Witaj
Gość

Wątek: Kogo wybrać?  (Przeczytany 4384 razy)

  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Kogo wybrać?
« dnia: Październik 08, 2011, 10:16:57 am »
Siemanko.Ostatnio pomyślałem sobie że pogram z kolegami na jakichś Low ratach (x5,max x10(Gracia Final albo High Five))
I mam dylemat co do postaci.Tu wymieniam kim chciałbym grać:
-Silver Ranger
-Wind Rider
-Eva's Templar
-Shillien Knight
-Blade Dancer.

Gdyby ktoś wymieniłby mi ich wszystkich plusy i minusy,albo po prostu doradził kim będzie najlepiej (pvp,exp) byłbym wdzięczny  :_delf_5_1:


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2011, 01:41:44 pm »
-Silver Ranger - exp nim jest ciezki az do uzyskania draco bowa i smigania na plaints of lizardman gdzie ma sie dobry exp i drop w pvp taki sobie polecalbym bardziej pozostalych dwoch archerow bo sa silniejsi.
-Wind Rider - exp tak samo ciezki jak u archera tylko rozni sie tym ze archer moze pozniej spokojnie expic na plaitsach a dagger musi leechowac exp w party, jednak na pvp jest bardzo dobry szybko zabija czasami starczy jeden backstab (oczywiscie w robe i light userow bo tanki to inna historia) w kazdym razie napewno dagger sie nie znudzi, poza tym wr to dla mnie najlepszy z daggerow (najwytszymalszy i najwieksza szansa na krytyki)
-Eva's Templar - aka tank puszka jest najwytszymalszy ze wszystkich tankow ( najwiekszy p def, m def i ma 2 tole) ale najmniejszy atak dmg. Expienie nim to raczej w pt na jakies trainy. Na pvp jak to tank bierzesz wszystkie obrazenia na siebie no i agrujesz wrogich healerow itp. No i na oly jest strasznie fajna postacia. Jedyna wada jego jest to ze nie posiada shield stuna z 2 profy.
-Shillien Knight - to samo pvp jak u evy templar. SK ma najwiekszy atak ale najmniejsze HP z innych tankow wyroznia go fakt ze jest on takim tankowym dd'kiem. Exp nim wyglada prawie tak samo jak u evy templar tylko ze moze jeszcze isc do MoS i zabijac aniolki na lethale. No i tez nie ma shield stuna z 2 profy.
-Blade Dancer - raczej o exp nie musisz sie martwic (chyba ze solo) a raczej o party do expa bo bd jest zawsze poszukiwany dzieki swoim buffa (dance) ktore daja mega kopa dla calej druzyny. W pvp dajesz dance  i robisz to samo co tanki czyli agrujesz przeciwnych healerow zeby ciebie leczyli, dajesz meduze zeby wykluczyc kilku wrogow przez kilka sekund z walki no i oczywiscie bijesz kazdego ze swoich duali.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2011, 02:41:47 pm »
Wielkie dzięki,dzięki twojemu opisowi wacham się już tylko pomiędzy dwoma:
-Wind Rider i Blade Dancer.  :_delf_5_3:


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2011, 03:20:37 pm »
-Eva's Templar - aka tank puszka jest najwytszymalszy ze wszystkich tankow ( najwiekszy p def, m def i ma 2 tole) ale najmniejszy atak dmg. Expienie nim to raczej w pt na jakies trainy. Na pvp jak to tank bierzesz wszystkie obrazenia na siebie no i agrujesz wrogich healerow itp. No i na oly jest strasznie fajna postacia. Jedyna wada jego jest to ze nie posiada shield stuna z 2 profy.
Srsly? ciekawe co powoduje, że ma niby więcej P.def/m.def niż SK/DA/Pal?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2011, 03:27:16 pm »
Bo jest bialy  :D TK=PAL=DA / SK


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 08, 2011, 04:36:06 pm »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 08, 2011, 04:37:36 pm »
pal ma zdecydowanie najwiecej, pozniej jest DA z jego majesty +30, a pozniej dopiero tk/sk... (chociaz z odpalonym gs maja wieksza szanse na blok, ale mowimy o p defie)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2011, 05:37:10 pm »
A ja mam najwięcej ze wszystkich wojów bo jak odpalę sword shield to mam -_- defa  hahaha

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 09, 2011, 05:40:46 pm »
chodzilo mi bardziej o bazowanego defa ktorego D.Elf ma najmniej a reszta jest identyczna ( wiadomo ze lepiej ogolnie powiedziec ze wszyscy maja tyle samo defa i jest to poniekad prawda gdy sie nie patrzy na szczegoly )


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 09, 2011, 06:06:36 pm »
D.elf ma najmniej bazowego defa?

Def nie rośnie wraz z LvLem postaci tylko z lvlem armor mastery( w tym przypadku heavy)
A wszystkie tanki mają tyle samo lvli P/M.def mastery

Więc o czym ty za przeproszeniem -_-?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 09, 2011, 06:24:58 pm »
Sorry , przyznaje racje my fail .

ps. prosze moda o usuniecie tych bzdur
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2011, 06:37:41 pm wysłana przez Sylar »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 09, 2011, 11:18:25 pm »
A ja mam najwięcej ze wszystkich wojów bo jak odpalę sword shield to mam -_- defa  hahaha
deska na gutsie nie ma wiecej?


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 10, 2011, 07:34:25 pm »
A czy dałoby się zmontować takie coś że grał bym Wind Rider'em,i zrobiłbym sobie sube Glada.
Co o tym myślicie?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 10, 2011, 08:04:46 pm »
A czy dałoby się zmontować takie coś że grał bym Wind Rider'em,i zrobiłbym sobie sube Glada.
Co o tym myślicie?
Poza ty, że suba nie może mieć powyżej 80 lv to spoko(czyli zapomnij o robieniu czegokolwiek z contentu 81+ na tej subie)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 10, 2011, 08:18:11 pm »
A w takim wypadku miałbym jakieś szansę w PvP z resztą wylevelowaną na 85?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 10, 2011, 08:52:10 pm »
A w takim wypadku miałbym jakieś szansę w PvP z resztą wylevelowaną na 85?
Tylko jak ktoś jest afk bez zbroi i nie kapnie się, że coś go bije

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 10, 2011, 09:08:39 pm »
w morai + 16 moze dalby rade'[


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 10, 2011, 09:38:29 pm »
Albo inaczej , Ty z buffem on bez ;) A jesli chodzi o subke do WR to glad sie sprawdzi tylko pod cert haste , chociaz moim skromnym zdaniem lepiej wziac Destro , Tyrka albo WL'a .


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 10, 2011, 10:51:16 pm »
w morai + 16 moze dalby rade'[
Generalnie sama różnica 5 lvli, enchant skilli, protectiony i inne bajery z 81+

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 11, 2011, 07:24:17 pm »
sam Final secret i mniejszy % do enchantu skilli juz mowi sam za siebie , dodajac % dmg od wyzszych gradem broni itp


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 11, 2011, 07:27:07 pm »
Jest jedno rozwiązanie ;p
Grać na RUoffie i zrobić sobie subke do 99lv(jedna subka może mieć max lvl)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Kogo wybrać?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 11, 2011, 08:14:11 pm »
kupic R grade i zabijac na hita  8)