Witaj
Gość

Wątek: ANGELOS-NETWORK.COM (HORIZON)  (Przeczytany 1628 razy)

  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

ANGELOS-NETWORK.COM (HORIZON)
« dnia: Luty 20, 2009, 10:15:10 pm »
Film, króciutki, ze względu na małą ilość dostępnych materiałów i brak czasu. Jakość troszeczkę nie najlepsza, głownie z winy tego, że zbyt wielkiego pliku nie uda mi się wrzucić. Jak najbardziej mile widziane będą oceny i to co waszym zdaniem zonie zostało dopracowano, co byście tam widzieli.

[youtube=425,350]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ep2VRHrH_wU&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ep2VRHrH_wU&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: ANGELOS-NETWORK.COM (HORIZON)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2009, 10:25:17 pm »
Beznadziejna muzyka i wstęp za długi jak na filmik tej długości.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: ANGELOS-NETWORK.COM (HORIZON)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2009, 01:22:04 pm »
1. Nagrywales opcja replay? Zły pomysl, albo przynjamniej ja nie lubie tego w filmikach pvp
2. filmik 2,5min a wstep 1min? hmm idziesz do kina na film 2godzinny gdzie daja napisy koncowe na poczatek :)
3. Pewnie ktos sie przyczepi ze lolserver. Moim zdaniem na kazdy serverze mozna rozkminic fajne i ciekawe akcje.
4. Słaba muzyka, co powiedzia juz moj poprzednik, nie pasujaca w ogole do fimiku( moze i po czesci pasuje, ale tutaj raczej pasuje rock, rap-core czy cos w tym rodzaju a nie techno czy co to bylo :] )\\
5. Intro w sumie nie takie zle tylko ze mialem wrazenie jakbys dal 3 intra po kolei. Wystaczyloby jedno dobre
Tyle ode mnie. Sam nie zrobilem swojego filmiku ( jestem w trakcie) i wiem jak uwagi innych moga pomoc, tym badziej te negatywne.
moja ocena 5,5/10
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: ANGELOS-NETWORK.COM (HORIZON)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2009, 04:01:46 pm »
Krytyka na poziomie zawsze mile widziana, doceniam ;)
Serdecznie pozdrawiam.