Witaj
Gość

Wątek: Blade & Soul  (Przeczytany 4110 razy)

  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Blade & Soul
« dnia: Październik 11, 2015, 10:28:50 am »
Co myślicie o tej grze? Mają być serwery umieszczone w europie, warto zainteresować się tym tytułem?


Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2015, 04:10:28 am »
strasznie brzydki User Interface, jak jakis f2p crap tak to chyba ok. Odswiezony Aion.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2015, 01:55:29 pm »
Dostałem klucz do closed beta na ten weekend. Zdam relacje o ile znajdę czas na grę...
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2015, 10:55:09 pm »
Brzydki interfejs może mieć wartość sentymentalną, więc nie musi być na minus, natomiast grafika wygląda całkiem nieźle, choć wielu screenów w sieci nie znalazłem. Na razie tylko z jakichś koreańskich testów.


Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2015, 04:34:05 pm »
Brzydki interfejs może mieć wartość sentymentalną, więc nie musi być na minus, natomiast grafika wygląda całkiem nieźle, choć wielu screenów w sieci nie znalazłem. Na razie tylko z jakichś koreańskich testów.

Twierdzisz, ze zajebane 60% ekranu jakims brzydkim, nieskalowalnym gownem wyraza wartosc sentymentalna? :D


Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2015, 05:53:31 am »
btw. jakby ktos sie zastanawial. to p2w gowno bez balansu po skonczeniu trzydziestu paru inst. zostaje pvp/areny gdzie p2w i brak balansu jest ogolnie wiadomy. Wiec gra zdechnie do roku ;d


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 27, 2015, 07:00:04 pm »
Większość MMO traci sens dość szybko. Np. takiego Guild Warsa bardzo cenię, to jedna z moich ulubionych gier, ale pograłem 3 miesiące i mi się znudziło, później już tylko logowałem się raz na jakiś czas. Jedyne co może trzymać przy grze dłużej to fajna gildia, jakieś rajdy, hunty itd. ale też ile można.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2016, 06:43:54 pm »
i jak tam ta gra wygląda, meh or nah?


Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2016, 03:01:26 pm »
i jak tam ta gra wygląda, meh or nah?

Troche lepszy Aion, ale technologicznie to gra z 2009 roku, BDO/Black Desert/Tree of Savior/Legion to beda tytuly.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 22, 2016, 05:13:29 pm »
i jak tam ta gra wygląda, meh or nah?
Jeśli lubisz 1vs1 to gra dla Ciebie. Szczęście w nieszczęściu bo areny 1vs1 rozpoczęły erę e sportu tej gry w KR. Wszystko inne nudne jak flaki z olejem, gra z instancjami i full lvlem po kilku dniach (w niektórych takie dropy fps, że szkoda gadać). Mass PvP nie istnieje, optymalizacja gry pozostawia dużo do życzenia więc po co farmić top sprzęt jeśli na arenie i tak każdy ma taki sam lvl i sprzęt - tak wyrównuje Ci, możesz wbić nawet 20 lvlem. PvP w otwartym świecie wygląda tak, że wybierasz frakcje i masz strój, jeśli go założysz to jesteś "oflagowany do PvP" jeśli ktoś chcę się z Tobą bić z przeciwnej frakcji to także zakłada swój strój. Ganki praktycznie nie istnieją bo kto zakłada strój podczas grindu podnosząc ryzyko bycia zgankowanym z moobami na plecach? Niby są lokalizacje z open world pvp ale szkoda o nich gadać.

To taka linejdżowa perm olimpiada w skrócie i tylko tyle albo aż tyle, w zależnosci od oczekiwań do gry.


