Witaj
Gość

Wątek: GF NC SOFT  (Przeczytany 29110 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

GF NC SOFT
« dnia: Kwiecień 01, 2009, 01:31:36 am »
http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?p=3002371#post3002371

Pierdolone retardy zbanowali party, ktore zmienilo side zeby zbalansowac server.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:17:41 am »
Legit they must :[
Mam nadzieje ze ich odbanuja bo community jak widze fajne macie na Lunie :]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 09:20:49 am wysłana przez Marc1n »
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:24:23 am »
prawda jest taka, ze obie strony botuja tak samo i kazda sie na to godzi, jest to cholernie irytujace, ze nc soft zamiast zadbac o swoich klientow wczesniej (mowie o lunie) wpieprza sie w gre wtedy, kiedy powinien sobie odpuscic, kompletnie niszczac fun z gry okolo 300 osob, wliczajac w to naszych enemy. 


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:33:03 am »
prima aprilis ;)


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2009, 10:15:06 am »
"obie strony botuja tak samo i kazda sie na to godzi"
są jeszcze gracze którzy nie botują i oni się na to raczej nie godza, a co do bana to każdy zbanowany bot jest powodem do radości :D więc cieszmy się
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2009, 10:54:58 am »
Nie chodzi tyle o radośc, ale o to ze party Silenta złamało utarte schematy na Lunie i w końcu przerwało okres panowania Ally "T" na serwerze. Co spowodowało duże zmiany i fajniejsze mass pvp, siege, walki o Epiki. Serwer ożył... i jeżeli to jest prawda, a nie kawał na prima aprilis, to znów Luna stanie sie nudna.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2009, 12:14:45 pm »
nie jest to raczej zart bo nie wierze zeby silent przezyl 2h bez logowania do gry.... a caly czas jest offline
poza tym na goha.ru VivaLaCuba podal numery spraw o odbanowanie....

nieciekawa sprawa  :? :? :? :? :? :? :?


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2009, 01:48:05 pm »
"obie strony botuja tak samo i kazda sie na to godzi"
są jeszcze gracze którzy nie botują i oni się na to raczej nie godza, a co do bana to każdy zbanowany bot jest powodem do radości :D więc cieszmy się

Ci ktorzy nie botuja, nie odczuja zadnej roznicy czy party silenta dostala bana lub nie, to nie jest train na varce/ketrze/shrine ktory przeszkadza w robieniu questa na 3rd proff. W sytuacji kiedy caly 2nd side jest udupiony przez totalny brak rozgarniecia ze strony nc softu, mysle ze mozna sie wkurwic, zwlaszcza ze po kilku miesiacach 1 sided servera.


Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2009, 02:31:51 pm »
akurat jak obejrzalem fraps silenta i czekalem na next X_x


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2009, 03:15:59 pm »
"obie strony botuja tak samo i kazda sie na to godzi"
są jeszcze gracze którzy nie botują i oni się na to raczej nie godza, a co do bana to każdy zbanowany bot jest powodem do radości :D więc cieszmy się

Wiadomo, ze sa botowanie jest zabronione.

Ale l2w jest ogolnie dostepny na neci, bez zadnych oplat, wiec nie jest to az tak niesprawiedliwe bo kazdy tego bota moze sciagnac.

Poza tym dla wiekszosci legit graczy, to czy takie party dostanie bana czy nie to raczej nie wielka roznica bo pewnie nigdy ich nie widzieli, nie mieli z nimi wara etc.

Poza tym nie ladnie sie smiac z cudzego nieszczescia.


Szkoda Silenta. Wlasnie sciagalem jego filmik, nie zdazylem jeszcze obejrzec, a tu taki zonk :(
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2009, 03:45:24 pm »
Co jakiś czas zbanują party z "sajdów" na serwerach, żeby zrobiło się głośno i ludzie na oficjalnym forum l2 mieli radochę - można wtedy zameldować bossowi że PR jest dobre ;) Wygląda na to, że teraz najlepszy sposób na uniknięcie bana to niebycie chińskim farmerem i nie bycie w "side".

