Witaj
Gość

Ankieta

Czy byś zagrał?

Tak
298 (85.4%)
Nie
51 (14.6%)

Głosów w sumie: 346

Wątek: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl  (Przeczytany 85174 razy)

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #325 dnia: Kwiecień 22, 2007, 09:21:23 pm »
Nawet z TP 50 % necro od fullbuffed archera bedzie dostawal cryty za 2k(i 2k w summona), jak nie wiecej.

Moze nawet byc C4 tylko zeby agression dzialalo na playerow plx^^


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #326 dnia: Kwiecień 22, 2007, 09:24:30 pm »
Fajnie jest przedstawic sytuacje, kiedy to nabuffowany na maksa lucznik zdejmie maga, nie? Badz realista, niezbuffowany mag vs niezbuffowany lucznik.. Kto wygra? Lucznik dostanie ze dwa, trzy nuki zanim wypusci strzale, nawet jak siadzie kryt to mag ma jeszcze chwile na wykonczenie przeciwnika. Zreszta, zawsze moze go uspic i sie podleczyc.. Na takim samym fullbuffie (odpowiednio dla klasy) mag nadal nie ma wiekszych problemow z lucznikiem, nuk nuk nuk papa.. Nie zapominaj o summonie i TP 50%..
Nekrusom mowimy nie!
Ja jestem realistą, i widocznie w przeciwieństwie do Ciebie (i nie tylko) chodze na exp, pvp, gank ( niekoniecznie) w pełni zbuffowanym party. PvP jeden na jeden bez buffów dla mnie nie istnieje. GG.

...niezbuffowany mag vs niezbuffowany lucznik...
Takie rzeczy to tylko na epi, no i moze na DN...
rofl...

Skoro masz zawsze party i jestes zawsze full buffed to tylko pozazdroscic.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #327 dnia: Kwiecień 22, 2007, 10:10:36 pm »
Taa kryty po 2-3k i powiedz mi ze bedziesz stal caly czas i bil jednego kolesia bo tak wynika z Twojej wypowiedzi tylko, ze w miedzy czasie bedzie mialo Cie na targecie 10 nukow - gratulacje.
A i jesli bawisz sie w sleep na mpvp to poraz drugi gratulacje. Zreszta moze ktos oczysci ten temat z  niepotrzebnych postow bo sie robic flame, ktora klasa bardziej ownuje i dlaczego to sa magowie :P


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #328 dnia: Kwiecień 23, 2007, 07:30:14 am »
Snitas ile razy jeszcze napiszesz jakie raty chcesZ? 10 ? 15? wypowiedziales sie juz kilka razy i Saladin napewno widzial i wziął pod uwagę twoją propozycję

Sroki, już więcej nie bede :P

Cytat: saladin
Bo Saladin woli działać ;)
Pare info na temat serwerka: stawiany by był C4 moded - czyli C4 ze skillami z C5 :]

Saladin już powiedział jaki będzie serwer wiec po co sie klucicie?


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #329 dnia: Kwiecień 23, 2007, 07:31:30 am »
sorki 2 razy wyslalem to samo
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2007, 02:55:07 pm wysłana przez Snitas »


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #330 dnia: Kwiecień 23, 2007, 08:46:20 am »
mi brakuje ciagle odpowiedzi na pytanie: jesli w ogole powstanie, to kiedy?


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #331 dnia: Kwiecień 23, 2007, 01:19:10 pm »
C4 rate x1,x2 bo takich serwow jest malo a zabawa co nie miara.
I kiedy zacznie dzialac


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #332 dnia: Kwiecień 23, 2007, 02:55:13 pm »
Tak, zabawy co nie maira, zwłaszcza gdy expisz sobie 2 3 fighterów, przychodzi ci sps/necro i wycina wszystkich nie tracąc połowy many  :?



Dalv - Shilien Templar/Hawkeye - AraneRiders | EPI x4


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #333 dnia: Kwiecień 23, 2007, 03:35:53 pm »
Wiemy juz ze nie bedzie to high rate, wiemy takze ze bedzie to c4 modowany na c5 - super (:

Pytanie do Saladina:
Kiedy przewidujesz start serwera? Z mila checia na nim pogram. Ale prosze max 4x chociaz im mniejszy rate tym lepiej (: Moi znajomi tez z mila checia beda na nim grali ;P Cos czuje ze ten serwer bedzie jednym z lepszych :D Pozdro!


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #334 dnia: Kwiecień 23, 2007, 04:43:18 pm »
no ja tu juz siedze na l2glodzie, czekam na ten serv i nie chce na innym zaczynac gry ale nie wiem czy dlugo wytrzymam ;D


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #335 dnia: Kwiecień 23, 2007, 07:48:13 pm »
Witam,
Z chęcią bym zagrał na waszym serwerze. Proponuję zrobić serwer z rate-ami z przedzialu 7x-20x exp .
Co do wersji to wydaje mi sie ze najlepiej zrobić C4 na początek. Gdyby serwer działał dość stabilnie, nie robilibyście wipów, GM-i nie faworyzowaliby wybranych klanów, na pewno dłużej bym tu zabawił.



