Witaj
Gość

Wątek: Guild Wars 2  (Przeczytany 63359 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #375 dnia: Wrzesień 06, 2012, 05:29:48 pm »
Powiedzcie mi jeszcze jaki serwer wybrac ;p bo wlasnie jade po gre , jaka klase polecacie jaka dobrze sprawdza sie na pvp ;) myslalem nad elementalistem a thiefem ;)


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #376 dnia: Wrzesień 06, 2012, 05:38:00 pm »
HiFi: boś cziter  :D

ni hu hu :D pograłem moze 5 godzin łącznie :D Uparłem się na wersje prepurshere i znalazłem na allegro w sklepie co miał 500 pozytywów. zapytałem jeszcze ich czy maja wersje na Polskę i skąd mieli klucze. Kupiłem i w weekend już się nie włączyło :D na 250 kluczy zablokowali tylko mój :D
Ale to chyba znak żebym robił projekty na kampanie wrześniową :D


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #377 dnia: Wrzesień 06, 2012, 06:08:10 pm »
dobre gre juz mam , ale mam tez mały problem , zarejestrowalem sobie niby konto serial dobry itp ale na maila ktory zarejestrowalem konto nie przychodzi mi meil od arenanet aby mógl potwierdzic rejestracje , wie ktos co mam zrobic ;) ? albo co zrobic abym mogl zmienic meila na ktorego ma przyjsc potwierdzenie rejestracji ? Zaznaczam ze jak chce od nowa sie zarejestrowac to wyskakuje mi ze serial jest juz uzyty.

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #378 dnia: Wrzesień 06, 2012, 07:26:53 pm »
Nie panikuj mi po kilku dniach dopiero przyszedł właściwy email... grac możesz tylko potwierdzenie emaila coś nie tryka... pisali kiedyś ze maja z tym problem ...


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #379 dnia: Wrzesień 06, 2012, 07:36:28 pm »
jaka klase polecacie jaka dobrze sprawdza sie na pvp ;)

Założenie tej gry jest takie, że każda.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #380 dnia: Wrzesień 06, 2012, 08:16:18 pm »
Triali imo w najblizszym czasie nie bedzie, jakis tydzien temu dawali info ze zawieszaja sprzedaz ze strony glownej bo nie daja rady dostawiac nowych serwerow zeby upychac graczy , imo za jakis miesiac albo dwa beda triale dostepne jak juz ogarna caly ten burdel.


Co do serwera jaki wybrac to "najlepsze" juz dawno maja status full , ja koniecznie chcialem na desolace ale pierwszego dnia problemy z logowaniem niektorych osob z EU mnie dopadly i drugiego juz te ktore mnie interesowaly byly zapelnione i trafilem w koncu na Gandare (tez juz dawno jest full) . Imo na razie wybor serwera jakos strasznie nie jest istotny za 2-3 miesiace jak sie uspokoi przyplyw nowych graczy trzeba bedzie pomyslec o transferze za gemy.


Co do klasy to kazda jest dobra i kazda ma swoje wady i zalety, nie ma najlepszej klasy i nie ma najgorszej i ciezko tez o klase ktora daje rade sobie z innymi bez najmniejszych problemow. Z mojego punktu widzenia np taki "OP" Warrior czy "OP" Elementalista nie stanowia jakiegos powaznego zagrozenia dla mojego guardiana na potrojnej medytacji za to Necro czy mesmer za ktorymi ludize ciagle placza ze wciaz potrzebuja sporo poprawek bo nie sa tacy "wspaniali" jak dwaj wyzej wymienieni stanowia duzo wiekszy problem. Imho mamy chyba pierwsze mmorpg w ktorym mamy cos bardzo ale to bardzo zblizonego do balansu pomiedzy klasami.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #381 dnia: Wrzesień 06, 2012, 10:12:14 pm »
Akurat balans jako taki już był w aionie, ale w gw2 balans jest taki jak w żadnym innym mmo jakie do tej pory powstało, akurat na tym polu Anetka dokonała rzeczy które co niektórzy twierdzili że w żadnym mmo nie da się wprowadzic, do tego jak w żadnej innej grze liczy się skil i ogarnięcie postu, a nie ile kto poświęca czasu na gre.
W dodatku brak podziału na dd/tanka/heala to bardzo dobre rozwiązanie troche chaosu jest jak sie pierwszy raz idzie na instancje ale potem już da się ogarnąc, każdy ma skile leczące (i każdy się musi martwić sam o swoje hp jednocześnie unikając ataków wrogów), dzis poszedłem z guildia na AC w łatwiejszej wersji w 3 inzynierów rangera i elementaliste, zrobiliśmy bez problemu chodz na explorable mode raczej nie zalecane jest bez guardiana wchodzić czy w 3 magów bo bossy dość mocno biją i taki ktoś ze słabszym defem składa się na max 2 hity.

