Witaj
Gość

Wątek: netbook/laptop cena 3-4k  (Przeczytany 6052 razy)

netbook/laptop cena 3-4k
« dnia: Grudzień 27, 2008, 01:16:20 pm »
Szukam dobrego netbookia/laptopa na którym będzie można pograć bez problemów z systemem lub bez systemu w cenie od 3 do 4 k.
Jest tego dużo na rynku i nie mam zielonego pojęcia co wybrać.


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2008, 05:51:08 pm »
http://www.allegro.pl/item508008289_toshiba_a300_1eg_t5750_15_4_4gb_250gb_wys_gratis.html

ja mam taki tylko ze bez grafiki i z 2 gb ramu a działa pięknie i nawet mogę filmy w full hd oglądać i bateria jakieś 2-3 godziny jak w internecie siedzisz


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2008, 10:49:00 pm »
Jutro Polgi )
Phoenix on szuka lapka, a nie założył temat "Pochwalcie sie swoimi notebookami" :D
HATE ME MOAR!


Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2008, 10:53:43 pm »
dodam tylko że matryca przynajmniej 16" i w górę


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2008, 10:56:07 pm »
Nogi CI zmiażdzy taki wielki w łózku i nie bedę miał na czym siedzieć wujki Polgi <3
HATE ME MOAR!


Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2008, 10:58:36 pm »
oj czy Ty musisz wszystko ujawniać nic prywatności :P


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2008, 10:59:25 pm »


Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:02:23 pm »
widziałem go w media strasznie tandetnie wygląda zwłaszcza ta konsola po lewej stronie


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:03:35 pm »
Ostatnio serio myśle sobie tak
Aha Acer
kiedyś pękały obudowy ale już to naprawili
no tak
teraz za to padają matryce+płyty główne
4/5 Acerów co znam odwiedza serwis z czestotliwościa taką, jak ja ten dział prawie na tym forum w poszukiwanie jakiegoś ambitnego zapytania
więc
LOLOLOL ACER LOLOLOLOL
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:07:17 pm »
w vobisie zawsze coś fajnego jest :D a jak nie ma w sklepie to w katalogu


Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:09:43 pm »
wiem ale vobis jest o kilka set złotych wszystko droższe niż w innych sklepach to po pierwsze
po drugie serwisowanie u nich sprzętu wiele nerwów, zdrowia i czasu kosztuje z doświadczenia to
piszę


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:13:57 pm »
Jak brać w Polsce to juz z Karen Notebook jak komuś zależy na serwisie, a druga sprawa, że to tak naprawde nie zależy od sklepu to masz przerąbane, bo jedna firma ma dobry serwis a druga nie. Spytajcie sie ludzi co serwisują rzeczy Asusa jakie cuda sie dzieją...
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:14:54 pm »
wiem ale vobis jest o kilka set złotych wszystko droższe niż w innych sklepach to po pierwsze
po drugie serwisowanie u nich sprzętu wiele nerwów, zdrowia i czasu kosztuje z doświadczenia to
piszę

a czy ja mówiłem żeby tam kupić ?? zobacz co ci się spodoba a później na ceno gdzie najtaniej :]


Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:24:28 pm »
Tylko że vobis markuje swoją nazwą sprzęt i konfiguracje są dla nich tylko robione i nie znajdziesz takiego samego w innym sklepie sprawdzałem bo różnią się parametrami  bo albo czegoś jest mniej albo więcej

mnie się podoba ten lapek wygląd ma wypasiony
http://www.ceneo.pl/1822962

ale musiałbym na głowę upaść żeby go kupić bo za taką cenę wole sobie kompa złożyć którego i tak będę składał
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2008, 11:27:27 pm wysłana przez Polgara »


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:27:41 pm »
http://www.komputronik.pl/ a tutaj patrzyłeś ?? vobis nie wszystko ma droższe a czasem nawet tańsze :)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:29:46 pm »
Qosmio to są już centra multimedialne a nie laptopy, mają takie ceny bo mają Tunery TV i jakieś potforne karty...w ogóle Polgi, kurde, czerwony laptop?
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:34:41 pm »
a asus miał jakaś serie laptopow fajna to chyba była seria "g" ale nie pamiętam dobrze


http://www.alienware.com/products/M17-notebook.aspx?SysCode=PC-LT-M17&Subcode=SKU-DEFAULT kup se to ^^


Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:38:13 pm »
mnie nie chodzi w sumie o cenę tylko o konfiguracje lapka dlatego dałem przedział od 3 do 4 k
bo chcę jak najlepszy konfig w tym przedziale cenowym bo tak naprawdę parametry sprzętu jak dla mnie nic nie mówią jest to dla mnie czarna magia :D
A często się okazuje że tańszy laptop jest lepszy od tego droższego
A parametry jednego są takie same jak innego a jeden jest droższy od drugiego