  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #336 dnia: Kwiecień 24, 2007, 01:04:47 am »
ja jestem za. tylko prosil bym o serwer C5. C4 juz jest. moze miec raty 1x-10x tak bedzie najlepiej
co do ludzi sie nie musicie martwic. mam duza ekipke na nowy serwer
posciagamy znajomych i bedzie to samo co na zelith. pozdro clan WOHs-Zelith


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #337 dnia: Kwiecień 24, 2007, 01:07:06 am »
KOLEGA CO DO GMoW  MA RACJE. WKURA MNIE TO ZE [POMAGA INNYM, A NIE ZOSTAWI WSZYSTKIEGO TAK JAK JEST. MOGLO BY BYC  SPRAWIEDLIWIE ALE NIE JEST. POZDRO =DRAG= xD


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #338 dnia: Kwiecień 24, 2007, 11:50:00 am »
Przestańcie wreszcie chrzanić i porównywać wszystkiego do EPI. Masz na to jakies dowdy na to że im pomagał ? Jak chcesz o tym pogadac i się pożalić to jest do tego inny dział (serwera).

Do tych co chcą x1: rozumiem że na x1 jest fajna zabawa i w ogóle. Ale nie musicie pisać tego kazdy po 10 razy z dopiskiem w sytlu "NADAL licze na x1" - bo to jest oczywiste!

A co chronicle to rzeczywiście coraz bardziej przekonuję się do C5 bo mało jest solidnych serwów C5 a zawsze to coś nowego a nie tylko to  :P"ordynarne" :P C4.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #339 dnia: Kwiecień 24, 2007, 12:23:35 pm »
A moze by sie wkoncu odezwal ktos z "gory" co postanowili??Chociaz wstepnie jaka wersja exp??:D
HiHoLetsGo !


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #340 dnia: Kwiecień 24, 2007, 12:55:41 pm »
Ten temat miał służyć do rozpoznania, czy lud chce servera bo.pl czy nie.
Jak widać chce i to nawet za bardzo xD

Można założyć kolejny temat z ankietą o expa, jak widać zdania są podzielone.
Ah, i moje zue oko dostrzegło wiele użytkowników z >5 postami, proponuje sprawdzić ich IP ; ]


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #341 dnia: Kwiecień 24, 2007, 01:27:03 pm »
NetSuun: Lepiej nie, bo nagle na bo.pl znajdzie się 2x więcej kont z których 99% założono w dniu otwarcia ankiety  :P



Dalv - Shilien Templar/Hawkeye - AraneRiders | EPI x4


Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #342 dnia: Kwiecień 24, 2007, 02:13:23 pm »
Hehehhe ;)

Pomysl nie jest zly -> sam jestem cholernie ciekaw jak przebiegloby glosowanie.
2 lub 3 ankiety na najwazniejsze tematy w tej sprawie - jestem ZA ;)


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #343 dnia: Kwiecień 24, 2007, 03:10:15 pm »
a ja nie mogę się doczekać,wiadomości o dacie otwarcia servera xD


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #344 dnia: Kwiecień 24, 2007, 06:55:04 pm »
Super tan pomysł !!! Serwer powinien według mnie mieć raty 15-20.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #345 dnia: Kwiecień 24, 2007, 08:34:55 pm »
Ja bym chętnie zagrał, Ba !! nawet bym znajomych zaprosił

Są tylko wymagania które pwoinniscie spełnić jako Administratorzy serwera... Nie jest to nigdzie zapisane... ale warto bo to czynnik który utrzymuje graczy na serwerze dluzej niz pare godzin.

Mianowicie :

Donate - Najlepiej brak, a jak juz chcecie zarobic to takie, ktore nie wplywaloby w sposob znaczący na rozgrywke

Stabilność - Serwer który ma ponad 98% czasu online -bardzo fajnie ;) tylko trudno to zrobic ^^
Bardzo dobrym pomysłem mogłoby byc rozwiazanie, zeby wyznaczyc okreslony czas Restartu serwera, oraz raz na tydzien lub dwa "remanent" serwera i czas na ewentualne update.

C4/c5 off - mi akurat wszystko jedno, ale jakuda Ci sie zdobyc pliki c5 full official to bardzo miło.
Wiem jednak ze nie jest to sprawa prosta xD, A nawet jak to bedzie mnostwo rzeczy do poprawki. (w niektórych "edycjach xD" geo była taka podziurawiona ze przejscie z punktu A do punktu B  bylo niczym 6 w totku ^^.