Co do serwerów to kolejki się zmniejszyły nie ze wzgłedu na spadający online ale przez to że Anet zoptymalizowała serwery wkońcu. Na początku  problemy mieli z trading post, kolejkami żeby się dostać na home serwer itd, przez to że zawalili sprawe troche z serwerami jak sami mówili nie spodziewali się że aż tak dobrze dopisze community, które stale rośnie cały czas. Nawet stress testy których przecież było troche im nie wiele pomogły.

Dota rozwiązana też bardzo dobrze jak zobaczyłem na początku aż się zdziwiłem. Powiększenie banku czy dodatkowy slot na torbe w plecaku to max 2 godziny zbierania kamieni czy tam jakiś roślinek, albo ze dwie wyprawy na dungeon które trwają średnio 40-50 minut. Nawet update do delux edition to 2k gemów co bez problemu do wyfarmienia w jeden max 2 dni jest. Tak więc nawet jak ktoś ma kase którą ładuje w gre nic nie zrobi więcej ze względu że walute dotacji można bez problemu kupować za gold (walute z gry). Zaś sprzęt pvp kupuje się za specjalne punkty które się zdobywa za pvp tylko i wyłącznie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2012, 10:28:29 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #382 dnia: Wrzesień 06, 2012, 10:19:14 pm »
Ktoś ma problemy z zalogowaniem się do gry ? U mnie loader wyrzuca błąd przy próbie połączenia, a strona oficjalna gw2 zwraca ERR 105 ...
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #383 dnia: Wrzesień 06, 2012, 10:20:16 pm »
Na razie jest natłok ludzi, jak tylko przyrost nowych graczy zmaleje to zaraz dadzą free trial, obecnie każda nowa gra tak robiła to nie widzę dlaczego GW2 mieli by tego nie robić.


Triali imo w najblizszym czasie nie bedzie, jakis tydzien temu dawali info ze zawieszaja sprzedaz ze strony glownej bo nie daja rady dostawiac nowych serwerow zeby upychac graczy , imo za jakis miesiac albo dwa beda triale dostepne jak juz ogarna caly ten burdel.


No cóż... pozostaje czekać albo mieć nadzieję, że ktoś da mi spróbować gierki : )
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #384 dnia: Wrzesień 06, 2012, 11:08:18 pm »
Ktoś ma problemy z zalogowaniem się do gry ? U mnie loader wyrzuca błąd przy próbie połączenia, a strona oficjalna gw2 zwraca ERR 105 ...

Gdy widzisz problem z logowaniem to wiedz ze cos sie dzieje...... a na powaznie to cos jest nie tak bo przed chwila pvp padlo.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #385 dnia: Wrzesień 07, 2012, 11:56:44 am »
Okazało się, że robili update, jednak nie działała strona (możliwe, że z przeciążenia), więc nie miałem skąd się dowiedzieć :)
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #386 dnia: Wrzesień 08, 2012, 02:36:57 pm »
Jak dla mnie GW2 jest najlepszym MMo na rynku,swiat przepiękny,grind epicko przyjemny no i PVP lepsze od L2,jest tylko jedno ale, ja tej gry nie nabędę ze względu na łatwe popadanie w nolife
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #387 dnia: Wrzesień 08, 2012, 08:43:17 pm »
Jak dla mnie GW2 jest najlepszym MMo na rynku,swiat przepiękny,grind epicko przyjemny no i PVP lepsze od L2,jest tylko jedno ale, ja tej gry nie nabędę ze względu na łatwe popadanie w nolife

Komentarz osoby która gry nie nabyła jest jakże wysoko ceniony - zaraz będzie że były BWE, och tak - przeszedłem całą grę!
Franc/TooHotForYou


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #388 dnia: Wrzesień 08, 2012, 11:29:56 pm »
WTS GW2 ... kupione na keye, działa etc... po prostu nie mam czasu na dalsza grę.





