Witaj
Gość

Ankieta

Twój wybór

Bronisław Komorowski
Jarosław Kaczyński
Nie będę głosował, ponieważ nie ma dobrego kandydata
Nie mogę jeszcze głosować

Wątek: Wybory Prezydenckie 2010  (Przeczytany 21744 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Wybory Prezydenckie 2010
« dnia: Maj 27, 2010, 04:12:57 pm »
Myślę, że takiej ankiety brakowało, do wyborów zostało mniej niż miesiąc, ja sam jestem ciekawy jak rozłożą się głosy polskiego community L2.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2010, 04:26:22 pm »
Ja bede glosowal na JKM, jest to chyba jedyna osoba, ktora mowi same konkrety i co ma zamiar zmienic. O pozostalych nie bede sie wypowiadal, bo raczej jak oni zostana wybrani to w Polsce nic sie nie zmieni. Chcialbym tylko, by prezydentem nie zostal Kaczynski, ani Komorowski. Ale pewnie glupie polaczki beda na nich glosowac i dalej ludzie beda sie smiac z polakow. Natomiast JKM i tak ma marne szanse na wygrana, tez nie wiadomo jakby to bylo gdyby on zostal prezydentem, bo latwo mowic, trudniej cos zrobic.


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2010, 04:54:27 pm »
Na pewno nie bedzie to Komorowski


Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2010, 05:09:06 pm »
kaczor albo wcale nie bede glosowal, a kaczor dlatego(mimo ze go nie lubie) ze calkowita wladza nie moze sie znajdowac w rekach jednej partii


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 27, 2010, 05:17:33 pm »
kaczor albo wcale nie bede glosowal, a kaczor dlatego(mimo ze go nie lubie) ze calkowita wladza nie moze sie znajdowac w rekach jednej partii

Ankieta dotyczy pierwszej tury.


Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 27, 2010, 05:23:05 pm »
kaczor albo wcale nie bede glosowal, a kaczor dlatego(mimo ze go nie lubie) ze calkowita wladza nie moze sie znajdowac w rekach jednej partii

Ankieta dotyczy pierwszej tury.
w takim razie przedostatnia opcja


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 27, 2010, 05:31:00 pm »
kaczor albo wcale nie bede glosowal, a kaczor dlatego(mimo ze go nie lubie) ze calkowita wladza nie moze sie znajdowac w rekach jednej partii

Zgadzam sie calkowicie:))
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 27, 2010, 05:59:47 pm »
Ja bede glosowal na JKM, jest to chyba jedyna osoba, ktora mowi same konkrety i co ma zamiar zmienic. O pozostalych nie bede sie wypowiadal, bo raczej jak oni zostana wybrani to w Polsce nic sie nie zmieni. Chcialbym tylko, by prezydentem nie zostal Kaczynski, ani Komorowski. Ale pewnie glupie polaczki beda na nich glosowac i dalej ludzie beda sie smiac z polakow. Natomiast JKM i tak ma marne szanse na wygrana, tez nie wiadomo jakby to bylo gdyby on zostal prezydentem, bo latwo mowic, trudniej cos zrobic.

Poza tym świetnie wygląda w tej swojej stylowej muszce ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 28, 2010, 08:12:05 am »
JKM bo chce zalegalizować marihuanę :D
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 1

    • L2 Certus
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 28, 2010, 08:29:24 am »
Szczerze ? Nie ma ciekawych kandydatów, ale głosować na pewno pójdę bo bierność w głosowaniu nic nam nie da. Na pewno nie chce aby prezydentem został Kaczyński. Jakby został Kaczyński już widzę te spekulacje, że mamy rezerwowego takiego samego prezydenta, na zapas...etc.


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 28, 2010, 09:44:18 am »
Ja też jeszcze nie wiem, ale na pewno nie zagłosuje na Kaczyńskiego.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 28, 2010, 10:22:42 am »
komorowski i kaczor na tych na pewno nie bede glosowac a czy bede w ogole to nie wiem jeszcze jkm moze jeszcze nie sluchalem specjalnie tego co on mowi , z 2 viedo na yt i mam mieszane odczucia.
swoja droga jak czasem slysze czym kieruja sie ludzie przy glosowaniu to mała bańka , przed glosowaniem ludzie powinni przechodzic test na inteligencje czy cos w tym stylu i wszystkich tardow powinni blokowac ;/
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2010, 10:24:21 am wysłana przez Bled »


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 28, 2010, 04:06:48 pm »
komorowski i kaczor na tych na pewno nie bede glosowac a czy bede w ogole to nie wiem jeszcze jkm moze jeszcze nie sluchalem specjalnie tego co on mowi , z 2 viedo na yt i mam mieszane odczucia.
swoja droga jak czasem slysze czym kieruja sie ludzie przy glosowaniu to mała bańka , przed glosowaniem ludzie powinni przechodzic test na inteligencje czy cos w tym stylu i wszystkich tardow powinni blokowac ;/

Taka demokracja, rządzą debile tak czy siak ;)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 31, 2010, 10:14:51 pm »
JKM zdecydowanie. Jedyny polityk o sensownych, jak na mój gust, poglądach, a także jedyny który dokonałby zmian w naszym śmiesznym, pełnym zabobonów i wpływów komunistycznych kraju.