Raty - Jesli serwer ma być serwerem do grania a nie do "słodkiej chwili zapomnienia"  to proponuje cos w granicach 2-4

Moja propozycja :
exp - 3
drop - 4,4
spoil - 2
Quest - 8 [ duza rata na quest jest dosyc radykalnym rozwiązaniem ale zachęci ludzi do robienia questow, Lineage nie jest mmorpg na darmo ^^ ]

Eventy - Eventy na serwerach które mialem okazje zobaczyc (extreme, paradise, mobL2, Enraged, Addiction, DragonNetwork, EPI i jeszcze kilku... ) były traktowane bardzo po macoszemu. Jesi juz były to byl to drop event albo hide&seek które moze i są fajne.... ale to raczej smaczki.
Wprowadzenie eventów fabularnych niewątpliwie urozmaiciło by rozgrywke. Trzeba też uwazac, kiedy eventy mają sie odbywac... ( sytuacja z EPI - Event medalowy w wigilie Bożego Narodzenia xP ::: Pozdro DRAGx xPPP )

Zaplecze - Strona i forum juz są, wszystko pięknie.

Kadra - Jesli Salladin to ten sam Salladin z lineage 2 center którego pamietam {a on mnie nie xDDD} to wierze ze znajdzie ludzi którzy będa sie opiekowac serwerem (GM !!! )
Bez dobrej obsady GM ludzie nie beda trzymac sie serwera pozostawionego samemu sobie.
Dobry GM - skarb
Zly (wedlug mnie) GM - Przykłady :

MOBL2 - Jeden gm mial hobby - Banowanie kont za... cokolwiek ^^
EPI - Kontakt z gm ? Nie ma sprawy - czasami jest na irc w grze pojawia się aby banowac ( a to i tak raz na dluuuuugo xP)
Kaimas - Gm - admin w jednym z klanow, ktory ma ally i wojny ? lekka przesada

No i jeszczesprawy takie jak mieszanie sie w rozgrywke... gm powinien byc obojetny w stosunku do graczy, inaczej wynikną sytuacje typu :
-on wczoraj rozmawial z GMem a dzisiaj ma S grade !!!!!
-Spisek !!!!!
-Zbrodnia !!!
-Napiszmy na forum i zróbmy REWOLUCJE.....

...żałosne


To na razie tyle jesli ktokolwiek chcialby więcej informacji odnosnie czegokolwiek zapraszam na GG
3895045 - pisac nawet na niedostępny


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #346 dnia: Kwiecień 24, 2007, 09:00:33 pm »
Ładny tu bałagan jest. Chyba pora już zamknąć ten temat, bo wszyscy co chcieli się wypowiedzieć czy tak czy nie, już się wypowiedzieli. Teraz to już tylko zbędna paplanina.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #347 dnia: Kwiecień 24, 2007, 09:33:54 pm »
ReeDeeMeeR - co do GM to faktycznie masz rację, ale uwierz mi, że jak się Gm lognie i każdy wie  to zaraz 1000+ PM:

- GM zaciąłem się.
- Mam buga nie moge kupić Broni ng
- Ey, jestem nowy daj lvl i kase.
- Gdzie expić na 3 lvl'u?

Wierz mi, że każdy dobry Gm po czymś takim będzie ZŁY! :D
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #348 dnia: Kwiecień 24, 2007, 10:22:48 pm »
Jeszcze jedno ale co do Rate'a z mojej strony, tym razem nie o x1 rate ;)
Jeżeli bedzie tu jakikolwiek rate, to mam nadzieje że będzie równy i najwyżej quest rate wyższy tak z 2xNornal rate...(Dla niekumatych jeżeli tu tacy są - Allx3 Questx6 lub Allx4 Quest x8)
Chodź to też niejest perfekcyjny pomysł bo może sie okazać powtórka z Paradise gdzie każdy robił sobie 2 konta na nich samych dark elfow na 21 lvl i questa na 100k•Rate zeby mieć pelno kasy.
Jak widze server '5x XP' i '8x Adena' to jak dla mnie to servery takie są dla lamek bądź nowych graczy ktorzy o siebie nieumia zadbać.

Osobiście myśle że zwiększenie 'Quest Rate' jest Zajebistym pomyslem, moze ludzie wreszcie zobaczyli by o co chodzi w tej Grze. A niejest to wyłącznie PvP/PK.

(Czytam temacik 3x dziennie, zobacze jak to sie potoczy)
Pozdrawiam ;)
Living just for Dying.
Dying just for You.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Oficjalny serwer l2 strony lineage2.bo.pl
« Odpowiedź #349 dnia: Kwiecień 24, 2007, 10:37:58 pm »
nie no masz racje, chodzenie od lokacji do lokacji, czekanie na zaladowanie sie geodaty zeby puknac pare mobkow i znow kliknac na npca to jest dopiero rpg i kwintesencja gry :D