  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #389 dnia: Wrzesień 09, 2012, 12:10:50 am »
napisz na gg 8970290 albo PW


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #390 dnia: Wrzesień 09, 2012, 02:17:24 am »
Jak dla mnie GW2 jest najlepszym MMo na rynku,swiat przepiękny,grind epicko przyjemny no i PVP lepsze od L2,jest tylko jedno ale, ja tej gry nie nabędę ze względu na łatwe popadanie w nolife

Komentarz osoby która gry nie nabyła jest jakże wysoko ceniony - zaraz będzie że były BWE, och tak - przeszedłem całą grę!
Beznadziejny i tani hejterski post też nie jest wysoko ceniony, zresztą nie widzę nic dziwnego w tym co wilde napisał a ty na niego najeżdżasz O.o

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #391 dnia: Wrzesień 09, 2012, 09:56:44 am »
Jak dla mnie GW2 jest najlepszym MMo na rynku,swiat przepiękny,grind epicko przyjemny no i PVP lepsze od L2,jest tylko jedno ale, ja tej gry nie nabędę ze względu na łatwe popadanie w nolife

Komentarz osoby która gry nie nabyła jest jakże wysoko ceniony - zaraz będzie że były BWE, och tak - przeszedłem całą grę!
Beznadziejny i tani hejterski post też nie jest wysoko ceniony, zresztą nie widzę nic dziwnego w tym co wilde napisał a ty na niego najeżdżasz O.o

No i tutaj Arimas masz rację. Nie wiem po co atakować Wilde, który po prostu wyraził swoje zdanie zapewne po betach albo po tym jak mu kumpel dał zagrać ; )


Jak tam Panowie idzie gra? Może ktoś chciałby użyczyć konta żeby sprawdzić gierkę : )
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #392 dnia: Wrzesień 09, 2012, 09:58:15 am »
ja ci użyczę w jak kupie w tym tygodniu


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #393 dnia: Wrzesień 09, 2012, 05:00:59 pm »
ja ci użyczę w jak kupie w tym tygodniu
Tylko niech ci bana nie załatwi trololo  :P

btw. zwrócił ci gość kasę za ten dupny klucz?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #394 dnia: Wrzesień 09, 2012, 05:07:20 pm »
WTS GW2 ... kupione na keye, działa etc... po prostu nie mam czasu na dalsza grę.

UP


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #395 dnia: Wrzesień 09, 2012, 05:42:47 pm »
ja ci użyczę w jak kupie w tym tygodniu
Tylko niech ci bana nie załatwi trololo  :P

btw. zwrócił ci gość kasę za ten dupny klucz?
tak :)
Ale kont musiałem oddać wiec jak zobaczycie kiedyś kogoś o nicki Góras to nie ja :P :P


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #396 dnia: Wrzesień 09, 2012, 11:47:16 pm »
ja ci użyczę w jak kupie w tym tygodniu
Tylko niech ci bana nie załatwi trololo  :P

btw. zwrócił ci gość kasę za ten dupny klucz?

Dzięki, i nie załatwię raczej bana :P Chcę tylko sprawdzić jak się gierka ma dla mnie.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #397 dnia: Wrzesień 10, 2012, 12:08:47 pm »
Po zobaczeniu tego review http://www.youtube.com/watch?v=Ax-_06Acj8Y&feature=player_embedded  w końcu niewytrzymałem,asura mesmer lvl6 going strong:D
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #398 dnia: Wrzesień 10, 2012, 06:24:21 pm »
Mesmer FTW :)))
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #399 dnia: Wrzesień 10, 2012, 07:57:15 pm »
Co smieszniejsze po bwe1 gdzie mesmer zostal znerfiony, przed premiera ludzie strasznie plakali jaki to mesmer jest tragiczny a teraz nagle sie okazalo ze jest jedna z mocniejszych klas w rekach ogarnietego gracza, a zadnych powaznych zmian od czasu bwe3 nie bylo , niektore nawet na gorsze  :oops: