Witaj
Gość

Wątek: Jaki prywatny server?  (Przeczytany 3373 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Jaki prywatny server?
« dnia: Marzec 13, 2010, 02:17:48 pm »
Witam, wiem wiem było już dużo tematów związanych z prywatnymi serverami,każdy przeczytałem i nie wiem dalej jaki wybrać ,dlatego stworzyłem temat w którym jasno napiszecie który serwer jest godny uwagi by pomóc mi i innym graczom w wyborze.

1.Ilość online , ponad 1000 osób (myślę że na taki duży świat jakim jest WoW to minimum,proszę napisać lub dać link do statusu online)
2.Bugi(jak najmniej)
3.Przyszłość serwera (żeby nie padł po kilku miesiącach gry,tak jak to zdarzało się w L2)
4.Polskie gildie (wiadomo jak najwięcej no i oczywiście samych polaków)
5.PL czy inny (prosze napisac)
6.Brak donate lub nie wpływające na rozgrywkę.

Preferuję servery Blizzlike.

Proszę nie pisać postów typu " E ten server to gówno dużo bugów itp", stworzyłem ten temat by pomoć innym graczom w wyborze serwera,by wszystko było w jednym temacie.

Więc najbardziej dla mnie istotne jest tych 6 punktów a szczególnie zwracam uwagę na ilość online i polskie gildie, wiadomo ze jak gra dużo osób to bugów na serwerze jest jak najmniej.

Innych graczy jeśli chcą znaleźć jakiś serwer ,proszę o napisanie swoich wymagań w punktach,a ludzie którzy się na tym znają zawsze pomogą.

PS: Jeśli ktoś jeszcze mógł podać źródło do ściągnięcia klienta z bardzo szybkiego źródła byłbym wdzięczny.

Dziękuje i pozdrawiam.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Jaki prywatny server?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2010, 11:50:34 am »
Jednym czasem gralem na www.lastwow.com. był to naprawde dobry server , duzy online , rano - 700-800 popoludniami i wieczorami 1.4k+, bugów jako tako tez nie zauwazylem.

edit: a co do klienta sam bym chcial link do wotlk bo reszte mam. moglby ktos na pm wyslac?
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2010, 12:00:36 pm wysłana przez iPlex »