A jakby trochę rozumieli sytuację na własnych serwerach to daliby sobie spokój z "factorami" (bo i tak wiadomo kto tam idzie) a robili regularne czystki w powszechnie znanych bot klanach, które pozostają neutralne - bo to akurat mogło by coś zmienić.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2009, 04:45:18 pm »
ciekawe czy fajnie jest dostac bana za mass petition ze strony zerga ruskiego :x (300 osob reportujacych 1 patry za rozjebanie im planow xD)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 01, 2009, 04:50:20 pm »
mdh: ale ja się lobię cieszyć z cudzego nieszczęścia, zresztą jakie to nieszczęście, ci gracze oszukują innych graczy legit to spotkała ich kara, jak nie chce się dostać bana to trzeba nie botować sprawa prosta, jak botujesz to licz się z tym że możesz dostać bana, a ze banują boty w top klanach to nawet lepiej bo ludzie tam będący często są tam tylko dlatego że właśnie używali tego bota bo inaczej by byli non factorami można powiedzieć że to takie przywracanie naturalnego porządku rzeczy
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 01, 2009, 04:52:13 pm »

 
lol xD


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 01, 2009, 04:57:49 pm »
lol to będzie jak ncsofft odbanuje ich, mam nadziej że takiego błędu nie popełnią
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 01, 2009, 05:02:01 pm »
lol to będzie jak ncsofft odbanuje ich, mam nadziej że takiego błędu nie popełnią
ncsoft ma do wyboru odbanowanie ich i finally(sry, ale w polskim języku nie znalazłem odpowiednika pasującego do kontekstu i układu zdania :D ) uznanie Luny za bot surfura albo zabicie(no, może nie zabicie, ale dysbalans) serwera...
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 01, 2009, 05:14:26 pm »
nc soft odbanowuje 50% ludzi ktorzy dostali bana a wstawilo sie za nimi sporo osob....
nie wiem jak bedzie wygladala sprawa silenta bo juz mial swoja szanse po mass petycji od enigmy


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 01, 2009, 05:16:01 pm »
To jedno party na Lunie decyduje o balansie servera?  :o
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 01, 2009, 05:31:33 pm »
To jedno party na Lunie decyduje o balansie servera?  :o
to party bylo prawie cale 85 lvl, a do walki z takimi samymi party ze strony T 79-81 chyba nie wystawia :>


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 01, 2009, 05:35:52 pm »
mdh: ale ja się lobię cieszyć z cudzego nieszczęścia, zresztą jakie to nieszczęście, ci gracze oszukują innych graczy legit to spotkała ich kara, jak nie chce się dostać bana to trzeba nie botować sprawa prosta, jak botujesz to licz się z tym że możesz dostać bana, a ze banują boty w top klanach to nawet lepiej bo ludzie tam będący często są tam tylko dlatego że właśnie używali tego bota bo inaczej by byli non factorami można powiedzieć że to takie przywracanie naturalnego porządku rzeczy

oszustwo jak oszustwo..fakt, że graja na bocie ale jest on ogolno dostepny. Wiec jak ktos ma problem z tym, ze inni graja na bocie, to albo niech tez sciagni i gra albo niech przestanie grac na offie.

Nie od dzis wiadomo, ze na offie jest najwiecej botow, a jak widac z tego tematu, nawet jak ktos dostanie bana to jest szansa, ze go odbanuja.

Na privach GMi zawsze ostro zwalczali boty, na retku tak nie jest.

Dla mnie oszustwem byloby gdybym ja, zarabiajac wiecej niz inni, wykupywalbym sobie l2w i tak expil na retku. Poniewaz Ci co maja mniej kasy albo nie chca dodatkowo wydawac kasy na gre, procz pre-paida, nie moga tak szybko expic jak ja.
Ale biorac pod uwage to, ze l2w mozna sciagnac z neta za FREE i moze to zrobic kazdy, czy zarabia czy nie, czy chce wydawac kase czy nie. Wiec imo nie jest to oszustwem wobec innych gracz. Bardizej wobec NCS.


Takie jest moje zdanie na ten temat. I raczej go nie zmienie.

To jedno party na Lunie decyduje o balansie servera?  :o

Najwidoczniej :D

lol to będzie jak ncsofft odbanuje ich, mam nadziej że takiego błędu nie popełnią

A ja mam nadzieje, ze ich odbanuja, chodzby dlatego ze bardzo lubie filmy Silenta :P

Znajac zycie, jak ich nie odbanuja, to wybotuja nowe chary, kupia eq na e-bay i bedzie dalej to samo, tylko troche wiecej czasu i pieniedzy wydadza.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 01, 2009, 05:42:04 pm »
mdh: ale ja się lobię cieszyć z cudzego nieszczęścia, zresztą jakie to nieszczęście, ci gracze oszukują innych graczy legit to spotkała ich kara, jak nie chce się dostać bana to trzeba nie botować sprawa prosta, jak botujesz to licz się z tym że możesz dostać bana, a ze banują boty w top klanach to nawet lepiej bo ludzie tam będący często są tam tylko dlatego że właśnie używali tego bota bo inaczej by byli non factorami można powiedzieć że to takie przywracanie naturalnego porządku rzeczy

polecam uzyc czasem slownika a wracajac do twojej wypowiedzi stwierdzam ze nie grales nigdy na retailu bo jak bys gral to sam bys wiedzial ze jakby mieli banowac wszystkich "co oszukuja graczy legit grajac na bocie" to zostaloby z 5 moze w porywach do 15% ludzi z retaila takze gl & hf

