Witaj
Gość

Wątek: BARDZO WAZNE...  (Przeczytany 2442 razy)

  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

BARDZO WAZNE...
« dnia: Sierpień 29, 2007, 10:44:11 pm »
Mam prosbe do graczy z offa czyli do Was... A mianowicie czy ma ktos z Was mozliwosc sprawdzenia ile PR zadaje dmg z fatal countera w innego gracza. Prosze o podanie dmg przy max hp oraz przy low hp, jesli mozna to prosze o napisanie jakil lvl mial PR, w jaka klase bil i jaki lvl miala przeciwny gracz. Jesli napiszecie jakis sprzet mieli to tez by mi bardzo pomoglo. Jesli ktos zdecyduje sie zrobic ten test albo ma znajomych ktorzy moga to zrobic to chcialbym zeby Pr byl na self buffie bez wlaczonego dead eye. Z gory dziekuje.

Ps. Bym zapomnial: jakie dye mial pr tez by sie przydalo :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2007, 10:49:54 pm wysłana przez Arantiel »


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: BARDZO WAZNE...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2007, 10:33:25 am »
powiem ci ile przy full... w zaleznosci od serva albo nie uzyjesz skilla wcale albo bedzie 1 dmg ^^

/Polgara Dostajesz ostrzeżenie BO JA SIĘ CHYBA DOŚĆ JASNO WYRAZIŁEM W REGULAMINIE TEGO DZIAŁU O PISANIU BZDUR Z PRIV SERWERÓW
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2007, 05:31:29 pm wysłana przez Polgara »
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: BARDZO WAZNE...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2007, 05:04:58 pm »
Antilus:to jest dział o oficjalu a nie zależny od serwa wiec nie pisz tu bzdur
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: BARDZO WAZNE...
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2007, 10:11:14 pm »
Mam prosbe do graczy z offa czyli do Was... A mianowicie czy ma ktos z Was mozliwosc sprawdzenia ile PR zadaje dmg z fatal countera w innego gracza. Prosze o podanie dmg przy max hp oraz przy low hp, jesli mozna to prosze o napisanie jakil lvl mial PR, w jaka klase bil i jaki lvl miala przeciwny gracz. Jesli napiszecie jakis sprzet mieli to tez by mi bardzo pomoglo. Jesli ktos zdecyduje sie zrobic ten test albo ma znajomych ktorzy moga to zrobic to chcialbym zeby Pr byl na self buffie bez wlaczonego dead eye. Z gory dziekuje.

Ps. Bym zapomnial: jakie dye mial pr tez by sie przydalo :P

Ten post jest na serio czy sobie jaja robisz ?


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: BARDZO WAZNE...
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2007, 02:15:31 pm »
Jak masz pisac takie bzudry to sie lepiej nie odzywaj a nie nabijasz sobie posty. Chce po prostu porownac dzialanie fatala na retailu i u mnie na serwie.


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: BARDZO WAZNE...
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2007, 02:30:35 pm »
ale my jestesmy snoby z retaila i nie zamierzamy ci pomoc !! haha :P

pzdr
karol