;o


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 31, 2010, 10:31:16 pm »
ta zeby sam tam rewolty nie zrobil t.t


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 31, 2010, 11:30:51 pm »
JKM mowi co, by chcial zmienic, ale jak zostanie prezydentem to rzad nie pozwoli mu na tak radykalne zmiany. Zostanie tak jak jest. Ale i tak na niego bede glosowal :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 01, 2010, 05:58:34 pm »
Mmm sama elita kaczyński (ktorego kurwa znowu bede ogladac a juz raz ludzie sie wjebali z kaczorami) na ktorego beda mo(c)hery glosowac,lepper...wow.

Albo JKM albo przed ostatnia opcja bo ci kandydaci sa z dupy o 3/4 prawie nie slyszalem(co innego ze sie nie ineteresuje polityka).

Znowu sie i tak trafi kolejny paz ktory bedzie popierac kosciol i beda nam robic sredniowiecze.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 01, 2010, 06:28:08 pm »
a ja gddzie? na tej liście jak nie przez wybory  to przez zamach stanu.


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 01, 2010, 07:37:23 pm »
Wg. tej ankiety to JKM wygralby w pierwszej turze ale tak nie bedzie, jezeli uda mu sie dostac 6% to bedzie dobrze, nie spodziewałbym sie takich rewolucji. Wg socjologii osoba która ciagle startuje w wyborach i osiaga mały poziom zainteresowania nie ma szans na wieksze poparcie w zadnych kolejnych.

Zastanawiam sie dlaczego w internecie JKM ma takie duze poparcie a na kartce juz nie. Wg mojej opinii to dlatego ze w internecie czujemy sie anonimowi bardziej niz przy oddawaniu pełnego głosu oraz dlatego ,że w internetowej ankiecie nie ma to wpływu na wybory.

Kiedy dokonujemy prawdziwego wyboru i wiemy ze moze to cos zmienic głosujemy całkiem inaczej. Jezeli chodzi o JKM to nie ma co liczyc na wiekszosc proponowanych przez niego rzeczy. Dlaczego? Ponieważ prezydent nie ma mocy legalizacji narkotyków czy zmniejszenia ilości ministerstw. Za takie rzeczy odpowiada sejm prezydent moze je jedynie zawetować, jest to osoba która w państwie tak na prawde nie ma wewnętrznej dużej władzy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej
jest to tak na prawde osoba reprezentujaca państwo która powinna miec troche ogłady, byc bardzo charyzmatyczna, patriotyczna zeby bronic naszych interesów poza granicami kraju.

Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 01, 2010, 07:39:51 pm »
Wg. tej ankiety to JKM wygralby w pierwszej turze ale tak nie bedzie, jezeli uda mu sie dostac 6% to bedzie dobrze, nie spodziewałbym sie takich rewolucji. Wg socjologii osoba która ciagle startuje w wyborach i osiaga mały poziom zainteresowania nie ma szans na wieksze poparcie w zadnych kolejnych.

Zastanawiam sie dlaczego w internecie JKM ma takie duze poparcie a na kartce juz nie. Wg mojej opinii to dlatego ze w internecie czujemy sie anonimowi bardziej niz przy oddawaniu pełnego głosu oraz dlatego ,że w internetowej ankiecie nie ma to wpływu na wybory.

Kiedy dokonujemy prawdziwego wyboru i wiemy ze moze to cos zmienic głosujemy całkiem inaczej. Jezeli chodzi o JKM to nie ma co liczyc na wiekszosc proponowanych przez niego rzeczy. Dlaczego? Ponieważ prezydent nie ma mocy legalizacji narkotyków czy zmniejszenia ilości ministerstw. Za takie rzeczy odpowiada sejm prezydent moze je jedynie zawetować, jest to osoba która w państwie tak na prawde nie ma wewnętrznej dużej władzy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej
jest to tak na prawde osoba reprezentujaca państwo która powinna miec troche ogłady, byc bardzo charyzmatyczna, patriotyczna zeby bronic naszych interesów poza granicami kraju.
znasz taka osobę? u nas sa sami Faszysci albo Lewary.


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 01, 2010, 07:48:53 pm »
Niestety wg mnie nie ma w tym momencie wartego uwagi kandydata, ale jak wczesniej wspominalem nie powinien byc to ze wzgledow ekonomicznych Komorowski. Państwo demokratyczne za jakie uznaje sie Polska wiele traci na tym jezeli władza jest calkowicie w rekach jednej partii.