IMO dostali bana tylko dlatego ze poszedl mass report a chyba ncsoft nie jest na tyle glupi zeby udawac ze nie widzi kilkudziesieciu-set petycji na 1 party
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 01, 2009, 06:27:14 pm »
To jedno party na Lunie decyduje o balansie servera?  :o

krotkie wyjasnienie dlaczego:

T od samego poczatku inwestowalo w 1 party, ktore ma aktywnosc 24/7 i 9/9, do tego bardzo dobrze ogarnia, wiec do ich dyspozycji byly wszystkie epiki, najlepsze spoty etc. Efekt byl taki, ze to party wyfarmilo sie do 83+, s80, skille typu bluff +10, lethal +12, king cat +15, cov +8 etc, generalnie party nie do zajechania, zdolne bardzo dobrze farmic oly. Jakies 2-3 tyg temu stwierdzili, ze maja dosyc polityki yoj'a (1 sided pve server) i zmienili side zeby byl jakis fun. Efekt- 50/50 hero, w miare wyrownane epiki. Domyslam sie, ze poszedl mass report, bo chyba innej mozliwosci nie ma, 11 miesiecy bota i 3 tyg po zmianie strony ban.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 01, 2009, 06:44:37 pm »
netheril: grałem, ale już nie gram jedyn z powodów były właśnie wszechobecne boty bo denerwowało mnie że ja wkładając multum czasu w grę jestem jechany przez postacie wybotowane praktycznie zerowym wysiłkiem, wczoraj biegał taki w bot trainie a dzisiaj factorem zostaje
a co do ilości graczy to mylisz się grałem na retailu za czasów c4 wtedy bot nie był czymś tak powszechnym jak teraz mało kto jechał na bocie i były one o wiele bardziej krytykowane i zwalczane przez innych graczy, a w l2 grało wtedy na oficjalnych serwerach sporo więcej ludzi niż teraz wiec całkowicie inaczej niż myślisz
wiec można powiedzieć ze to właśnie boty zabiły tą grę

a słownik możesz sobie kupić skoro widzisz błędy tam gdzie ich nie ma

mdh: każdy może kraść wiec to nie przestępstwo:P szczerze to poraniona argumentacja z tym ze każdy może sobie bota ściągnąć
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 06:49:39 pm wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 01, 2009, 07:16:16 pm »
netheril: grałem, ale już nie gram jedyn z powodów były właśnie wszechobecne boty bo denerwowało mnie że ja wkładając multum czasu w grę jestem jechany przez postacie wybotowane praktycznie zerowym wysiłkiem, wczoraj biegał taki w bot trainie a dzisiaj factorem zostaje
a co do ilości graczy to mylisz się grałem na retailu za czasów c4 wtedy bot nie był czymś tak powszechnym jak teraz mało kto jechał na bocie i były one o wiele bardziej krytykowane i zwalczane przez innych graczy, a w l2 grało wtedy na oficjalnych serwerach sporo więcej ludzi niż teraz wiec całkowicie inaczej niż myślisz
wiec można powiedzieć ze to właśnie boty zabiły tą grę

a słownik możesz sobie kupić skoro widzisz błędy tam gdzie ich nie ma

mdh: każdy może kraść wiec to nie przestępstwo:P szczerze to poraniona argumentacja z tym ze każdy może sobie bota ściągnąć
sry ale -_-'isz glupoty >< to ze kogos wyjmiesz z bot traina po 10 miechach botowania to wcale nie znaczy ze ogarnie swoja postac zostanie hero itd.

Cytat: myha
a słownik możesz sobie kupić skoro widzisz błędy tam gdzie ich nie ma
mdh: ale ja się lobię cieszyć z cudzego nieszczęścia,

selfowned?

Ninja edit:
mdh: każdy może kraść wiec to nie przestępstwo:P szczerze to poraniona argumentacja z tym ze każdy może sobie bota ściągnąć
idz ukradnij telewizor 42' i jak cie zlapia to powiedz ze to nie przestepstwo. A z tym ze kazdy moze bota sciagnac to poprostu smutna prawda jest
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 07:19:25 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 01, 2009, 07:25:06 pm »
myha

pvp w l2 to "end game" a miedzy c4 lvl cap a ct2 jest spora roznica

sorry ale bot to norma jak chcesz sie bawic w pvp jako/w "side"

yoj to farmer, kosi kase ze sprzedawania adeny.

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....