PC za grube kafle, sama karta i procek to 5k zł.
Intel i7 4790K OC 4.5GHz
NVIDIA GTX 980 Ti OC 1250/1427MHz

Obczaj sobie moment od 25 sekundy, dropy fps do 10 :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=siK3CGGu4jk[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2016, 05:19:12 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2016, 05:41:41 pm »
Możesz wbić na 20lvlu na areny, ale brakuje Ci skilli, więc nic tam nie zrobisz.
Na becie jak ubrałeś strój do pvp, to od razu ktoś do bicia się znajdował. Widziałem też filmik, na którym ludzie walczyli pod jakimś bossem, więc widocznie open pvp istnieje.
Osobiście grałem tylko kilka dni na becie, bo mnie trochę znudziło. Zastanawia mnie jak długo xRelapse grał, że ma tak mocno wyrobioną opinię?
Ogólnie 1vs1 jest w ogóle niezbalansowane. Na przykład Assassin nie przeżyje starcia z summonerem, jego szanse są zerowe (o ile summoner ogarnia). Za to inne klasy z kolei nie mają z nim szans.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2016, 05:44:24 pm »
Możesz wbić na 20lvlu na areny, ale brakuje Ci skilli, więc nic tam nie zrobisz.
Na becie jak ubrałeś strój do pvp, to od razu ktoś do bicia się znajdował. Widziałem też filmik, na którym ludzie walczyli pod jakimś bossem, więc widocznie open pvp istnieje.
Osobiście grałem tylko kilka dni na becie, bo mnie trochę znudziło. Zastanawia mnie jak długo xRelapse grał, że ma tak mocno wyrobioną opinię?
Ogólnie 1vs1 jest w ogóle niezbalansowane. Na przykład Assassin nie przeżyje starcia z summonerem, jego szanse są zerowe (o ile summoner ogarnia). Za to inne klasy z kolei nie mają z nim szans.
Grałem 4 miesiące i to z przerwami - jedyne co mnie tyle utrzymało i dlaczego wbijałem od czasu do czasu to 1vs1. Wpisz sobie blade and soul mass pvp na youtube i spójrz ile tych filmików jest, a jak już znajdziesz to mass pvp oscyluję do 15 osób w porywach. Jeśli szukasz rywalizacji w open world to gra nie jest dla Ciebie, jeśli lubisz mass pvp to nie jest gra dla Ciebie, jeśli lubiłeś oly w L2 to możesz spróbować i może się okazać, że gra jest dla Ciebie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2016, 05:47:06 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2016, 05:53:18 pm »
A mnie z kolei odrzuciło 1vs1, jest wyjątkowo... nudne.
Uważam za to, że jak komuś bardziej zależy na PvP, to jest to gra warta uwagi.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 22, 2016, 06:06:10 pm »
A mnie z kolei odrzuciło 1vs1, jest wyjątkowo... nudne.
Uważam za to, że jak komuś bardziej zależy na PvP, to jest to gra warta uwagi.
To też w dużej mierze zależy od community, jak w L2 byli co wojnę oddawali i tacy co nigdy żadnej nie mieli.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 22, 2016, 06:10:12 pm »
Tam miało być PvE*
Uważam, że to PvP raczej kiepska :p


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 23, 2016, 10:56:54 am »
Pograłem chwilę i gra mnie kompletnie odrzuciła. Typowe WoW-like gówno, gdzie cała gra polega na bieganiu po całej mapie i spamowaniu 1 przycisku (tutaj F), żeby akceptować lub dokończyć questa. Tak wiem, że tak na pewno jest tylko na początku, no ale proszę Was, gdzie w tym frajda? Wolałem 2 dni dobijać lvl na mobach w L2, niż w jakiejkolwiek grze pier... się z questami.


Odp: Blade & Soul
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 23, 2016, 11:49:27 am »
Pograłem chwilę i gra mnie kompletnie odrzuciła. Typowe WoW-like gówno, gdzie cała gra polega na bieganiu po całej mapie i spamowaniu 1 przycisku (tutaj F), żeby akceptować lub dokończyć questa. Tak wiem, że tak na pewno jest tylko na początku, no ale proszę Was, gdzie w tym frajda? Wolałem 2 dni dobijać lvl na mobach w L2, niż w jakiejkolwiek grze pier... się z questami.

Gdzie ty ten crap do wowa porownujesz oO. Wow to gra pve z dodatkiem pvp.

Bns ma tylko areny, reszta to crap.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2016, 12:14:51 pm wysłana przez haran »