Witaj
Gość

Wątek: Klasy na Cerberusie  (Przeczytany 3215 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Klasy na Cerberusie
« dnia: Wrzesień 06, 2010, 08:14:50 am »
Jakich klas brakuje na serwerze? i jest zapotrzebowanie na nie w klanach? Łuczników? tancerzy? czy moze tanków?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2010, 09:16:35 am »
Z tego co zauważyłem głównie idzie o SWS, ale ciężko stwierdzić na takim online
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2010, 09:48:11 am »
Łuczników za dużo nie ma, jak z bd to nie wiem, ale na pewno jest przesyt tanków i deficyt sws'ów  :)



  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2010, 10:27:16 am »
Bo własnie zamierzam zacząć tu grać. Ok, więc musze się zastanowić między sws a łukiem ;P Dzięki za info.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2010, 10:48:07 am »
bd'ków tez brakuje


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2010, 03:42:52 pm »
swsow to zawsze brakuje na kazdym serwerze :) Luka pod ta kronike odradzam, zrob lepiej bd/sws, a z pt nie bedzie problemu.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 04, 2010, 07:00:05 pm »
Przepraszam, że odkopuję temat (prawie miesiąc za 2 dni) ale mam identyczne pytanie i szkoda miejsca na dodatkowy temat. Jaką postać jest warto robić? Lepiej robić dps/support pod melee/mage party? Myślałem nad jakimś Kamaelem ale wątpię by był to dobry pomysł.(zatrzymałem się na Interlude i teraz próbuję sił w nowszych kronikach)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 04, 2010, 07:06:58 pm »
nie wiele sie zmienilo mysle :) wiec posty wyzej oddaja wciaz potrzeby na serverze :)

kamaeli zwlaszcza SBkow jest w huuu... :P  i niestety wiecej :) berkow rowniez duzo :) jak chcesz potestowac kamaeli to idz na jakiegos HR'a :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 04, 2010, 07:13:39 pm »
aktywnych bd/sws/wc, i moze healerów brakuje.
graj czym lubisz  8)


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 04, 2010, 07:16:34 pm »
Przepraszam, że odkopuję temat (prawie miesiąc za 2 dni) ale mam identyczne pytanie i szkoda miejsca na dodatkowy temat. Jaką postać jest warto robić? Lepiej robić dps/support pod melee/mage party? Myślałem nad jakimś Kamaelem ale wątpię by był to dobry pomysł.(zatrzymałem się na Interlude i teraz próbuję sił w nowszych kronikach)

Kamael hmm SB jak i Berk nie są to postacie dla nowych graczy. Berk wydaję się być w miarę łatwy do opanowania, ale tak nie jest. Z racji iż lata w light i ma mało p.deff. Jest to chodzący kurczak dostanie z 3-4 razy i pada, jednak sam też szybko uśmierca, ale to inna para kaloszy. Hmmm SB jest to najbardziej innowacyjna aka mutant postać, nim możesz położyć każdego od dagger-a po łuka przez tanka i nuka. Jednak SB ma w PIZ*** skilli, ma skille offensywne (melee) jak i normalne nuki. Problem polega na tym w SB iż trzeba wiedzieć kiedy jakie skille na daną profkę, by go ogarnąć to minimum 2 tygodnie pvp non-stop :). Dlatego odradzam Ci kurczaków :).

O clan na serwerze nie trudno, bo praktycznie od 70-a lvl jest banał znaleźć, gorzej to znaleźć taki dobry :). Zależy pod co chcesz robić postać, czy pod pvp, czy pve, czy po prostu chcesz się jakoś wyfarmić na początku.

Najszybciej się expi wiadomo nukiem, jednak w GE nimi ciężko coś zarobić. Od jutra zaczynają się znów caty, to możę spróbuj Tyrant, Destro jednak tyrantów jest BARDZO dużo na serwerze. Myślałem, żęby nie podsunąć Ci ee, jednak od 76 ciężko się expi. Pagan oblężone, rift to samo( prócz hero). Dlatego sugeruje Ci SE, jako iż jest dużo tyrantów i destro na serwie, to nie będziesz miał większego problemu by znaleźć exp w catach. Zawsze to wolniej niż EE z Nukiem, jednak grając SE nie potrzebujesz boxa :P.

Mam nadzieję, że Ci się przyda to co napisałem :).
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 04, 2010, 08:01:14 pm »
SB to 2 skille i koniec


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 04, 2010, 09:03:44 pm »
no nie bardzo. chyba ze masz wszystko s80/84, full atrybut, overenchant skilli i broni i bijesz A-grejdowców. to tak, wystarczy ze z 2 nuków strzelasz. widac to ladnie na naszej olimpiadzie na cerberusie ostatnio  8)
a w równych pojedynkach zongluje sie skillami w odpowiedniej kolejnosci, jak czesto w przypadku innych klas. 2 skilli to nawet HE nie uzywa.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 04, 2010, 09:29:53 pm »
no nie bardzo. chyba ze masz wszystko s80/84, full atrybut, overenchant skilli i broni i bijesz A-grejdowców. to tak, wystarczy ze z 2 nuków strzelasz. widac to ladnie na naszej olimpiadzie na cerberusie ostatnio  8)
a w równych pojedynkach zongluje sie skillami w odpowiedniej kolejnosci, jak czesto w przypadku innych klas. 2 skilli to nawet HE nie uzywa.

