Witaj
Gość

Wątek: Szukam klanu  (Przeczytany 2259 razy)

  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Szukam klanu
« dnia: Lipiec 23, 2007, 01:48:30 am »
Szukam polskiego klanu na Teonie :] Możecie polecić jakieś dobre (ale nie koniecznie z najlepszego ally), które mają porządek i jako tako trzymają się regulaminu.

Gladiator 40 lvl

Aktualnie jestem w jakimś międzynarodowym (Tribunal Unrest) ale uważam, że w polskim lepiej by mi się grało.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2007, 01:50:34 am wysłana przez zxc »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2007, 09:03:03 am »
Wiekszosc dobrych klanow ma rekrutacje od 70+. Znajdz sobe jakis cichy nonfactor klan i zrob 70lvl, wtedy mozesz zaczac sie rozgladac.

Z dobrych klanow to znam:
Prets (70+ rekrutacja)
LoC (70+ rekrutacja)
Aristocracy (polski, przyjmuja low lvl chyba, porozmawiaj z cl)
RS (70+++ rekrutacja)
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 3

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2007, 09:21:35 am »

Aktualnie jestem w jakimś międzynarodowym (Tribunal Unrest) ale uważam, że w polskim lepiej by mi się grało.

TribalUnrest 

Widać, że nie jesteś bardzo z nimi związany  :P
TEON

Lokken - Dominator/Eva Saint/Tyrant (on sale)


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2007, 11:29:11 am »
Któryś z klanów "X" (nie pamiętam który niestety) bierze nawet wysokie 4x-5x jak grasz supportem, a 6x to z luzem i nawet nie tylko support - ale to jeśli odpowiada ci rola mięsa armatniego ;)


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2007, 11:32:45 am »
Literówka sorry, miało być TribalUnrest :P Klan fajny przyjęli mnie jak zaczynałem grać na offie, ale nie widzę przyszłości tego klanu/ally. Jak na razie to czyste PvE i nic więcej. A już mnie ch* strzela jak widzę...
x: Hi
z: Hello
y: hi m8
c: hola aloha
Naszła mnie ochota na polskie wygłupy :D

Dzięki Montezuma, poszukam Cl'a Aristocracy może znajdzie się dla mnie miejsce :)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Szukam klanu
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 23, 2007, 11:37:36 am »
Aristocracy to obecnie pvp/pve. Jest jeszcze jeden polski klan ale maly i calkowice pve, zapomnialem nazwe...
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.