Ponieważ nawet głupie ustawy które nie powinny zostać zaakceptowane będą podpisywane przez prezydenta.
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 01, 2010, 08:10:33 pm »
Wg. tej ankiety to JKM wygralby w pierwszej turze ale tak nie bedzie, jezeli uda mu sie dostac 6% to bedzie dobrze, nie spodziewałbym sie takich rewolucji. Wg socjologii osoba która ciagle startuje w wyborach i osiaga mały poziom zainteresowania nie ma szans na wieksze poparcie w zadnych kolejnych.

Zastanawiam sie dlaczego w internecie JKM ma takie duze poparcie a na kartce juz nie. Wg mojej opinii to dlatego ze w internecie czujemy sie anonimowi bardziej niz przy oddawaniu pełnego głosu oraz dlatego ,że w internetowej ankiecie nie ma to wpływu na wybory.

Kiedy dokonujemy prawdziwego wyboru i wiemy ze moze to cos zmienic głosujemy całkiem inaczej. Jezeli chodzi o JKM to nie ma co liczyc na wiekszosc proponowanych przez niego rzeczy. Dlaczego? Ponieważ prezydent nie ma mocy legalizacji narkotyków czy zmniejszenia ilości ministerstw. Za takie rzeczy odpowiada sejm prezydent moze je jedynie zawetować, jest to osoba która w państwie tak na prawde nie ma wewnętrznej dużej władzy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej
jest to tak na prawde osoba reprezentujaca państwo która powinna miec troche ogłady, byc bardzo charyzmatyczna, patriotyczna zeby bronic naszych interesów poza granicami kraju.

Prezydent może ZAWSZE więcej, niż publicysta- to raz. Dwa- lepiej mieć kogoś, kto może wetować durne ustawy i ja, jako wyborca JKM wiem, że ten człowiek będzie jednak nonkonformistą i będzie blokował te przepisy, które jeszcze bardziej będą upośledzały Polską gospodarkę. Po trzecie, nawet jeśli JKM nie wygra, jednak zbierze adekwatną liczbę głosów jakie się mu należą, to jest szansa, że całe to uwielbienie sondaży runie jak WTC, być może wtedy wybory parlamentarne potoczą się inaczej. Kolejną sprawą jest to, że coraz silniejsze są głosy poparcia dla reżimu prezydenckiego niż parlamentarnego, który nie prowadzi do żadnego konsensusu i nie sprzyja dynamicznym reformom, kto wie kiedy taka zmiana może nastąpić?

@PuFF
Dla mnie każda osoba, która jest za przymusem ubezpieczenia zdrowotnego, emerytalnego, publiczną służbą zdrowia, publicznymi szkołami, wysokimi wskaźnikami redystrybucji, które wymuszają wysokie podatki progresywne, osoba która popiera silny interwencjonizm oraz chce prowadzić państwo opiekuńcze jest lewakiem- czy to mniejszym, czy większym to już nie wielka różnica. Niestety (dla mnie)- PO jest partią pro EU (gospodarka centralnie sterowana), PIS (socjalizm pro rodzinny), SLD (socjalizm antyklerykalny), PSL (socjalizm pro rolniczy- dopłaty, subwencje itd)- wszystkie te partie opowiadają się za jakąś formą państwa opiekuńczego, jak do jasnej cholery mam ich nie nazywać lewakami? 



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 01, 2010, 08:22:16 pm »
Ale umiejatnie ułożony "lewak" zrobi bardzo dużo dobrego, bo "lewak" to nie chłopina z karbinem i czeskim pistoletem mówiący ze "lewica was wyzwoli pozwólcie jej wybuchąc" tylko jest to pełen ideoligi która po odpowiednim szlifie może zamienic sie z "zło"-"dobro" bądź to społeczne bądź to ekonomiczne .


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 01, 2010, 08:30:22 pm »
Kaczor tylko i wylacznie bo tylko on ma szansa konkurowac z PO a platforma w mojej okolicy rzadzi juz ladnych pare lat i strach sie bac co bedzie jak zgarna pelnie wladzy, trzeci swiat bedzie nie tylko w moim powiecie ale i w calym kraju  :o ( za lokalnego burmistrza w prokuraturze co pare miesiecy reczy sam Donald bo gosc jest jakims tam waznym w PO , facet tak ze za 10 lat zostana tylko emeryci i co jakis czas wazywniak dla nich , nic lepszego sie nie szykuje)


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 01, 2010, 08:40:51 pm »
@byłyforumowicz
JKM ma duze poparcie wśród bardzo młodych osób 18-24 lat. Wiele osob z tego przedzialu wiekowego w ogole nie chodzi na wybory ponieważ uważają że nie maja na kogo.

A jezeli statystyki by padły to życzysz mi bezrobocia bo :D akurat socjologie studiuje na specjalizacji badania rynku i opinii publicznej a na przyszly rok wybralem fakultet kampanii przedwyborczych :D
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.