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:41:41 pm »
Kupujesz fajnego laptopa od Asusa z serio jakiejkolwiek, po tygodniu pada piksel w matrycy, biora na gwarancji i nie masz laptopa przez 3 miesiace i wraca z pikselem popsutym - najlepszy serwis w kraju...
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:45:23 pm »
to ten którego wymieniłem wyżej "http://www.alienware.com/products/M17-notebook.aspx?SysCode=PC-LT-M17&Subcode=SKU-DEFAULT" to jest masakra ale będzie drożnej bo cena jest w funtach $1,399 a i co do jego wagi i wytrzymałości baterii to jest pewnie cienki :/


Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 27, 2008, 11:50:20 pm »
Mnie sprzęt ma chodzić b.dobrze mam być z niego zadowolony i co najważniejsze ma się nie psuć

tak jak mój komp mam go 8 lat(zapłaciłem wtedy za niego 8k teraz nie jest nawet wart 1000 zł) chodzi przeważnie po 20 godzin dziennie i jedyne co się w nim  zepsuło przez te lata to spaliła się karta sieciowa. A jak nie chce się włączyć zwłaszcza ostatnio bo już wysłużony  wystarczy nim potrząsnąć lub kopnąć i działa :D

Wszystko na tym kompie działało a pojęcie error jest na tym kompie dla mnie czymś niepojętym.
Nawet teraz po tylu latach.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 12:08:22 am wysłana przez Polgara »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 28, 2008, 12:10:53 am »
Polgi nocny męczy dupa ot co!
:D


/Polgara:  Marc1n no wiesz przecież aż tak mocno Ci jej nie ugniatam :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 12:18:19 am wysłana przez Polgara »
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 28, 2008, 10:55:13 pm »
Nie wiem czy topik aktualny ale ja nadal jestem piewcą compali. Jak na razie w tym który dziewczyna ma (odpukać) nic się nie psuje, nie ma jakichś problemów , nawet działa stacja dysków mini sd która niektórym sprawiała problemy. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to wygląd - taki ascetyczny wręcz biedny. Ale dziewczyna go nigdzie nie nosi (no czasem do domu zawozi) i w sumie nie wybierałem laptoka po to żeby się gapić na jego piękne kształty. Crysisa przeszedłem na medium (na high tylko na początku grałem, później dało się grać też ale nie było to wygodne) a przy l2 na dualboksie nawet nie jęknie (nie schodzi poniżej 35fps w giran ale na siegu nie byłem). Jest to TEN model (no procek troche inny) i jak widać ten kosztuje 2.5k więc za 3,5k kupisz już prawdziwego potwora.
W sumie nie daje głowy za to że będzie absolutnie bezawaryjny bo to jest jednak składak ale ja jestem zadowolony  (znaczy dziewczyna) i nie słyszałem żeby górowały w awaryjności nad firmowymi laptokami. Zresztą wpisz w google "compal problem" i może coś tam pisze, ja nie sprawdzałem i nie zamierzam żeby nie szukać dziury w całym póki jest ok. Nawet jednak jeśli coś się skiepści masz na niektórych aukcjach (np tej co podałem) gwarancję d2d więc chyba problemu nie ma.

Gdy wybierałem tego lapika głównym rywalem jego była Toshiba Satelite i jezeli dziś miałbym jeszcze coś wybrać zamiast tego compala to wziąłbym TEGO sprzęta. W twoim przypadku oczywiście lepszy model ale tylko zaznaczam na co zwrócić uwagę. Zresztą jeżeli nie jesteś bardzo namiętnym graczem albo twoją jedyną grą a dysku jest l2 to radziłbym kupić tego a reszte kasy przepić albo oddać mi jak masz za dużo xD

PS. A co do tego czerwonego to widziałem w MM podobny i dla mnie wydał się jakiś taki strasznie plastikowo-odpustowy :P

Cytuj
Polgi nocny męczy dupa ot co!

/Polgara:  Marc1n no wiesz przecież aż tak mocno Ci jej nie ugniatam

Ej no, zdajecie sobie sprawę że niektórzy spożywają posiłki przy kompie? Wiecie co czuje człowiek który je właśnie pyszne ciasteczko z kremem, przeczyta taki tekst i mimowolnie sobie.... bulp... wyobrazi... BULP!... was... BUUULLLLP!!!........ musze do łazienki....  :_delf_3:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 11:19:06 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 29, 2008, 02:41:45 pm »
Tak zastanawiałem się nad compalami bo całkiem ciekawie wyglądają ich parametry a cenowo sa konkurencyjne



ps w tym czerwony podoba mnie sie wygląd na zdjęciu na żywca go nie widziałem a tylko słyszałem że wygląda strasznie plastikowo zresztą cena odstrasza za taka cenę to sobie wolę kompa złożyć.


ps2 tu i tak delikatnie sobie słodzimy bo to są działy dostępne ogółowi :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2008, 02:46:08 pm wysłana przez Polgara »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: netbook/laptop cena 3-4k
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 29, 2008, 03:09:16 pm »
Dzisiaj nie moge Polgi

Idzie w ruch o 16stej, a musze zrobic kilka rzeczy :)
HATE ME MOAR!