HE mało many, wolny reuse Life Is Brutal :P. Już nawet większość osób nie stunne po 76, nie licząc tanków.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 04, 2010, 09:34:10 pm »
no nie bardzo. chyba ze masz wszystko s80/84, full atrybut, overenchant skilli i broni i bijesz A-grejdowców. to tak, wystarczy ze z 2 nuków strzelasz. widac to ladnie na naszej olimpiadzie na cerberusie ostatnio  8)
a w równych pojedynkach zongluje sie skillami w odpowiedniej kolejnosci, jak czesto w przypadku innych klas. 2 skilli to nawet HE nie uzywa.
acha


mowilem o steal divinity i lightning shock i nie wiem gdzie wyczytales ze pisze o oly


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 04, 2010, 09:37:14 pm »
a ja nie wiem gdzie ty wyczytales ze ktos wyzej mowil o mass pvp. bo tam twoja 'taktyka' tych 2 skilli moze by ludzi nie załamywała. a poza mass - z pewnoscią


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 04, 2010, 09:44:14 pm »
Mhm, czyli Kamaeli brać nie warto, support jak najbardziej a dpsów jest od groma i nikt tego nie chce  :shock: ? No a kolejność farma - > pvp to chyba każdy zna. Co do początkującego gracza to taki świeżak nie jestem ale taki wyjadacz też nie. Casual to się zwie  :D?
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2010, 09:45:52 pm wysłana przez Karthag »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 04, 2010, 10:09:53 pm »
Mhm, czyli Kamaeli brać nie warto, support jak najbardziej a dpsów jest od groma i nikt tego nie chce  :shock: ? No a kolejność farma - > pvp to chyba każdy zna. Co do początkującego gracza to taki świeżak nie jestem ale taki wyjadacz też nie. Casual to się zwie  :D?

Postacie DD fajne ale bez boxa się nie obejdzie, znaczy nie mówię, że na serwerze nie ma supportów. Jednak łatwiej być supportem i znaleźć PT niż odwrotnie.
Ja tam Ci polecam EE/SE ewentualnie SK< dość specyficzna postać :P.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 04, 2010, 10:25:25 pm »
Box to nie problem mógłbym nawet party odpalić bez problemu. Problemem jest znalezienie dobrego klanu, który by chciał daną klasę u Siebie. Przez ostatni 2-3 miesiące grałem WC na Interlude i mi się bardzo przejadła dlatego miałem zamiar zrobić klasę, która ma jakieś znaczenie w PVP, ale pewnie takim czymś dobrego klanu nie znajdę.

SE? A to nie jest ta postać co nikt jej nie chce? Zatrzymałem się na Interlude/Hellbound więc coś mogło mnie ominąć  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 04, 2010, 11:05:40 pm »
Box to nie problem mógłbym nawet party odpalić bez problemu. Problemem jest znalezienie dobrego klanu, który by chciał daną klasę u Siebie. Przez ostatni 2-3 miesiące grałem WC na Interlude i mi się bardzo przejadła dlatego miałem zamiar zrobić klasę, która ma jakieś znaczenie w PVP, ale pewnie takim czymś dobrego klanu nie znajdę.

SE? A to nie jest ta postać co nikt jej nie chce? Zatrzymałem się na Interlude/Hellbound więc coś mogło mnie ominąć  :P

Pomyślmy Caty+ BTB+ Recherge, no wychodzi na to, że wszyscy mają ją w du*** :P. EE też ma btb i rechergea ale to dopiero na 76 :(. Wiesz SE możesz się zawsze w jakichś catach po nawalać, wiem to po swoim EE :P. Trance + Nuk w broni, szczególnie, że jeszcze część osób biega bez TTS to trance włazi jak w masło :]. Może po prostu, ja się nie znam :P.
Jak zrobisz SE to pisz na PW, z chęcią Cię przygarne pod skrzydła mego SK :D O ile nie jesteś nol lifem 24/8 :]
No jeszcze masz do wyboru PP :D. Też nie doceniany.

Z mojej perspektywy grani na boxach psuje całą grę, bo siedzisz ciągle sam nie masz z kim pogadać, ale są tacy co to lubią :P.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2010, 11:07:38 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 04, 2010, 11:10:04 pm »
a ja nie wiem gdzie ty wyczytales ze ktos wyzej mowil o mass pvp. bo tam twoja 'taktyka' tych 2 skilli moze by ludzi nie załamywała. a poza mass - z pewnoscią
wszystko powyzej 1vs1 to mass pvp na cerberusie? az tak slabe pvp tam macie?;f


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 05, 2010, 06:10:29 pm »
Dzięki wszystkim za rady, które do tej pory otrzymałem. Waham się pomiędzy EE/ES/Bishop/Warlock. Jak radzą sobie summonerzy na tej kronice? Czy warto zawracać sobie głowę EE/Bishopem? Nigdy nie grałem czymś co "podtrzymuję życie drużyny"  :P.


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 05, 2010, 07:05:43 pm »
EE w starciu 1 vs 1 powinien sobie poradzic ;] , sumonnera jak ogarniasz to kox ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Klasy na Cerberusie
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 05, 2010, 10:37:21 pm »
EE w starciu 1 vs 1 powinien sobie poradzic ;] , sumonnera jak ogarniasz to kox ;]

Bishop też se poradzi najlepszy duet na pvp to właśnie EE + Bishopas :).
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)