim chodzi o to aby nie dać sie trafic. Po to wlasnie ma tyle detargetow i Mirage zeby nikt was ie trafil i zeby mozna bylo w spokoju trzepac BS. Na mass to i tak BS lethal detarget i w nogi bo jak mnie stargetuja to po mnie, wracam i dokanczam dziela.
Teraz mam zamiar przetestowac takie dye
+5dex -5con ;]
Zobacze czy bedzie jakas widoczna roznica w Crytach
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #971 dnia: Kwiecień 14, 2008, 09:55:49 pm »
Slomek, to jest temat o AW, więc mu nie pomogłeś :>

Odnośnie tego crit rate, to według testów jakie widziałem:
- 46 str to ~23% szansy
- 31 str to ~14% szansy

Więc z proporcji można sobie policzyć ile mniej więcej będzie tego skill crit rate, przy interesującym nas STR i czy warto poświęcić to HP/CP/udźwig/stun res - tutaj pomoże l2calc :)


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #972 dnia: Kwiecień 15, 2008, 08:03:46 am »
Liczby liczbami ja tam wole praktyke :]

Co do AW. Ja mysle ze -5str +5dex i maj light wystarczaja w zupelności.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #973 dnia: Kwiecień 16, 2008, 09:23:55 am »
+5 dex obowiązkowo, szybkość to twój atut i nie można z tego rezygnować... do tego szybszy reuse skilli,  +4 con , a co do tego jednego hurricane to choćby nawet jeden hit więcej który wytrzymasz to zwiększenie szansy ze położysz nuka... czy łucznika.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #974 dnia: Kwiecień 16, 2008, 09:31:00 am »
GA1 build tp także mój build. -8STR/+4DEX/+4CON -4INT/+4WIT(to może ulec zmiania w zaleznosci co z tym hexem bedzie)
HATE ME MOAR!